این سه قلب-وعده های غذایی سالم برای مسدود کردن و لذت بردن از بعد

بسیاری از آنچه که من خورده ام بیش از گذشته در هفته یا بیشتر متناسب استوار به راحتی مواد غذایی دسته — gnocchi خفه در غنی قارچ خوراک راگو ترکیبات سوپ سیب زمینی و فقط پخته-به اندازه کافی شکلات کوکی تراشه. جهان خارج نامشخص است اما این دستور العمل ارائه یک نوع اعتماد و آرامش.

وجود دارد یک نوع خاص از راحتی یافت می شود در تغذیه خودتان را با سالم کمتر چربی لادن گزینه ها و آماده سازی برای انجام این کار است. در اینجا مجموعه ای از گیاهخواری و وگان دستور العمل های است که می تواند به راحتی منجمد و ذوب شده به خدمت در زمان بعد. ممنون میشم خود را برای انجام این کار است.

تبلیغات:

فریزر چرب کیت

اسموتی کیت بی وقفه در راه سازگار به خود را در وعده میوه و سبزیجات بدون تلاش زیاد است. برای هر یک از این کیت شما در حال رفتن به می خواهید موز 1 حداقل ⅔ فنجان یخ زده منجمد میوه و ½ فنجان سبزی و ¼ فنجان چربی سالم. یخ این موارد در گالن اندازه کیسه های پلاستیکی (آنها کاملا مسطح ساخت به صورت ساده تر سازی در فریزر) و زمانی که شما آماده به آنها را به سادگی تخلیه محتویات را در یک مخلوط کن و اضافه کردن ½ فنجان لبنیات-شیر رایگان را قبل از ترکیب. در اینجا برخی از پیشنهاد ترکیبات:

موز + انبه + کلم + آووکادو + شیر نارگیل

تبلیغات:

موز + مخلوط انواع توت ها + اسفناج + کره بادام زمینی + شیر بادام

موز + توت فرنگی + اسفناج + ماست یونانی + شیر جو

اگر دوست دارید شما می توانید بالا مخلوط با قفسه پایدار اقلام مانند خرد نارگیل, دانه کتان, دانه چیا و یا مخلوط آجیل.

دلچسب عدس خورش

تبلیغات:

کلید این خورش عدس علاوه بر این از یک ادویه مخصوص: دودی فلفل قرمز. این می افزاید: واقعا غنی و ظریف گرما به سبزیجات و عطر و طعم آن حفظ شود در حالی که یخ زده. این دستور باعث می شود در مورد شش نفر که شما می توانید یخ هنگامی که سرد می شود به صورت جداگانه در Tupperware یا در فریزر امن کیسه های.

در یک قابلمه بزرگ و گرما 3 قاشق غذاخوری روغن زیتون را روی حرارت متوسط به دنبال 1 بزرگ خرد شده و پیاز و سیر خرد شده 4 حبه و 2 تقریبا خرد شده و تره فرنگی. ادامه پخت و پز تا سیر کمی قهوه ای و پیاز و تره فرنگی شروع به نرم شدن حدود چهار دقیقه است. در این نقطه, شما در حال رفتن برای اضافه کردن بقیه سبزیجات خود را که تمام شده اند و تقریبا خرد شده: 1 دسته کلم 2 عدد سیب زمینی شیرین و هویج بزرگ 2 و 1 15-در هر اونس می توانید از کنسرو گوجه فرنگی. هم بزنید تا ترکیب و سپس اضافه کردن 4 فنجان آبگوشت گیاهی و 1 فنجان آب. را به این مخلوط را به جوش آورد و سپس حرارت را کاهش می دهد و اضافه کردن 2 فنجان عدس قهوه ای.

تبلیغات:

ادویه زمان! اضافه کردن 1 قاشق غذا خوری زیره سبز 1 قاشق غذاخوری فلفل و 1 قاشق غذاخوری فلفل قرمز دودی. نمک و فلفل را به طعم و سپس اجازه دهید تا خورش به بجوش و خروش آمدن به مدت حداقل 30 دقیقه.پس از سرد تقسیم نفر اگر دوست دارید و یخ.

به reheat این خورش را می توان به یک قابلمه بزرگ و به سادگی به ارمغان آورد به دما است. خوب آن را به عنوان است, اما شما همچنین می توانید آن را در خدمت بیش بخار پز برنج قهوه ای و صدر با تخم مرغ سرخ شده به صورت یک heartier وعده غذایی.

برگر لوبیا سیاه و سفید

تبلیغات:

این برگر لوبیا سیاه و سفید هستند ومزه به اندازه کافی است که یک بار رنگ شده, شما حتی نمی خواهد می دانم که آنها منجمد شدند. با شکوه گزینه های خیلی بی پایان اما این یکی ضروری است نان. محصولات نان یخ فوق العاده هست به طوری انتخاب کنید تا یک بسته دفعه بعد شما فروشگاه برای قرار دادن پشت در سردخانه. این دستور العمل عملکرد شش برگر بتس.

ترکیب 2 فنجان لوبیا سیاه و سفید, 1 تقریبا خرد شده, فلفل قرمز, 1 تقریبا خرد شده, پیاز قرمز و 4 حبه سیر را در مخلوط کن. پالس تا زمانی که یک خمیر ضخیم اشکال سپس با قاشق مخلوط را در یک کاسه بزرگ مخلوط کردن. اضافه کردن 2 قاشق غذاخوری زیره سبز 2 قاشق غذاخوری فلفل هندی 3 قاشق غذاخوری فلفل قرمز دودی و حداقل 1 قاشق غذا خوری نمک.

اضافه کردن اضافی فنجان لوبیا سیاه و سفید, 2 عدد تخم مرغ و 1 ½ فنجان خرده نان. مخلوط را هم بزنید تا کاملا ترکیب شده و سپس تقسیم کنید و نتیجه را در شش مدرسه همبرگر. این در یک ظرف ورق اندود شده با کاغذ است که شما را به یک فر 350 درجه.

تبلیغات:

اجازه می دهد به طبخ همبرگر برای حدود 20 دقیقه پس از آن اجازه می دهد آنها را به طور کامل سرد قبل از حرکت آنها به فریزر-امن کیسه های. آنها را حفظ خواهد کرد برای حدود سه ماه; به reheat اجازه می دهد همبرگر یخ زدایی قبل از حرارت دادن در یک ظرف و یا در فر.

این همبرگر بزرگ خدمت به سادگی در مستی با خردلاما اگر شما می خواهید به لباس آنها را و کاهو و آواکادو و pepperjack پنیر همه گزینه های بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>