خود را دوچرخه سواری امن تر با این فرمان و آینه و در حال حاضر در فروش


A bike mirror with a biker's reflection in it on a teal background.

تصویر عکس با تخته سنگ

چرا شما می خواهید این است: در یک تابستان که در طی آن بیشتر و بیشتر مردم با استفاده از دوچرخه برای حمل و نقل روزانه به جای فقط برای تفریح آن را حس می کند به سرمایه گذاری در دنده است که باعث می شود آن را آسان تر برای سوار شدن در کنار ترافیک. در علاوه بر این به دیگر مفید ایمنی لوازم جانبی مانند چراغ ها و زنگ فرمان آینه دیگری است نسبتا علاوه بر ساده است که اجازه می دهد تا سواران برای دیدن نزدیک شدن به وسایل نقلیه است.

چه کارشناسان می گویند: در بررسی خود از بهترین فرمان آینه BestReviews می نویسد که شما باید سعی کنید و پیدا کردن sturdiest ممکن است آینه با مسکن است که می تواند محافظت از لنز و ایستادن به برجستگی در جاده ها است. آنها توصیف Hafny نوار پایان دوچرخه آینه به عنوان یک ناهموار گزینه ای است که می تواند ضرب و شتم با فولاد ضد زنگ لنز که شکستن نیست و نمی خراش.

چه مردم می گویند: فراهم می کند یک نمایش خوب. (“این آینه بزرگ هستند. من خریدم و نصب آنها را بر روی قطره. آنها را از راه و به من اجازه می دهد برای دیدن نزدیک شدن به وسایل نقلیه از پشت. بازتاب کافی است برای من دوچرخه سواری نیاز دارد و اندازه آن به اندازه کافی بزرگ است که من کشف می تواند کاهش یافته و دوچرخه سواران و نزدیک شدن به وسایل نقلیه است.”)

آسان برای تنظیم. (“من تعجب به خط دید یک مشکل نیست. آینه را تنظیم می کند به راحتی به هر زاویه بالا و پایین سمت به سمت دیگر و در میان. هنگامی که شما آن را دریافت کنید که در آن شما می خواهید آن باقی می ماند وجود دارد و حتی بیش از تخته سنگ. من تا به حال برجستگی در جاده که باعث بطری آب به بیرون آمدن از قفس خود اما آینه حرکت نمی کند!”)

این Hafny نوار پایان دوچرخه آینه است که در حال حاضر $15 یا 25 درصد از قیمت طبیعی است.

A bike mirror reflects a cyclist.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>