بسیاری از روسای جمهور مواجه شده اند لحظات از هرج و مرج و بی نظمی: هیچ یک تا کنون به کار گرفته و از آن بدتر

برای همه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا تجاری نبوغ او به نظر می رسد هرگز به آمده تا با چیزی اصلی است. در کسب و کار او فقط سیلی زد نام خود را بر روی هر مصرف کننده مورد که او را به پرداخت چند دلار برای امتیاز. در سیاست او به سرقت رفته خود را از شعارهای قبلی رئیس جمهور. او معروف ترین “را در امریکا بزرگ دوباره” رونالد ریگان بود این شعار در سال 1980. و او به نظر می رسد تحت این تصور که این دو است که او استفاده می شود به طور متناوب قبل از اما است نورد از دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن اصل. آنها در واقع اختراع ریچارد نیکسون خطوط:

در برخی از سطح ناخودآگاه این عبارات اتصال با ایده های ناروا شنیده است اما خود خودشیفتگی نیاز دارد که او را متقاعد کند خود او در واقع آنها را به فکر. اگر تنها او تا به حال یک درک واقعی از تاریخ و همان سطح از صلاحیت که حتی بدترین و احمقانه از پیشینیان خود در این کشور ممکن است در این وضعیت آن است که در امروز. خود را دست زدن به این بحران باعث می شود همه آنها نگاه مانند نوابغ مقایسه.

تبلیغات:

پس از گذراندن تعطیلات آخر هفته پر از سوراخ در کاخ سفید به تماشای تلویزیون و به tweeting مزخرف تهمت شنیدم که مردم می گفتند او بزدلانه برای واکنش به تظاهرات در واشنگتن با عجله به کاخ سفید و پناهگاه و خاموش کردن چراغ مانند یک پیر مرد, اجتناب از فوت و فن یا treaters در شب هالووین. او ناراحت و نگران است که تاثیر خود را دوباره انتخابات تا او بینی خود را کاستی گرفتن دولت فرمانداران در گوشی به طوری که او می تواند فریاد زدن در آنها را خواستار آنها را “ضعیف” و اصرار آنها باید “تسلط” خود شهروندان است. او به آنها نشان داد که رئیس با تهدید به از بند باز کردن جهنم با استقرار نظامی بر هر کسی که نیست “کنترل” از تظاهرات.

ظاهرا این ساخته شده او را احساس بهتر است زیرا او سپس به جمع مشاوران او هم به تصمیم می گیرید که چگونه برای آرام کردن ناآرامی های بیشتر نشان دادن خود قهرمانانه مروت به جهان است. با توجه به گزارش های مختلف او یا دخترش Ivanka آمد تا با crackerjack ایده دادن یک باغ گل رز بیانیه و سپس راه رفتن به سوار کردن کلیسا در سراسر خیابان را به یک عکس ژست برگزاری مقدس است.

ظاهرا رهبر بی باک نمی خواهم به راه رفتن در نزدیکی هر یک از این معترضان بودند که در پارک جمع آوری شده در این نزدیکی هست بنابراین دادستان کل لایحه Barr ظاهرا تحت این تصور که او به طور مستقیم دستورات پلیس فدرال و نیروهای دستور جمع آوری نیروهای خود در Robocop لباس برای متفرق کردن معترضان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند عکس خود را شلیک کنید. همه ما شاهد آنچه رخ داده به عنوان آنها به شدت راند گروه های غیر خشونت آمیز معترضان دور استقرار بمب دود و فلفل توپ و ضربه زدن هر کسی که در راه خود ایستاده بود و از جمله اعضای مطبوعات.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن به سخنرانی خود تهدید کرد که اگر متحده نمی تماس در گارد ملی و سرکوب اختلال او را به طور یک جانبه استناد قیام قانون — یک قانون است که به ندرت استفاده شده است و هرگز برای این منظور به ارسال در ارتش. Flanked توسط وزیر دفاع و دادستان کل را ملی امنیت کارکنان و رئیس ستاد مشترک (unaccountably در لباس کامل نبرد خستگی) او lumbered به سنت جان کلیسای اسقفی به تصویر خود را.

این یک روابط عمومی فاجعه از ابعاد حماسی است.

نیویورک تایمز اعلام کرد که “زمانی که تاریخ از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری نوشته شده است این برخورد در میدان لافایت ممکن است به عنوان یکی از آن لحظات تعریف” یک عمل بی خشونت علیه معترضان مسالمت آمیز با هدف “یک ham-handed عکس فرصت است.”

تبلیغات:

در روز سه شنبه تهمت بازگشت به tweeting معمول پر حرف مزخرف این ادعا که “من مدیر سایت انجام می شود بیشتر به صورت سیاه و سفید جامعه بیش از هر رئیس جمهور پس از آبراهام لینکلن” و شکایت که “دموکرات”-اجرا در شهرستانها بودند توطئه با Antifa معترضان (و یا هر) به صدمه زدن به انتخاب مجدد او شانس.

رئیس جمهور آمریکا اغلب مجبور به مقابله با تظاهرات و ناآرامی های مدنی. این بخشی از فرهنگ سیاسی ما و حق خود را بیان نارضایتی عمومی است که تضمین شده توسط قانون اساسی است. شما می خواهم برای رفتن کاملا یک راه برای پیدا کردن یک رئیس جمهور یک جانبه با استفاده از ارتش برای سرکوب قیام:

تبلیغات:

که عملیات به رهبری تهمت های مورد علاقه ژنرال داگلاس مک آرتور شامل آینده رئیس جمهور دوایت آیزنهاور.

به عنوان رئیس جمهور آیزنهاور بیش از حد استفاده از نیروهای نظامی برای یک داخلی هدف هنگامی که خبر لشکر 101 هوابرد به لیتل راک آرکانزاس در سال 1957. که به حفاظت از حقوق و نه آفریقایی دانش آموزان بودند که مسدود شده از حضور در قبلا دبیرستانی سفید در سرپیچی مستقیم از ایالات متحده تصمیم دیوان عالی کشور. آن را سخت به فکر می کنم یک دلیل برای انجام این کار است که کمتر در مشترک با تهمت و تهدید و خواسته برای “تسلط.”

در سال های بعد وجود دارد گسترده ناآرامی های اجتماعی با بزرگ ضد جنگ تظاهرات و تظاهرات برای حقوق مدنی. رئیس جمهور لیندون جانسون در پاسخ به عظیم صلح آمیز و نافرمانی مدنی و تظاهرات به رهبری کشیش مارتین لوتر کینگ با تعهد به تصویب قانون حقوق مدنی. Bill Moyers بود که دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در آن زمان بارها گفته است که LBJ گفت: پادشاه در جلسه خصوصی خود که تهدید مدنی اختلال لازم بود به تحریک عمل از کنگره است.

تبلیغات:

هنگامی که جنگ در ویتنام به همین ترتیب آورده مردم به خیابان ها و “گرم و طولانی تابستان” از سال 1967 و پس از ترور شاه در سال 1968 منجر به بزرگترین موج شهری “شورش” قبل از این هفته تظاهرات جانسون مجبور شد به اعلام او نمی خواهد اجرا برای یک دوره دیگر در انتخابات سال 1968.

همانطور که اشاره کردم ریچارد نیکسون پس از آن با موفقیت مستقر شعار “نظم و قانون” و “اکثریت خاموش.” اما به عنوان مورخ ریک Perlstein امتیاز در مادر جونز کسانی که شعار کمک نمی کند جمهوری خواهان در سال 1970 انتخابات میان دوره ای. رای دهندگان تمایل به نگه داشتن امتیازهای مسئول هر آنچه که ناآرامی های اجتماعی اتفاق می افتد در سازمان دیده بان خود را و نیکسون متعلق به مقدار زیادی از آن در آن زمان. کسی ممکن است بخواهید به مغلوب ساختن پیشی جستن یک کلمه حکیم.

George H. W. Bush تا به حال “رادنی کینگ شورش” از سال 1992. بیل کلینتون در برخورد با یک موج از جناح راست خشونت است. جورج دبلیو بوش بود 9/11 و عظیم جنگ عراق تظاهرات. باراک اوباما تلاش کرد با لطف و کرامت به درمان یک کشور از هم پاشیده توسط وحشتناک تیرباران های دسته جمعی و بدتر نژادی و خشونت است.

تبلیغات:

کسانی که رئیس جمهور ممکن است در برخورد با این بحران و یا ضعیف. هیچ کدام از آنها کامل بود. اما هیچ کدام پاسخ ناله عمومی که در آن همه چیز یک توطئه برای آسیب آنها سیاسی است. درست یا غلط هیچ یک از آنها استفاده می شود بحران به عنوان بهانه ای به مرحله عکس-op برای مبارزات انتخاباتی آگهی.

مغلوب ساختن پیشی جستن تنها می داند که چگونه برای قرار دادن در یک نمایش که همه او انجام شده است. اما آن را خطرناک نشان می دهد. او تحریک رای دهندگان خود را دارد با این سست بحث در مورد “سلطه” و عمدا ایجاد یک محیط است که می تواند منجر به فاجعه اگر کسی در جایی باعث می شود یک اشتباه غم انگیز. واقعی رهبران سعی در آرام کردن آب در این شرایط به منظور این خطر را کاهش دهد. او در حال انجام است مخالف است.

شما می توانید ببینید مردم در سراسر کشور در تلاش برای انجام کار درست به رغم تهمت را معکوس کرد. پلیس در سراسر کشور حداقل در برخی موارد مصرف زانو و پیوستن به تظاهرات به دنبال کاهش تنش است. مردم در هر دو طرف در حال تلاش برای صحبت کردن با یکدیگر. وجود دارد یک راه رو به جلو اگر هر کس می تواند پیدا کردن برخی از زمینه های مشترک.

اما انتظار نداریم که این رئیس جمهور به رهبری راه. مغلوب ساختن پیشی جستن انجام چیزی شبیه به آن است به احتمال زیاد به عنوان او را دعوت khezri و باراک اوباما به کاخ سفید و سه تن از آنها در نظر گرفتن زانو در باغ گل رز. که عکس-op فقط ممکن است به معنی چیزی است که. اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و مقدار بیش از حد ضعیف به انجام هر کاری که قوی است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>