ایمیل, مواد غذایی و takeout: نحوه پاکسازی مسائل شما در حال آوردن به خانه خود را

می توان آن را قریب به اتفاق برای مرتب سازی از طریق گاهی متضاد و اغلب گیج کننده اطلاعات در مورد تمیز کردن و ضد عفونی آن را به عنوان مربوط به گسترش coronavirus. شما باید ضد عفونی کردن مواد غذایی خود را? پست الکترونیکی ؟ آنچه در مورد بسته بندی و تحویل اقلام? ما باید پاسخ.

برای اولین بار برخی از اصول اولیه: با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ویروس “است که به فکر گسترش عمدتا از فرد به فرد.” آن را به نقل از دو اشکال اولیه و انتقال: “در بین افرادی که در تماس نزدیک با یک دیگر (در حدود 6 فوت) [و] از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. این قطرات می توانید زمین در دهان یا بینی از افرادی که در نزدیکی و یا احتمالا از طریق تنفس به ریه ها است.”

این است که چرا کارشناسان توصیه اجتماعی فاصله دست شستن منظم و مطابق با اصول بهداشتی بالا لمسی مناطق به عنوان بهترین اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus. قبلی من مشاوره می ایستد: نگه داشتن آن ساده و سخت کوش.

اما “بالا لمسی مناطق” چه کسانی هستند? چیزها و مکان ما را لمس غالبا. آنها عبارتند از:

 • دستگیره های درب و دستگیره
 • دستگیره مبلمان و لوازم خانگی
 • جداول و میز و صندلی حمایت
 • سوئیچ نوری
 • لوله ها و غرق
 • توالت flusher
 • لوازم آرایش و آرایش
 • دست و ظرف حوله
 • کیف های دستی حمل و نقل کردن کیف لپ تاپ, کیف و غیره
 • چرخ فرمان

این غیر منطقی است انتظار می رود هر کس به طور کامل ضد عفونی کردن خانه خود و ماشین هر روز — اما وجود دارد این است که مقدار مناسب از مواد ضد عفونی کننده می تواند انجام دهد و از این رو کارشناسان توصیه می کنند که شما تمرکز تلاش خود را در بالا لمس مناطق. چرا ؟ بالا لمسی مناطق بیشتر مطرح خطر انتقال از آنجایی که آنها در حال آنهایی که شما به احتمال زیاد به تماس با بلافاصله قبل از دست زدن به صورت خود را و یا که شما به احتمال زیاد به لمس شما پس از سرفه یا عطسه اما قبل از اینکه شما قادر به شستن دست های خود را.

بالا لمسی مناطق باید تمیز و ضد عفونی به طور منظم با یک محصول مناسب برای مواد یا نوع سطح گنجانده شده است که در سازمان حفاظت محیط زیست (EPA) لیست از مواد ضد عفونی کننده برای استفاده در برابر SARS-CoV-2.

با که گفت, اما این قابل فهم است که هنوز هم وجود دارد سردرگمی و ترس در اطراف دست زدن به اقلام خارج از خانه مانند مواد غذایی, ایمیل و تحویل اقلام است. در اینجا چیزی است که شما باید بدانید.

وقتی که می آید به coronavirus نگرانی در مورد انتقال از طریق مواد غذایی و بسته بندی مواد غذایی, اخبار خوب است: آن است که یک کم خطر است. در واقع بزرگترین مواد غذایی مرتبط با خطر تماس با دیگران و با بالا لمسی مناطق مانند چرخ دستی های خرید و سبد و دستگیره و بنابراین مهم است که برای تمرین مناسب اجتماعی فاصله در حالی که در فروشگاه مواد غذایی برای جلوگیری از دست زدن به صورت خود را در حالی که خرید و برای شستن دست های خود را به طور کامل زمانی که شما در بازگشت به خانه از بازار است.

ایالات متحده غذا و دارو (FDA) دستورالعمل ایمنی مواد غذایی و coronavirus را شامل نمی شود از مواد ضد عفونی کننده از فاسد شدنی و غیر فاسد شدنی اقلام مواد غذایی. در یک بیانیه در مارس 24, فرانک Yiannas FDA معاون کمیسر سیاست مواد غذایی و پاسخ گفت: “هیچ شواهدی از انسان و یا حیوانات و یا مواد غذایی بسته بندی مواد غذایی که در ارتباط با انتقال از کروناویروس که باعث Covid-19.” (FDA اشاره می کند که “ممکن است که یک فرد می تواند Covid-19 با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست زدن به دهان و بینی و یا احتمالا چشمان خود را, اما این است که نه به فکر راه اصلی این ویروس گسترش می یابد.”)

همین Schaffner, یک استاد میکروبیولوژی در دانشگاه راتگرز مدرسه از محیط زیست و علوم زیستی و میزبان پادکست ایمنی مواد غذایی بحث و مخاطره آمیز یا نه ؟ , تکرار FDA توصیه هایی در مورد دست زدن به مواد غذایی. “من نه توصیه ضد عفونی مواد غذایی خود را. این به نظر می رسد که بیش از حد محتاط است. ما نمی دانیم که از هر گونه موارد Covid-19 منتقله توسط غذا و نه از هر گونه موارد انتقال بیماری از طریق مواد غذایی بسته بندی.”

Schaffner می کند, اما, توصیه به شستن دست های خود را پس از بازگشت از فروشگاه های مواد غذایی پس از قرار دادن مواد غذایی دور و قبل از غذا خوردن.

تمیز کردن تولید

شدنی نیست و نیاز به ضد عفونی قبل از استفاده با توجه به Schaffner اما تولید تازه باید همیشه در آب شسته. “من مطلقا توصیه نمی صابون. صابون طراحی شده است برای استفاده در ظروف و یا دست. به طور تصادفی به خوردن صابون می تواند باعث تهوع, استفراغ و اسهال است.”

او توصیه می کند با تمرکز بر تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی دست و هشدار علیه استفاده از محصولات سفید کننده و یا Lysol در مواد غذایی: “Lysol طراحی شده است برای سطوح و مواد غذایی, بنابراین اگر شما اسپری آن را در یک گوجه فرنگی یا خیار ممکن است سمی و طعم غذا وحشتناک. سفید کننده می تواند آسیب خود را از دست, دهان, فرش و…. بنابراین من نگرانی در مورد عواقب ناشی از استفاده از آن برای مدیریت ناچیز خطر است.”

تمیز کردن کیسه های مواد غذایی قابل استفاده مجدد

قابل استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی که در بالا لمس آیتم ها همیشه باید به طور منظم تمیز (حداقل یک بار در هفته) برای اطمینان از آنها باقی می ماند رایگان از باکتری ها که باعث مواد غذایی-بیماری منتقله از راه. نایلون و پنبه مواد غذایی totes می تواند ماشین شسته شده در آب سرد و هوا-خشک; کیسه های است که نمی توان با دستگاه شسته می شود پاک پاک با یک ضد باکتری پاک یا همه منظوره اسپری و یک حوله کاغذی. مراجعه به سازمان حفاظت محیط زیست لیست از مواد ضد عفونی کننده برای استفاده در برابر SARS-CoV-2 به تعیین اگر یک عامل تمیز کردن مطابق با معیارهای سازمان حفاظت محیط زیست برای استفاده در برابر coronavirus.

ترین تاثیرگذار احتیاط شما می توانید هنگام سفارش و تحویل مواد غذایی از جمله مواد غذایی و مشروبات الکلی تحویل است برای جلوگیری از تماس مستقیم با پیک. که در آن امکان انتخاب خدمات است که ارائه تماس تحویل; بسیاری از برنامه های تحویل باید تماس با ما گزینه های تحویل ساخته شده است در که اجازه می دهد تا شما را به نکته تحویل کارگران است. (لطفا نکته تحویل کارگران به خوبی! در حالی که پول نقد است که معمولا بهترین راه برای نکته کارگران خدمات کارت و یا تماس رایگان اوج ممکن است حس بیشتر در حال حاضر.) در هنگام قرار دادن سفارشات با تلفن و شما می توانید درخواست کنید که تحویل می شود در سمت چپ بر روی پله ایوان و یا در جلوی خانه در خارج از خانه خود و یا در لابی از چند واحد ساختمان. هر دو شامل یک نکته زمانی که شما در حال پرداخت از طریق تلفن و یا ترک یک پاکت نامه با نقد و ارائه دستورالعمل که در آن به بازیابی آن — قرار دادن پاکت تحت یک حصیر یا فرش جلو یک گزینه خوب است.

اگر شما در حال چیدن خود را takeout در یک رستوران تمرین مناسب اجتماعی فاصله با رستوران پرسنل و مشتریان دیگر. اگر چه خطر انتقال از سیستم های پرداخت است که تصور می شود به طور قابل توجهی پایین تر از مردم در صورت امکان استفاده از touch-رایگان سیستم های پرداخت به جای پول نقد و یا کارت های اعتباری برای جلوگیری از آلودگی متقاطع.

در حالی که خطر انتقال coronavirus از طریق بسته بندی مانند کیسه های کاغذی, پلاستیکی, کیسه یا جعبه های مقوایی کم است Schaffner گفت: “تنها چیزی که من توصیه این است که مردم را بشویید و/یا بهداشتی دست های خود را پس از دست زدن به تحویل کیف, ظروف و یا اگر آنها نگران هستند در مورد کوروناویروس.” اگر شما نگران در مورد آلودگی takeout کیسه و یا ظروف وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای کاهش خطر و ارام کردن ترس خود را:

 • محل تحویل کیسه ها و ظروف در سینک به جای روی میز یا کانتر.
 • انتقال مواد غذایی از takeout ظروف به یک صفحه.
 • دور انداختن تمام تحویل کیسه جعبه و بایگانی اطلاعات ظروف در سطل زباله یا بازیافت.
 • شستن دست های خود را قبل از غذا خوردن.
 • باقی مانده باید در خود را قرار داده ظروف ذخیره سازی مواد غذایی به جای در takeout ظروف.
 • تمیز کردن و پاکسازی نزول پس از وعده غذایی خود را با استفاده از یک محصول از سازمان حفاظت محیط زیست لیست از مواد ضد عفونی کننده برای استفاده در برابر SARS-CoV-2.

فقط به عنوان با بسته بندی مواد غذایی و تحویل اقلام پست الکترونیکی و بسته های مطرح کم خطر انتقال coronavirus. همچنین مواد غذایی مانند بسته بندی و تحویل موارد شما باید اجتناب از تماس با فرد ارائه.

در یک بیانیه ارائه شده به Vox, Dave Partenheimer سخنگوی خدمات پستی ایالات متحده (USPS) گفت: “CDC سازمان بهداشت جهانی (WHO) به عنوان جراح عمومی نشان داده است که وجود دارد در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که Covid-19 در حال گسترش از طریق پست الکترونیکی.”

با توجه به این که “احتمال یک فرد آلوده آلوده تجاری کالا کم است و خطر ابتلا به این ویروس است که باعث Covid-19 از یک بسته است که منتقل شده است و سفر شده و در معرض شرایط مختلف و متوسط نیز پایین است.” CDC در تراز با این که در بیان کرد که انتقال ریسک از طریق پست الکترونیکی و بسته کم است “به طور کلی به دلیل ضعیف بقای این coronaviruses در سطوح وجود دارد احتمال بسیار کم خطر گسترش از محصولات یا بسته بندی که در حال حمل بیش از یک دوره از روز و یا هفته در درجه حرارت محیط. Coronaviruses به طور کلی تصور می شود گسترش اغلب توسط قطرات تنفسی. در حال حاضر هیچ مدرکی برای حمایت از انتقال Covid-19 در ارتباط با کالاهای وارداتی و وجود نداشته است موارد Covid-19 در ایالات متحده در ارتباط با کالاهای وارداتی است.”

با توجه به این که وجود دارد بدون نیاز به ضد عفونی کردن پست الکترونیکی و یا بسته; با این حال, شما باید دست خود را کاملا بشویید و پس از دست زدن به آنها را.

ثبت نام برای کالا’ عضویت در خبرنامه. در هفته دو بار ما برای شما ارسال محصولات بهترین داستان های کاوش در آنچه ما خرید چرا ما آن را خرید و به همین دلیل آن مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>