مریم تهمت رئیس جمهور خواهر زاده مجموعه به انتشار مواد منفجره بگویید-تمام کتاب های پیش از انتخابات: گزارش

مریم تهمت خواهرزاده رییس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که میله میله به انتشار بگو همه کتاب در طول تابستان است که انتظار می رود به جزئیات چگونه او به بیرون درز پدر بزرگ او مالیات اسناد و مدارک به نیویورک تایمز.

به گزارش دیلی فرد تهمت جونیور, دختر, را, انتشار کتاب او بیش از حد و هرگز به اندازه کافی Aug. 11 کمتر از سه ماه قبل از روز انتخابات.

تبلیغات:

“یکی از مهمترین مواد منفجره آیات مریم را با جزئیات در این کتاب با توجه به افراد آشنا با این موضوع است که چگونه او نقش مهمی در کمک به نیویورک تایمز چاپ شگفت انگیز آیات مورد تهمت مالیات از جمله چگونه او درگیر شد در “جعلی” طرح مالیات و دریافت کرده بود بیش از 400 میلیون دلار در امروز دلار از پدرش املاک و مستغلات امپراتوری گفت:” جانور.

این کتاب در نظر دارد شامل گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن خواهر سابق فدرال قاضی Maryanne تهمت بری. آن را “حاوی صمیمی و محکم افکار در مورد برادر خود را با توجه به مردم با آگاهی از این موضوع می باشد”.

فرد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور وارث ظاهری به تهمت خانواده ثروت و املاک و مستغلات امپراتوری اما او در نهایت تبدیل پشت خود را در کسب و کار خانوادگی. او بعد از درگذشت به علت عوارض ناشی از اعتیاد به الکل. که در سمت چپ رئیس جمهور به عنوان تنها مغلوب ساختن پیشی جستن ،

تبلیغات:

آنچه رهبری فرد تهمت جونیور به اعتیاد به الکل نیز نشان داد که در این کتاب alledging که دونالد و پدرش کمک به مرگ و غفلت او را در طول مراحل مهم از اعتیاد خود را.

رئیس جمهور اعتراف کرد در سال 2019 که او تحت فشار خود را برادر خود انتخاب حرفه ای, و او آن را ابراز تاسف.

“من حسرت داشتن تحت فشار قرار دادن او را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت واشنگتن پست. کسب و کار خانوادگی “بود و تنها چیزی که او هرگز رفتن به می خواهید به انجام.

تبلیغات:

“این فقط نه چیزی. . . من فکر می کنم این اشتباه است که ما ساخته شده بود و ما فرض شده است که همه آن را دوست دارم. خواهد بود که بزرگترین اشتباه است. . . .وجود دارد نوع دو فشار قرار داده و او را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در دادگاه خانواده نبرد بیش از پول هنگامی ارشد تهمت درگذشت رئیس جمهور متهم شده بود از “تهیه شده توسط تقلب و بی تاثیر است.” و که ماریان و رابرت بری کشته مزایای پزشکی به برادرزاده اش را در کودک مبتلا به فلج مغزی.

تبلیغات:

“حرکت خانواده گفت: در آن زمان بازپرداخت برای مریم و فرد 3rd چالش به را” به یاد می آورد the Daily Beast.

این جنگ در دادگاه که به مریم دسترسی به تهمت خانواده مالیات اسناد و مدارک.

“عمه و عموهای باید شرمنده از خود” مری مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خواهر و برادر خود را در یک سال 2000 ، “من مطمئن هستم که آنها نه.”

تبلیغات:

خواندن گزارش کامل از the Daily Beast.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>