مارکو روبیو: معترضان اشک آور و گاز کشته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op “به عمد” محاکمه “به ماشه پلیس”

مارکو روبیو سناتور. R-Fla., روز دوشنبه متهم صلح آمیز معترضان که پراکنده از پارک لافایت بعد از پلیس حمایت گارد ملی به راه انداخته گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی و برای روشن شدن راه را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به یک عکس-op از “عمد” تلاش “به ماشه اقدام پلیس.”

“بسیاری در رسانه ها کاهش یافت و برای محاسبه & عمدی تاکتیک های حرفه ای آشوبگران” در فلوریدا جمهوری خواه است.

تبلیغات:

“آنها می دانستند که این خیابان نیاز به پاک شود قبل از 7 بعد از ظهر حکومت نظامی,” روبیو ادامه داد. “اما آنها عمدا ماند به ماشه اقدام پلیس و داستان آنها می خواستند که در مذاکرات صلح آمیز مورد حمله قرار میدهد.'”

این عملیات با این حال شروع خوبی قبل از این شهر 7:00 p. m. مقررات منع رفت و آمد با توجه به واشنگتن شهردار موریل Bowser خود.

تبلیغات:

“کامل 25 دقیقه قبل از حکومت نظامی & w/o تحریک پلیس فدرال با استفاده از مهمات مسالمت آمیز معترضان در مقابل کاخ سفید یک عمل است که کار را از @DCPoliceDept افسران مشکل تر است. شرم آور!” Bowser خود در توئیتر نوشت.

روبیو را mischaracterization از حوادث بود به نام در توییتر توسط منتقدان و طرفداران به طور یکسان.

https://twitter.com/Olivianuzzi/status/1267653732411506696

تبلیغات:

روبیو همچنین به انتقاد از سی ان ان برای “سرزنش پلیس در حالی که نادیده گرفتن چند همه چیز واضح و آشکار.”

“اکثریت قریب به اتفاق از آشوبگران هستند و نه آمریکایی های آفریقایی تبار … بسیاری از پوشیدن ماسک گاز و یا عینک … آنها دقیقا می دانند که چگونه به تحریک پلیس” سناتور توییتی.

تبلیغات:

اگر فدرال اجرای قانون مقامات در حال شارژ با حفاظت از لافایت میدان و کاخ سفید محیط Boswer سی ان ان گفت که حمله کرده بود “خشم” ،

“ما بسیار شوکه شده و کاملا رک و پوست کنده خشم که افرادی که نه نقض مقررات منع رفت و آمد که به نظر نمی رسد که باعث حمله مورد حمله قرار گرفتند و منتقل شده توسط فدرال مقامات مجری قانون بودند که کارگردانی برای روشن شدن راه را برای رئیس جمهور” شهردار اضافه شده است.

در یک نامتناسب از زور در دوشنبه پلیس با حمایت گارد ملی به راه انداخته گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی و فلش-bang پوسته برای روشن شدن راه را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عکس خود را در مقابل تاریخی سنت جان کلیسای اسقفی برگزاری مقدس است. مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت و از کاخ سفید پس از باغ گل رز سخنرانی که در آن او را تهدید به استقرار نظامی آمریکا ورزش اول خود را اصلاح حقوق.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی شروع شد و در حدود ساعت 6:44 بعد از ظهر کابل, اخبار, تقسیم صفحه نمایش نشان داد افسران استقرار گاز اشک آور و شلیک گلوله های لاستیکی به جمعیت به عنوان رئیس جمهور صحبت با صدا زندگی می کنند.

در طول آدرس مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد خود را یک “متحد از همه معترضان مسالمت آمیز” قبل از استناد به قیام عمل 1807. رئیس جمهور گفت که استفاده از ارتش به “سرعت حل این مشکل برای آنها” اگر حکام نمی تواند سرکوب ناآرامی های گسترده ملت در بیش از مرگ جورج فلوید.

“کشور ما همیشه برنده” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “همین دلیل است که من فوری ریاست جمهوری اقدام به توقف خشونت,” او گفت:.

تبلیغات:

سی ان ان تقسیم صفحه نمایش نشان داد و معترضان بود که رقص و آواز خواندن به یک زن نواختن گیتار در حال اجرا به عنوان فلش-چتری پشت سر هم میان ضخامت ابرها از گاز اشک آور

“نابودی زندگی افراد بی گناه و از ریختن خون بی گناه است و جرم به بشریت و جنایت علیه خدا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به عنوان تظاهرکنندگان خمیده خونریزی از زمینه کلیسا.

روبیو صرف چند روز گذشته به tweeting تصویری تک گویی انتقاد از کسانی که در اعتراض به مرگ جورج فلوید در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. کسانی که توییت تصویر کشیدن تظاهر به بی شماری و گل آلود قطعات ایدئولوژیک در تقابل با یکدیگر از چپ آنارشیست ها به “قومی و ملی گرایان” در سمت راست.

“این افراد به خشونت های داخلی افراط گرایان” روبیو گفت: “و آنها طیف وسیعی از Antifa گروه هستند که رادیکال چپ به برخی دیگر از گروه های رادیکال به سمت راست. در واقع گروه هایی که من می خواهم استدلال می کنند حتی نمی تعلق در طیف سیاسی به عنوان ما آن را می دانم.”

تبلیغات:

“و هدف خود را در حالی که آنها در حال ایدئولوژیک مخالف به یکدیگر … آنها نفرت پلیس آنها نفرت دولت و آنها می خواهند این کشور را به سقوط از هم جدا … برخی از آنها می خواهید یک دوم جنگ داخلی” سناتور اضافه شده است.

ده ها تن از شهرستانها تحمیل کرده اند حکومت در تلاش برای شماره گیری دما به عنوان در هر گوشه ای از کشور roiled در تاریخی نا آرامی.

کارشناسان حقوقی تمایل دارند به توافق برسند که تهمت اقتدار به استقرار نظامی و احتمالا چند محدودیت است. اما این حرکت به مقصد دیدار با مقاومت از فرمانداران دموکرات.

روبیو خطاب به سوال به حد معینی از دو ماه پیش در این زمینه چگونه به آرامش اقتصادی و محدودیت های لازم توسط coronavirus بیماری همه گیر. با توجه به توییتر روبیو دفاع فرمانداری استقلال در برابر تهمت قدرت نمایشنامه نوشتن که “قانون اساسی و عقل سلیم حکم می کند این تصمیمات بود ساخته شده در سطح دولت است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>