Marvin Gaye “چه خبر است”: گوش دادن راهنمای

وقتی که می آید به منتقدان Marvin Gaye را 1971 شاهکار “چه خبر” در نظر گرفته شده است به یکی از بزرگترین پرونده از همه زمان. اما اصلا به حرف ما را برای آن. به عنوان خواننده و ترانه سرا از کلمات خود نشان می دهد آن را به یک LP است که مستقیما از قلب او به عنوان تلاش برای مقابله با خدعه آمیز جنبه های سرعت در حال تجاوز جهان — شاید که متفاوت از خود ما است.

به عنوان Gaye بعد به یاد می آورد, “در سال 1969 و یا 1970 شروع کردم به ارزیابی مجدد من کل مفهوم آنچه که من می خواستم من موسیقی می گویند. . . . من بسیار تحت تاثیر نامه برادر من ارسال من از ویتنام و همچنین وضعیت اجتماعی در اینجا در خانه. من متوجه شدم که من تا به حال برای قرار دادن خود من توهمات پشت سر من اگر من می خواستم برای ارسال آهنگ که رسیدن به روح مردم است. من می خواستم آنها را به نگاهی به آنچه که در جهان اتفاق می افتد.”

تبلیغات:

آماده شدن برای ضبط این آلبوم در Motown را Hitsville ایالات متحده آمریکا استودیو ضبط Gaye quelled شخصی خود را در غم و اندوه در سالن کنسرت, که در آن او تجربه طولانی-فرم تولیدات ارکستر سمفونیک دیترویت. در بسیاری از “چه خبر” بازتاب گسترده ساختار خود را با Gaye بافی استادانه درست شده آهنگ چرخه کامل با تکرار موسیقی بزمی و معنوی تم.

با عنوان پیگیری Gaye ماهرانه مجموعه “چه خبر” به حرکت. با شعر, Gaye تساوی ما را به یک داستان بی انتها از اختلال در عملکرد اجتماعی و اخلاقی misconnection. “شما می دانیم که ما باید برای پیدا کردن یک راه” او آواز می خواند “به برخی از lovin’ امروز در اینجا.”

گوش دادن به “چرا”:

تبلیغات:

برای آلبوم Gaye از مد افتاده یک مفهوم فراگیر است که او به عنوان یک محیط زیست. در یکی از حس او صحبت بسیار به طور خاص در مورد آسیب مداوم به محیط زیست ما, اما در دیگر او کشش مفهوم مسائل زیست محیطی به ما بزرگتر خورنده راه زندگی در آن دوران است. این مفهوم با قدرت خطاب در “رحمت رحمت من (محیط زیست).” همراه با “چه خبر” “رحمت رحمت من (بوم شناسی)” بود که واجد شرایط تک ضربه اندوه و زاری در مورد بشریت فروپاشی اخلاقی در رابطه با فاجعه زیست محیطی.

گوش دادن به “رحمت رحمت من (بوم شناسی)”:

تبلیغات:

به عنوان با بسیاری از بزرگترین موسیقی اتصالات “چه خبر” نتیجه گیری با یک اوجی آهنگ که گرفت همه چیز را که در قبل آمد. Gaye را LP تساوی ما را به درد سوزاننده از “Inner City Blues (Make Me Wanna Holler),” عاطفی محکم بسته شده سرود در مورد بی رحم حقیقت در مورد ما تا چه حد هنوز هم باید به عنوان یک نژاد بشر است. آن را می سازد شما می خواهم holler, در واقع.

تبلیغات:

گوش دادن به “Inner City Blues (Make Me Wanna Holler)”:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>