بازار میهن پرستی می گرداند و می پرسد کارگران برای یک خون قربانی

در روزهای پس از حملات 11 سپتامبر رئیس جمهور بوش شهردار جولیانی و انواع دیگر سیاستمداران به دنبال تسکین بیمار آمریکایی و روان. آنها علنا صحبت کرد با مخلوطی از عزاداری و حل و فصل. “حتی غم و اندوه محو می شود با گذشت زمان و فضل” بوش گفت: ملت در ایالت متحده آمریکا.

مدت کوتاهی پس از آن به رهبران کشور تبدیل شده و تلاش خود را در جهت آرامش بیمار از بازار سهام آمریکا. در تاریخ 23 سپتامبر سال 2001 واشنگتن پست در ستونسابق وزیر کار رابرت رایش با اشاره به ویژگی دیک چنی معاون رئیس جمهور درخواست برای آمریکایی ها به “چوب انگشت شست خود را در چشم تروریست ها و… اجازه نمی دهد آنچه در اینجا اتفاق افتاده است به هیچ وجه پرتاب کردن سطح عادی خود را از فعالیت های اقتصادی.” رایش دوبله این ایدئولوژی “بازار” میهن پرستی”: این تصور که “ما نشان دادن عزم ما برای بقیه جهان با سرمایه گذاری و مصرف حداقل تا آنجا که ما قبل از انجام.” او با اشاره به طنز که در طول جنگ جهانی دوم آمریکایی ها خواسته شده بود برای محدود کردن مصرف خود را از عادات اما در سال 2001 “ما وظیفه میهنی به نظر می رسد به خرید بیشتر و صرفه جویی کمتر است.”

تبلیغات:

امروز بازار سهام بار دیگر ویران شده توسط یک فاجعه در بازار میهن بازگشت. اجتماعی فاصله قوانین باعث coronavirus همه گیر آورده اند و اقتصاد ما به یک وقفه به مدت دو هفته در حال حاضر و پس از مصرف کنندگان آمریکایی است یک بار دیگر پیش نویس به یک ماموریت نجات. رئیس جمهور تهمت به طور خلاصه می خواستم این کشور “باز کردن و فقط مشتاق به عید پاک” با وجود این واقعیت است که بلند کردن پناهگاه در محل و اجتماعی دیگر فاصله اقدامات را تقریبا به طور قطع کمک به صدها نفر از هزاران نفر از, در غیر این صورت مرگ و میر قابل پیشگیری. هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن است اخیرا آمدن به مقابله با آن نیاز به ادامه اجتماعی فاصله از طریق آوریلآن باقی مانده است و روشن است که درست است که هنوز هم آماده سازی برای ارسال به کارگران و مصرف کنندگان را به نزاع قبل از آن را بی خطر است برای انجام این کار.

لوید Blankfein ارشد رئیس گلدمن ساکس توییتی که اگر چه تلاش برای پهن کردن منحنی در حال معقول “برای یک زمان” “خرد اقتصاد, شغل و روحیه نیز یک مسئله بهداشتی.” تگزاس معاون فرماندار دن پاتریک گفت: در فاکس نیوز که “به عنوان یک شهروند ارشد” او “مایل به گرفتن شانس” در بقای خود در ازای گرفتن آمریکایی ها بازگشت به کار و صرفه جویی در اقتصاد خود را برای فرزندان و نوه ها. و گلن بک گفت که او “ترجیح می دهند که از کشتن این کشور است.”

شایان ذکر است البته که مغلوب ساختن پیشی جستن در خود نمی توانید سفارش هر کسی به کاردولت جامعه مدنی و صاحبان کسب و کار هستند که در ساخت بسیاری از این تصمیمات است. با اینحال اگر تهمت و خانواده او باید راه خود همه ما را به بازگشت به کار و بازگشت به خرید و صرف و پمپاژ دلار به اقتصاد است که به شدت نیاز به درآمد و یا حداقل به شدت نیاز به درآمد به اندازه کافی برای متقاعد کردن سرمایه گذاران به پمپ کردن قیمت سهام دوباره. اگر اتفاق می افتد که میلیون ها نفر از آمریکایی ها می میرند و ایران به نظر می رسد به طور فزاینده ای به خوب با آن است.

تبلیغات:

سپتامبر 11th, حملات کشته 2,605 فتح آمریکایی است. پس از آن روز به ما گفته شده است دوباره و دوباره که اجتناب از دیگری 9/11 توجیه تقریبا در هر هزینه. هیچ نظامی ناگوار و یا امنیت داخلی طرح شده است بیش از حد شدید و یا بیش از حد پرهزینه است. یک مطالعه از دانشگاه براون قرار دادن هزینه جنگ در افغانستان و عراق و پاکستان در بیش از $6 تریلیون دلار از سال 2001. همه از این است که جواب به نام 2,605 فتح زندگی را از دست داده و به طنین فریاد “دیگر هرگز”.

به عنوان از آوریل 1st, بیشتر آمریکایی ها در حال حاضر از دست داده است و به COVID-19 نسبت به درگذشت, در سپتامبر 11th, حملات. در عین حال بسیاری از در راست راست شده اند cavalierly نشان می دهد که coronavirus شده است overhyped چرا که تنها دو درصد از کسانی که آلوده می میرند از آن است. این بود که این ادعا ساخته شده به تازگی توسط Rush Limbaugh, هر چند او اذعان کرد که چنین نرخ مرگ و میر را ترک میلیون ها نفر از آمریکایی ها مرده است. پس از چند ماه از کم اهمیت جلوه دادن تهدید ناشی از ویروس تهمت خود را در حال حاضر گفت که نگه داشتن مرگ و میر زیر 100000 خواهد بود “یک کار بسیار خوب است.” به نظر می رسد ژرف که همان کشور است که کاملا نونما داخلی آن سیستم های امنیتی و که سوار بر یک دکترین “جنگ پیشگیرانه” در سراسر جهان به عنوان یک پاسخ به 2,605 فتح آمریکا مرگ و میر می تواند به طور ناگهانی قادر به مراقبت در مورد چشم انداز از صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی مرگ و میر (یا بیشتر).

پاسخ ساده این است که ما جنگ را در افغانستان و عراق و جاهای دیگر بودند هرگز در مورد حفاظت از آمریکایی ها به عنوان میلیون ها نفر از معترضان می دانستم که از همان آغاز. آنها در مورد نفت. آنها در مورد یک زخمی حس آمریکایی بی گناهی. آنها در مورد یک نوع انتقام برای امریکا شکست در ویتنام. آنها در مورد احتکار — فاجعه سرمایه داریبه عنوان نائومی کلاین به درستی تشخیص داده شده آن است. اما آنها در مورد حفاظت از هر کسی.

تبلیغات:

عظیم محرک لایحه به قانون امضا شده در هفته گذشته با نزدیک به اتفاق آراء حمایت از جمهوری خواهان و دموکرات ها در کنگره بیشتر مصور این اصول است. با وجود این واقعیت است که بسیاری از گزارش لیست برچسب قیمت آن در عظیم 2 تریلیون دلار هزینه های واقعی است و به احتمال زیاد نزدیک به 6 تریلیون دلار — فدرال رزرو در حال رفتن به قادر به قرض دادن اضافی 4 تریلیون دلار به شرکت های بزرگ در بالای 500 میلیارد دلار یا بیشتر در مستقیم کمک مالی بودجه شده است که بیشتر به طور گسترده ای گزارش شده است.

اثرات این لایحه خواهد بود ویرانگر برای کارگران و طبقه متوسط و کسب و کارهای کوچک. به گفته منتقدان مانند متی Stoller, این لایحه می دهد وال استریت توانایی “به خرید بروید برای کسب و کار دچار مشکل است. ما می توانید ببینید مادر تمام رول یو پی اس کوچک و متوسط اندازه کسب و کار به شدت سعی کنید هر چه می توانید آنها را از جیب خصوصی حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاران و انحصارطلبان. اگر اتفاق می افتد که آمریکا می تواند مانند یک کشور بسیار متفاوت بعد از این همه گیر شده است.”

تبلیغات:

و همانطور که دیوید Dayen قرار داده و آن را در چشم انداز آمریکایی, “این یک مهر لاستیکی مهر کردن بر روی یک سیستم نابرابر به ارمغان آورده است که مشکلات وحشتناک به اکثریت امریکا است. مردم دریافت $1,200 آزمایش به معنی پرداخت و کمی دستمزد بیمه به مدت چهار ماه. شرکت یک تحول مقدار پول بازی برای حفظ سیستم خود را و پاک کردن از رقابت.”

بازار میهن پرستی استفاده می شود به این معنی است که میانگین شهروندان خواست برای حفظ هزینه در طول دوره عدم قطعیت است. در حال حاضر این خواسته خون قربانی. رهبران ما می خواهید ما را به کار گرفتن بیمار و اگر نیاز بود, مرگ, لطفا به بازار است. آنها می خواهند به ما پرتاب خرده در حالی که بیشتر قادر می سازد تحکیم اقتصاد در دست همیشه کوچکتر از همیشه شرکت های بزرگتر. هر چند outsized تاثیر میلیاردرهای و شرکت های بزرگ شد یک منبع گرم بحث در طول دموکراتیک مقدماتی این لایحه می تواند یک پیروزی برای فوق العاده ثروتمند و سرمایه داران که در حال حاضر کنترل خیلی از زندگی آمریکایی.

در پایان آمریکایی ها همه می دانیم که ما رنج می برد و قربانی کردن بیش از حد برای بازار در حال حاضر. آن را ندارد به این راه. کسانی که می توانید در ادامه به ماندن در خانه باید انجام دهید. اما ما نیز باید در همبستگی با کسانی که یک انتخاب نیست — ما باید حاضر به منظور از Instacart و آمازونکه کارگران در حال حاضر در اعتصاب برای بهتر دستمزد و شرایط کار و حمایت دیگر کار اقدامات در آینده است. ما باید به انجام آنچه که ما می توانیم به کمک یکدیگرو برای محافظت از خود. رهبران ما و بازار به آنها خدمت می کنند قطعا نمی محافظت از ما در حال حاضر. آنها هرگز واقعا.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>