ماشین آلات آموخته اند که چگونه به خلاق. آنچه که برای هنر ؟

رفتن لی استاد بزرگ Sedol به تازگی اعلام کرد که او از بازنشستگی از بازی به دلیل “وجود یک نهاد است که می تواند هرگز شکست داد”: AI. به عنوان خوانندگان به احتمال زیاد به یاد داشته باشید یک هوش مصنوعی شناخته شده به عنوان AlphaGo را شکست داد و لی در سال 2016. استاد بزرگ بعد اظهار نظر که AlphaGo تا به حال نمایش داده شود “شهود انسان.”

هوش مصنوعی است که در اخبار به طور منظم این روزها اما یک منطقه است که هنوز هم بسیار underreported: پتانسیل خود را به خلاق. ماشین آلات مانند AlphaGo بدون شک نمایش روشن glimmerings از خلاقیت است. وجود دارد AIs است که می تواند بداهه نوازی موسیقی جم با موسیقی جاز ایجاد هنر سورئال و عجیب و غریب نوشتن فیلمنامه و رمان و شعر. اما چه می آید بعدی ؟ ما توسعه ماشین آلات که در عین حال خلاق تر?

تبلیغات:

برای انجام این کار ما نیاز به درک دقیقا آنچه که ما را به معنای خلاقیت در شرایط است که ما می توانیم به درخواست دستگاه تا آنجا که به مردم. در نهایت این معنی خواهد بود که توسعه ماشین آلات که احساسات و آگاهی است.

برای بسیاری این تصور از دستگاه “خلاقیت” یک ترکیب متناقض است. چگونه می تواند چیزی ساخته شده از سیم و ترانزیستور به عنوان خلاق به عنوان یک اینشتین یک پیکاسو یک شکسپیر یا باخ? پس از آن دوباره ما انسان ها صرفا ترکیبی از اعصاب و عروق و استخوان و سلول های, در عین حال ما به مدیریت خلاق. اما چگونه ؟

سوال بزرگ: آنچه باعث می شود ما خلاق ؟

تبلیغات:

بیش از دو هزار سال پیش از افلاطون در Meno, بمب ریشه های دانش جدید است. چگونه می توان مفاهیم جدید ظهور از کسانی که در حال حاضر تاسیس شده در مغز ؟ چگونه می توانید یک سیستم — یک فرد یا یک دستگاه — تولید نتایج است که بسیار فراتر از مواد آن را به کار با ؟

برای شروع با یک تعریف:

1. خلاقیت و تولید دانش جدید در حال حاضر از دانش موجود و

تبلیغات:

2. خلاقیت انجام شده است با حل مشکل است.

بنابراین محصول نهایی از خلاقیت یک ایده و یا یک شی و یا یک قطعه موسیقی است که هرگز قبل وجود داشته و این روند که توسط آن زمانی است که مشکل حل است. دانشمندان بدیهی است که مشکلات را حل کند. هنرمندان و نویسندگان و آهنگسازان بیش از حد مواجه هستند با یک سری از مشکلات و حل آنها است آنچه آتش سوزی خلاقیت خود را. بدون مشکل وجود ندارد و خلاقیت است. پس چگونه مشکلات حل شده است ؟

تبلیغات:

در سال 1908 فرانسه ریاضیدان فیلسوف و دانشمند آنری پوانکره پیشنهاد چهار مرحله چرخه: تفکر آگاهانه و ناخودآگاه تفکر و نور و تایید. ما شروع آگاهانه کار بر روی یک مشکل اما در نهایت ممکن است به یک بلوک و یک استراحت. حتی اگر ما دیگر آگاهانه فکر کردن در مورد مشکل پرشور تمایل به حل آن را نگه می دارد آن را زنده در ناخودآگاه که در آن می توان آن را mulled بیش آزادانه و مهار نشده در راه نه همیشه ممکن است با تفکر آگاهانه. سپس ارتباط بین ظاهرا بیارتباط مفاهیم می تواند به طور ناگهانی پدیدار شود. همه این می تواند منجر امیدوارم به نور به عنوان راه حل مشکل حباب تا به آگاهی.

چهارمین مرحله تایید است فقط به عنوان مهم به عنوان قبل از ، ایده ها هرگز ظهور به طور کامل شکل گرفته و کامل است. ما باید به بررسی و تصحیح و ویرایش کنید راه حل ما و استنباط عواقب.

آنچه در مورد ویژگی های خلاقیت ؟ چه قدرت خلاق نیاز ؟

تبلیغات:

تنها راه ما می توانیم درک خلاقیت است که به بررسی خود ما خلاقیت انسان است. روش من این است که به مطالعه زندگی از متفکران بزرگ و با دقت اشاره کردن شخصیت که در آنها رایج است. این ویژگی در انسان است که آن را به احتمال زیاد آنها را خلاق و آنها نیز کیفیت است که ما انسانهای عادی را می کشت به منظور خلاق تر. آنها عبارتند از: درون گرایی نیاز به تمرکز و خانه در نقاط قوت ما و نیاز به همکاری و رقابت و گاهی اوقات حتی سرقت ایده ها. تخیل و الهام از عناصر ضروری به عنوان غیر قابل پیش بینی — توانایی برای ایجاد یک جهش غیر منتظره.

اما ممکن است برای ماشین آلات برای نمایش این همان صفات شخصیت و بنابراین یادگیری خلاق تر?

پوانکره چهار مرحله چرخه در عمل: ایجاد DeepDream

تبلیغات:

چیز فوق العاده ای در مورد شبکه های عصبی مصنوعی خلاق ترین هوش مصنوعی ماشین که AlphaGo یک مثال است که ما می دانیم که آنها کار می کنند اما ما کاملا نمی دانند چگونه. شبکه های عصبی مصنوعی هستند آزادانه از راه الهام از مغز انسان سیمی است, چگونه آن سلول های عصبی متصل هستند. فقط به عنوان ما در مغز ما خوراک داده ها را به یک شبکه عصبی مصنوعی اجازه می دهد آن را به واکنش نشان می دهند به آنچه که آن را می بیند و می شنود. محققان اغلب با استفاده از یک مجموعه داده از تصاویر. هنگامی که ما نشان می دهد یک تصویر از یک گربه به یک دستگاه روت در یک پایگاه داده است که شامل گربه, از آن خواهد شد به احتمال زیاد تشخیص دهد که تصویر یک گربه است. اما دقیقا چگونه آن را انجام دهید ؟ چگونه ماشین دیدن جهان است ؟

در سال 2015 یک مهندس گوگل به نام الکساندر Mordvintsev تصمیم به گرفتن یک نرم افزار در حل پازل. یک گروه از محققان سعی کرده بود سرهم بند با ارتباط بین دستگاه ریاضی-شبیه سازی سلول های عصبی به طوری که برای تولید چیزی که شبیه یک گربه در هر لایه از سلول های عصبی. Mordvintsev اما ناراضی شد. این به نظر می رسید بیش از حد پیچیده است. آن را نمی توانید به هسته اصلی مشکل است.

مهندسان گوگل مجاز به صرف تا 20 درصد از وقت خود را در برخی دیگر از گوگل مربوط به پروژه. Mordvintsev روز کار بود, تحقیق در مورد چگونه برای جلوگیری از اسپم از آلوده کردن نتایج جستجو اما قبلا او می خواهم مشغول به کار در شبکه های عصبی مصنوعی. Mordvintsev ادامه داد: به اندیشیدن چگونه این شبکه ها عمل.

در وسط شب در 18 مارس 2015, او از خواب بیدار شد با یک شروع است. او فکر کرد که او شنیده ام سر و صدا و تحویل درب تراس از تخت خود را. ایستاده در اتاق نشیمن خود را او به طور ناگهانی در بر داشت خود را احاطه شده توسط ایده های زیبا, همه آنها crystallising به یک نقطه. راه حل برای مشکل خود را حباب تا به خود آگاهی است. از طریق ناخودآگاه فکر او در بر داشت یک راه برای استفاده از بینایی کامپیوتر برای کشف چگونه شبکه های عصبی مصنوعی کار کرده است.

تبلیغات:

به جای تلاش برای بازسازی تصویر که ورودی در یک عمق خاص به دستگاه, به عنوان هر کس دیگری تا به حال Mordvintsev اجازه دهید دستگاه تولید آنچه در آن دیدم که در آن محل خاص در آن قسمتهای داخلی. بلافاصله او نوشت: کد برای الگوریتم جدید – DeepDream — و سپس به بررسی آنچه در آن در واقع می تواند انجام دهد. آنچه در آن دیدم معلوم شد که بسیار متفاوت از آنچه ما می بینیم به عنوان یک انتظار از یک ماشین چیزی کاملا حقیقی. 2 هستم. او نوشته بود تا یک گزارش مفصل در نتیجه تکمیل تأیید فاز.

آگاهی: تفاوت کلیدی بین انسان و ماشین خلاقیت

در این مورد هر دو انسان و ماشین خلاقیت نشان داد. Mordvintsev جسورانه ایده استفاده از کد او ایجاد می خواهم به درخواست دستگاه به فاش کردن آنچه در آن در واقع شاهد در سطح مشخصی از لایه ای از سلول های عصبی در داخل آن است. دستگاه فراتر رفت و آن مجموعه آموزشی به ایجاد تصاویری که هیچ کس تا به حال از خواب قبل از.

اما این دستگاه واقعا خلاق ؟ هنگامی که یک انسان می سازد یک جهش رو به جلو و به تولید چیزی است که می رود فراتر از مواد اولیه ما تماس بگیرید و آن خلاقیت است. چرا تشخیص ماشین خلاقیت در همان راه ؟ بسیاری از مردم بلخ در خیلی فکر کردم.

تبلیغات:

مردم ممکن است انکار کند که این دستگاه نشان داد خلاقیت و استدلال می کنند که Mordvintsev برنامه ریزی در DeepDream الگوریتم بنابراین خلاقیت بود و همه خود را. اما این را خواهم گفت که موتزارت پدر آموخته است که ولفگانگ نحوه نوشتن موسیقی باید با اعتبار پسرش موسیقی خلق.

به طور مشابه آن را در این تیم پشت AlphaGo اما دستگاه خود را ساخته شده است که دیدنی و جذاب و کاملا غیر منتظره حرکت می کند که مذکور را شکست رفتن استاد لی Sedol. قطعا AlphaGo خلاقیت نشان داد. این سد این است که دستگاه نمی دانم که آن را به حال ساخته شده یک حرکت درخشان. ماشین آلات نخواهد بود به طور کامل خلاق تا زمانی که آگاهی و احساسات. هنوز شبکه های عصبی مصنوعی نمی تواند درک هنر, ادبیات یا موسیقی آنها را, اما این مناطق است که دانشمندان در حال حاضر در حال کار بر روی.

ماشین آلات که احساس

بسیاری از مردم استدلال می کنند که ماشین نمی تواند خلاق باشد چرا که آنها “خارج وجود دارد” در صورت داشتن تجربه های عاطفی زندگی با طبیعت و یا در حال سقوط در عشق است. اما آنها هنوز هم می تواند به دست آوردن چنین دانش vicariously. در آینده ای نه چندان دور ماشین باید توانایی خواندن یک زبان روان. آنها را به دست آوردن دانش بیشتر با تمیز کاری اینترنت از ما می توانید به دست آوردن یک عمر زندگی و تجربه احساسات vicariously قادر خواهد بود برای متقاعد کردن خود و ما که آنها در واقع تا به حال این تجربه های انسانی.

تبلیغات:

روزالین پیکارد, استاد, رسانه هنر و علوم در دانشگاه MIT با این نسخهها کار بر روی عاطفی محاسبات به دنبال چگونه ممکن است منظور توسعه یک ماشین با احساسات. او با استفاده از قیاس از کودکان مبتلا به اوتیسم که مثل کامپیوتر باید آموزش داده شود به عنوان خوانده شده مردم دیگر اجتماعی و عاطفی سرنخ به تفسیر معنای حالات چهره است. هدف این است که به منظور توسعه یک ماشین است که با کار و همدردی با ما به جای رقابت و جایگزین ما.

یک عنصر کلیدی از خلاقیت است غیر قابل پیش بینی فراتر رفتن از منطق اغلب ناشی از ناخودآگاه فکر می کردم. آیا ممکن است برای ماشین آلات را نیز غیر قابل پیش بینی?

ماشین آلات در واقع غیر قابل پیش بینی ساخته شده است در. هر یک از شبکه پیچیده ای از قطعات طراحی شده است با استفاده از فیزیک نیوتنی مشخصه علیت و جبر. اما زمانی که همه اینها مونتاژ به یک نهاد جدید می تواند منجر به هرج و مرج رفتار: غیر قابل پیش بینی. شبیه به انسان, احساسات, به علاوه غیر قابل پیش بینی می تواند مواد منفجره و می تواند باعث خلاقیت است.

یکی دیگر از عوامل کلیدی و آگاهی است. ماشین آلات در حال حاضر یک حس از سطح پایین آگاهی است. آنها از مشکل آگاه آنها در حال کار بر روی و از خود سیم کشی. مایکل Graziano استاد روانشناسی و علوم اعصاب در دانشگاه پرینستون مطالعات آگاهی است. او به نظر می رسد به چگونه ممکن است در آینده قادر به برنامه آگاهی به یک کامپیوتر شبیه به راه است که ما تکامل آگاهی است.

رقابت و همکاری مشکل-کشف و پیدا کردن ارتباط بین مفاهیم

بسیار کار خلاق اغلب در عمل مجزا داروینی محیط زیست است. یکی باید مبارزه برای به رسمیت شناختن یکی از ایده های. متفکران بزرگ شناخته شده اند به سرقت ایده از رقبا. ماشین آلات و به اشتراک گذاری این مشخصه. تیم ماشین آلات نشان می دهد پیوند رفتار با هم کار برای جلوگیری از گروه های دیگر را از رسیدن به یک هدف خاص ،

دو نشانه از نبوغ واقعی عبارتند از: 1) توانایی در مشکل واقعی است که هیچ کس دیگری متوجه شده است و 2) توانایی به نقطه ارتباط بین مفاهیم است که در نگاه اول هیچ چیز مشترک است. این ویژگی ها چه جدا نوابغ مانند انیشتین.

اما می تواند ماشین آلات رسیدن به چنین پیشرفت? به طرز حیرت انگیزی آنها را بالقوه به انجام این کار. یک ماشین می تواند در بررسی های منطقه ای در فیزیک در سرعت رعد و برق و در نقطه ای که آن را سرند با افزونگی و ناسازگاری و تناقض آشکار است که محققان در حال تمرکز بر روی مشکل اشتباه. آن را می تواند اسکن رشته است که تنها ممکن است لمس در منطقه تحت مطالعه و تشخیص شباهت ها که دانشمندان را نادیده گرفته و در نتیجه کشف جدید و بیشتر مربوط به مشکل به پژوهش است.

آینده

در شاید در آیندهای نه چندان دور ماشین را تکامل احساسات و آگاهی و خلاقیت است که تکراری ماست. آنها را مجبور به دست آمده مصنوعی هوش: آنها را به عنوان هوشمند به عنوان ما.

گام بعدی این است که مرز بین ‘مصنوعی’ هوش ماشین و ‘طبیعی’ هوش انسان از بین می رود. از وجود آن خواهد شد تنها یک گام کوتاه به مصنوعی Superintelligence که در آن ماشین آلات تکامل احساسات متفاوت از ما بیشتر ذاتی خود فیزیولوژی هر آنچه که ممکن است تبدیل به. یک چیز قطعی است: خلاقیت خود را نامحدود خواهد بود.

امروز از آن است که در درون ما دست به ابداع آینده در بی نهایت متفاوت و غنی راه. برای این کار ما باید همه افزایش خود ما خلاقیت و یادگیری برای زندگی با خلاقیت, ماشین آلات بیش از حد به رهبری همه ما را به آینده ای روشن تر.

آرتور I. Miller نویسنده “هنرمند در دستگاه: دنیای هوش مصنوعی-طراحی خلاقیت” (MIT Press).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com