مارتا McSally: زنان در ارتش باردار به “دامن” استقرار

آریزونا سناتور جمهوری خواه و رئیس سابق نیروی هوایی خلبان جنگی مارتا McSally پس از انتشار یک مقاله ی دانشگاهی که در آن او گفت: نظامی servicewomen باید مشاوره در برابر “حماقت از ورود به یک تعهد مادام العمر (مادری)” برای جلوگیری از استقرار و به نام برای پنتاگون به لغو سیاست است که اجازه می دهد تا به استفاده از حاملگی به عنوان بهانه ای برای “skirt” تعهد خود را.

این مقاله با عنوان “زنان در جنگ: در حال حاضر سیاست منسوخ و ناکارآمد است ؟” به نظر می رسد در سال 2007 نسخه از مجله دوک از جنس قانون و سیاست. در آن زمان McSally اولین زن خلبان جنگی در تاریخ ایالات متحده — و اولین دست دادن سنا نامزد بلافاصله پس از دریافت گزارش صندلی بود به دنبال یک دوم فارغ التحصیل در جنگ هوایی ،

تبلیغات:

او بعد از گسترش در مقاله ای در یک سخنرانی در دانشگاه دوک دانشکده حقوق که میزبان یک فیلم کامل در وب سایت خود را. یک کلیپ در مورد بارداری مسئله در اینجا دیده می شود.

دولت نظرسنجی ها نشان داده اند McSally به طور مداوم توسط دو رقمی در مقابل رقیب دموکرات مارک کلی فضانورد, شوهر سابق آریزونا در کنگره Gabby Giffords. ماه گذشته کلی بود تا 15 امتیاز در میان زنان است.

McSally زد برای باز سنا صندلی در آریزونا در سال 2018 شد اما دقت شکست دموکرات Kyrsten Sinema. سپس McSally منصوب شد آریزونا دولتی mlb برای پر کردن صندلی که قبلا برگزار شده توسط این اواخر جان مک کین سناتور.. او می تواند در نهایت از دست دادن دو سنای آمریکا نژادها در همان دولت در عرض دو سال یک دستاورد نادر.

تبلیغات:

در مقاله سابق فرمانده اسکادران خواستار انتقال فرهنگ به تدریس servicewomen که آن را “مناسب نیست” به یک کودک فقط به دلیل آنها می خواهند به.

“ارتش باید تقویت یک فرهنگ است که در آن نظامی زنان را در درک آن است که مناسب برای باردار شدن در هر زمان که آنها میل” می نویسد. “به جای زنان نیاز به درک وظایف خود را مقدم. آنها باید اقدامات لازم برای جلوگیری از حاملگی های ناخواسته و برنامه ریزی برای بارداری رخ می دهد تنها زمانی که آنها در غیر خدمت شرایط است.” او درباره شرایط چه کسانی اقدامات ممکن است شامل و بعد از آن قوانین سقط جنین به عنوان یک گزینه قابل قبول.

McSally در ادامه توضیح می دهد که اصلی “موضوع” با پیشنهاد او این است که مقامات ارشد مشکل دارند گفت: با یقین دقیقا چه یک زن “قصد” بود پشت بارداری. راه حل او می گوید: برای افسران ارشد به ارائه “مناسب مشاوره” برای زنان:

تبلیغات:

رهبران نظامی باید ایجاد یک آب و هوا که در آن فرماندهان می ترسند به صحبت در مورد دوران بارداری به عنوان یک موضوع آمادگی و به وکیل رزمندگان زن در تعهد خود را برای جلوگیری از حاملگی وقتی که می خواهد تاثیر منفی واحد آمادگی. مسئله این است که قصد آن را دشوار است برای به اجرا درآوردن جز از طریق رهبری قوی یک تماس به تعهد و صداقت و مناسب مشاوره برای زنان است.

McSally سیاست راه حل برای این “حماقت” نیز بستگی مشاوره.

“این است که نویسنده توصیه که جوان خدمات زنان به خصوص نیاز به مشاوره در مورد حماقت از ورود به یک تعهد مادام العمر (مادری) به منظور منتشر شده اولیه از چهار یا شش سال تعهد خدمت در ارتش,” او می گوید.

تبلیغات:

(مقاله خود اشاره می کند که دادگاه حکم, در سال 1976 مورد کرافورد v. Cushman که تخلیه حامله servicewomen نقض متمم پنجم را با توجه روند, بند, به دلیل سیاست فرض می شود که زنان باردار به طور دائم نا مناسب برای وظیفه.)

McSally بلند پروازانه ترین پیشنهاد برای لغو دیرینه پنتاگون سیاست است که در کلمات او اجازه می دهد تا زنان باردار را به “دامن” وظیفه خود را.

وزارت دفاع باید لغو این سیاست است که اجازه می دهد تا servicewomen به دامن تعهد خود را به ارتش به دلیل بارداری است. آن را نیز باید ایجاد یک آب و هوا که در آن فرماندهان را تشویق به مشاور نظامی زنان در مسئولیت های خود را به برنامه ریزی یک بارداری در دوران استقرار آسیب پذیری بار یا زمانی که خدمت در مشاغل که در آن بارداری را ممنوع کرده و آنها را از انجام وظایف اصلی خود.

McSally که در طول یک سال 2019 از جلسات استماع کمیته نیروهای مسلح سنا نشان داد در شهادت عاطفی است که او تا به حال شده است “صید و تجاوز توسط یک افسر ارشد” می نویسد که در تجربه او به عنوان یک فرمانده اسکادران “تک حامله, تاریخ و پرسنل داوطلب خدمت سربازی در نظر گرفته شد مشکل ترین دلیل حاملگی کمتر به احتمال زیاد برنامه ریزی شده و به احتمال زیاد به ایجاد مشکلات دیگری از قبیل مالی و کودک-مراقبت از مشکلات که نهفته واحد.”

تبلیغات:

گزارش نیویورک تایمز منتشر شده به زودی پس از آن جلسه مشخص می کند که McSally شده بود تجاوز به زودی پس از ورود به آکادمی نیروی هوایی در سال 1988.

قانون مجله کاغذ نیست آدرس حاملگی ناخواسته به عنوان یک نتیجه از تجاوز به عنف.

McSally چرخش استدلال او به عنوان فمینیستی حتی اگر “برخی استدلال می کنند که خیل زنان باردار برای جلوگیری از امکان خدمت در مبارزه است.” نظامی او می گوید: نباید از درخواست “استانداردهای دوگانه” به هر یک از خدمات اعضا و حاملگی می تواند ایجاد “ادراک یا واقعیت” از یک استاندارد دوگانه است.

تبلیغات:

مقاله آدرس نیست در هر جزئیات نقش مردان در مفهوم و یا والدین نیست اما با توجه به تماس والدین یک وضعیت دائمی است که بر خدمتگزاران و servicewomen به طور یکسان.

“پدر و مادر تنها و دو نظامی پدر و مادر موظف به برنامه ریزی برای مراقبت از فرزندان خود را در صورت استقرار و مدیریت بسیاری از وظایف خود و پدر و مادر تحسین” او استدلال می کند. “Servicewomen نباید اجازه داده شود برای جلوگیری از خدمات خود را تعهدات صرفا به دلیل تبدیل شدن آنها به ،

McSally می رود به شبیه حاملگی های ناخواسته به صدمات یا بیماری های, اما قوانین سقط جنین به عنوان یک راه حل قابل قبول.

“نویسنده متوجه حوادث ممکن است رخ دهد و واحد باید با آنها برخورد درست مثل ناخواسته صدمات و بیماری ها. وجود دارد یک خط خوب بین ایجاد یک اخلاق است که آدرس این مسئله به طور جدی و نه تشویق زنان به سقط جنین یا خطر انداختن سلامت نوزادان خود را برای ترس از پتانسیل های حرفه ای مفاهیم” او می گوید.

تبلیغات:

در سال 2019 سنا شهادت McSally گفت که “ضعف در فرآیندهای” تا به حال انگیزه او “توصیه هایی را به نیروی هوایی رهبران به شکل رویکرد من به عنوان یک فرمانده و آگاهانه حمایت من برای تغییر در حالی که من همچنان در ارتش و پس از من در کنگره است.”

حتی اگر McSally, اولین زن فرمانده اسکادران در تاریخ ایالات متحده گفت که او “احساس مورد تجاوز قرار گرفته توسط سیستم” او هنوز هم بر این باور بودند که تنها نظامی دادگاه باید رسیدگی به تجاوز جنسی در مورد این استدلال که فرماندهان خواهد بود در غیر این صورت اجازه دهید کردن قلاب.

او آزادانه تر در سخنرانی در دانشگاه دوک گفت که این سیاست به طور موقت ترک به زنان باردار “مضحک” است و صرف چشم انداز از بارداری است که “به اندازه کافی به علت یک مشکل” که همه servicewomen دریافت “فشرده به.”

“شما می دانید کار در خارج اگر شما می خواهید به انجام,” او می گوید. “هیچ چیز در برابر خارج شده است.”

تبلیغات:

یک سال قبل از او در مجلس سنا شهادت McSally همچنین فاش کرد که او مورد تجاوز قرار گرفت در دبیرستان با آهنگ مربی که تحت فشار او را به داشتن رابطه جنسی با او را.

“حتی اگر او نمی جسمی نیروی من قطعا آن را یک عاطفی دستکاری” McSally گفت: در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال. پس از آن او به شدت او را در حال اجرا رژيم در تلاش برای متوقف کردن چرخه قاعدگی خود را که او گفت: تا به حال اتفاق افتاده است قبل از زمانی که او زد راه دور.

“من ناجور بود که او را حامله کردن مامان,” او گفت:.

تماشای کلیپ McSally این دانشگاه سخنرانی:

تبلیغات:

www.youtube.com/watch?v=HgDkTZsQLyo&feature=youtu.be

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>