مریم تهمت کتاب نشان می دهد که چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دور می شود با آن


Black-and-white image of Donald Trump in the ’70s.
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 1976.
Bettmann/مشارکت کننده/گتی ایماژ

بیش از حد و هرگز به اندازه کافی, مریم تهمت ویرانگر کیفرخواست چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده ایجاد شده به عنوان زیرنویس مشخصه او “جهان خطرناک ترین مرد” بازدید از کتابفروشی های این هفته است. انتشار آن همزمان با—همانطور که پیش بینی او—رکورد شکنانه COVID-19 موارد یک اقتصاد شکننده و نیم تشکیل دولت برنامه ای برای باز کردن مدارس در این پاییز به هر قیمتی. در حال حاضر شما باید بدون شک مصرف بیشترین بازدید از خانواده شایعات: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ogled خود زاده در یک دست کت و شلوار حمام و به دنبال پر کردن یکی از کتابهای او با ضربه لیست از “زشت” زنانی که تا به حال رد او; دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت می شود کسی که خود را به امتحانات; Maryanne تهمت بری بازنشسته دادگاه تجدید نظر فدرال قاضی یک بار در توصیف برادر او به عنوان یک “دلقک” با هیچ اصول; دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود باطل قلدر حتی به عنوان یک کودک ؛ فردی مغلوب ساختن پیشی جستن—نویسنده پدر مرده به تنهایی در یک بیمارستان در حالی که دونالد رفت و به یک فیلم. جزئیات جدید و گرافیک, بله, اما بسیار کمی در مورد آن تعجب آور است: رئیس جمهور مادام العمر است دروغگو و فریبکار لبه پنجره رساند تا با یک پدر بود که به عنوان بی امان خود را برای موفقیت نیاز به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود برای به دست آوردن محبوبیت خود را. بررسی کنید لطفا.

چه مریم مغلوب ساختن پیشی جستن در اینجا توضیح است که نه تنها او را عمو اعتیاد به چاپلوسی و شهرت و پول و موفقیت اما یک ملت را—و یا بخشی از یک ملت را—ژرف اعتیاد به او.

اما نه کاملا. آنچه که جدید است و تعجب آور است که مریم تهمت که دارای مدرک دکتری در روانشناسی بالینی به ما داده است یک دانه پرتره از مغلوب ساختن پیشی جستن عمیق اختلال: او می گوید که او را عمو است نه همه معیارهای بالینی برای خودشیفتگی اگر چه او اصرار دارد که این تشخیص تنها نکته روانی یخ—او همچنین ممکن است از رنج می برند شخصیت ضد اجتماعی, اختلال sociopathy و/یا اختلال شخصیت وابسته, همراه با یک تشخیص داده نشده ناتوانی در یادگیری است که به احتمال زیاد تداخل با توانایی خود را برای پردازش اطلاعات است. من آن را ترک به سلامت روانی کارشناسان برای تعیین اینکه آیا برخی یا تمام آن دقیق است. اما آنچه مریم تهمت قطعا می افزاید: به رشد کانن از “مغلوب ساختن پیشی جستن است ناخوش” باشگاه کتاب است نه محدود به خانواده شایعات بی اساس و یا سلامت روانی تشخیص: در پایین بیش از حد و هرگز به اندازه کافی ممکن است در اول کتاب تصریح می کند که در آن صفحات که رئیس جمهور است آسیب غیر قابل جبرانی و پس از آن تبدیل به یک پزشک لنز در بقیه از ما رای دهندگان به توانمندسازها این flatterers این چوب لباسی و نمازگزاران. در اینجا این است که مریم تهمت کتاب باعث می شود شاید بیشتر سهم پایدار به teetering انبوهی از کتاب هایی که ارائه داده اند too little too late, حتی در حالی که به ما می گوید که ما در حال حاضر می دانستند. چون مریم مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز می شود از این فرض که دیگر تجزیه و تحلیل گرایش به پایان با: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است lethally خطرناک فوقالعاده نامنسجم و پاتولوژی ناتوان از مراقبت در مورد هر کسی جز خودش را. آنچه مریم تهمت می خواهد به دانستن این است که: چه جهنم اشتباه است با هر کس در اطراف او ؟ به عنوان او می نویسد: در مقدمه “وجود دارد شده است تلاش بسیار کمی به درک نه تنها به همین دلیل او را به آنچه در او است اما چگونه او به طور مداوم شکست خورد تا با وجود خودنمایی میکند عدم تناسب اندام است.”

این کتاب در واقع مدل دهید به عنوان یک کیفرخواست نمی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما از مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها. کتیبه است از ویکتور هوگو Les Misérables, و آن را مؤکدا مورد دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن در همه: “اگر روح در سمت چپ در تاریکی گناهان متعهد خواهد شد. گناه یکی نه او که مرتکب گناه اما کسی که باعث تاریکی.” مریم تهمت و سرزنش فرد مغلوب ساختن پیشی جستن برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آسیب شناسی اگر چه او ادعا نمی کند که عموی او است غم انگیز از قربانی سوء استفاده. او خود را سرزنش خانواده است که لبه پنجره رساند تا او را (نیز خانواده اش اشاره می شود) و سپس در متحدالمرکز و گسترش محافل رسانه ای است که موفق به مورد مداقه قرار دادن او بانک ها که وانمود او نبوغ مالی او از حزب جمهوریخواه و “claque از وفاداران” در کاخ سفید که همچنان به دروغ برای او و برای او در سفارش خود به اشتراک سیری ناپذیر نفس و خود توهم است. حتی عبارت “بیش از حد و هرگز به اندازه کافی” است که شاید به عمد قرض گرفته شده از زبان اعتياد و چه مریم مغلوب ساختن پیشی جستن در اینجا توضیح است که نه تنها او را عمو اعتیاد به چاپلوسی و شهرت و پول و موفقیت اما یک ملت را—و یا بخشی از یک ملت را—ژرف اعتیاد به او.

بخش عمده ای از این کتاب با تمرکز بر داستان مریم و برادر او فریتز را رها و با بقیه تهمت قبیله. پدر او فردی با قلمه و اسم موفق به کتاب داستان وارث پدربزرگ خود امپراتوری املاک و مستغلات به جای سقوط غم انگیز سیاه چاله اعتیاد به الکل, بیماری و ناامیدی است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن freddy’s برادر کوچکتر نه تنها کمک فشار فردی پایین اما همچنین بر روی پا خود را در حال غرق شدن شانه ها در راه خود را به خالی فردی به شکل فضا برای تبدیل شدن به پدر خود جانشین. و به عنوان فردی پدر و مادر و سه خواهر و برادر دیگر تغییر زندگی خود را و اولویت های در سفارش به مدار اطراف دونالد مریم و برادر او بودند و در نهایت نوشته از وصیتنامه امپراتوری و خانواده داستان به عنوان payback برای پدر خود را درک ضعف و شکست. این همه غم انگیز در حق خود, اما آن را نیز باعث می شود مری است که اجازه پایین توسط به اصطلاح بزرگسالان در اتاق تقریبا از دوران کودکی کاملا مستقر به توضیح و ترجمه آنچه اتفاق می افتد در غیر این صورت عملکرد بالا و بزرگسالان—عمه Maryanne یک صالح قاضی فدرال; وکلا و حسابداران وظیفه با انجام دونالد هوی و هوس و پنهان خود را شکست; این sycophants و جمهوری خواهان و مسیحیان انجیلی که حمایت خود را از کمپین بی هیچ حرفی و مقامات که در حال حاضر پر سنا کابینه و دفتر بیضی. همه آنها به نظر می رسد منطقی ذهنی صدا. در عین حال همه آنها را پوشش دونالد در هزینه واقعی درد و رنج و واقعی انسان از دست دادن فقط به عنوان برگ برنده قبیله نادیده گرفته freddy’s فروپاشی و مرگ است. مریم مغلوب ساختن پیشی جستن ترومای دوران کودکی تبدیل شده است و امریکا تروما و او واقعا می خواهد به می دانم که چگونه به دست می آمد. دوباره.

این بخش از کتاب که به دست آورد تا بیشترین توجه این است که به احتمال زیاد مریم ادعا می کنند که تهمت نمی توان برای ارزیابی آسیبهای چرا که او “در غرب گرا اساسا نهادینه شده” و او در واقع “نهادینه شده است برای بسیاری از زندگی بزرگسالی خود را. بنابراین هیچ راهی وجود دارد به می دانم که چگونه او را به رشد و یا حتی زنده ماندن خود را در دنیای واقعی است.” ما استفاده می شود به دیدن اشخاص مانند کاخ سفید توصیف در این راه — یک “بسیار گران قیمت و به خوبی محافظت سلول خالی”—به عنوان وسیله ای برای حفاظت از مرد شکسته در داخل و نه به عنوان یک پلت فرم که از یک رهبر می تواند جهان را تغییر دهید. و نقطه نهایی است که حتی یک خرد و روان بافر از دنیای واقعی هنوز هم می توانید انجام دهید آسیب های جبران ناپذیری به آن است. اما جالب ترین ارزیابی او ارائه می دهد در حال محفوظ است برای کسانی که در داخل “موسسات” افرادی که ممکن است ما را نجات داد و قطعا نه از خانواده هسته ای به مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار به نیویورک بانکداران و قدرتمند نخبگان به لایحه Barr مایک Pompeo و جارد کوشنر. همه آنها می دانستند و می دانند که امپراتور لباس ندارد حتی به عنوان آنها اختصاص گذشته خود را تیکه از کرامت برای effusive ستایش از قاقم تر و تمیز و جلف تاج.

او نتواند در عبارت دیگر از آنجا که هر کس در اطراف او, از نظر روانی نرمال موجودات همه در نهایت پس از ادغام با توهم که آنها باید انجام هر کاری لازم است برای حفاظت از آنها.

مریم تهمت به نظر می رسد برای پاسخ به این سوال که چرا آنها این کار را در یک بخش در اواخر کتاب در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پدر فرد مغلوب ساختن پیشی جستن. در توصیف فرد در حال رشد تحقق است که او عادلانه با موهای پسر دونالد بود یک تقلب مریم توضیح می دهد که بله فرد خود یک استاد در پرواربندی کیف پول خود را با مالیات دهندگان بودجه ارتکاب تقلب مالیاتی به نفع خود کودکان است. (مریم اذعان می کند او کسی است که به بیرون درز خانواده مالیاتی اطلاعات به نیویورک تایمز در سال 2018 برای آن فیلمهای داستان.) اما آن را به عنوان روشن شد که دونالد تا به حال هیچ کسب و کار واقعی فراست—خود را به عنوان آتلانتیک سیتی قمار حفره حفره و پدرش غیرقانونی ریخت و راز بودجه به آنها صرفه جویی—مریم متوجه شد که فرد نیز بستگی به پر تلالو تلخیص موفقیت در آن دونالد سرآمد. فرد ادامه داد: برای سرپا نگه داشتن فرزند خود را در دود و آینه امپراتوری چون به مریم می نویسد: “فرد تبدیل شده بود به طوری که سرمایه گذاری در فانتزی دونالد موفقیت است که او و دونالد به طور جدایی ناپذیری بودند. رو به واقعیت امر نیاز اذعان مسئولیت خود را که او هرگز فراموش. او رفته بود و همه در, و اگر چه هر فرد منطقی را خورده فرد مشخص شد به دو پایین.”

مریم تهمت کلمات وجود دارد به راحتی می تواند واقعی برای جان کلی کلیان کانوی, John Bolton میچ مک کانل سوزان کالینز یا Melania Trump. و به مریم تهمت سریع به رعایت مطلق گیر بودن از توانمندسازها بدان معنی است که تهمت هرگز می آموزد درس خود را. بودن cosseted, دروغ به دفاع و اغراق شده تا بدان معنی است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می داند که “مهم نیست چه اتفاقی می افتد مهم نیست که چقدر آسیب او برگ در او بیدار او خوب خواهد بود.” او نتواند در عبارت دیگر از آنجا که هر کس در اطراف او, از نظر روانی نرمال موجودات همه به پایان می رسد تا پس از ادغام با توهم که آنها باید انجام هر کاری لازم است برای حفاظت از آنها. مغلوب ساختن پیشی جستن ابرقدرت نیست چشم انداز بزرگ و یا بزرگ رهبری بلکه این است که او آنقدر کوچک است. او را در گرفتن برای معاملاتي اهداف به نظر می رسد ممکن نیست که یک معامله بزرگ در ابتدا, اما لحظه ای که شما قرار داده و او را در جیب خود شما را تبدیل به برده خود را. آن است که غیر ممکن است برای فرار از مدار خود بدون نیاز به اعتراف های دیدنی و شکست اخلاقی و استراتژیک قضاوت است که تقریبا هیچ کس نمی تواند معده است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پوچی است که به سادگی یک آینه از پوچی و از هر کسی که تکیه او را. این است که انعکاس آن می شود unendurable. این الگو به مریم می نویسد: “تضمین آبشار به طور فزاینده مهم شکست که در نهایت رندر همه ما خسارت های ناخواسته.” هیچ کس حتی مریم که امضا طور خلاصه به بنام شخص دیگری نوشتن یکی از کتاب های او به پایان می رسد تا فقط کمی مرهون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و که شامل خود دارای شور و شعف هواداران که هنوز صف تا maskless به نگاه بر عظمت او. به عنوان او آمده او sociopathy “مرا به یاد که دونالد واقعا این مشکل در همه.” که باعث می شود او چیزی غیر از 15هفتم کتاب مورد fathoms-عمیق آسیبهای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: این اولین بار است که واقعی حساب با همه کسانی که “باعث تاریکی است.”

مریم مغلوب ساختن پیشی جستن است در میان چیزهای دیگر, سریع و نویسنده با استعداد است و او یک واقعیت شاهد و همچنین یک قربانی از یک خانواده که بالا متوسط و باطل انسان در هزینه از عدالت و انصاف و حقیقت است. او گوشت گاو واقعی است نه با عمو دونالد که همیشه دقیقا همانطور که ما به مدت طولانی شناخته شده است او به همین یک دانش سطحی از جزئیات جدید در مورد کسب و کار خود را شکست و پستی بودند هرگز واقعا نقطه ای از این کتاب است. ما خواندن این کتاب را قبل از. دیدگاه این کتاب ساخته شده است ممکن است دقیقا به خاطر مریم تهمت یکی از اولین کودکان نوشته شود و خارج از اراده بازیگران در خارج از خانواده و محروم از حمایت و عشق است که باید او به عنوان یک نتیجه از پدرش درک شکست. این است—چرا که او سرنگون شد به جای اینکه مجبور به حذف خودش—که اجازه می دهد تا او را به وضوح ببینید چرا هر کس دیگری در اطراف گیر. و آنچه که او نشان می دهد ویرانگر است کیفرخواست از همه ادعا بزرگسالان که چوب در اطراف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که آمد با هم به شکست امریکا به ترک جمعیت های آسیب پذیر به دفع کردن برای خود و کسانی که همچنان به دروغ و چرخش به آرام نفس خود را. آنها آن را انجام دهد چرا که آنها نمی توانند اعتراف نتیجه نهایی این است که هرگز در آینده و برای نجات خودشان از خجالت داشتن به اعتراف آنها catastrophically اشتباه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>