این boozy creamsicle-الهام درمان به احساس می کنم مثل یک زیاده بچه دوباره

شما فقط چهار مواد تشکیل دهنده و دور از رشد و نسخه تابستان جزء اصلی است که Creamsicle (یا Dreamsicle بسته به جایی که شما را از). این بازدید تمام یادداشت های اصلی درمان شیرین. این شیرین, خامه, و citrusy اما علاوه بر این از Aperol — که شامل 11 درصد الکل توسط حجم — می افزاید: فقط کمی مشروب الکلی و تلخی.

اگر شما می خواهید به الکل و حتی بیشتر من سعی کردم این بستنی یخی با هر دو نارگیل رم اضافه می کند که یک کمی گرمسیری استعداد به مخلوط یا خامه ودکا. هر دو راه های خوشمزه برای اضافه کردن اضافی boozy-صافی.

تبلیغات:

Boozy Creamsicle

½ فنجان نوشابه پرتقال

¼ فنجان Aperol

½ فنجان Heavy Whipping Cream

3 قاشق غذا خوری شکر

اختیاری: ¼ فنجان نارگیل رم یا خامه ودکا

اضافه کردن سنگین شلاق کرم به یک ماهی تابه بزرگ بیش از متوسط. پس از آن شروع به بجوش و خروش آمدن به آرامی کاهش حرارت را کم و اضافه کردن شکر تکان دهنده به طور مداوم تا زمانی که شکر حل شده. حذف مخلوط را از روی حرارت بریزید و آن را به یک کاسه بزرگ مخلوط کردن.

تبلیغات:

هنگامی که سرد می شود, اضافه کردن مواد باقی مانده را به کاسه مخلوط و هم بزنید تا با شور و نشاط همراه است. با استفاده از یک قیف و یا یک ملاقه — و یا فقط یک آشپزخانه بزرگ قاشق بریزید و مخلوط را در قالب بستنی چوبی. بسته به اندازه قالب شما باید تا پایان با 6 تا 10 یخی (من با استفاده از این و به پایان رسید تا با 8).

پاپ آنها را در فریزر و صبر کنید. بسته به ضخامت بستنی یخی و همچنین تنظیمات خود فریزر باید آن را بین 4 و 6 ساعت است. یک بار به طور کامل یخ زده دقت آنها را حذف کنید و لذت ببرید!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>