مارتا McSally می خواهد به شما پرداخت $4,000 را coronavirus تعطیلات — مرتب کردن بر اساس

سناتور. مارتا McSally R-Ariz., پیشنهاد کرده است یک لایحه که به آمریکایی ها 4000 $به رفتن در تعطیلات در طول coronavirus بیماری همه گیر.

آمریکا تخفیف مالیاتی و برنامه های تشویقی عمل (سفر عمل) — طراحی شده برای “افزایش مسافرت داخلی” در خانه اش در دولت به عنوان یک کشور لرزاند گسترش COVID-19 وارد آن اول تعطیلات تابستانی ماه — پیشنهاد 4000 دلار اعتبار مالیاتی برای افراد و $8,000 اعتبار برای مشترک filers (و $500 برای فرزندان وابسته) آنها می توانند نسبت به آمریکا در تعطیلات (persian) تا پایان سال 2022.

تبلیغات:

اعتبارات خواهد جبران هزینه های چنین به عنوان امکانات رفاهی و سرگرمی برای سفرهای بیشتر از 50 مایل از محل اقامت اولیه. اعتباری را پوشش می دهد و سفر به تعطیلات خانه و همچنین به عنوان “هزینه های مربوط به شرکت در یک کنفرانس یا جلسه کسب و کار.”

این لایحه همچنین ایجاد $50 میلیون فدرال صندوق برای بازاریابی گروه.

McSally چهره به طور فزاینده ای دشوار سقوط علیه دموکرات Mark Kelly (یک فضانورد سابق و شوهر سابق دموکرات کنگره Gabby Giffords) که McSally در حال حاضر مسیرهای پیاده روی با 13 امتیاز در پای صندوقهای رای است. او به طور کامل واضح و روشن در مورد این لایحه را به مخاطبان گفت: در بیانیه ای که او امیدوار است به “jumpstart باز گشت” صنعت گردشگری در گراند کانیون دولت یک بخش است که به طور معمول می کشد در 3 میلیارد دلار در سال است.

تبلیغات:

“آریزونا دهکدهای از دست داده و میلیاردها دلار درآمد در این سال به تنهایی با توجه به همه گیر” بیانیه ای گفت:. “من قانون را کمک به افزایش مسافرت داخلی و jumpstart باز گشت از ما, هتل ها, سرگرمی بخش محلی آژانس های گردشگری و هزاران نفر از کسب و کار است که آریزونا یکی از بهترین مکان در جهان برای بازدید. آن را نیز آمریکایی ها را تشویق به با خیال راحت از خانه های خود و کشف یا دوباره کشف آریزونا همراه با بقیه از مقصد ما کشور را ارائه کرده و پس از یک مشکل چند ماه گیر کرده در داخل.”

McSally پیشنهاد به نظر نمی رسد که شامل هیچ ساز و کاری برای آن پرداخت. به عنوان خبرنگار بلومبرگ استیو دنیس با اشاره به این معنی است که اگر 100 میلیون آمریکایی در زمان ارائه تا دولت را بخورند $400 میلیارد دلار است.

بر خلاف بسیاری از اعتبارات مالیاتی لایحه همچنین حداکثر درآمد کلاه. اما آن را دارای یک ساخته شده است در حداقل: آمریکایی ها که نمی کسب پول به اندازه کافی به پرداخت مالیات بر درآمد نمی تواند لذت بردن از این تعطیلات بهره مند شوند. به دلیل آن است که یک اعتبار مالیاتی نه یک محرک هر گونه مالیات بر درآمد با توجه باید پرداخت شود ،

تبلیغات:

سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگ طرفداران جهانی درآمد اولیه طرح توییتی archly “من آن را دوست دارم اگر آن را یک staycation هستید. و یا بازدید از خانواده در دولت بعدی ، پول در دست مردم است یک چیز خوب است.”

مهمان نوازی و صنعت گردشگری در سراسر کشور واقع شده است ویران اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر که شامل مستندات در 43 از 50 ایالت. گردشگری اختصاص نزدیک به 40 درصد از همه آمریکایی با از دست دادن شغل از طریق ماه آوریل است.

تبلیغات:

این 4000 دلار اعتبار است McSally ایده — صنعت سفر لابی اتحاد لگد در اطراف این پیشنهاد از جمله به تازگی. ماه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر آن در طول یک کاخ سفید میزگرد با رهبران صنعت مهمان نوازی.

“ایجاد یک ” کشف امریکا’ — که ‘اکتشاف’ درست است ؟ — ‘کشف آمریکا اعتبار مالیاتی است که آمریکایی ها می توانید استفاده کنید برای مسافرت داخلی از جمله بازدید از رستوران,” او گفت:. “این یک معامله بزرگ است.”

“گرانت رستوران انعطاف پذیری بیشتر در PPP” رئیس جمهور ادامه داد: inaccurately. “این چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد — راست?” (این چیزی نیست که هر کسی در مورد صحبت شد.)

تبلیغات:

McSally که در حال حاضر حتی از دیدن رای دهندگان جمهوری خواه نقص از او حمایت, پایگاه پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه در یک تجمع دانشجویی در آریزونا. از آن خواهد شد مغلوب ساختن پیشی جستن دوم کمپین رویداد پس از سه ماه وقفه به دلیل همه گیر و پس از او “بزرگ به آمریکا باز گشت جشن” در تولسا فرود آمد و با یک ضربه.

McSally پیشنهاد می آید به عنوان یک افزایش در COVID-19 ارقام جرقه ترس از موج دوم از عفونت و همزمان اقتصادی محدودیت. بیش از 2.3 میلیون آمریکایی آلوده شده اند و حداقل 121,000 فوت کرده اند این ویروس با توجه به داده های اخیر از دانشگاه جانز هاپکینز.

McSally انتخاباتی و سنا دفتر نیست پاسخ به سالن درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>