سعی کنید فقط سعی کنید برای پیدا کردن یک تقلید مسخره امیز از یک جفت از زنبورهای سرگرم کننده تر از Thurston و Lovey هاول از “جزیره گیلیگان.” با بازی جیم بکوس بود که لبنانی تبار و ناتالی Schafer که یهودی بود Thurston و Lovey رفتار مردم می خواهم به این باور — و گاهی اوقات آنها راست است که زنبورهای واقعی انجام: Howells رسالت) صاحب fathomless به ارث برده ثروت های دوگانه snobs که نمی انجام هر کار. برخی از نشان می دهد بهترین خطوط اشاره به Thurston blue-blooded قرار دارد. هنگامی که عروسک می دانی او برای بودن “دموکراتیک” او می شنود یک حروف D و قیچی در او “زبان خود را تماشا کنید.”

Thurston و Lovey به معنای مانند اجداد من از طرف پدر و مادر جدید, انگلستان زنبورهای — در یک قسمت به ما گفته است که آنها از بوستون; یکی دیگر از قسمت اشاره یک خانه در Newport, Rhode Island — اما من به رسمیت نمی شناسد خانواده من در buffoonish Howells. درست مادربزرگم که من فقط در مورد پرستش — او تیز هوش و جهان وطنی و بلند قد مثل Myrna Loy را نورا چارلز در “مرد لاغر اندام” فیلم — یک جمهوری خواه بود و من پس از او شاهد ارتکاب هاول-ish عمل و رفتار از روی خودستایی. در طول یک نوستالژی سفر جاده ای آورده است که ما به او پیر محله در مونتکلیر نیوجرسی او توضیح می دهد که یک سبک معماری مسکونی به عنوان “Wop” یک موضوع موهن ایتالیایی. او به معنای آن است که سبک نگاه مدرن یا مثل چیزی که هرگز ارائه سرپناه برای هر خود احترام کسی که اجداد آمد بر روی یک قایق در صف پشت فلاور.

تبلیغات:

اگر شما تا به حال از من خواست در مورد سابقه و هدف من مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از نقل مکان به کاخ سفید من را با پدرم در سوریه در کنار. (من پا بلند, دکمه-بینی مادر بزرگ مادری باید متعجب و متحیر در به نظر می رسد از من کوتاه و با چشم و سوراخهای بینی برای روز.) من تو را دیدم من زنبور سمت به عنوان قومی خنثی — نان سفید است که نمی تواند خود را در برابر همه جالب تر قرص وجود دارد. اما پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری, من اغلب خودم را برای رسیدن به مادر بزرگ من کلمه “مبتذل” به توصیف او. شما با استفاده از این کلمه بیش از حد به شما می گویند ؟ اما امیدوارم شما با استفاده از آن با — این چیست ؟ — غیر ارادی هوا از مدارا که من نگران هستم من ممکن است اشتباه برای برخی از مرتب کردن بر اساس حق.

من چرا هیچ کس در حال ایستاده بر روی یک صندلی و ادعا زنبور به عنوان یک هویت فرهنگی. زنبورهای رفت و در اواسط 1900s خود نشانگر سرکوب و رنگ و سرکوب احساسات — جاروب کنار در یک گردباد از ژولیده مو و قابلمه دود (برخی از آن مادر من). اشتباه نکنید: من خوشحالم که هر کسی که زنبورهای کردم و فرهنگی تقلا کردن-ho — آنها می شده است در بالا برای بیش از حد طولانی و کل افاده چیزی که برای پاسخ. اما سال گذشته من تا به حال برخی از عجیب و لذت بخش eureka لحظات به عنوان خوانده من نی نی دوست “شاد پول: من و خانواده روز گذشته از زنبور شکوه و جلال.” من به رسمیت شناخته شده در این پنجره پانسمان از دوران کودکی من: Welsh rarebit. بئاتریکس پاتر است. “ساعت و شیکر کوکتل پر از جین.” بله در واقع این مردم من — خیلی بیشتر از من در سوریه در کنار. بعد از من پدر و مادر طلاق گرفته که من دو من زندگی می کردند اولیه با ما خانه کوچک انطباق یک نسخه فشرده از زنبور شکوه و جلال. این بود تنها پس از مادر من فوت کرد در سال 2010 و من تنها فرزند او به ارث برد و یک اسکادران از عتیقه جداول پایان که او به من گفت که او در بستر مرگ من نشده مجاز به فروش است که من متوجه شدم من می دانستم که هیچ فرد دیگر در سن و سال من که تا به حال رشد در یک خانه که شبیه مجموعه ای از “ترک آن را به بیش از حد.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی نمی کند در یک خانه که شبیه مجموعه ای از “ترک آن را به بیش از حد.” مانند Howells تهمت است که یک جمهوری خواه است که به ارث برده ثروت و چیزهای براق — خود همسران خود را در خیابان پنجم شمع — و او به وجد در نشان دادن آنها را خاموش. این است چگونه Howells خواهد شکست واقعی-زندگی زنبور خر خر کردن آزمون: مردم با پول فکر می کنم که این فرم فقیر به رخ کشیدن آن است. وقتی که من بچه بودم و رفتار بد مادر من را متهم من از اقدام “خراب” است که تنها در حال حاضر من درک معنای مانند کسی که با یک کشید آشکار مقدار لوت.

تبلیغات:

این Trumps و Howells چیز دیگری مشترک علاوه بر خود را آشکار لذت در نمایش پول خود را: آنها را دوست دارم به بحث در مورد آن. این صفت باعث می شود من پیچ و تاب خوردن حتی بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن shticky نام آب نبات پنبه و وفاداری به تثلیث lowbrow, سرگرمی, فرم های کشتی حرفه ای, واقعیت های تلویزیونی و مراسم مجلل زیبایی. هیچ کس تا کنون به صراحت به من گفت که چرا این رفتار بد به بحث در مورد پول, اما من فکر می کنم این ایده است که پول یک مسئله شخصی مانند بهداشت و صحبت از آن را نشان دهنده یک ماتریالیسم که بر اساس آن خدا است (که در آنها مادر و مادر بزرگ من unstintingly معتقد بودند) خواهد اخم که من امید این می رود بدون گفت که نه از راه دور همان چیزی که به عنوان یادآوری میکند که زنبورهای در حال بالا مي رود. البته زنبورهای می توانید دور با اصرار دارد که صحبت کردن در مورد پول مبتذل زیرا آنها به طور کلی به اندازه کافی از آن — خونین حق مادر بزرگ من می خواهم که صحبت در مورد $54.17 او ندارد اگر او در معرض خطر از دست دادن او برق زیرا او نمی تواند پرداخت لایحه خود را.

که در آن زنبورهای اشتباه من فکر می کنم که اشتباه رفتار بد اخلاقی نقض. من rampaged در مورد ناروا بودن “طبقه پایین” اما پس از آن احساس گناه به خاطر من می دانم که کسی نبود از ادب نیست یک دلیل خوب به اعلام او نا مناسب برای انتخاب منشی — منظورم این است که یک فرد باید کاملا رایگان به بحث در مورد آنچه که هیلاری کلینتون انجام شد در حمام در طول یک بحث شکستن به عنوان برگ برنده را از این مرحله در سال 2015 و هنوز هم کسب رای من اگر او را جامد در مسائل درست است ؟ اما آن را به عنوان اتفاق می افتد بی شماری وجود دارد, شیکر کوکتل پر صدا اخلاقی دلیل برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن. برای مادربزرگم بزرگترین جرم شده اند را underhandedness: او در مورد هیچ اگر نه که پوست کنده. (من فرض کنید او می تواند به استطاعت بود اما اجازه بدهید او این یکی.)

بهترین و شناخته شده حکایت در مورد مادر بزرگ من — آن trundled در مراسم تشییع جنازه او در سال 1994 — است که به خوبی به او dotage او را سوار برای یک فروشگاه زیرا پس از ورود به خانه او متوجه شد که صندوقدار به او داده بود چند دلار بیش از حد در تغییر است. اما من می دانم که بهتر است کمتر تشییع جنازه پسند داستان در مورد او. او احتمالا هرگز رای برای حزب دموکرات در زندگی او اما در سال 1972 او دو هیپی فرزندان او متقاعد شده است که ریچارد نیکسون بود یک کلاهبردار بنابراین او برگزار بینی او چنگ او مروارید و انداخت اهرم برای حروف بزرگ D دموکرات جورج مک گاورن.

تبلیغات:

فقط به عنوان من بیکار و باید آن را گفت و نه smugly نصب و راه اندازی یک لیست ذهنی از زنبور فضائل — ما نمی لاف زدن (نی نی دوست می نویسد ما “علامت تجاری سرزنش خود”) ما شکایت نیست (اگر چه شاید ما زیادی ندارد و به شکایت در مورد?), ما اختراع noblesse ملزم (از آنجا که ما می توانیم به, اما هنوز هم!) — آن را به من آمد که مغلوب ساختن پیشی جستن که مادر در اسکاتلند بود و که پدرش آلمانی تبار است که از لحاظ فنی حداقل بخشی زنبور. که در زمان جلال از لیست من ساخت و همچنین آن را باید: من نمی دانم که زنبورهای نیست گوشه بازار در فضیلت است. اما ممکن است من ادعا می کنند برای زنبورهای فقط یک صفت است که هیچ کس دیگری می خواهید با آن بودند و آن را در قدرت من سرما مغلوب ساختن پیشی جستن بعدی قطعه زیبا از شکلات کیک ؟

نقطه تمام از یک زنبور به عنوان به عنوان بهترین من می تواند التماس کردن است را از طریق زندگی بدون شرم آور خود ، مغلوب ساختن پیشی جستن اجداد سادگی موفق به عبور از روی این مشخصه; در غیر این صورت او را شناخته شده است که به استفاده از, اما یک نمونه از ده ها تن — وقتی کسی flails اندام خود را در تقلید از یک فرد معلول به عنوان برگ برنده را در یکی از تظاهرات این فرد معلول که باید میگردند.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی