ساخت حس از Dizzyingly پیچیده Jameela جمیل جنجال


Jameela Jamil in a strapless purple dress on the Grammy's red carpet

Jameela جمیل حضور 62 Annual GRAMMY Awards.

فریز Harrison/گتی ایماژ

Jameela جمیل نام در خبر یک بار دیگر در ارتباط با یکی دیگر از جنجال و این بار آن را در مورد airbrushing یا جورج دبلیو بوش است. این همه زمانی آغاز شد که یک روزنامه نگار متهم ستاره خوب جای دروغ گفتن در مورد مسائل مربوط به سلامت در طول سال و این وضعیت تنها snowballed از وجود دارد. برای نه-بسیار آنلاین هر جزئیات جدید در حال ظهور از درام تنها ساخته شده آن را سخت تر به دنبال: چرا مردم نشان می دهد که جمیل است سندرم Munchausen? چگونه Piers Morgan عامل به این ؟ و چه swarms زنبور عسل—بله زنبور عسل—باید با هر چیزی ؟

این ذرات دارای حفره دار آن شک و تردید از جمیل عمومی شخصیت (بیشتر در مورد که در یک بیت) در برابر ناتوانی فعالان حقوق. ما انجام بهترین های ما برای پاسخ ترین پرسش ها در مورد وضعیت زیر.

به من یادآوری می کنند که Jameela جمیل است دوباره.

او یک بازیگر انگلیسی بهترین و شناخته شده برای نقش خود را به عنوان Tahani Al-جمیل در NBC تحسین نشان دادن به جای خوب. قبل از آن او کار می کرد به عنوان مجری تلویزیونی در بریتانیا است. او همچنین از منتقدان رژیم غذایی, فرهنگ, و انتقاد از مشاهیر مانند Kardashians و Cardi B برای ترویج رژیم غذایی برطرف کننده. در سال 2018 او راه اندازی شد من وزن یک Instagram حساب اختصاص داده شده به بدن و فراگیر.

چرا به مردم گفت: او دارای سندرم Munchausen و تقلید می کنی بیماری?

این شروع با یک Instagram داستان برجسته (مجموعه ای از تصاویر ارسال شده به یک Instagram مشخصات کاربر که نمی ناپدید می شوند پس از 24 ساعت معمول Instagram داستان می کند) ایجاد شده توسط نگار Tracie اگان Morrissey. از ویژگی های برجسته مجموعه ای از های مختلف مصاحبه که در آن جمیل به نظر می رسد به اظهارات متناقض در مورد سلامت او را در میان دیگر افراد است. با توجه به تصاویر در توییتر Morrissey نوشته اصلی دو برجسته. یکی با عنوان “Munchausen,” داستان های جمع آوری شده در مورد چند مشهور ” بهداشت و درمان ادعا می کند و در حال حاضر حذف شده است. دیگر است که هنوز هم بالا است و تنها اختصاص به جمیل است و با عنوان “JJ.” این شامل تصاویری از سرفصل و به نقل از جمیل در مورد تجارب خود را با سرطان و تصادفات او را مدل سازی حرفه ای و 2010 حادثه مربوط نوازنده Olly Murs که در آن او کاهش یافت و در چهره او.

که Tracie اگان Morrissey?

نویسنده و تهیه کننده که تاسیس معاونت زنان در مسائل مربوط به سایت به طور گسترده در سال 2015. او پا را از نقش خود به عنوان سردبیر در سال 2017 پس از یک مرخصی بود که باعث شد با توجه به سیاسی توسط کارکنان شکایت به HR و اتحادیه در مورد Morrissey را “تهاجمی سبک مدیریت و خاموش-رنگ جوک” از جمله نشان می دهد که آنها باید قادر به “وانمود کردن شور و شوق خود را برای مشاغل چرا که آنها تا به حال تظاهر به ارگاسم با دوست پسر خود.” Morrissey در حال حاضر میزبان پادکست گلدان روانشناسی. (Slate نویس غنی Juzwiak شرکت میزبان پادکست.)

دقیقا چه Morrissey گفت: در مورد جمیل در Instagram داستان ؟

بهترین راه برای درک این است که به تماشای آن اما در واقع Morrissey دنباله از شواهد آغاز می شود با یک 2015 مصاحبه که جمیل را با این آینه است که در آن او توضیح می دهد که بخشی از ناشنوا داشتن شدید صدف و بادام زمینی آلرژی او به بیماری سلیاک تشخیص یک جلسه از مسمومیت با جیوه از دندان پر کردن یک سرطان ترساندن در سال 2014 و ستون فقرات او آسیب وارده پس از اجرا به ترافیک برای جلوگیری از یک زنبور عسل است. Morrissey طول می کشد موضوع با آنچه او در نظر تناقضات در چگونه جمیل او را توصیف مسائل بهداشتی و زنبور عسل مربوط به تصادفات جمیل ادعا می کند به درگیر شده اند.

زنبور عسل-مرتبط با ماشین تصادفs? جمع ؟

در واقع. Morrissey مشترک او سوء ظن در مورد تصادف جمیل بازگو در آینه مقاله—که هنگامی رخ داد که بازیگر شد 17—و متفاوت تر حادثه اخیر که جمیل توصیف به شیکاگو تریبیون در سال 2019. در آینه و در جای دیگر جمیل گفته است که به عنوان یک نوجوان او پایدار یک آسیب نخاعی پس از در حال اجرا بی پروا به ترافیک در حالی که “تلاش برای جلوگیری از یک زنبور عسل در Hampstead بالا خیابان” که در سمت چپ او بستری—اگر وجود داشته اند که برخی از تناقضات در مورد چه مدت او بستری است. جمیل گفت: آینه او “محدود به رختخواب به مدت دو سال و تا به حال به راه رفتن با یک زیمر قاب” اما در یک 2019 جهان وطنی مقاله گفت که او بستری برای یک سال و در یک صندلی چرخدار برای حدود شش ماه پس از آن.”

جمیل بعد توصیف حادثه دیگری که رخ داده است در حالی که او فیلمبرداری فصل اول از محل خوبی در 2016, جایی که او با یک ماشین تصادف هنگام فرار گروهی از زنبورها در یک شب تنه زدن به عنوان “بدترین لحظه” اگر او قادر به گرفتن پشت و پناه در یک فروشگاه آب میوه. Morrissey پیشنهاد کرد که هر دو Hampstead جاده حادثه و حادثه در طول فیلمبرداری از مکان خوبی بودند همان بود و سوال چگونه داستان را تغییر داده بود از جمیل درد و رنج یک آسیب است که سمت چپ او را بستری برای یکی که اجازه داده او را به راه رفتن به دور بعد. Morrissey همچنین موضوع را با یک 2015 مصاحبه با خورشید که در آن جمیل گفت که او و Mark Ronson مورد حمله قرار گرفتند و 500 زنبورها اشاره به این که Ronson بعد گفت که او نمی به یاد داشته باشید این حادثه به عنوان جمیل بود و این که “یک یا دو فرد زنبورها با نزدیک شدن به آرامی.”

چه جمیل را برای گفتن در مورد این همه ؟

این بازیگر در زمان به Twitter و Instagram در هفته گذشته برای دفاع از خودش نوشته: “من در حال حاضر متهم munchausens? توسط یک unhinged ادم سفیه و احمق که حتی متوجه نشدم که در تمام پژوهش ‘که ماشین من تصادف صدمه داستان متفاوت’ به این دلیل که آنها در مورد دو جداگانه تصادفات 13 سال از هم جدا ؟ شما می توانید آن را نگه دارید.” او سپس در ادامه می گویند که او اهلرز-دانلوس و سندرم که “همیشه به معنی داشتن مردم شک و تردید خود را از بیماری و صدمات چون شما را نگاه خوب است.”

منتظر چه اهلرز-دانلوس و سندرم?

به گفته کلینیک مایو, اهلرز-دانلوس و سندرم گروهی از اختلالات است که “خود را تحت تاثیر قرار همبند—در درجه اول خود را در پوست و مفاصل و دیواره های رگ های خونی. … افرادی که اهلرز-دانلوس و سندرم معمولا بیش از حد انعطاف مفاصل و چسبناک شکننده پوست است.”

اما رینهولد نوشت که یک جعبه ابزار در اهلرز-دانلوس و برای کالج سلطنتی کلی Practioners گفت: من بیش از ایمیل است که وجود دارد بدون آزمون برای رایج ترین شکل از EDS “پیشرو متاسفانه به اتهامات واهی از Munchausens اختلال تبدیل و یا در کودکان ساخته شده و یا ناشی از بیماری (اصطلاح جدید برای Munchausens توسط پروکسی). من فکر می کنم این است که چرا EDS جامعه شده است به خصوص ناراحت نظرات [Piers Morgan] و دیگران از آنجا که برخی از آنها تا به حال به مبارزه و یا در واقع در حال مبارزه با چنین اتهامات نادرست خود را دارند.”

چگونه Piers Morgan شکل به این ؟

به عنوان Morrissey Instagram داستان شروع به رفتن ویروسی مورگان متهم جمیل داشتن سندرم Munchausen به عنوان دو استدلال در توییتر.

جمیل در پاسخ با مسدود کردن او و به طور خلاصه به ساخت حساب توییتر خود را خصوصی. (آن را در حال حاضر عمومی دوباره.) آن را در اطراف این زمان است که جیمز بلیک در پا.

که جیمز بلیک?

یک نوازنده و جمیل است ،

او کسی است که آواز می خواند “تو زیبایی”?

که جیمز بلانت. جیمز بلیک بهترین و شناخته شده به صورت انفرادی کار می کنند اما او با همکاری امثال Frank Ocean, بیانسه, Travis Scott و Kendrick Lamar.

او چه می گویند در مورد اتهامات علیه جمیل?

در طولانی برنامه یادداشت ها و بیانیه بلیک نوشت که “این بسیار نفرت انگیز به تماشای زن من عشق بود سگ-انباشت اشیاء بدست آمده در هر روز برای چنین چیز مسخره…من وجود دارد برای او ورم مفاصل او را دررفتگی او واکنش های آلرژیک شدید او ثابت تب بالا. من در آنجا برای او ضربه مغزی او 3 ماه از تشنج زمانی که دکتر به او تشخیص سرطان و برای تمام عملیات و عوارض آنها با توجه به EDS.” در یک بعد از توییت نوشت: “آه و اطلاعات شما, زن, پخش كردن, این دروغ در مورد من دختر را آغاز کرده است Patreon به طوری که شما مجبور به پرداخت به آنها را بشنود. به معنای واقعی کلمه بهره برداری و gaslighting یک زن جوان رنگ با یک بیماری مزمن.”

آیا این درست است ؟ است Morrissey بهره مندی از جنجال?

Morrissey Patreon ایجاد نمی شد به طور خاص به فروش او جمیل آیفون, اما او در حال ترویج دسترسی به DMs که جمیل فرستاده او را پس از Instagram داستان برجسته ویروسی رفت. 5 دلار در ماه مشترکان دریافت دسترسی سریع به قسمت Morrissey پادکست و همچنین به عنوان “هر گونه ارتباط با Jameela جمیل.”

آیا جمیل پاسخ به هر یک از دیگر تناقضات آشکار در حساب ؟

او انجام داد. Morrissey بود نیز مورد بررسی قرار جمیل تجارب با سرطان اشاره کرد که در حالی که در سال 2015 آینه مصاحبه با بازیگر توصیف کرد و خودش را به عنوان “سرطان ” ترساندن” در بعد از اظهارات او گفت که او تا به حال جان سالم به سرطان دو برابر شده است. جمیل توضیح داده شده در توییتر در حالی که او یک سرطان ترساندن زمانی که او بود 28 (یک ذکر شده در آینه مقاله) او بعدها مبتلا به سرطان دهانه رحم به عنوان بلیک تائید کرد.

در پاسخ به Morrissey سوال چگونه بازیگر می تواند یک کره بادام زمینی آلرژی پس از او نوشته شده یک عکس از یک کیسه بادام زمینی-کره پر از چوب شور به او Instagram, داستان جمیل گفت که آن را پاک او به عنوان سالخورده که غیر معمول نیست. (رینهولد همچنین به من گفت که به دلیل EDS تاثیر می گذارد یکی از فراوان ترین پروتئین در بدن انسان—کلاژن—که این بیماری نه تنها می تواند تاثیر هر سیستم در بدن اما این نشانه ها “می تواند روز به روز تغییر دهید و همچنین در طول سال است.”) حتی Ronson آمد به جمیل دفاع پس از جمیل نوشت: یکی دیگر از طولانی برنامه یادداشت توضیحی در مورد زنبور عسل, برخورد تویت “صحبت کرد دوست من Jameela. ما خوب است. همچنین زنبور عسل خورد.”

هنوز هم وجود دارد برخی از نقاط که Morrissey مطرح است که باقی می ماند unaddressed (بود جمیل مدل یک مدل عامل و یا هرگز یک مدل اما یک مدل scout?) اما آنهایی که در مورد سلامت او به نظر می رسد که تا حد زیادی روشن شده است.

چرا مردم دیگر آماده است تا به این باور است که جمیل شده است دروغ گفتن در مورد او و بهداشت حرفه ای ؟

این Morrissey وضعیت می آید بر روی پاشنه های مختلف بحث مربوط به جمیل که در آن HBO اعلام کرد که او می تواند یک قاضی و MC در vogueing رقابت نشان می دهد در مورد توپ, فرهنگ پیشرو برخی او را متهم اختصاص به جامعه اهل سنت با وجود داشتن هیچ آشکار اتصال به سالن یا فرهنگ. جمیل سپس بیرون آمد و به عنوان عجیب و غریب نوشتن در عین حال یکی دیگر از طولانی یادداشت های برنامه توضیح که او “ترس از درد بودن متهم نمایشی پریدن در ارابه موسیقی” در حالی که تصدیق کرد که او “بودن عجیب و غریب واجد شرایط نیست من به عنوان سالن.” جمیل تمایل به مرکز خودش در مکالمات است که لزوما نیازی به او ورودی و انتقاد شده است برای در نظر گرفتن فضای در بدن مثبت گفتمان به عنوان یک نازک مرسوم زنان جذاب.

اساسا وجود دارد مقدار زیادی از جمیل شک وجود دارد که در ابتدا به دوست نداشتن خود را قبل از Munchausen گفتمان آغاز شد. اما آنچه در این گفتگو همچنین مشخص شده است که چگونه افراد با بیماری های مزمن که اصلا “نگاه بیمار” اغلب مجبور به افشای مختلف خود را به سابقه پزشکی به طوری که مردم آنها را باور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>