بسیاری از رهبران جهان دیده می شود دو رقمی رای گیری موج در میان coronavirus. تهمت نیست یکی از آنها است.

در اوایل ماه آوریل جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب رسیده 46 درصد در megyn kelly نظرسنجی خبرخوان — بالاترین سطح خود از ژانویه 25, 2017 و 6 نقطه افزایش می دهد از اوایل ماه نوامبر است. پس بازم به پایین به 43 درصد است. اگر تهمت دریافت هر دست انداز از دست زدن به او از coronavirus شیوع آن غیر منتظره ای کوچک و کوتاه زندگی می کردند.

بین المللی مقايسه مفید است در اینجا. رهبران در بسیاری نظیر کشورهای دیدم از 10 تا 20 نقطه را افزایش می دهد و در صبح خود مشورت نظرسنجی شماره اواسط ماه آوریل در مقایسه با یک ماه قبل زمانی که سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد Covid-19 یک بیماری همه گیر. کانادا جاستین ترودو دیده است 16-نقطه دست انداز; اسکات موریسون از استرالیا 25 نقطه را افزایش می دهد; حتی تا حد زیادی محبوب نخست وزیر فرانسه امانوئل پاکسازی دیده است کار خود را تصویب افزایش 8 امتیاز.

این در سراسر-هیئت مدیره را افزایش می دهد نمونه هایی از آنچه دانشمندان علوم سیاسی تماس “رالی-round-the-flag اثر” یک اصطلاح مورد استفاده برای توصیف افزایش موقت در محبوبیت است که رهبران توانید در طول یک بحران است. اما آن را نه تنها سران دولت که خود را دیده اند شهروندان با تجمع در اطراف آنها — دموکرات و جمهوری خواه دولت و استانداران سراسر آمریکا شاهد افزایش محبوبیت به عنوان بسیاری به سمت بالا از 15 امتیاز در نظر سنجی های مختلف در مقایسه با صبح مشورت پایه در پایان 2019.

این افزایش یک سوال مهم: چرا تهمت را تصویب انداز شده است آنقدر کوچک نسبت به بسیاری دیگر از رهبران در خانه و خارج از کشور ؟

یک نظریه این است که تهمت و دولت اواخر و botched پاسخ به کروناویروس به پایین کشیده میشوند رئیس جمهور محبوبیت است. وجود دارد برخی از اطلاعات پشت این شهود: با توجه به نظرسنجی های اخیر و 65 درصد از آمریکایی ها می گویند هر که مغلوب ساختن پیشی جستن را Covid-19 “به طور جدی به اندازه کافی در آغاز” یا که او “بیش از حد آهسته به برداشتن گام های بزرگ” برای رسیدگی به این وضعیت است.

اما مقدار زیادی از رهبران دیگر داشته اند محبوبیت زیادی افزایش وجود خود را آور پاسخ. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو کلی favorability است تا 27 امتیاز با وجود انتقاد خود را hesitance به فشار برای اقدامات شدید در اوایل بحران است. انگلستان بوریس جانسون که زیر آتش خود دولت را بدنام “گله ایمنی” استراتژی در اواسط ماه مارس دیده است 18-نقطه دست انداز. حتی نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته که پاسخ اولیه مشاهده شده است به عنوان یک داستان احتیاطی از آنچه در کشورهای دیگر باید به جلوگیری از او را دیدم دولت تصویب شلیک کنید تا امتیاز از 27 تا 71 درصد است.

به عنوان همکار من مت Yglesias اشاره می کند: “اگر هر چیزی, اروپایی داده به نظر می رسد نشان می دهد بزرگتر پرش برای رهبران با کمتر موثر پاسخ.” (یکی از عمده ناشناخته در اسپانیا است که در حال حاضر وجود ندارد خوب رای داده است.)

اما آن را ندارد به نظر می رسد هر چقدر طولانی است که ناکارآمدی طول می کشد. یک موضوع مشترک میان کومو جانسون و کونته: با وجود بی مهارت اولیه خود را پاسخ به Covid-19 آنها به سرعت تغییر دوره و آغاز اجرای حذف متمرکز بهداشت عمومی اقدامات مطلع اجماع علمی. رای دهندگان ممکن است ببخشد اولیه نمایش از بی کفایتی در چهره یک رمان تهدید اگر رهبران خود را به سرعت وفق دهند و هدایت این کشتی در مسیر درست است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آن است نه به دست آورده بسیار بخشش. پس از انکار شدت شیوع خوبی به مارس تهمت نگاه به عنوان اگر او بود شروع به تغییر مسیر است. اما پس از آن او معکوس یک بار دیگر. او شروع کرد و گفت که درمان اجتماعی فاصله بود “بدتر از مشکل خود را” ادعا این کشور خواهد بازگشایی, عید پاک, و حمایت اثبات نشده (و احتمالا خطرناک) درمان. هفته گذشته او حتی پیشنهاد کرد که تزریق مردم با سفید کننده ممکن است یک درمان بالقوه (به ظاهر باعث صدها تماس به سم مراکز به دنبال راهنمایی).

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ارائه می دهد یک نقطه مفید از مقایسه در اینجا. به عنوان Tampa Bay Times گزارش DeSantis تحت فشار قرار دادند تا اثبات نشده coronavirus درمان رد مشاوره از کارشناسان بهداشت و گسترش اطلاعات غلط خودداری کرد و به برنامه منظم جلسات عمومی و تعطیل کردن دولت خود را غیر منتظره ای دیر است. تا کنون رای دهندگان باید درمان او را به همان راه آنها به درمان مغلوب ساختن پیشی جستن: DeSantis نیز رد شده است یک بیماری همه گیر گزاف گویی متفاوت با نظرسنجی اعم از 5-نقطه قطره به 1-نقطه دست انداز در شغل خود را تایید.

“من نمی توانم به شما بگویم آنچه اتفاق می افتد در ماه نوامبر” Vanderbilt دانشمند علوم سیاسی جان طرف می گوید. “آنچه من می توانم به شما بگویم این است که مغلوب ساختن پیشی جستن و عدم دریافت زیادی تایید دست انداز به این معنی است که جمهوری خواهان به سمت چپ بسیاری بر روی میز است. که احتمالا رفتن به آنها صدمه دیده است.”

پشت نظرسنجی برجستگی که رهبران در زمان بحران است که حمایت از نخبگان سیاسی که به طور معمول در مخالفت با آنها. در طول یک جنگ و یا پس از یک حمله تروریستی مخالفت رهبران حزب را اغلب با پیوستن به رئيس جمهور و یا نخست وزیر در یک نمایش وحدت ملی — و این است که یک سیگنال را به رای دهندگان خود را در خط ،

ما در یک قطبی سیاسی در دوران, اما ساختاری قطبش است که احتمالا عامل اصلی رانندگی را مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب انداز. جدید در سراسر کشور بررسی نشان داد که ساکنان در تمام 50 ایالت فکر خود فرمانداران در حال انجام یک کار بهتر از دست زدن به شیوع کروناویروس از مغلوب ساختن پیشی جستن. و فرمانداران در عمیقا تقسیم بنفش متحده — مانند گرچن Whitmer در میشیگان تونی Evers در ویسکانسین روی کوپر در کارولینای شمالی و مایک DeWine در اوهایو — دیده می شود برخی از بزرگترین موج در محبوبیت است.

“فرمانداران آیا تمایل به دیده می شود از طریق کمتر حزبی لنز از رئیس جمهور است که می تواند توضیح دهد که برخی از تفاوت گفت:” پاتریک مورای مدیر منموته نظرسنجی موسسه. “مقدار حرکت [در تصویب رتبه بندی] ما شاهد برای فرمانداران بدون توجه به آنچه که دولت آنها را در نشان می دهد عدم وجود جنبش برای مغلوب ساختن پیشی جستن منحصر به فرد است به او.”

چه شده است قابل توجه در مورد تهمت سیاسی در پاسخ به کروناویروس است که چگونه او انجام داده است و سعی در پرورش هر نوع وحدت است. پس از coronavirus شیوع تهمت است به نام مجلس نانسی پلوسی یک “بیمار توله سگ” و دو جنگ جهاني در رهبر اقلیت سنا چاک شومر. او آغاز توییتر spats با دولت فرمانداران. او را سرزنش رئیس جمهور سابق اوباما برای تست شکست و کمبود تجهیزات پزشکی. او توهین خبرنگاران که به جرات از او بخواهید به پرسش های اساسی در جلسات مطبوعاتی به عنوان “نرخ سوم,” “نفرت انگیز” و “رسوایی است.” او را به نام Whitmer “نیم Whitmer” و گفت که او “راه در بیش از سر خود را.”

پس از گذشت دو حزبی مراقبت در عمل مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست و با هر دو سنتی و پذیرفته شده سیاسی بهترین عمل و تنها دعوت رهبران جمهوریخواه به امضای مراسم است. فرصت داده شده به صورت بصری اعتبار برای آوردن هر دو طرف با هم به ارائه بسیار مورد نیاز برای کمک به بیکاران آمریکایی ها و کسب و کار مبارزه او تصمیم به ساخت یک تصویری است که حذف هر دموکراتیک در حمایت از این لایحه او با امضای”.

“اکثریت قریب به اتفاق آنچه که باعث عدم حرکت در مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید رتبه پایین می آید که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است” موری به من گفت. “شما نمی توانید تصور کنید هر فرد دیگری که می رفت تا روز بعد از بازی به شدت به پایگاه خود را و یا انتقاد در معلمان دانش آموزان از نظر مقامات دیگر در سراسر کشور.”

رئیس جمهور تهمت دست قلم به کشاورزی منشی سانی Perdue پس از امضای مراقبت عمل می کنند. هیچ دموکرات حضور داشتند.
ارین Schaff-استخر/گتی ایماژ

شده است وجود دارد بسیاری از تمرکز بر چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از لحاظ فنی و استراتژیک آمادگی برای این بحران — که درست است. اما نیز وجود دارد یک راه که در آن تهمت خود را temperamentally یا ایدئولوژیک برای آن آماده شده یا نه. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است فعالیت سیاسی خود را در بالای شکستگی درگیری و قطبش. اما او فقط در برخورد با یک بحران که نیازمند همبستگی و وحدت و متقابل.

“اگر وجود دارد هر رئیس جمهور انتظار دارم هیچ رالی اثر برای آن خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: آدم Berinsky یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه MIT که تحقیقات با تمرکز بر افکار عمومی در زمان جنگ. “من شرط می بندم یک مقدار قابل توجهی از پول است که اگر ما تا به حال مارکو روبیو به عنوان رئیس جمهور همه چیز را نگاه متفاوت است.”

سقوط اقتصادی گرایش به یک فاجعه برای رئیس جمهور وقت به خصوص اگر آن رخ می دهد در سال انتخابات — و ما شاهد سرعت فروپاشی اقتصادی آنقدر سرسام آور است که تنها رکود بزرگ می توانید مقایسه کنید.

شواهدی وجود دارد که پیوند بین اقتصاد و ریاست جمهوری تصویب تبدیل شده است “به طور فزاینده ای untethered میکنند,” به عنوان یک مطالعه توسط چندین دانشمندان علوم سیاسی قرار داده و آن را در سال گذشته است. اما این مورد در زمان عادی — و آنچه ما در زندگی از طریق هر چیزی است اما عادی است.

“هنگامی که ما در زمان های عادی اقتصادی آن را آسان برای پارتیزان به شرکت در انگیزه استدلال در مورد سیاسی و عملکرد اقتصادی” الن کلید یک دانشمند علوم سیاسی در Appalachian State University و یکی از نویسندگان این مطالعه مذکور گفت: در یک ایمیل. “با این حال … زمانی که اقتصاد انجام شده است به روشنی و یا روشنی ضعیف آن را بسیار سخت تر برای شرکت در این گرایش ارزیابی.”

کارشناسان پیش بینی است که تولید ناخالص داخلی می تواند به سقوط 30, 40 و حتی 50 درصد این سه ماهه هر یک از آن خواهد بود بی سابقه ای در تاریخ اندازه گیری. در گفتگو با همکارم Ezra Klein, اسکات Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسر روشن ساخته است که حتی اگر ما همه چیز را راست از پوسته پوسته شدن توده تست به افزایش مراقبت های بهداشتی ظرفیت و بیشتر — بهترین ما می تواند امید به یک “80 درصد اقتصاد” تا زمانی که یک واکسن پدیدار می شود. که برای تلفن های موبایل مانند یک امیدوار شماره, اما آن را هنوز هم نشان دهنده سقوط اقتصادی از رکود بزرگ-مانند نسبت — سیاسی پیامدهای آن می تواند ویرانگر باشد.

این واقعیت است که تهمت را دریافت کرده است مانند یک دست انداز در آغاز این بحران — که تصویب رأی تمایل به افزایش بیشتر سرعت — را بعد از بهبودی در میان بدتر اقتصاد دشوار است.

“این به این معنا نیست تهمت را برای اطمینان از دست دادن” در ماه نوامبر طرف می گوید. “اما ما قادر خواهد بود به می گویند که او تا به حال یک فرصت برای تغییر در طول تاریخ کم تصویب امتیاز — و او موفق به انجام این کار است.”


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>