علامت کوبا مسخره Sean Hannity برای مغلوب ساختن پیشی جستن “نهایی و سافتبال سوال” در فاکس نیوز

فاکس نیوز’ Sean Hannity شده است تمسخر در هر دو سمت چپ و راست خود را متملق پوشش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و Hannity بود که متملق مثل همیشه هنگامی که او در مصاحبه های رئیس جمهور در اخیر تاون هال رویداد — یک واقعیت است که سرمایه گذار میلیاردر علامت کوبا نمی دریغ به نقطه در طول یک شنبه شب 30 ژوئن ظاهر در Hannity را نشان می دهد.

کوبا اشاره کرد که چگونه به شدت مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده در طول تاون هال تاکید بر این که حتی سافتبال سوال از Hannity شد بیش از حد به چالش کشیدن برای رئیس جمهور. میلیاردر تصریح کرد: “Sean شما به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نهایی سافتبال سوال و او نمی تواند آن را پاسخ دهد.” و Hannity احساساتی پاسخ بود حمله به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن — نمی ارائه هر گونه تجزیه و تحلیل انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

“جو بایدن را از دست داده و آن را” Hannity گفت: کوبا. “او ندارد fastball, یک موبایل و کامپیوتر و یا کند بشه. بیا خوانده شده را علامت.”

اما کوبا همچنان در دادن نسبت ناروا به نوع تجزیه و تحلیل انتقادی که Hannity ناتوان است ،

“شما می دانید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی توانید پاسخ سوالات خود را” کوبا ضرب گلوله کشته است. “شما و هر فاکس نیوز مصاحبه می دهد او را به ساده ترین سوالات و او نمی تواند آنها پاسخ دهد. چرا که شان?”

تبلیغات:

فاکس نیوز می کند در مناسبت ارائه برخی از تجزیه و تحلیل انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن از حق. اما آن را به طور معمول می آید از کریس والاس (که مغلوب ساختن پیشی جستن است برافراشته در برابر توییتر) و یا آزادیخواه Judge Andrew Napolitano — نه sycophants مانند Hannity, تاکر کارلسون و Laura Ingraham.

شما می توانید مطلب زیر را از طریق توییتر:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>