تولید کننده تایید شده برای coronavirus مشکلات وام — اما فقط فرود آمد $83M قرارداد دولت

دالاس مبتنی بر جمع شدن Technologies, Inc. در میان این شرکت ها ساخته شده است که استفاده از دولت فدرال چک برنامه حفاظت از اخذ این نوع وام طراحی شده برای کسب و کار است که مبتلا به مشکلات مالی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما با توجه به NBC News خبرنگاران استفانی Ruhle و جاناتان آلن $1.4 میلیون وام که جمع دریافتی در تاریخ 17 آوریل تصویب شد با وجود این واقعیت است که این شرکت (که تولید کننده سرنگ) می برد ثروت باد آورده مالی در سال 2020 است.

Ruhle (شناخته شده برای شرکت های میزبانی وب “Velshi & Ruhle” با Ari Velshi در MSNBC) و آلن توضیح “در اواخر ماه مارس وزارت بهداشت و خدمات انسانی شروع به تهیه پیش نویس یک $83.8 میلیون سفارش برای RTI برای تولید سهم حدود 330 میلیون سوزن و سرنگ برای آینده COVID-19 واکسيناسيون مبارزات انتخاباتی. که همزمان با کسب و کار خصوصی سریع به اندازه کافی برای این شرکت به گزارش 41.8 درصد افزایش در سه ماهه اول فروش در مقایسه با مدت مشابه در سال 2019 با توجه به یکی از آن براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار.”

تبلیغات:

در مارس 1, NBC News خبرنگاران اضافه “حدود 84 میلیون قرارداد دولت برای جمع شدن در آمد از طریق.”

با توجه به Ruhle و آلن “در آن ماه از خبر خوب RTI در قیمت سهام رسید در حال حرکت از $1.53 هر سهم در ژانویه 2 به $7.38 هر سهم با نزدیک کسب و کار در ژوئن 19. یکی از بزرگترین ذینفع از 382% سنبله رنسانس فن آوری صندوق برگزار شد که بیش از 1.2 میلیون سهم از RTI از مارس 30.”

جمع شدن Ruhle و آلن نقطه موفق به “هر دو دولت مشکلات وام و فدرال قرارداد تقریبا در همان زمان.”

تبلیغات:

“RTI را مالیات دهندگان حمایت ثروت باد آورده را مطرح کرده است ابرو در میان صاحبان صنایع و نمایندگان مجلس که سوال چگونه شرکت می تواند هر دو در تلاش کسب و کار کوچک و شلوغ سازنده قادر به تولید سوزن و سرنگ توسط صدها میلیون نفر,” NBC News روزنامه نگاران توضیح دهد.

یکی از افرادی که می خواهم برخی از پاسخ های دموکراتیک است Rep. جاش Gottheimer از نیوجرسی. این کنگره گفت: ان بی سی نیوز “ما به سادگی نمی توانیم به آمادگی هنگامی که یک واکسن آماده است. این (تهمت) دولت به یک دلار چند قرارداد برای یک کسب و کار است که نمی تواند تولید وسایل لازم — و کسی که به طور همزمان دریافت PPP وام. آن را به سمت چپ بسیاری از ما خاراندن سر ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>