Lovecraft کشور اولین تریلر teems با هیولا, نوع براندازی و اجتماعی تمثیل

HBO آینده هشت قسمت سری ترسناک Lovecraft کشور نشده اند ممکن است در رادار خود را قبل از در حال حاضر. اگر چه این شرکت ایجاد شده توسط Jordan Peele و اجرایی تولید شده توسط Peele و J. J. Abrams, Lovecraft کشور واقعا تا به حال بسیاری از جریان اصلی مورد توجه است.

اما HBO فقط کاهش یافته است که نشان می دهد اولین تریلر که پر از وهم آور موجودات فوقالعاده جذاب, نوع subversions و تعداد زیادی از لحاظ اجتماعی آگاه ترسناک — و آن را بدست ما توجه کامل است.

بر اساس مت Ruff فوق العاده 2016 ترسناک,رمان, Lovecraft کشور در 1950s و به دنبال یک جوان سیاه نام Atticus (Jonathan رشته) او به عنوان جستجو برای پدرش (Michael K. Williams) که رفته رفته در انگلستان و حیات وحش است که خانواده اش تماس “Lovecraft کشور است.” او و رفیق Letitia (Jurnee Smollett-Bell) برو در یک سفر جاده ای به جستجو برای او — اما آنها به سرعت باد تا به مقابله با یک میزبان از eldritch اعجوبههای ترسناکی در طول راه.

که ممکن است صدا مانند یک طرح ساده اما آن را چیزی جز. تریلر با آن بلندی اشاره به نژاد پرستی و تبعیض نژادی و خشونت پلیس به ما می دهد ما برای اولین بار نشان می دهد که بسیاری از هیولا در Lovecraft کشور هستند و در واقع انسان یک موضوع هر دو Peele و میشا, سبز, سری,’ شرکت سازنده و showrunner خواهم به بازی با.

این نامگذاری در اینجا به ما می گوید حتی بیشتر در مورد مجموعه میراث ادبی و فرهنگی اجتماعی پویایی Lovecraft کشور در برخورد با: Atticus نام زین او را با یک رابطه پیچیده به ناقص سفید ناجی To Kill a Mockingbirdو به آن کتاب را مملو میراث آمریکایی به عنوان فرهنگ برتر داستانی در متن نژادپرستی به عنوان تولیدات در یک جهان بینی. منطقه “Lovecraft کشور” یکی دیگر از callout به مانند یک جهان بینی: این هر دو مرجع به H. P. Lovecraft, نویسنده و تنظیم برگرفته از داستانی روستایی جدید انگلستان است که به نظر می رسد در سراسر Lovecraft بسیاری از داستان است.

Lovecraft بود با نفوذ ترین داستان ترسناک نویسنده از اواسط قرن 20th. او نوشت: عجیب و غریب داستان ترسناک subgenre که teems با ضمنی ترور معمولا رندانه توسط برس با ناشناختنی, unnameable هیولا و یک نگاه اجمالی از گسترده جهان کیهانی فراتر از خودمان است که از طریق آن غول هولناک خدایان گاهی اوقات منتقل می کند.

اما Lovecraft نوشتن خود را نیز شد هیولا — نامعقول نژادپرست است. Lovecraft شد آشکار با صدای بلند سفید supremacist. و با وجود آن وحشی محبوبیت این Lovecraftian جهان ساخته شد در یک تمثیلی ترور از اختلاط نژادها. Miscegenation یا ازدواج میان نژادی و ترکیب می آید تا دوباره و دوباره در آثار او به عنوان یک میانبر برای دسترسی به شیطانی وحشت جنون و یا هر دو.

بنابراین جای تعجب نیست که در سال 2015 جهان فانتزی جایزه برای داستان در نهایت در زمان گذشته اما بسیار بحث برانگیز گام از فاصله خود را از Lovecraft میراث با قطع استفاده از آن از یک Lovecraft مجسمه به عنوان یک جایزه جایزه. Ruff رمان منتشر شد و یک سال بعد و در آن مشخص شده یکی از اولین جریان اصلی تلاش برای مبارزه با Lovecraft میراث در رمان شکل. Lovecraft کشور foregrounds یک گروه ادراک سبک داستانی طرفداران که او نیز اتفاق می افتد به سیاه و اجازه می دهد تا آنها را به دست و پنجه نرم کردن با Lovecraft را نژاد پرستی به عنوان یک استعاره برای آمریکا نژاد پرستی خود را. اما آن را نیز نمی روی لئامت دادن در صحنه واقعی نژادپرستی; رمان را bleakest ترسناک می آید نه از Lovecraft معروف ترین هیولا مرض دارم اما از این ترور محض بسیار واقعی وحشت آمریکا مانند خشونت پلیس, Jim Crow قوانین و غروب آفتاب در شهرهای.

Jordan Peele طرفداران در حال حاضر می دانم که او دوست دارد این نوع تمثیلی ترسناک و وجود دارد مقدار زیادی از آن را در تریلر. نه طرفداران وحشت — ما همچنین مقدار زیادی از هیولا و badass هیولا-مبارزه با بیش از حد:

Lovecraft کشور برای اولین بار در ماه اوت در HBO.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>