اهدا کنندگان عمده به نرم افزار-زندگی Federalist جامعه شخم پول به سوزان کالینز’ سنا کمپین: گزارش

سناتور. سوزان کالینز R-مین, ممکن است در معرض خطر سیاسی حرفه ای در یک محوری رای به تایید دیوان عالی عدالت برت Kavanaugh. در حالی که نظرسنجی های اخیر نشان می دهد حرکت می کند دارای هزینه Collins بحرانی حمایت به ویژه در میان زنان رای دهندگان رای بهره مند است او در یکی دیگر از زمینه.

پس Collins بازیگران رای خود در سال 2018 او مطرح است در مورد $200,000 از اهدا کنندگان عمده به Federalist جامعه بسیاری از آنها تا به حال هرگز با توجه به Collins قبل از, با توجه به روزانه وحش.

تبلیغات:

کالینز که برای سال ها به دادگاه تجدید نظر به زنان رای دهندگان توسط stylizing خودش است که به عنوان نادرترین همه سیاسی پرندگان — نرم افزار-انتخاب جمهوری خواه — دریافت کمک به مبارزات انتخاباتی او و دو وابسته و عمل سیاسی کمیته از 39 اهدا کنندگان متصل به شدت طرفدار زندگی Federalist جامعه از جمله آن سابق معاون اجرایی رئیس جمهور لئونارد لئو.

لئو همراه با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل یکی از دلایل اصلی در پشت این توافق تاریخی رگه هایی از انباشته دادگاه فدرال در طول دوره از مغلوب ساختن پیشی جستن مدت با قضات محافظه کار که مخالفت زنان نسبت به حقوق باروری.

هر چند لئو هرگز داده بود پول به طور مستقیم به Collins قبل از او و همسرش هر سالی ساخته شده حداکثر $5,600 سهم به Collins’ مبارزات انتخاباتی سال گذشته است.

تبلیغات:

لئو ارزش به Federalist جامعه نهفته است در توانایی خود را برای اتصال و وو افراد است. در مصاحبه با Vox, Amanda Hollis-Brusky یک دانشمند علوم سیاسی در کالج پومونا نوشت که یک کتاب در مورد Federalist جامعه گفت که لئو اجرا می شود دو سالانه حوادث برای جامعه ملی وکلا کنوانسیون “است که مانند یک توپ برای این است که در محافظه کار قانونی جنبش” و همچنین سالانه دانشجوی حقوق, کنوانسیون که متصل دانشجویان با دانشگاهیان و بله قضات است.

“که در آن بودجه ساخته شده است که بیشترین تفاوت در انواع حوادث است که شما ببینید در قانون مدارس,” او گفت:. “دانش آموزان به من بگویید و استادان به من بگو, هر چه طرف طیف سیاسی آنها می آیند از آنها همیشه حضور فدرال, جامعه, حوادث, چرا که آنها بهترین غذا و بهترین الکل است.”

کالینز با حضور در جمع آوری کمک لئو انداخت برای او در ماه اوت گذشته در $4 میلیون تابستان عمارت در خانه خود در ایالت مین است. لئو خریداری خانه همان ماه است که در آن Kavanuagh تایید شد.

تبلیغات:

این رویداد به نظر می رسد که متصل به نرم افزار-انتخاب جمهوری خواه به تعدادی از جدید Federalist جامعه حامیان مفهوم کالینز در تمسخر به بلومبرگ خبرنگار استیون دنیس.

“پس من رفتم به 20 نفر جمع آوری کمک” کالینز گفت. “این فقط مسخره, کاملا مسخره است.”

تبلیغات:

سناتور پیشنهاد کرد که این انتقاد بود ریاکارانه چرا که مخالفان خود را با استفاده از رای خود به تایید Kavanaugh به جمع آوری پول برای انتخابات عمومی حریف یک خط است که او پرتاب قبل از زمانی که محکوم کمپین crowdfunding.

دیگر جامعه متصل اهداکنندگان بار اول شامل دانیل کیسی رئیس جمهور قضایی بحران شبکه ای که انداخت میلیون ها نفر پشت سر نامزد از Kavanaugh و نیل Gorsuch — و فیلیپ Anschutz این کلرادو میلیاردر نیکوکار که صاحب محافظه کار نشریات هفتگی استاندارد و واشنگتن آزما و که بنیاد حمایت کرده است Federalist جامعه است. هر دو به Collins $5600 حداکثر برای چرخه انتخابات با توجه به هیولایی.

پس کالینز’ 2018 رای کیسی قضایی بحران شبکه گزارش اعلام کرد شش رقم و تلویزیون دیجیتال, آگهی مبارزات انتخاباتی در ایالت مین ضمن تشکر از او برای حمایت از Kavanaugh.

تبلیغات:

“با تشکر از شما سوزان کالینز برای ملاحظه بررسی قاضی Kavanaugh قضایی ضبط و وزن شواهد و معقول صدای در طول این فوق العاده تفرقه زمان” کری سورینو گروه مشاور رئیس و سیاست مدیر نوشت. “شما قرار داده مین و کشور ما برای اولین بار – با تشکر از شما.”

بسیاری از جامعه اهدا کنندگان که قبلا داده شده به Collins گزارش ramped تا هزینه های خود را.

برنارد مارکوس از بنیانگذاران خانه انبار و بیلی ویلما گزارش داد در مجموع $20,800 به Collins’ کمپین و وابسته به تایید. مارکوس یک پلاتین عضو Federalist جامعه مدیسون باشگاه یک پله برای اعضای سایت متعلق به که به $100 ، 000 یا بیشتر. محافظه کار قدرت زن و شوهر اهدا 3000 $در مجموع به Collins’ دو انتخابات قبلی.

تبلیغات:

C. Boyden خاکستری جامعه عضو هیئت مدیره و مشاور سابق رئیس جمهور جورج دبلیو بوش زد آتش زا تبلیغات فشار کالینز و دیگر سناتورها به تایید محافظه کار و نامزد ویلیام پریر جونیور Collins یکی از دو سناتور جمهوریخواه به رای پریر پایین — در میان اولین نرم افزار-انتخاب واجد fides. خاکستری گزارش داد Collins $3,600 در سال 2014 اما کمک نزدیک به $8,000 پس از او Kavanaugh رای دادن.

اما آن را نیز کالینز’ محوری رای Kavanaugh — همراه با آرا در Obamacare و استیضاح — که به نظر می رسد به موجب فعالان پیشرو به جمع آوری بیش از 4 میلیون دلار برای سرنگون کردن او. این محل در زمان قبل از او رئیس دموکرات حریف مین مجلس سارا گیدئون اعلام نامزدی او را.

هر چند Collins مطرح شده $10.3 میلیون دلار در طول همان دوره از زمان Gideon است به طور قابل توجهی رشد او هولنج در $14.8 میلیون.

“رشوه کار نمی کند سناتور کالینز” کوین کلی کالینز کمپین سخنگوی ادعا وحش. “او ساخته شده ذهن خود را بر اساس شایستگی [Kavanaugh] و نامزدی. این خنده دار است که همان افرادی که سعی در خرید سناتور کالینز’ رای بیش از 4 میلیون دلار در حال حاضر به نظر می رسد نشان می دهد که او به فروش می رسد او برای رای دادن به مراتب کمتر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>