رسانه های جریان اصلی به نفع عید پاک اسم حیوان دست اموز اخبار جهانی درس از همه گیر

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio در پاسخ به یک سوال در مارس 6 کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که عید پاک اسم حیوان دست اموز و پری دندان اعلام شده بود “کارگران ضروری” که در میان ملت “در خانه ماندن” سفارش. کارگردانی نظرات خود را به محلی فرزندان او هشدار می دهند “عید پاک اسم حیوان دست اموز ممکن است در همه جا این سال است.”

به عنوان یک لحظه و یک مهلت از گریم مارس از Covid-19 بستری شدن در بیمارستان و مرگ تعداد protocol wine studio را کنایه درو پوشش گسترده در رسانه های ایالات متحده. نیویورک تایمز (4/6/20) فرار یک مقاله طولانی که در بازه زمانی از راه هایی است که والدین در حفظ فرزندان اشغال شده در طول ویروس مستندات به protocol wine studio, داشتن شده است “اولین رهبر جهان در نزدیک به 30 سال است که به هنگام تولد در حالی که در دفتر” و یک فوریه توییت توسط یک مرد که گفت: نخست وزیر به او کمک کرد تا باز آبجو خود را در فرودگاه. سی ان ان (4/6/20) واشنگتن پست (4/6/20) و رادیو فردا (4/6/20) همه فرار موارد نیز با بسیاری اشاره کرد که تنها با یک ثبت مرگ و نیوزیلند است که تا کنون بیشتر در امان است بدترین شیوع جهانی.

تبلیغات:

Protocol wine studio عید پاک اسم حیوان دست اموز نظرات رو نوع پوشش گسترده است که تا حد زیادی غایب است برای یک قطعه مهم از همه گیر پازل: چه چیزی می تواند به کشورهایی که در مرکز موج دوم شیوع کروناویروس مانند ایالات متحده و بسیاری از اروپا یاد بگیرند از کسانی که در موج اول به خصوص چین و کره جنوبی و هنگ کنگ? وجود یک تب و تاب اولیه از مقالات به دنبال به شرق — اول با تمرکز بر نمونه هایی از “سخت گیرانه” اقدامات مانند مستندات که در حال حاضر به نظر می رسد تقریبا روال (زمان 3/13/20) سپس بعد از آن نشانه های اولیه که زندگی بود شروع به بازگشت به حالت عادی با عفونت نرخ پایین و مغازه های بازگشایی (ایالات متحده آمریکا امروز 3/10/20; الجزیره 3/17/20). (Protocol wine studio خودش به دست آورده تصویب یک مقاله در واشنگتن پست — 4/7/20 — برای گرفتن مراحل اولیه برای قفل کردن ملت برای چهار هفته با وجود داشتن تنها حدود 100 تایید موارد این ویروس در آن زمان است.) اما گزارش در درس های آموخته از اولین قربانیان COVID-19 عمدتا ناپدید شد از رسانه های ایالات متحده به جای گزارش های روزانه در افزایش یا کاهش مرگ می شمارد.

این یک حذف, به دلیل وجود دارد بسیاری از سوال فوری برای ساکنان ایالات متحده و سیاستگذاران است که می تواند پاسخ داده شود حداقل در بخشی بیشتر گزارش های تحقیقی در مورد نتایج خارج از کشور. برخی از مسائل مهم تر:

  • چه مدت آن را برای ملت به ارمغان بیاورد عفونت نرخ پایین و که اقدامات موفق در انجام این کار ؟ بسته شدن مدارس و ادارات کلید ؟ اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای اقامت شش فوت از هم جدا ، شدید تست و تماس با ردیابی?
  • فعالیت های که در حال بازگشت به حالت عادی و وجود هر گونه علائم اولیه است که امن تر و یا بیشتر خطرناک است ؟
  • چگونه و در کجا هستند بسیاری از افراد آلوده شدن? گسترش تجمعات در داخل خانه (مانند کار جلسات و یا گروه کر تمرینات — لس آنجلس تایمز 3/29/20) بیشتر احتمال دارد به گسترش بیماری از مختصر برخورد و یا کسانی که در خارج از منزل?
  • چقدر دقیق موجود در آزمایشات جدید کروناویروس و به چه معنی است که برخی از افرادی که آزمایش منفی دوباره تست مثبت (NPR 3/27/20)?
  • در حال درمان های تجربی مانند تزریق بیماران با آنتی بادی از بهبود COVID-19 مبتلا (کره هرالد 4/7/20) نشان دادن هر گونه نشانه ای از قادر بودن به راحتی این بیماری را اثر ؟

تعداد انگشت شماری از داستان در این مباحث باید به سختی خراش سطح از آنچه که دانشمندان و روزنامه نگاران و رهبران باید با توجه به سازمان ملل با عجله به تصمیم می گیرید که چگونه به ساقه گسترش COVID-19. تلاش برای پین کردن چه نوع از تجمعات به احتمال زیاد به ایجاد موج در عفونت یک سوال کلیدی درباره بیماری همه گیر, مثلا, اما با وجود این گاه به گاه, مقالات در مورد چنین چیزهایی به عنوان یک اروپایی بازی فوتبال که به نظر می رسد که منجر به اولیه شیوع در ایتالیا (AP 3/25/20) در اکثر ايالات پوشش محدود خود را به منافع عمومی–سبک داستان در مورد ویروس-گسترش جلسات دفتر (WBUR, 3/12/20) و یا مجالس ترحیم (نیویورک تایمز 3/30/20), با کمی و یا بدون بررسی اینکه آیا این نشانه ای است که با قرار دادن مردم در محله های نزدیک در داخل خانه است که بزرگترین خطر و یا فقط ساده ترین عفونت وکتور برای پیگیری. الجزیره گزارش کرده است که چگونه تجمع جرم در مساجد در کوالالامپور (3/18/20) و دهلی نو (4/7/20) منجر به “سوپر پخش” حوادث در اندونزی و هند مهم مشاهده شده است که وجود ندارد و از ایالات متحده پوشش کلیساها هستند که در ادامه به برگزاری با وجود خدمات اجتماعی-دورى مشاوره (سی ان ان 4/5/20).

تبلیغات:

NBC: South Korea's return to normal interrupted by uptick in coronavirus cases

چگونه است که این ویروس در ادامه به گسترش در موفقیت نسبی داستان کره جنوبی? NBC (4/5/20) اشاره خوشه در Daegu بیمارستان و سئول کلیسا.

همانطور که برای چه و زمانی که ضد همه گیر اقدامات می توانید شروع به برداشته شود به گزارش از خارج از کشور نیز بوده است پر از لکه است. ان بی سی نیوز (4/5/20) گزارش از کره جنوبی است که ساکنان در حال دیدن شلوغ خیابان ها و خطوط در رستوران ها و حتی به عنوان موارد جدید را آغاز کرده اند که به افزایش دوباره با استناد به مرکز ملی سرطان استاد کی مورن عنوان کرد و گفت که قوانین جدید از “روزمره فاصله” در نظر گرفته شده از جمله سرسام آور کلاس بار برای دانش آموزان و یا مرتب کردن جداول ناهار در یک الگوی زیگزاگ به نگه داشتن دانش آموزان دورتر از هم جدا. روز بعد, چند, ESPN (4/6/20) گزارش داد که کره جنوبی لیگ بیس بال آماده برای شروع فصل آن — بدون اشاره به چشم انداز مثبت در مورد جدید.

در همین حال سی ان ان (4/3/20) اختصاص داده شده یک گزارش به این که آیا چینی caseload اعداد را می توان اعتماد کرد اما نتوانست به ذکر یک مستند جدید در شهرستان جیا (بلومبرگ ، 4/2/20) در پاسخ به flareup وجود دارد. و دو مقاله در نیویورک تایمز روز سه شنبه (4/7/20, 4/7/20) در حالی که ارائه خوش آمدید, گزارش از روی صحنه گزارش شده به طور انحصاری در زندگی روزانه در ووهان و ناپل و بدون تلاش برای بررسی که در فاصله اقدامات در حال کار است و می توانید با خیال راحت برداشته شود اول; آنها متمرکز زیادی از توجه خود را بر نگرانی های اقتصادی به جای اپیدمیولوژیک ،

تبلیغات:

تست کلید دیگر است برای آوردن این ویروس را تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا — کره جنوبی را به سرعت تست تعداد زیادی از ساکنان اعتبار شده است برای کمک به برش های کوتاه که ملت اولیه افزایش عفونت (لس آنجلس تایمز 3/14/20) و اپیدیولوژی باید گفت که گسترده تست دقیق خواهد بود لازم پیشرو به هر گونه بازگشت به حالت عادی زندگی عمومی (نیویورک تایمز 4/6/20). اما مقالات در مورد نیاز برای تست به ندرت مطرح شده این سوال که آیا موجود آزمایشات دقیق هستند یا کافی: وال استریت ژورنال (4/2/20) گزارش داد نگرانی هایی است که بیمارانی که آزمایش منفی و سپس مثبت به عنوان یک ممکن است نشانه آن است که زمان عجله-به-خدمات coronavirus آزمون ثبت نام های متعدد منفی کاذب; در همین حال گزارش های دیگر از کره جنوبی (کره هرالد 4/6/20) نشان داده اند که این ویروس می توانست در حال حاضر در تمام طول اما “دوباره فعال”که در حال حاضر مشکلات با تلاش برای پاک کردن کسانی که جان سالم به در برده ام این ویروس به بازگشت به نامحدود زندگی عمومی و ارائه خدمات حیاتی به عنوان برخی پیشنهاد کرده اند (سیمی 4/5/20).

همانطور که برای دیگر درمان های بالقوه است که می تواند در کاهش تلفات انسانی این ویروس حتی اگر آن را نمی توان به طور کامل متوقف شد لس آنجلس تایمز (4/6/20) گزارش داد در یک مطالعه مقدماتی نشان داد که بیمارستان ها در چین دیده بود بهبود سلامت بیماران پس از تزریق آنها را با “نقاهت پلاسما” حاوی آنتی بادی های گرفته شده از خون بهبود COVID-19 افراد مبتلا به — هر چند این بار به نظر نمی رسد به صحبت با هر یک از این چینی, محققان, به جای استناد به تنها خود مطالعه در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم (4/6/20).

تبلیغات:

گزارش زمین از دور سازمان ملل می تواند وقت گیر و گران قیمت به ویژه در دورانی که آمریکا و رسانه های خبری را قطع کرده و به طور قابل توجهی بر خبرنگاران خارجی (اطلس 2/16/17) — هر چند قطعا وجود دارد مقدار زیادی از روزنامه نگاران محلی که می تواند استخدام شود برای پر کردن جای خالی (کسب و کار استاندارد 1/11/19).

با این حال رسانه های ایالات متحده را انتخاب کنید به منظور بهبود پوشش خود را از درس از موج اول در حال تحول و بحران در اینجا امید آنها شکل آن را به زودی: هیچ راهی برای مبارزه با جهانی همه گیر بدون تفکر در سطح جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>