“مرغ عشق” یک عاشقانه کمبود حرفه ای قدم اشتباه برای لذت بخش عیسی Rae و Kumail Nanjiani

وجود زیر مجموعه های کمدی رمانتیک بهترین توصیف به عنوان “حوصله, دو فاک, برگرداند عاشقانه در حال فرار ادمکش مجرمان” است که ممکن است بیش از حد جمعیت است اما با این وجود غرق در ریزه. کسانی که ما قادر به یاد جمله “شب تاریخ” و یا تا حدودی بهتر “شب بازی” نیست به یاد ماندنی به دلیل آنچه که آنها در مورد اما گرفته شده در آنها است. تینا فی و Steve Carell, بازی حوصله زن و شوهر در سابق با “شب بازی” جفت شدن Jason Bateman and Rachel McAdams.

بیتمن و McAdams در حال مرتب کردن بر اساس باور به عنوان یک زن و شوهر اما Fey و Carell دو استعداد فوق العاده ای که همه روی صفحه شیمی بت چلغوز. مهم نیست که مردم او را دوست دارم و مردم او را دوست دارم و در حالی که قرار دادن آنها را با هم را ندارد صفحه نمایش بزرگ سحر و جادو حداقل این فیلم رو ساخته.

تبلیغات:

من این را تا به توضیح دهید که چگونه و اگر نه چرا از “مرغ” اجرا-برای-ما-زندگی rom-com جفت شدن بسیار لذت بخش Kumail Nanjiani با دیوانه-دوست داشتنی عیسی Rae. “این مرغ عشق” پاسخ به یک سوال هیچ کس پرسید: “اگر” تاریخ شب ” تنها مثل یک راه بیشتر ملانین?” و در حالی که خود پاسخ آن لحظات بقیه خروپف است.

در اصل به “مرغ عشق” بود و قرار است برای اکران قبل از بسته شدن تئاتر در سراسر کشور با توجه به گسترش رمان کروناویروس که باعث COVID-19. نمایش در Netflix بکشد به احتمال زیاد تضمین آن مخاطبان بیشتری از آن بدست ممکن است در غیر این صورت به خصوص پس از بررسی پدید آمده – حتی قبل از اینکه ما رکود مفهوم forking بیش از $20 برای نشستن از طریق یک ویژگی با طول یاس احساس مجنون. در حال حاضر ما می توانید تحمل به “مرغ عشق” برای ما به قیمت ماهانه جریان اشتراک و ما هم ، . . eh چرا که نه.

پس از همه, که من ایجاد کرده ایم ما مثل این نوازندگان. آن را نیز کمک می کند که آنها بوده ام تا کمی تازگی. رائه به تازگی به یکی دیگر از عاشقانه سرب در “عکس” است و در مرکز چشمگیر فصل چهارم اجرا از “نا امنی” در HBO, در علاوه بر این به اجرایی تولید پروژه های دیگر. Nanjiani اجرایی تولید کننده تلویزیون اپل+’s تحسین گلچین سریال “کوچک امریکا” و میله میله به ستاره مارول جدیدترین ابرقهرمان تلنگر “Eternals.” خود شرکت ستاره به نوبه خود در سال گذشته “Stuber” . . . همچنین چیزی است که رخ داده است.

تبلیغات:

در “مرغ عشق” Nanjiani و رائی ستاره به عنوان Jibran و Leilani دو دیوانه, New Orleans, عاشقان که با سقوط در عشق و زیستن برای چهار سال قبل از آنها با شدت بهم زدن به دیوار. Michael Showalter, که, کارگردانی Nanjiani در “بزرگ بیمار” باز می شود با یک سریع سرش را از طریق خود را از تاریخ اول و starry-eyed gooeyness است که به دنبال به طور مستقیم در پی آن برش به طور مستقیم به آنچه که به نظر می رسد به پایان این اجرا پس از آن.

مبارزه در راه خود را به یک مهمانی شام ارگاسم در بورس برش اما به شدت صادقانه barbs و فقط به عنوان Jibran و Leilani متوجه است که بدون در نظر گرفتن آنچه آنها گفت: یک مرد ادعا می شود یک پلیس (Paul Sparks), commandeers ماشین خود را و استفاده از آن برای اجرا کردن یک دوچرخه سوار سپس به عقب بر او چند بار برای اندازه گیری خوبی. او پس از آن اجرا می شود, ترک زن و شوهر در این صحنه با یک بدن مرده تنها به توان با یک جفت از شهود. آغاز اتفاقی فرار و نیمه پخته کار پلیسی.

صرفا از یک کمدی دیدگاه teaming تا Nanjiani و Rae باید کار کند. هر استعداد است با یک امضا به سبک ارائه کردن کاف گفتگوی بورسی که Showalter باعث می شود بیشتر از طریق ویژگی های 87 دقیقه زمان اجرا. اما به عنوان یک زن و شوهر ؟ بیایید می گویند این است: در چند صحنه که در آن آنها بوسه, آن را ساده برای دیدن که رائه می داند که چگونه به فروش یک قفل لب های Nanjiani و در عین حال هر طولانی بوسیدن و عشقبازی کردن آنها به اشتراک گذاشته شده من آرزو می کنم آنها, بوسيدن, افراد دیگر است.

تبلیغات:

گذشته از این قحط و غلا از گرما یا باور جاذبه بین این دو وجود دارد چند نکات در زاویه است که می تواند به حداقل ساخته شده و ماجراجویی خود را جالب تر است. زود به خود را جست و خیز آنها نیز برجسته و بسیار قابل فهم تردید است که یک زن سیاه و سفید و قهوه ای مرد ممکن است با رفتن مستقیم به پلیس با سمت خود را از داستان یک حادثه که صدا محتمل آینده از upper-middle-class سفید مردم است.

تا به حال فیلمنامه نویسان Aaron Abrams و برندان صفرا طعنه که از جنبه های این فرمول است که ممکن است با توجه به بینندگان چیزی تازه به آویزان بر روی. من مطمئن هستم که آن را ساخته اند بسیاری از کیفی به طور کلی, اما آن را برجسته تفاوت کلیدی در این نسخه از فرمول. افسوس که نمی اتفاق می افتد در هر راه قابل توجه.

تبلیغات:

چه لذت وجود دارد در “مرغ عشق” وجود دارد و در تماشای دو نفر از آنها ریف دیگر در صفوف از صحنه های که در آن خطر تکامل می یابد از شدید به آشکار عجیب و غریب است. به دلایلی که معلوم نیست تلاش خود را برای پاک کردن نام خود را رها Jibran و Leilani به یک “Eyes Wide Shut” وضعیت وجود دارد که صرفا به خاطر موجود.

که همان توضیح امر به “مرغ عشق” به طور کلی صحبت نمی کند و به خوبی از آن درخواست تجدید نظر و یا ارزش خود را در Netflix بکشد امکانات فروشگاه متنوع کتابخانه که شامل چند اسکار رقیب و اتفاقی پدیده های بازیگران, لیست بازیگران.

به جای آن تعلق دارد در آن دسته از فیلم های هر یک باید بپرسید به سمت چپ از هر حرفه ای دستاورد گذشته نگر مونتاژهای انتظار آنها را پایین جاده. اگر Fey و Carell را (و ” گرگ ” و Bateman) در مدار مربوطه نشان می دهد هر چیزی در آن است که مخاطبان که واقعا عشق خاص مجری موافقت خود را فراموش کرده ام اشتباه. “این مرغ عشق” است که یکی از این تلو تلو خوردن برای رائی و Nanjiani به راحتی پاک شده از حافظه به آن ببخشند.

تبلیغات:

به “مرغ عشق” در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>