مارکو روبیو نهایی تحقیر: دیوان عالی کشور متوقف می شود, آشنایی با هفت سال مبارزه Obamacare

“Q: آیا مارکو کشتن Obamacare پرسید:” یک 2015 جیر از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، مارکو روبیو R-Fla., قبل از presumptively پاسخ به این سوال: “یک: شما شرط می بندم او.”

بنابراین کسی که می خواهد به او بگویید ؟

روبیو مانند همکار خود را شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری طالب بهداشت ، تد کروز از تگزاس بنا مبارزات انتخاباتی خود در پایین آوردن باراک اوباما امضا مراقبت های بهداشتی, قانون, قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA). روبیو شروع خاص خود را تلاش برای خرابکاری قانون در سال 2013 چند سال پس از ورود به سنا و قبل از تنظیم کردن برای برنده شدن در کاخ سفید است. هفت سال بعد دیوان عالی کشور روشن ساخته چه بود در غیر این صورت مشهود و سپس: روبیو و همکار خود خواهان کشتن نیست Obamacare آنها فقط آن را به یک بزرگتر ظروف سرباز یا مسافر.

تبلیغات:

در حالی که کروز را بدنام شیرین کاری برای تضعیف ACA با خاموش کردن دولت — کامل با 2013 خواندن Dr. Seuss را “تخم مرغ های سبز و ژامبون” در سنا — طبقه ثابت او مایل به “ترول به libs” به هر قیمتی روبیو کمتر زرق و برق دار حقوقی حمله بود به سیمان وضعیت خود را به عنوان اوباما-slayer.

در آن زمان تکذیب شد و هنوز هم تلاش برای صیقل دادن خود حزب چای bonafides. به عنوان کنگره جمهوری خواهان ناموفق رای به پال خواستار قطع بودجه دولت از ACA بیش از 50 بار او رفت و در تنگنا در برابر بخش مبهم از قانون به معنای حفاظت از شرکت های بیمه در برابر فلج کننده از دست دادن مالی به عنوان یک نتیجه از نیاز های جدید برای پوشش مشتریان با شرایط از پیش موجود. تحت چه شد شناخته شده به عنوان “خطر دالان” قانون کمک برخی از شرکت ها تسلیم هزینه پایین تر حق بیمه در اوایل روز ACA بازار. اگر یک شرکت بیمه با قیمت مناسب برنامه های خود را در کمتر از 3% زیر مجموعه هدف دولت را پوشش ضرر و زیان است. برعکس یک شرکت بیمه است که بهره مند از میلیون ها نفر از مشتریان جدید تحت قانون فردی دستور مجبور به پرداخت بیش از حد آن به سود دولت است. در نهایت هدف این بود برای جلب بیشتر شرکت های بیمه در بازار منجر به قیمت های پایین تر برای مصرف کنندگان است. مانند ACA خود را در معرض خطر دالان یک جمهوری خواه شجره نامه و حتی شامل جورج دبلیو بوش Medicare Part D برنامه.

هنوز روبیو برداشت این برنامه به فشار رو به جلو خود را از ریاست جمهوری جاه طلبی ترویج آنچه که او فکر خواهد ثابت کند یک قرص سمی به مراقبت های بهداشتی بزرگتر قانون است.

تبلیغات:

Decrying آن را به عنوان یک “نجات دهندگان” او شهادت در برابر خطر دالان به عنوان ستاره شاهد در یک خانه نظارت کمیته شنوایی و قلم, op-eds در برابر این برنامه است. در یک مورد کلاسیک از یک راه حل در جستجوی یک مشکل روبیو ادعا کرد که ACA بود درد و رنج “مرگ مارپیچ” actuarial اصطلاح مورد استفاده برای توصیف یک بازار در حال چرخش خارج از کنترل به فشار برای مرگ این قانون زیرساخت ها است. اگر چه روبیو نیست در واقع حامی ارائه در کنگره 2014 تخصیص بودجه لایحه که مانع دولت فدرال با استفاده از برخی وجوه را نیاز پرداخت بیمه به او در زمان اعتبار آن است. این روبیو الهام گرفته از ارائه نیز مورد نیاز این برنامه برای تبدیل شدن به بودجه کشور ،

خواه سوار موثر کشیده فرش را از زیر بیمه. پس از شرکت ها در حال حاضر قفل شده است و در سال 2015 نرخ تضمين دولت موقت کنگره تغییر قوانین به طوری که دولت فدرال تنها می تواند استطاعت به پرداخت 13 سنت از هر دلار بدهکار به شرکت های بیمه. بیمه شده به طور کلی از دست دادن 5.5 میلیارد دلار در سال پس از جمهوری خواهان مسدود شده یک خیابان از بودجه. خطر راهروها بودند موقت برنامه که تمام شده پس از سال 2016 است اما شرکت های بیمه در نهایت از دست داد 12 میلیارد دلار به دلیل روبیو را shenanigans.

“تا کنون ما موفق به متوقف کردن دولت اوباما از نجات بهداشت و درمان شرکت های تحت ObamaCare و این مهم است که کنگره یک بار دیگر ایستاده با مالیات دهندگان برای جلوگیری از هر گونه مالیات دهندگان کمک مالی از بیمه سلامت از اتفاق می افتد” روبیو نوشت جمهوری خواه به رهبری در زمان.

تبلیغات:

به عنوان وکلای شرکت های بیمه استدلال قبل از دیوان عالی کشور, اوباما و کنگره جمهوری خواهان هماهنگ “عظیم دولت طعمه و سوئیچ.” جمهوری خواهان نمی توانند برای جمع اوری رای به لغو ACA آشکار به طوری که آنها فقط سعی کردم به قید وثیقه در قانون تعهدات قانونی. نتیجه نهایی این بود ضعیف بود و Obamacare بازار با کمتر بیمه و حق بیمه بالاتر. حق بیمه است که به عنوان دادگاه عالی فقط حکومت هنوز هم باید یارانه توسط دولت فدرال.

روز دوشنبه دادگاه عالی رای دادند در یک 8-1 تصمیم در برابر روبیو را حیله را به پایین Obamacare. عدالت ساموئل Alito بود, تنها مخالف این استدلال که تصمیم گیری را فراهم می کند “عظیم نجات برای شرکت های بیمه است که در زمان خطر محاسبه شده و از دست رفته است.” نوشتن برای اکثریت عدالت Sonia Sotomayor تکیه بر آنچه که او به نام “یک اصل به عنوان قدیمی به عنوان خود ملت: دولت باید افتخار تعهدات خود.” جمهوری خواهان در کنگره نمی تواند به سادگی کاهش به صندوق برنامه دیوان عالی کشور حکم داد. دولت هنوز هم به پرداخت بیمه 12 میلیارد دلار در تمام این سال ها بعد.

تبلیغات:

پس مرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تمسخر عنوان “کمی مارکو” نمی برد و نمی کشتن Obamacare یا نه. او به سادگی سوار کوچک بیمه از روستایی امریکاترک بسیاری از مناطق تحت پوشش با هیچ رقابت در بازار است. در اثر او ایجاد انحصار توسط رانندگی بیمه های کوچک, کاملا به احتمال زیاد به طوری که او می تواند در جذب برادران کخ بودجه برای بد بخت انتخابات ریاست جمهوری است.

البته این همه برجسته قابل پیش بینی با توجه به ساده خواندن قوانین مربوطه و دیرینه است. اما روبیو به عنوان مثال در یک غرور کمپین که میلیون ها دلار هزینه و رد میلیون ها نفر از مردم دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب احساس می کند مانند بیش از یک احساساتی چاره اندیشی موقت در حال حاضر به عنوان ما بحرانزده سیستم مراقبت های بهداشتی در تلاش برای پاسخگویی به چالش های جهانی و همه گیر. ایران تا به حال هفت سال و هرگز آمد تا با یک برنامه ریزی خود را.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>