مارتا McSally لیندزی گراهام میان ایران داوطلبانی که در زمان پول از اتهام نژادپرستانه

تعدادی از نامزدهای جمهوری خواه به سنا و کنگره پذیرفته شده های اخیر کمک های مالی مبارزات انتخاباتی از تیموتی ملون یک توافق megadonor و وارث ملون ثروت خانواده که با استفاده موهن کلیشه برای توصیف سیاه آمریکایی در سال 2015 زندگینامه.

ملون به 77 ساله بنیانگذار یک راه آهن شرکت حمل و نقل و قلمه از امریکا یکی از ثروتمندترین صنعتی-سن خانواده داده شده 40 میلیون دلار به سه توافق سوپر پکس و ده ها هزار دلار به نامزدهای جمهوری خواه و خود را PACs با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات ثبت شده است.

تبلیغات:

FEC سوابق نشان می دهد که ملون کمک به جریان مبارزات بهداشت ، مارتا McSally R-Ariz., لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. و میشیگان ایران کاندیدای سنا جان جیمز و همچنین به زمان کنگره مبارزات و PACs حمایت از مظنونان حمله به دانشگاه استیو Scalise R-La., و الیز Stefanik R-n. y., در میان دیگران.

ملون در نوشت خود منتشر خاطرات — “این داستان جذاب از تیم ملون” — که مردم سیاه شد “و حتی بیشتر متخاصم” پس از جنبش حقوق مدنی و شبکه امنیت برنامه به مبلغ “برده داری Redux.”

مردم در کمک های فدرال به او نوشته بودند “بردگان جدید استاد عمو سام.”

تبلیغات:

“برای ارائه رای خود را در انتخابات فدرال آنها تعلق می گیرد با این حال بیشتر و بیشتر مباحث: مواد غذایی تلفن همراه, WIC, پرداخت, Obamacare, و در, و در, و در,” ملون نوشت. “این largess تامین می شود زحمتکش مردمی کمتر و کمتر در تعداد که بیش از حد صادقانه و یا بیش از حد افتخار به خود اجازه می دهد به فرو رفتن در این باتلاق.”

(ملون اهدا $5,555.55 به سیاه امریکا عمل سیاسی کمیته که شناسایی خود را به عنوان یک “غیر حزبی” سازمان اما تنها تایید نامزدهای جمهوری خواه در وب سایت است.)

FEC سوابق نشان می دهد ملون کمک در مجموع $10,900 به McSally را منصوب سناتور از ایالت آریزونا که چهره سخت نبرد انتخابات این سقوط. او ساخته شده یک حداکثر کمک مالی به او در زمان مبارزات انتخاباتی در ماه جولای سال 2019.

تبلیغات:

یک مطالعه منتشر شده در اوایل این هفته در بر داشت که آریزونا یکی از 10 متحده بیشتر وابسته به کمک های دولت برنامه های خود را. دولت نیز یکی از ضعیف ترین مزایای بیکاری سیستم در کشور است.

جیمز هستهای کاندیدای سنا در میشیگان است وست پوینت فارغ التحصیل جانباز و خودرو دیترویت تامین کننده دریافت که رئیس جمهور تهمت حمایت در حالت اولیه است و در حال حاضر به چالش کشیدن نشسته دموکرات ایالت دبی neil thomas. او نیز سیاه و سفید است. در اکتبر 2018, ملون mad max کمک مالی به جیمز هر FEC سوابق.

تبلیغات:

میشیگان در رتبه نزدیکی پایین از نظر نحوه مراقبت قانون فدرال کمک مالی مسابقات تا به تعدادی از ایالت COVID-19 موارد است.

ملون نیز اهدا $50,000 در ماه اوت سال 2019 به Scalise رهبری صندوق PAC حمایت از لوئیزیانا ایران تشکر. استیو Scalise. در همان تاریخ ملون ساخته شده حداکثر کمک های مالی به Scalise انتخاباتی و 5000 سهم به Scalise را “چشم ببر” PAC مجموع $60,600 در کمک های مالی به Scalise مرتبط با بودجه مبارزه انتخاباتی است که بعد.

متوسط درآمد خانوار برای لوئیزیانا است $47,942 در هر سال با توجه به آخرین داده های سرشماری.

تبلیغات:

لوئیزیانا نیز یکی از این کشور برای اولین بار coronavirus نقاط که در آن ساکنان سیاه مرده در یک نرخ بسیار بالاتر از ساکنان سفید. نزدیک به 57 درصد از اولین 1,405 مردم به مرگ از coronavirus در دولت شد هر چند که جمعیتی شامل تنها یک سوم از جمعیت این ایالت.

لوئیزیانا نیز در میان صفوف متحده بیشتر وابسته به کمک دولت است.

در سال 2002 Scalise خطاب به جمع سفید supremacists و نئو نازی ها به رهبری دیوید دوک.

تبلیغات:

در ماه دسامبر گذشته Stefanik یک جمهوری خواه از ایالت نیویورک پذیرفته شده حداکثر کمک مالی از ملون, FEC سوابق نشان می دهد. او در Tulsa, اوکلاهما روز جمعه به کمپین برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

همانطور که واشنگتن پست که قبلا گزارش شده ملون نیز ساخته شده دو غیر منتظره کمک های مالی برای حزب دموکرات یکی به Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز نیویورک و دیگری به Rep. Tulsi Gabbard را 2020 انتخابات ریاست جمهوری است. لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. همچنین در زمان $250 از ملون در سال 2019.

ملون نیز قبلا کمک به مبارزات چند سناتور در حال حاضر برای انتخابات مجدد از جمله کارولینای شمالی تهم Tillis (حداکثر کمک های مالی در سال 2014), گرجستان دیوید پردو (به آنها ملون بیش از اهدا در سال 2014), کلرادو کوری گاردنر (اشباع شده در سال 2014) و آلاسکا Dan Sullivan (اشباع شده در سال 2014).

با استثنا از سالیوان همه کسانی که امتیازهای صورت تنگ نژادها. Tillis در حال حاضر مسیرهای پیاده روی خود را دموکراتیک حریف در یک Real Clear Politics متوسط از نظر سنجی.

تبلیغات:

بیش از چند ماه گذشته McSally پیدا کرده خودش رو به طور فزاینده ای شیب دار در تضاد است. آریزونا جمهوری خواه شده است به طور مداوم توسط دو رقمی به رقیب دموکرات مارک کلی دولت در نظر سنجی یک شکاف است که بنا به گزارش نگران تهمت آنقدر که او را کنار کشیده رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در مورد آن صحبت کنید.

مک کانل را رهبری مجلس سنا صندوق PAC گفت: آن را صرف $9.2 میلیون دلار در تبلیغات دفاع از McSally صندلی این سقوط. ملون اهدا 10 میلیون دلار به تایید این سال FEC سوابق نشان می دهد.

مبارزات برای McSally جیمز Stefanik و Scalise پاسخ نمی دهند به سالن درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>