بیرون آمدن از دو دموکراتیک اولیه متحده با برنی ساندرز پیشرو در آرا و پیت Buttigieg پیشرو در نمایندگان است که “شروع به تسلط بر ملی بحث سیاسی مانند هیچ یک در پنج سال گذشته به غیر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن”?

با توجه به ان بی سی جاناتان آلن (2/12/20) که سابق شهر نیویورک شهردار سابق جمهوری خواه و مایکل بلومبرگ میلیاردر که موفق به کسب هیچ ملی نمایندگان است و در حال حاضر رای گیری در مقام سوم در حدود 14 درصد. اما ناخوشایند داده هرگز متوقف مضطرب اعضای رسانه ها از باد خود را ترجیح داده نامزدهای ایستاده است.

تبلیغات:

NBC: Bloomberg storms to the center of the 2020 presidential fray

“مایک بلومبرگ شروع به تسلط بر ملی بحث سیاسی مانند هیچ یک در پنج سال گذشته به غیر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” اعلام NBC جاناتان آلن (2/12/20).

قبل از نیوهمپشایر نتایج حتی در تپه لیز زیرچشمی نگاه کردن (2/11/20) نوشت که بلومبرگ بود که “به احتمال زیاد برنده” وجود دارد به دلیل بایدن انتظار می رود ضعیف نشان دادن و کم رای گیری ملی شماره پیت Buttigieg و ctq:

در هفته های آینده دموکرات ها را به مطمئن شوید که سوسیالیستی برنی نه نامزدی. بیشتر متوجه خواهد شد که او را منجر به یک فاجعه باری از دست دادن و آنها را به دنبال یک جایگزین. ضعف تبلیغات جریان توسط دیگران در مسابقه آنها خواهد آمد به می دانم که مایک بلومبرگ بهترین آنها کردم.

نیویورک تایمز به طور مشابه گزارش شده (2/12/20): “مگر چنین مورد علاقه به زودی ظهور رهبران حزب ممکن است به طور فزاینده نگاه به Michael R. بلومبرگ به عنوان یک پتانسیل نجات دهنده است.” دلیل این است که این مقاله به آن اشاره شد این رهبران “نظر آقای ساندرز و شعار دموکراتیک سوسیالیسم به عنوان شدید و خطرناک شرط در انتخابات پارلمانی.”

تبلیغات:

معلوم بود که این رهبران هستند هر چند از آنجا که تعدادی از مردم به نقل بار قطعه گفت: هر چیزی از راه دور مثبت در مورد بلومبرگ که به طور مستقیم وابسته به بلومبرگ کمپین دقیقا یکی است. (“‘دیگر آب گل آلود هستند بهتر است بلومبرگ است گفت: سابق رژیم صهیونیستی. جیم هاجز از ایالت کارولینای جنوبی که به تازگی با حمایت آقای بایدن.”)

NYT: Centrist Democrats Want to Stop Sanders. They're Not Sure Who Can.

نیویورک تایمز (2/12/20) را دیدم نیاز به یک “ناجی” از آنجا که “آقای ساندرز می تواند همچنان به پیروزی مقدماتی و قفقاز بدون گسترش سیاسی خود تجدید نظر صرفا در قدرت از سنگ جامد پایه در سمت چپ” — هر چند در رای گیری ساندرز است که تا حد زیادی محبوب ترین نامزد در میان دموکرات ها.

است که می گویند رهبران حزب نمی مشتاقانه به نوبه خود به بلومبرگ — آنها شاید فقط هنوز علنا صوتی با پشتیبانی از یک نامزد میلیاردر که قبلا خواه شهردار شهر نیویورک است. وجود دارد بسیاری از مشکلات جدی با نامزدی خود را — در میان آنها خود رکورد طولانی از زن ستیز نظرات و تبعیض جنسی و خود را تنها به تازگی (و disingenuously) انکار صوتی پشتیبانی عمیقا نژادپرستانه توقف-و-frisk سیاست است که او به طور چشمگیری گسترش به عنوان شهردار.

تبلیغات:

در بالای یک تاریخ است که به نظر می رسد خیاط ساخته شده به بیگانه حزب دموکرات هسته حوزه وجود دارد بلومبرگ است بی پروایی نشان دادن تلاش برای خرید ریاست جمهوری است. اخیر بار سؤال خود را از مبارزات انتخاباتی آگهی (1/22/20) اجازه داده است که “بسیاری از دموکرات ها عصبانی هستند که بلومبرگ…به نظر می رسد تلاش برای خرید و حزب خود را از نامزدی” — هر چند آن را دوخته که خشم بر این ایده است که مبارزات انتخاباتی خود را فقط “طولانی دموکراتیک مسابقه و در پایان تولید hobbled نامزد” نیست که خرید راه خود را به کاخ سفید است و اساسا در تضاد به دموکراسی است.

“اما” این بار رفت “وجود دارد قابل قبول استدلال که بلومبرگ نامزدی می تواند یک مزیت برای هر چهره دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر است.” این مزیت است که در این مقاله به ما می گوید که بسیاری از بلومبرگ پول رفتن به تبلیغات است که حمله مغلوب ساختن پیشی جستن در رکورد خود را که ممکن است ثابت می شود موثر است. واقعا که در مورد مراقبت است که تمام تلاش-برای-خرید-ریاست جمهوری چیزی است ؟

تبلیغات:

نه نظر-تهویه مطبوع در کشور نخبگان و روزنامه ها آن را به نظر می رسد که در آن نه سخت برای پیدا کردن صاحب نظران پریدن از روی بلومبرگ قطار به عنوان بایدن ستاره کاهش مییابد.

WaPo: Mike Bloomberg will soon be Democrats' dream candidate

غیر قابل توضیح جمهوری خواه بهترین دوست جان الیس (واشنگتن پست 1/11/20) توصیه نامزدی بلومبرگ چرا که “او می تواند خرید هر خبر در مجاورت کابل های محلی و ایستگاه های تلویزیونی از هم اکنون تا ماه نوامبر و یک دندانه در ارزش خالص.”

هرگز Trumper جنیفر روبین evinced هیجان (واشنگتن پست 1/28/20) در مورد آنچه که او به نام “‘بلومبرگ به نجات!’ طرح منطقی دموکرات ها می دانند که نامزد ساندرز خواهد بود خودکشی سیاسی برای این حزب است.” روبین نگران است که در فوتبال ممکن است یک راه را برای “جلوگیری از افزایش ساندرز”:

تبلیغات:

این دقیقا به همین دلیل حزب دموکرات ممکن است بخواهید به یک آه امداد تنفس است که بلومبرگ در خارج وجود دارد در افق یک نوع از “شکستن شیشه در مواقع اضطراری” نامزد شده است. آنها فقط ممکن است نیاز به یک.

جان الیس در واشنگتن پست (1/11/20) — شاید بهترین و شناخته شده به عنوان جرج بوش پسر عموی خود که به نام فلوریدا برای او در فاکس نیوز در سال 2000 — یافت بلومبرگ بسیار جذاب دقیقا به این خاطر از “فصل مقدار از پول” او را به صرف در مسابقه:

اگر دموکرات ها معرفی هر کسی علاوه بر بلومبرگ آنها خواهد بود outspent در انتخابات عمومی 2 به 1 یا حتی 3 به 1. اگر آنها معرفی بلومبرگ او را outspend تهمت حداقل 5 به 1 و به طور چشمگیری بهبود حزب شانس برنده شدن کرسی ها در هر سطح از حکومت.

الیس می نویسد: با نفس obliviousness: “مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین آسیب پذیری است که اضطراب در او ایجاد می کند. او باعث می شود افراد عصبی. او باعث می شود مردم خود عصبی است. بلومبرگ را ندارد هر کسی که عصبی است. او را اطمینان بخش است.” سعی کنید به گفتن است که برای میلیون ها نفر از مردم بی گناه — نامتناسب جوان سیاه و سفید مردان — وحشت توسط توقف و frisk در نیویورک است.

NYT: Paging Michael Bloomberg

تبلیغات:
توماس فریدمن (نیویورک تایمز 2/11/20) در بلومبرگ: “در حالی که تهمت بود تظاهر به یک مدیر عامل در نمایش “شاگرد” این نامزد شد و در واقع ساختمان یکی از مهمترین و تحسین شرکت های جهانی به عنوان یک مدیر.”

ایسنا-مبارک صاحب نظران به نظر می رسد برای پیدا کردن آن را آسان برای پاک کردن چنین افرادی و نگرانی نیویورک تایمز’ توماس فریدمن (2/11/20) بود که او توصیه که بلومبرگ “می توانید با نگه داشتن هسته دموکراتیک پایه و همچنین درخواست تجدید نظر به کسانی که همان مستقل جمهوریخواهان میانه و حومه در نوسان کلید متحده است.” برای فریدمن بلومبرگ است که به سادگی “همیشه به لحاظ سیاسی درست” و توقف و frisk چیزی بیش از یک “اشتباه … برای او که به تازگی عذرخواهی کرد” و در آن به

وزن در برابر یک رکورد از شجاعانه صحبت کردن و زیرپا عظیم منابع شخصی به هر مترقی باعث…. و او قول داده است به عنوان رئیس جمهور به تمرکز بر روی ساختمان سیاه و ثروت نه تنها پایان دادن به فقر است.

این درست است که بلومبرگ بارها سخن گفته است. او را به نام برش امنیت اجتماعی (CFRB, 11/8/11) مخالفت با حداقل دستمزد (بلومبرگ ، 7/29/15) و صحبت nostalgically از redlining (AP 2/13/20) — بانکی عمل از محرومیت وام به فقیر عمدتا اقلیت محله های حذف که او مقصر برای سال 2008 بحران اقتصادی است. در ماه ژوئن 2017 (“نظر” 6/21/17) او خواست آمریکایی ها به “پشت” مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل “عمومی صحبت کرده است, آیا دوست دارید نتایج یا نه.” (در آن زمان عمده موارد بر مغلوب ساختن پیشی جستن را در دستور کار داشتند خروج از پاریس آب و هوا بر فشار برای یک مسلمان ممنوعیت سفر و کار به از بین بردن قانون مراقبت مقرون به صرفه.)

فریدمن مثل الیس پایین می آید در حمایت از بلومبرگ دلیل به جای اینکه با پول خود را. او می نویسد که در حالی که Klobuchar و Buttigieg نیز پشتیبانی میانه سیاست های عزیز را به قلب خود او آن را مهر که “نه تنها سابقه حمایت از تمام این مسائل اما همچنین دارای منابع برای ساخت یک ماشین به اندازه کافی بزرگ را در مغلوب ساختن پیشی جستن ماشین.”

البته این باعث می شود فریدمن را افشا در پایان ستون خود به خصوص غنی: “(افشای: بلومبرگ Philanthropies اهدا کرده است به سیاره کلمهموزه همسر من در حال ساخت در واشنگتن برای ترویج خواندن و سواد.)”

تبلیغات:

در واقع, آن را سخت برای پیدا کردن بلومبرگ هواداران که نکرده اند و در پایان دریافت از برخی از میلیاردر largess. به عنوان ABC News در گزارش (2/14/20) در سال های اخیر بلومبرگ دارای قریب صدها میلیون دلار هر دو به طور مستقیم و از طریق مختلف پکس و برنامه های بشردوستانه به سیاستمداران دموکرات بسیاری از آنها در حال حاضر حمایت او. این است که گاهی اوقات اشاره کرد — و حتی گاهی اوقات انتقاد در رسانه ها. اما اغلب کسانی که تاییدیه گزارش شده بدون هیچ گونه اشاره ای به بلومبرگ را حمایت.

نگاهی به گرجستان تشکر. لوسی می کنند برای مثال یک عضو کنگره سیاه حزبی که تایید آمد و در یک زمان بسیار مهم برای منحرف کردن برخی از آسیب از نشت از یک کلیپ صوتی نشان بلومبرگ blithely دفاع از توقف-و-frisk در سال 2015. (“نود و پنج درصد از قتل قاتلان و قربانیان قتل — مناسب یکی M. O. شما فقط می توانید یک شرح زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است. آنها مرد و اقلیت های 16-25.”) می کنند, ABC گزارش دریافت کمک های مالی فرد از بلومبرگ همچنین بیش از 4 میلیون دلار از تفنگ خود را کنترل, گروه, Everytown for Gun Safety. گزارش می کنند حمایت اغلب در سمت چپ این ارتباط مالی.

در همین حال جورج (واشنگتن پست 2/12/20) در حالی که تصدیق کرد که بلومبرگ میلیاردر وضعیت قبلی قرار دارد ممکن است یک مشکل مطرح برای “سوزان اعضای” حزب دموکرات خار خاموش مهر را متوقف کند-و-frisk مشکل به عنوان یک سیاست است که “احتمالا بیشتر تاسف با لیبرال ها زندگی در ساختمان های با doormen از اقلیت های زندگی در خطر است.”

NYT: The Notorious Michael R. Bloomberg

تبلیغات:
چارلز ضربه (نیویورک تایمز 2/12/20): “بلومبرگ است نامحدودی امواج رادیو و تلویزیون با نرم و صاف کردن تبلیغات و glamouring لیبرال ها به فراموشی و رضایت. این لیبرال ها هستند و سپس آشکارا بازی از حالات که در آن مهر آخرین بهترین گزینه است.”

همه روزنامه ها — به خصوص سیاه قلم — بسیار خوش مشرب. چارلز ضربه (نیویورک تایمز 2/12/20) نوشت داغدار ستون حمله کردند که هر دو بلومبرگ رکورد و “لیبرال ها … آشکارا بازی از حالات که در آن مهر آخرین بهترین گزینه”:

اجازه دهید دولت برخی از حقایق: Michael روبنس بلومبرگ به شدت گسترش توقف و frisk در شهر نیویورک به نسبت زشت و ناپسند نقض بدن و حقوق اساسی عمدتا اقلیت مردان و پسران و نه تنها در دفاع از این سیاست اما تمسخر مخالفان خود و bragged در مورد آن.

چه بلومبرگ را به عنوان شهردار به مبلغ یک پلیس اشغال اقلیت محله بازداشت دو تن ماین گزار فشار مبارزات انتخاباتی با شواهد کمی وجود دارد که آن را انجام هدف پایدار و دراز مدت کاهش جرم و جنایت.

نزدیک به 90 درصد از مردم متوقف شد, کاملا بی گناه است. او می دانست که. آنها صدمات در جنگ صلیبی خود را سیاه و قهوه ای بدن در برابر دیوار و پایین بر روی زمین در وسط شهر توسط مردان عجیب و غریب با اسلحه یک گستره وسیعی از انسان روانی خرابه که در مورد او نمی تواند مراقبت کمتر است.

حتی پست Jonathan Capehart (11/11/19) که مشغول به کار در رادیو فردا اولین کمپین و معتقد است: “او بسیار عالی رئیس جمهور” به نام بلومبرگ کمپین یک “nonstarter” برای آمریکایی های آفریقایی تبار به دلیل توقف-و-frisk رکورد و استدلال کرد که حتی اگر او بودند به مدیریت به گیر نامزدی, نامزدی خود را خواهد سرکوب مردم در انتخابات و در نتیجه پرتاب این مسابقه به مغلوب ساختن پیشی جستن.

آن را قطعا به نظر می رسد برخی در رسانه ها ترجیح می دهند که در نتیجه به یک ساندرز پیروزی به عنوان جستجوی خود را برای نجات همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی