مارتا McSally پایین با 9 امتیاز در نظرسنجی جدید به عنوان رقیب دموکرات مارک کلی پست $13 میلیون مسافت

فضانورد بازنشسته علامت کلی منجر بهداشت ، مارتا McSally R-Ariz., با نه امتیاز در یک نظرسنجی جدید منتشر شده در سه شنبه.

نظرسنجی انجام شده توسط OH اخباری بینش در میان 600 به احتمال زیاد رای دهندگان با یک حاشیه خطا از 4 درصد را نشان می دهد کلی منجر McSally 52-43.

این نظرسنجی نشان می دهد که کلی, شوهر سابق تشکر. Gabby Giffords, D-Ariz., قطع به McSally پایه را پشتیبانی می کند. کلی در 91% پشتیبانی در میان خود شناسایی دموکرات ها در حالی که McSally تنها 81 درصد حمایت خود را از او حزب رای دهندگان.

تبلیغات:

کلی نیز منجر McSally با 40 امتیاز در میان میانه, 27 امتیاز در میان مستقل و 19 امتیاز در میان زنان است.

“فرمول یک جمهوری خواه برنده ایالت در آریزونا شامل قفل کردن ایران با رای و garnering فقط به اندازه کافی مستقل” ناظر انتخابات مایک شریف گفت. “سناتور. McSally به نظر می رسد داشتن یک زمان دشوار انجام می دهند یا نه.”

McSally یکی از آسیب پذیر ترین جمهوری خواهان در مواجهه با انتخابات مجدد پس از از دست دادن قبلی سنا نژاد به سن. Kyrsten Sinema, D-Ariz. در 2018, McSally شد اولین جمهوریخواه به از دست دادن مجلس سنا نژاد در دولت در سه دهه سال است. با وجود از دست دادن او رژیم صهیونیستی است. mlb منصوب کرد و به صندلی خالی که قبلا برگزار شده توسط سناتور. جان مک کین سناتور Ariz.

تبلیغات:

این حرکت ممکن است کوته بینانه است. تمام هفت سنجی های منتشر شده در این ماه نشان می دهد کلی منجر McSally حداقل چهار امتیاز. کلی نیز انبوه outraised McSally در هر سه ماهه پس از اعلام نامزدی خود را در سال گذشته است.

کلی گزارش در آوردن نزدیک به 13 میلیون دلار بین مارس و ژوئن و نزدیک به 24 میلیون دلار پول نقد در دست است. حدود 89 درصد از کمک های مالی سه ماهه گذشته آمد از سهم 100 دلار یا کمتر تپه گزارش شده است. کلی مطرح شده 44 میلیون دلاری در کل. McSally هنوز به او را گزارش سه ماهه دوم سال مالی شماره.

McSally نیز کشیده تمسخر از لینکلن پروژه یک جمهوری خواه ضد مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC led توسط وکیل جورج کانوی شوهر از کاخ سفید مشاور کلیان کانوی و سابق مک کین مشاور استیو اشمیت. این گروه پرده برداری از یک تبلیغ جدید با هدف قرار دادن McSally و مجازی تاون هال با هدف انتقاد از “McSally شکست خورده رهبری” پروژه بنیانگذاران مایک مادرید گفت: Arizona Republic.

تبلیغات:

“آریزونا کلیدی دولت در سال 2020 و رک و پوست کنده ما نمی بینیم تهمت برد و بدون آن,” او گفت:. “بنابراین ما بوده است ramping تا فعالیت های ما در تبلیغات و به عنوان یک سازمان مردمی وجود دارد رسیدن به رای دهندگان را صادقانه درخواست تجدید نظر به آنها را انتخاب کنید میهن پرستی بیش از نامردی و ایستادن به تهمت و توانمندسازها برای محافظت از آمریکا است.”

McSally مسابقه یکی از چند که در آن مسابقه امتیاز منتقل شده به سمت چپ. نژاد به نقل از یک “toss-up” به “تکیه دموکرات” با توجه به سیاست. در ضمن آیووا در سنای مسابقه که در آن سن. جونی ارنست جمهوریخواه آیوا است و مبارزه منتقل شده است به “toss-up” ستون که دارای مونتانا در سنای مسابقه بین لیبریا استیو بولاک و برای اولین بار اصطلاح بهداشت ، استیو Daines R-Montana. اورگان سنا نژاد خوردگی وقت Jeff Merkley D-سنگ., و جمهوری خواه QAnon حامی جو Rae پرکینز منتقل شده از “ناب دموکرات” به “جامد دموکرات.”

تبلیغات:

آشپز سیاسی گزارش همچنین لیست نژادها در کلرادو که در آن سن. کوری گاردنر, R-Colo., چهره سابق لیبریا shive مین که در آن سن. سوزان کالینز R-مین دیده است او پشتیبانی سقوط در مسابقه در برابر دولت و مجلس سارا گیدئون و کارولینای شمالی که در آن سن. تهم Tillis R-N. C., چهره, خارجه ایالت کال کانینگهام به بازی شیر یا خط-یو پی اس.

بسیاری از آسیب پذیر امتیازهای را در آغوش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که می تواند عواقب شدید می آیند نوامبر. Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن به طور متوسط نه امتیاز در نظر سنجی های اخیر با توجه به انتخابات پیش بینی megyn kelly. مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز کاهش یافت و فقط 38 درصد در ماه ژوئن گالوپ نظرسنجی از جمله 10-نقطه قطره در میان مستقل از coronavirus همه گیر آغاز شد.

“به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به از دست دادن زمین در برابر جو بایدن در بالای بلیط خود گلایه دارند trickled پایین رای گیری” در داخل انتخابات, نظرسنجی, تحلیلگر یعقوب Rubashkin نوشت. “عمومی و خصوصی رای گیری نشان می دهد یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصه 2016 نزدیک شدن به رقم دو برابر سنا نقشه ادامه داد: برای باز کردن برای دموکرات ها.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>