صلح جو بایدن — هر چه جهنم است که به معنی

ما چگونه به نظر می آیند با جو بایدن? بیایید وانمود از آن آسان خواهد بود.

چند هفته پیش من در مورد نوشت: چقدر هیجان زده بود در مورد امکان رای دادن به یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری سوسیالیستی و این احتمال که او در واقع ممکن است برنده شوید. من نمی گویم به او در آن زمان که من مطمئن بود که آنچه “سوسیالیستی” به معنای در سال 2020 و من قطعا مطمئن بود او برنده خواهد بود. من مادر شده است از طریق بسیاری بیشتر در انتخابات از من و در حال حاضر او ظالمانه استعفا داد و به واقعیت بیشتر از من شاید. او قفل شده است و در آخر خود اقامت با سه وعده غذا در روز و MSNBC و به طور کامل آماده برای رای دادن به یک نامزد او واقعا نمی خواهم اگر این تنها راه برای خلاص شدن از رئيس جمهور است.

تبلیغات:

وضعیت او نیازی به گفتن است به طور کلی. از, طولانی, نظر, تاریخ, شاید همه این است که سرگرم کننده است. دموکرات ها تا به حال یک سال تمام به آمده تا با یک نامزد که می تواند حداقل به طور موقت پل شکاف بین حزب جناح متخاصم پیشنهاد فوتی و فوری چشم انداز آینده و پایه چهارم به عنوان پرقدرت جایگزین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. (که همانطور که شما ممکن است شنیده نوع یک فاجعه به عنوان رئیس جمهور.)

آنها را نکرد. در واقع آنها تقریبا مخالف است که اگر هدایت انعطاف ناپذیر اصل حک شده در سنگ قرص نگه داشته و در یک محیط امن در کمیته ملی حزب دموکرات ستاد — که تنها اخلاقی یا مسئول یا شاید ممکن است راه را برای پیروزی در انتخابات است و از نظر دفاعی شرمندگی وضعیت قابل تصور است. زیرا تنها پس از آن تنها زمانی که یک ترسو تمایل لطفا دیدار مزمن ایدئولوژیک پردهی ابهام در بیشه قانونی زبان در دیدار سطل کمپین نقدی از بزرگ داروسازی و وال استریت بانک ها تنها پس از آن خواهد شد “ریگان دموکرات” و یا فرزندان خود را (و یا نوه) کنار کلاه قرمز و خود را نیم خورده Kentaco کلبه دروغ و بازگشت به مزرعه طلایی-رنگی جان فورد شات گسترده ای گریه با از دست دادن و شادی و تعجب می کنم. و همه چیز خواهد بود فقط خوب قدیمی روز به جز خیلی بدتر است.

تنها یک حزب است که خود متنفر می تواند زخم در این مخمصه. من کاملا جدی است. هر نامزد دیگر که تا حدودی جدی اجرا در نامزدی حزب دموکرات را به حال چه بود حداقل قرار بود مثبت روایت در مورد خود در مورد مفهوم امریکا و در مورد چشم انداز خود را از آینده است. که روایت من یا شما ممکن است فکر بودند craptastic که ما ممکن است swooned بیش نیست نکته: Bernie Sanders, الیزابت وارن, پیت Buttigieg اندرو یانگ کامالا هریس, Cory Booker و جولین کاسترو همه داستان را بگویید که بیشتر یا کمتر قانع کننده به برخی از تعداد بسیار درگیر مردم است. (جهنم بود و کریستن جیلیبرند و جی Inslee دو نفر که به خوبی ممکن است پیشرو در های مختلف انتخاباتی که در آن چرخه عادی سیاسی حساب اعمال می شود.)

تبلیغات:

(نیز وجود دارد ctq که یک مورد خاص: او ارائه می دهد هیچ فوتی و فوری و یا به دنبال روایت در همه اما بیشتر باعث می شود تا آن را با نیروی خالص از شخصیت و عجیب و غریب اما غیر قابل انکار جاذبه. به طوری که او به نظر می رسد مانند او می ایستد و برای برخی از نوع از چشم انداز زمانی که او چشم انداز واقعی نیست و بسیار فراتر از “ctq: در مورد به شما.” بایدن قطعا باید انتخاب کنید او را.)

بایدن به تنهایی ارائه نه یک داستان فوتی و فوری و فوتی و فوری شخصیت. در خرده فروشی, سیاست, محیط زیست, آیووا و نیوهمشایر او به طور کامل ناپدید شد و تقریبا به نظر می رسید به تسلیم. می گویند آنچه شما در مورد نمایندگان راستین شخصیت از این کشورها اما در هر دو مورد بایدن در رفت و پیشرو در انتخابات و پس از رای دهندگان در زمان سخت به او نگاه آنها نقل مکان کرد و به شخص دیگری. درخواست تجدید نظر خود را مانند آن است که هیچ ربطی به آینده است. آن را استوار ابری و مضطرب نوستالژی برای گذشته (و نیز بیشتر از گذشته های دور) که ممکن است تا به حال مشکلات آن, اما در درک و به احتمال زیاد رای دهندگان دموکرات — حداقل نه مطلق و کامل shitshow.

در عین حال همانطور که ما در حال حاضر می دانید با وجود آن بدهی — و یا هر دلیل از آنها — بایدن بود فراری برنده در روز سه شنبه و پس از آن در یکی از بزرگترین سیاسی ضربه خرید پس از انقلاب بلشویکی. و پس از 77 سال عمر سیاستمدار با سابقه ای طولانی در قصه های مشکوک و سوال برانگیز رفتار — انسان بایگانی از هر مثلثی تصمیم گیری در سیاست و هر استراتژیک تقلیل ساخته شده توسط حزب دموکرات برای 50 سال گذشته خواهد بود tarted نام و نورد بر روی صحنه در نقش مرد که به امریکا بازگشت از کسی که ساخته شده امریکا بزرگ دوباره.

تبلیغات:

تنها یک حزب است که نفرت خود را ساخته اند که انتخاب تنها یک حزب است که خود متنفر خواهد بود بنابراین مرضی با وسواس بی سوال که افراد دیگر ممکن است رایو بنابراین تمایلی به اعلام آنچه در آن می خواهد. دموکرات ها که fetishize سفید اوباما-به-مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان در غرب پنسیلوانیا و دموکرات که حیاتی توأم با تقوا و اعلام کند که آنها در انتظار حکم “سیاه” (در عمل این به این معنی یک زیر مجموعه از زنان سیاه پوست در ایالت های جنوبی, درک به عنوان یک oracular یکپارچه) ممکن است به نظر می رسد برای نگه داشتن نظریه های مختلف از سیاست است. اما آنها هر دو به همان پذیرش: ما نمی دانیم که آنچه ما می خواهیم و ما نمی دانیم که آنچه ما ایستاده و ما به شدت نمی خواهید مسئولیت بدانند که از.

بعلاوه “توتم رای دهندگان” پدیده ای است که تلاش برای ارتباط مجدد یک حزب است که به طور فزاینده ای تحت سلطه شهری و برون شهری کلاس حرفه ای با برخی از نسخه آمریکایی “اصالت.” مردان سفید با ناهار سطل و آفریقایی-آمریکایی کلیسا بانوان واقع وجود دارد, البته, و رای خود را می تواند و باید به دفعات مشاهده شده است. اما در گفتمان حزب دموکرات عملکرد آنها را به عنوان احساساتی غرفه نشانه شناختی مجریان معنا برای یک سازمان که قدرت واقعی مراکز در Hamptons و بورلی هیلز و دره سیلیکون.

تبلیغات:

که همان تلاش برای صحت و یا در درهم نحو از سیاست است که تلاش برای آنچه که مردم دیگر ممکن است درک اصالت همچنین فرود بر جو بایدن. مشاوران و صاحب نظران و استراتژیست به این نتیجه رسیدند که او بهترین شرط بندی برای فریب و برگشت طبقه کارگر سفید پوستان در غرب و سپس سیاه رای دهندگان در جنوب آغوش بایدن برای دقیقا به همین دلیلچون آنها معتقد بودند که حداقل تعداد کمی از این نژاد پرست احمق که انتخاب تهمت می تواند متقاعد به رای دادن برای او.

باید وجود داشته باشد افرادی که عاشق جو بایدن و انبوه روحی در مورد مبارزات انتخاباتی خود که اعتقاد به او از گرفتن بروید و فکر می کنم او را به یک رئیس جمهور بزرگ. من هر جمله و آن را واقعا, واقعا به نظر نمی رسد که باور و یا شور و شوق بود و پایه و اساس اولیه پیروزی. او خواهد بود که دموکرات نامزد زیرا او نه یک زن و او و او را یک سوسیالیست و در حالی که هیچ یک از آن چیزهایی است همچنین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ما شاهد گسترده مردم در انتخابات دموکراتیک در میان رای دهندگان بیش از 45 روز سه شنبه و پس از آن — و کارولینای جنوبی, کنار, که موج بود و به شدت در میان سفید حومه رای دهندگان — که در آغوش الهام بخش پیام آره من حدس می زنم این مرد انجام خواهد شد.

بایدن حامیان و مدافعان پاسخ خواهد داد البته که من فرض نادرست است که خود الهام بخش گشت پیروزی ثابت می کند که حزب دموکرات را دوست دارد خود را پس از بایدن بدون سوال ترین دموکرات-y دموکرات و زخم پاک کردن کف زمین با آن مرد دیگر که — آیا می دانید این ؟ — در واقع یک نه دموکرات. ممکن است برخی از دانه حقیقت به این: قطعا آن را به نظر می رسد که برنی ساندرز’ حمله به “دموکراتیک استقرار” با بازی متفاوت در سال 2020 از آنها در سال 2016 و باعث قوی واکنش از بسیاری از رای دهندگان که معلوم شد در سال 2018 “موج آبی” برای انتخاب یک دسته از بیشتر یا کمتر normie دموکرات.

تبلیغات:

اما اگر به این باریکش و جهانیان نسخه از عشق به خود, بر ترین معاملاتي چشم انداز ائتلاف دموکراتیک و بازده یک نامزد بود که هیچ یک را اول انتخاب و به سختی کسی را انتخاب دوم اما به عنوان خوش طعم ترین گزینه به صورت مبهم تعریف شده دیگر رای دهندگان در جاهای دیگر. و پس از آن: چه نوع از حزب دموکرات است که جو بایدن ، عباراتی مانند “لیبرال” و “محافظه کار” به این معنی نیست همان چیزی که در طول چند دهه در یک سرعت در حال تغییر جامعه, اما من فکر می کنم آن را inarguable که بایدن خواهد بود که بیشتر محافظه کار دموکرات نامزد پس حداقل هوبرت هامفری در سال 1968 — و حتی پس از آن هامفری بود به طور قابل توجهی به بایدن چپ در داخلی ترین مسائل اجتماعی و امر را به حمایت از طرح کلی از ساندرز’ پلت فرم.

بیشتر به نقطه, شما می توانید پیدا کردن یک نامزد دموکرات در تاریخ اخیر که به نظر می رسد تا به طور چشمگیری با دمای خود و تغییر شخصیت ملت است. آن را بیهوده علمی ورزش, اما ما ممکن است مجبور به بازگشت به غرب ویرجینیا segregationist John W. Davis, نامزد دموکرات ها در 103 رای گیری در سال 1924 به عنوان یک سازش نامزد هیچ کس واقعا دوست داشتم — که در ادامه به از دست دادن در یک زمین لغزش به … کالوین کولیج.

من نمی دانم که چگونه به شدت این شایعات از زوال شناختی اطراف بایدن را به او صدمه دیده است اگر چه او گاهی اوقات به نظر می رسد به نیاز قابل توجهی باعث به خارج منسجم جملات. من نمی دانم چگونه این اتهام که او تجاوز جنسی یک دستیار سنا در سال 1993 بازی خواهد کرد اگر چه آن را به وضوح می تواند نه اثبات شده و نه رد. من نمی دانم چقدر فیلم ما را ببینید از بایدن متعدد نادرست یا تاب اظهارات در طول سال هر چند من قصد دارم حدس می زنم بسیاری از آن است. شما قطعا می توانید استدلال می کنند که در حال اجرا در برابر رئیس جمهور فعلی در وارونه سیاسی محیط زیست هیچ کس کاملا می داند هیچ یک از که باید مهم نیست.

تبلیغات:

اما در حال حاضر که بایدن است که به وضوح تاسیس به عنوان دموکراتیک پرچمدار نظرسنجی ها نشان می دهد او و مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موثر حتی با عذاب آور هفت ماه از عدم قطعیت در پیش رو مضاعف ساخته شده و یا بطور سه برابر نامشخص با بحران بهداشت عمومی و بزرگترین بحران اقتصادی پس از رکود بزرگ. با همه عادی سیاسی منطق این عوامل باید عذاب طلسم برای رئیس جمهور کنونی و در واقع بایدن به خوبی ممکن است رئیس جمهور بعدی ما به طور پیش فرض به عنوان اللفظی تصویب “هر عملکرد بزرگسالان” سپر دشنه. اما هیچ کدام از ما باید احساس هر درجه از اعتماد به نفس است که عادی سیاسی منطق هنوز هم اعمال می شود.

خواهد بایدن می تواند نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن? اوه لطفا: که حتی یک سوال. می تواند یک بایدن دولت بود coaxed و یا تحت فشار قرار دادند و یا همراهی چند درجه به سمت چپ بر روی برخی از مسائل ؟ بدون شک و از آن خواهد شد کار بیهوده مختلف لیبرال و یا مترقی فعال گروه های به عمل خرد کردن یا اسیاب کردن چند جزئی سیاست پیروزی آن را به عنوان زیر باراک اوباما و بیل کلینتون. بایدن پیشنهاد برای مقابله با بحران آب و هوا اگر چه نه به اندازه کافی نشان می دهد که او می داند این قدر از این چالش است. او در سیاست خارجی در نسبی دموکراتیک جنگ-شاهین شرایط احتمالا نخواهد بود وحشتناک.

چه پیامدهای بایدن اصلی پیروزی خواهد بود — که در آن تر طبقه متوسط رای دهندگان قاطعانه خرد ایدئولوژیک و نسل قیام به رهبری رادیکال چند نژادی ائتلاف رای دهندگان جوان — غیر ممکن است می گویند. بیایید با بزرگ نیست. که قطعا چیزی نمی به پل موجود انشعاب در حزب دموکرات رای دهندگان که در حال حاضر تلخ, gaping, زخم که نمی خواهد شفا هر چه اتفاق می افتد این سقوط و خواهد بود به عقب با انتقام در مبارزات بعدی و یکی بعد از آن.

و پس از آن وجود دارد حتی بزرگتر و بیشتر نگران سوال که آیا بایدن پیروزی در ماه نوامبر به احتمال زیاد در برخی از نسخه 4 صبح کالج انتخاباتی ناخن-گازگیر — هر چیزی را به آدرس ساختاری عمیقتر شرایط ساخته شده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است در وهله اول و یا معکوس بسیار زیاد آسیب تهمت ریاست جمهوری است. وجود دارد هیچ نقطه ای در تلاش برای پروژه به آینده در میان سطوح مختلف ملی بحران, اما من نمی نگاه به جلو به یک امکان 2024 کمپین بین 81 ساله رئیس جمهور بایدن و برخی شدید junior-Trumper مانند جاش هاولی یا روحانی. (برای این موضوع می تواند ما تصور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا دوباره اگر او از دست می دهد و این بار و موفق برای جلوگیری از زندان? البته که نه! غیر ممکن است!)

تبلیغات:

در هر حال در اینجا ما عبارتند از: کسانی از ما که گمان می کنند که حزب دموکرات و اولیه آن رای دهندگان قرار می گیرد یک دست پاچگی گذشته-دوم شرط بندی بر روی یک پیش فرض نامزد است که laughably بیمار مناسب برای این لحظه تاریخی را به بهترین از آن هر آنچه که بدان معنی است. در اصل من هرگز به کسی بگویم که چگونه به رای و به عنوان یک موضوع عملی اکثر آمریکایی ها’ رأی گیری انتخابات ریاست جمهوری (معدن شامل) بی معنی هستند به هر حال.

این انتخابات را نمی خواهد به نوبه خود در نمایشی ناامیدی آنلاین رادیکال که ادعا می کنند که بایدن بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن (همه دیده ایم که فیلم قبل) و یا در نمایشی سرزنش آنلاین تعدیل می شود که ادعا می کنند که همه انتقاد از بایدن و یا حزب دموکرات است و کار روسیه عضو شورای نظارت مدت و یا crypto-Trumpers. هر دو از کسانی که در اردوگاه های واقعا نیاز به بحث بقیه. بلکه این انتخابات خواهد بود یک انتخاب بین این حزب که متنفر از خود و حزب که متنفر واقعیت است. نیست که به من اعتصاب به عنوان یک مشکل به خصوص تصمیم اما در زمینه 2020 آمریکا, آن را تقریبا یک سکه بازی شیر یا خط.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>