ایجاد قرنطینه خود را “کوک” با خرابکارانه cross-stitch جامعه

در سال 2003 جولی جکسون متوقف شد توسط یک فروشگاه صنایع دستی برای خرید واقعا مزین cross-stitch نمونه — نوع با یک راهنمای دوخت الفبا پس از آن می تواند شخصی را به عنوان هدیه عروسی — به عنوان یک نوع از هنر درمانی است. او در گیر یک کار او متنفر بودم و به او نشستم به کوک, او تصمیم به رها کردن این الگو.

“من با استفاده از الفبا برای کوک “f**k’ در وسط و آن را واقعا به من نفس بریده بریده” جکسون گفت. “من به اندازه کافی آشنا با DIY جنبش بود که ابتدا با بافتنی, بنابراین من تصمیم به راه اندازی یک وب سایت و فروش خود من کیت.”

تبلیغات:

این که چگونه جکسون ویروسی با نام تجاری خرابکارانه صلیب کوک در زمان خاموش.

او به طور معمول به فروش می رساند که الگوهای هدایت مردم از طریق دوخت عبارات مانند “Bite Me,” “رضایت سکسی است” و adorably G-امتیاز “دنگ آن همه به هک”; اما پس از رمان coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر او چرخد و به انتشار جدید رایگان PDF الگوهای.

“من شروع به یک سری از الگوهای رایگان: اولین سوال این بود که” آیا دمدمی مزاجی,’,” او گفت:. “پس از آن من ساخته شده یک دسته کوچک موسیقی جاز در ‘خود را بشویید F**king دست’ و ‘خود را لمس نمی لعنت است.”

تبلیغات:

پس از آن او منتشر شد یک الگو برای “Stay The F**k صفحه اصلی” چرا که او خیلی نا امید است که مردم همچنان نقض پناهگاه در محل سفارشات. که یکی تا به حال 5,000 محبوبیت تا کنون.

“هنگامی که قرنطينه آغاز شده و در اوایل ماه مارس, من فکر چگونه من می تواند کمک به مردم گیر در خانه به روند سرخوردگی خود و همچنین چیزی در مورد خنده” جکسون گفت. “دوخت معروف درمانی آن چیزی بود که من می تواند آن را به جدول و ارائه به صورت رایگان.”

به عنوان مردم صرف راه زمان بیشتری را در خانه و در حالی که همچنین تجربه بی سابقه تنش وجود دارد بوده است قابل توجه سربازان ارتش در بهره در چه چیزی می تواند طبقه بندی شده به عنوان “شهری homesteading” فعالیت: بالا بردن جوجه بچه شروع یک پیروزی باغ پخت نان است. جکسون خرابکارانه coronavirus با مضمون cross-stitch patterns احساس می کنم مثل یک گسترش طبیعی این جنبش اما او تنها کسی است که با استفاده از گونه های برامده در این به طور سنتی فعالیت های داخلی به تصویب زمان در خانه.

تبلیغات:

سینتیا Hasenbein با تجربه صلیب-stitcher فقط به پایان رسید قطعه ای است که ویژگی های شبح از یک طاعون و عبارت “خود را بشویید لعنتی دست.”

“من تو را دیدم [که] شناور در اطراف هر دو به عنوان اصلی هنر و دیگران شروع شد این قطعه از آزاد ق الگوی” Hasebein گفت. “من 12 ساله مادر شد, طاعون, دکتر برای هالووین – ما یک دمدمی خانواده; من و همسرم در حال پیر پانک — و من فکر کردم این قطعه را نگاه دوست داشتنی در قاب اصلی ما کف حمام.”

تبلیغات:

Hasenbein توضیح داد که او در ابتدا کشیده شده به فیبر هنر به دلیل دوزی سفره او داده شد به عنوان یک ترکه. به این دلیل او فکر می کند هر قطعه ای او ایجاد می کند به عنوان یک احتمالی ترکه برای فرزندان.

“این همچنین باعث می شود من احساس متصل به اجداد من و کسانی که قبل از آنها که قطعا در کار needlecraft از طریق همه انواع بیماری های همه گیر و سایر جهان در حال تغییر, حوادث,” او گفت:. “من تصور می کنم آنها همان آرامش احساس می کنم زمانی که دوخت.”

کیت Tollefson صاحب Etsy فروشگاه Makin’ امروز خود را کوک. او طراحی شده است coronavirus با مضمون الگوهای برای مشتریان خود را به عنوان به خوبی. این شامل یکی به نام “اجتماعی فاصله تور” (طراحی شده به مانند یک کنسرت, پوستر ویژگی های آن “عمل” را مانند “گاراژ & Day Drinking” و “مهمان اتاق feat. لوازم صنایع دستی”) و یکی که بار خوانده شده “خود را فراموش نکنید ماسک و ضد عفونی کننده.”

تبلیغات:

صلیب-دوخت Tollefson گفت: به او چیزی تولیدی به کار در حال حاضر. اگر آن را لمس هتاک همه بهتر است.

“صلیب کوک جامعه به خوبی جوانتر کمتر محافظه کار کنار cross-stitch جامعه است شگفت انگیز, روزنوشت های خلاقانه گروهی از مردم” Tollefson گفت. “آن بوده است بسیار سرد به طوری که بسیاری از مردم در حال حاضر است که هر کس در خانه گیر کرده. این به من قدرت داده و الهام بخش در یک زمان که در آن هر دو بسیار کم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>