ماشا Gessen در مغلوب ساختن پیشی جستن “استبدادی تلاش” — حمله خود را در واقعیت معنا و دموکراسی

ممکن است هیچ کس در این سیاره بهتر واقع به نوشتن در مورد گسترش استبداد و مرتبط با آن ایدئولوژی — در امریکا در روسیه و دیگر نقاط جهان — از ماشا Gessen که به من پیوست و به تازگی توسط تصویری برای سالن مذاکرات گفتگو. Gessen که متولد روزنامه نگار و نویسنده است که تا به حال موازی مشاغل در هر دو روسی و انگلیسی قبل از حرکت به طور دائم به ایالات متحده در سال 2013 و تبدیل شدن به یک نیویورکر نویسنده کارکنان در سال 2017. اگر شما نمی دانید که کار خود را, شما قطعا باید. (Gessen بود که بلند برجسته همجنسگرایان فعال در روسیه شناسایی به عنوان غیر دودویی و ترجیح سوم شخص جمع.)

اعتراف دشمن و منتقد ولادیمیر پوتین بیش از چندین سال Gessen در حال حاضر یک دشمن قسم خورده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی. در میان انواع دیگر آثار از تاریخ خاطرات و روزنامه نگاری Gessen نویسنده “مرد بدون چهره” یک مطالعه مهم از پوتین به افزایش قدرت و اخیرا “آینده تاریخ است: چگونه توتالیتاریسم اصلاح روسیه” که برنده جایزه ملی کتاب در سال 2017.

تبلیغات:

Gessen جدید کتاب “بازمانده استبداد” — که می تواند به نام یک مختصر و استادانه mini-تاریخچه مغلوب ساختن پیشی جستن عصر — کاملا به احتمال زیاد ضروری ترین و فوری کار Gessen حرفه ای. این کتاب توسط یک نویسنده از nettlesome وضوح باعث خواهد شد که نیمی از تشکیل مفاهیم به انسجام در ذهن خود را به عنوان کامل درک. شما می توانید جزئیات آن را در یک بعد از ظهر و به احتمال زیاد خواهد شد که به. به عنوان Gessen روشن می سازد و نه تهمت و نه پوتین آمده از هیچ جا. یک جامعه باید آماده برای استبداد قبل از یک مستبد می توانید آن را تسخیر و Gessen کمی صبر برای کسانی که تمرکز بر سمی فردی figureheads به عنوان اگر آنها وجود توضیحی و اگر شکست دادن آنها را از طریق عادی سیاسی به معنی تعیین خواهد همه چیز را به حقوق.

هیچ فردی خوان “بازمانده استبداد” است به احتمال زیاد با همه چیز موافق Gessen می گویند اما نه استاندارد به صورت مستقل فکر و یا حداقل آن را نمی باید. من سپاسگزار برای Gessen را شک و تردید نسبت به واحد-زمینه #مقاومت تئوری های توطئه در مورد پوتین-مغلوب ساختن پیشی جستن طرح جامع برای فتح جهان است. به عنوان خوانده شده “بازمانده استبداد,” Gessen درک که روسیه و رئیس جمهور آمریکا باید در تراز وسط قرار دارد و منافع چند روش مهم — قابل توجه آنها مخالف دموکراسی است و می خواهم به شکست و یا آن را از بین ببرد — اما انواع مختلف از مردم تولید می شود بسیار متفاوت اجتماعی زمینه. به جوش پایین چه Gessen توصیف به عنوان “استبدادی تلاش” است که در حال حرکت رو به جلو در سرعت های مختلف در قاره های مختلف و با درجات مختلفی از موفقیت برای یک شرور طرح ساخته شده توسط چند نفر که به ضرب تقلیل و ضد تاریخی است.

تبلیغات:

“بازمانده استبداد” است که کمتر از یک تجویزی دستی از ضروری: این به ما می گوید چه باید انجام شود, اما چگونه است. آن را قطعا به ما اطلاع داد که خطر برای چه مانده است از آمریکا دموکراسی واقعی است که راضی ایمان در جو بایدن و یا حزب دموکرات به شدت نابجا و راه حل های به امریکا معضل آسان نخواهد بود و یا فوری. مکالمه من با Gessen — انجام شده توسط زوم بین دو محله در شهر نیویورک صورت گرفت در مدت کوتاهی قبل از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس و در نتیجه انفجار از اعتراض در سراسر کشور است. من فکر نمی کنم من طرح می گویند که Gessen خواهد توصیف این اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت و همچنین قیام علیه استبداد است که یک سیستم است که رشد در خشونت و بی عدالتی و با استفاده از آنها به عنوان اصول سازماندهی مرکزی و سلاح.

تصویری از مکالمه ما این است که در زیر تعبیه شده. متن آن به شرح زیر است ویرایش شده برای طول و وضوح.

ماشا خوش آمدید. یکی از سوالات از کل مغلوب ساختن پیشی جستن تجربه در امریکا بوده است که آیا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنومالی. کلمه “انحراف” است و در واقع استفاده شده است جو بایدن در میان دیگران. آیا تهمت منعکس کننده بسیار زیاد خروج از گذشته با او اوج یک فرایند است که در زمان سال یا چند دهه? پاسخ شما به این سوال به نظر می رسد: بله. هر دو همه چیز درست است.

تبلیغات:

این یک راه بسیار خوبی برای قرار دادن آن. من هم بسیار علاقه مند و کمی مشکوک از مورخان دلیل آن است که یک مورخ به صدای همه چیز از پیش تعیین شده. اما پس از آن من تا پایان نوعی از تعامل است که پارادایم در این کتاب و یکی از چیزهایی که من فکر می کنم بسیار مهم است به درک این است که هیچ چیز اتفاق می افتد به طور ناگهانی. هیچ یک رویداد است که به ما بگویید که ما در حال حاضر به طرف دیگر منتقل می از استبداد. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در ساخت در طول زمان و Trumpism خود را ساخته شده در طول زمان. وجود دارد بسیاری از چیزهایی هستند که اجازه تهمت به اتفاق می افتد. تمرکز قدرت در قوه مجریه شده است که در حال انجام برای سال های بسیاری در حال حاضر.

ازدواج پول و قدرت که شد د-problematized ازدواج از پول و سیاست مایل و حتی عمدی تسلیم آزادی های مدنی و محاصره ذهنیت که پیشی گرفت و این کشور پس از 9/11. تمام کسانی که همه چیز مجاز مغلوب ساختن پیشی جستن به اتفاق می افتد.

تبلیغات:

که فقط مصرف تقریبا یک نقطه دلخواه, 9/11, که من فکر می کنم فوق العاده مهم است. ما می توانیم یک نقطه قبل از آن و همچنین ردیابی مسیر, اما من نمی خواهم به آن را صدا مانند او از پیش تعیین شده بود. بنابراین راهی که من عبارت از آن برای خودم این بود که او یک جهش کوانتومی اما گرفته شده از یک شروع در حال اجرا.

شما در قرعه کشی یک قیاس در این کتاب به رایشستاگ آتش در سال 1933 که اغلب شناخته شده به عنوان بهانه ای هیتلر استفاده می شود برای به دست گرفتن کامل قدرت در آلمان است. اما به شما می گویند حتی رایشستاگ آتش باید درک به عنوان یک رویداد منفرد و اگر ما چنین رویداد ما ممکن است متوجه نیست که آن را در زمان. من به شدت با شما موافق مشاجره که 9/11 بود که رویداد حتی اگر آن رخ داده است 15 سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد. این تغییر کشور بسیار آن را تغییر درک از آزادی های مدنی بسیار است.

یک بار دیگر من فکر می کنم که بسیاری از چیزهایی که درست در همان زمان. شخصی من وسواس شده است برای سال ها با تلاش برای تصور زندگی تجربه از این حوادث تاریخ. اولین کتاب من بود که تا حد زیادی در مورد زمان بین آغاز جنگ جهانی دوم و مرگ 6 میلیون یهودی. ما فکر می کنم از آن به عنوان سقوط رویداد. من با وسواس چگونه زمان در واقع احساس مردم چگونه زندگی می کردند از طریق تاریخچه دانستن که آنها زندگی می کنند در طول تاریخ و در عین حال فاقد هر یک از ابزارهای مفهومی است که اجازه می دهد آنها را به درک آنچه که دقیقا آنها زندگی را از طریق.

تبلیغات:

من نمی ساخت هر گونه مقایسه مستقیم. اما پس از رایشستاگ آتش, آیا مردم را به یکدیگر می گویند “اوه در حال حاضر ما در حال زندگی در یک به طور کامل تغییر دولت”? من فکر می کنم برخی از مردم بود و پس از آن رو به آن استفاده می شود. و برخی از مردم نیست و برخی از افراد گفت: — من درجه بندی مقالات شب گذشته و یکی از بهترین دانش آموزان ارائه یک مقاله که در آن او نوشت که فاشیسم در ایالات متحده غیر ممکن است. و ما می دانیم که این به دلیل تهمت انتخاب شد سه سال پیش او نبوده است قادر به هر گونه آسیب موسسات آمریکایی. و از آنجا که آنها فقط به عنوان قوی به عنوان آنها سه سال پیش ما می دانیم ما خوب است.

[خنده حضار] گذشته از فقط احساس مانند “خوب بود که یک زباله از 13 هفته” درست است ؟ در واقع ممکن است به زندگی در این کشور در این زمان که بسیار هوشمند فرد اعطا کاملا جوان و به فکر می کنم که. وجود دارد یک طیف کاملی از راه برای درک لحظه ای که ما زندگی را از طریق. و دوباره قصد بازگشت به رایشستاگ آتش یکی از چیزهایی است که علاقه مند به من در مورد آن این است که آن را پنج سال قبل از آلمان بزرگ ملحق کرد و شش سال قبل از شروع واقعی از جنگ جهانی دوم است. بنابراین می گویند که لحظه ای است که به کاهش اهمیت انواع دیگر لحظات و به چشم پوشی از این واقعیت است که هر یک از این است که همیشه تدریجی است. هیچ کس در حال رفتن به می رسند و می گویند: “و در حال حاضر ما گذشت به طرف دیگر.”

راست. چون همه نوع از چیزهایی که می تواند رخ داده بین سال های 1933 و, می گویند سال 1943. نبود یک خط مستقیم از رایشستاگ آتش به “هی بیایید ساخت برخی از اردوگاه های مرگ و کشتن به عنوان بسیاری از یهودیان به عنوان امکان پذیر است.” بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتاد در میان است.

تبلیغات:

راست. دقیقا دقیقا. و این که هر دو هولناک ناگهان اما همچنین باید امیدوار به دلیل — و این جایی است که من اصرار بر ساخت مقایسه — تاریخی شباهتها ناقص است و در بسیاری از راه های بی فایده به جز تنها چیزی که باعث می شود ما بهتر از آلمانی ها و دیگر اروپایی ها در 1930s و ’40s است که در حال حاضر اتفاق افتاده است. تنها مزیت ما این است که قادر به یادگیری از تاریخ است.

یکی از جالب ترین بخش از کتاب خود را برای من بحث زبان است. بسیاری از مردم سعی در درهم و برهم کردن با روشی که زبان در حوزه عمومی و در قلمرو سیاسی و مدنی در گفتمان شده است خوار و محروم از معنی است. من فکر می کنم شما را بسیار لاغر حساب که من قدردانی. ما اغلب نمی تمرکز بر روی آنچه که کلمات معنی و راهی است که آنها محروم شده اند ، آن drives me crazy برای مثال است که ما هنوز هم استفاده از واژه “لیبرال” و “محافظه کار” در آمریکا گفتمان سیاسی. در چه حس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک محافظه کار است ؟ این فقط یک مثال است.

کاملا. آره. من مثل شما هستم. من peeves حیوان خانگی من در مورد استفاده از زبان است. حیوان خانگی من کینه است “سیاسی است.” درست است ؟ در اینجا ما در حال ناله و رجزخوانی در مورد تخریب سیاست که واقعی است. و سپس ما با استفاده از کلمه “سیاسی” و “سیاست” به معنی پوچی. به ما می گویند: “این فقط سیاست است.” و یا “آن را فقط سیاسی است.” یا “آنها سیاسی همه گیر.” که بزرگترین رویداد سیاسی از طول عمر ما ،

اگر یک چیز وجود دارد که من می توانم متقاعد کردن مردم به انجام من می خواهم برای متقاعد کردن مردم به استفاده از کلمه “سیاست” را با احترام و تکریم است که آن را سزاوار به دلیل آن است که ضروری برای بقای ما به عنوان یک جمهوری. اما من فکر می کنم که چه اتفاقی افتاده است به زبان تحت مغلوب ساختن پیشی جستن است واقعا فوق العاده است چرا که اگر وجود یک استعداد است که او این استعداد برای حمله به معنی حمله به استفاده از زبان است.

تبلیغات:

او دو چیز متفاوت است. من تازه مطالعه تاریخ و بررسی autocrats انگار یک چیزی که شایع است. من در اتحاد جماهیر شوروی که در آن کلمات سیاسی و کلمات به خصوص مورد استفاده قرار گرفت به معنی خود را از اضداد است. بنابراین “رایگان” استفاده شد به منظور غیرآزاد جهل و قدرت است ، اگر تنها ما تا به حال تجویزی کیفیت اورول “1984.” اما شما نمیفهمد که کلمات معنای خود مخالف است.

در روسیه پوتین کلمات معنی هیچ چیز نیست. او فقط به ایجاد این مه از کلمات و معنی آنها هیچ چیز نیست. مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و من فکر می کنم آن را بسیار disorienting. یا یکی از کسانی که در واقع می تواند کاملا disorienting. اما واقعیت این است که او اعزام هر دو سلاح فقط باعث می شود ما فکر می کنم احساس می کنم هر دو بسیار مضطرب و بسیار unfocused, fogged تا در همه زمان ها. چرا که بخشی از زمان آنچه که او گفت گنگ و نامفهوم اما بخشی از زمان او واقعا با استفاده از کلمات به معنی خود مخالف است.

یکی از مورد علاقه های من است “witch hunt.” که خیلی آشکار است. شما نمی توان مرد قدرتمند ترین در جهان می شود و هدف از جادوگر شکار. این در واقع یک اصطلاح است که به توصیف یک قدرت ارتباط است. شما باید به شکار نه شکارچی. شما باید با قدرت کمتر از افرادی که به شما آزار. و او رو به کل یک مجموعه از این نوع قربانی کلمات معکوس-قدرت روابط است. دیگری است “خبر جعلی.”

و سپس یک سوم چیزی است که او انجام داده که در آن او شده است فوق العاده موفق است که فقط تغییر ما قاب. آن را تا حدودی من فکر می کنم با قریب به اتفاق حواس ما اما یکی از مهم ترین نمونه های این راه است که او به ما منتقل قاب در مهاجرت و تغییر زبان در مهاجرت. که در آن ظرف یک سال ما را از تفکر است که دیوار دیوانه بود و احتمالا فقط آنقدر کمپین هوای گرم به بحث در مورد آنچه در آن باید ساخته شود. و این نیز یک ماده از زبان چون در معنای وسیع تر در حس شعارهای هیچ و بلاغت است که در واقع غربيها به حرف از ترس و انزوا و دفاع از امنیت و ساخت دیوار در نهایت.

تبلیغات:

آره مغلوب ساختن پیشی جستن همه این راه های مختلف با استفاده از زبان به زبان نمی تواند درست باشد و یا به مبهم و تاریک کردن حقیقت است. آن را به عنوان اگر ما به شکل و با هر گفته او باعث می شود, چه نوع obfuscation این است که قبل از ما می تواند به آن پاسخ دهند. آن است که یک طاس رو دروغ در حد معمول حس که مدت? آن چیزی که او فقط کشیده خود و به طور موقت ممکن است باور ؟ او فقط رایگان-ارتباط? هنگامی که او در مورد تزریق پاک کننده خانگی به بدن انسان به نظر من او فقط وجود دارد spitballing اما ما باید به یک کل بحث در مورد اینکه آیا آن جدی شد که آیا آن را طعنه آمیز این که آیا آن را یک دروغ بود. وجود دارد برخی از راه شما می توانید پیچ و تاب آن را در اطراف برای یک کمی درست است ؟ همه که به ذهن من است که در خدمت منافع خود را هنگامی که ما به دام افتاده در این نوع از بحث در مورد pettifoggery یا meta-pettifoggery.

بله. اما ما نمی در واقع یک انتخاب در مورد اینکه به دام افتاده است. ما می توانید سعی کنید به خارج از گام دام اما دام هنوز هم وجود دارد چرا که ما نمی باید این گزینه و گفت: “آنچه که او می گوید بی معنی است.” زیرا تعریف به این دلیل که او رئیس جمهور ایالات متحده, اظهارات خود در یک معنی به این معنا که آنها باید عواقب آنها تاثیر دارند. هنگامی که او در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده آنها اجراست چرا که مردم شروع به نوشیدن مواد ضد عفونی کننده و از آنها تاثیر بیشتری بر این دلیل که ما باید این عینک از رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا گفت: چیزی certifiably مجنون از قلدر منبر. و آنها را به لایه دیگری از معنی چون او سپس می گوید: “من معنی نیست که آن. من شوخی.”

و بنابراین ما باید این مشکل را با ادعا مشکل از رئیس جمهور گفت: “هیچ چیز من می گویند در واقع باید در ارزش روبرو شود.” و تمام کسانی که همه چیز را به معنی. بنابراین ما نمی توانیم فقط به تماشای آن مانند Rachel Maddow یک بار گفت: مانند یک فیلم سکوت. این یک فیلم سکوت. آن را دارای عواقب. بنابراین هیچ راه حل خوب وجود دارد. من فکر می کنم وجود دارد کاهش آسیب گزینه های. شما می توانید سعی کنید به مرحله خارج از قاب و می گویند: “اجازه دهید این را به عنوان یک سیستم. بیایید سعی کنید به توصیف آنچه اتفاق افتاده است.” اما هنوز هم گزینه های زیادی.

من می خواهم به بحث در مورد ضروری تنش یا ضروری محوری از کتاب خود را که وجود دارد این دو رقابت در عرصه شعارهای عرصه واقعیت و یا قلمروهای سیاسی روایت در ایالات متحده در حال حاضر بین کسانی که معتقد به دموکراسی و حکومت قانون و هنجارها و استانداردهای که جمهوری اسلامی به لحاظ نظری اجرا شده است و کسانی که به نظر می رسد که رد و در حال جشن استبداد و یا استقبال از آن. و یکی از استدلال خود را — آن را دشوار است به synopsize اما شما می توانید انجام یک کار بهتر از من — این است که افرادی که هنوز بر این باورند در دموکراسی در حال واگذاری بیش از حد زمین و یا شاید درک ماهیت جنگ است. آنها را نگه دارید فرض کنید که موسسات پیروز خواهد شد بیش از افرادی که اعتقاد ندارند در موسسات.

من فکر می کنم که یک راه بسیار خوبی برای توصیف آن واقع است. دوباره آن را یک دام ، این یک دام است که ما باید به ایمان در موسسات به منظور قادر به استفاده از آن دسته از موسسات به مقاومت در برابر این استبدادی تلاش. و من احتمالا باید بگویم که من استفاده از اصطلاح “استبدادی تلاش” و من با استفاده از برخی از این چارچوب ایجاد شده توسط یکی از مورد علاقه من متفکران معاصر, یک جامعه شناس مجارستانی به نام Bálint Magyar که کار من استفاده می شود قبل از اینکه در آخرین کتاب “آینده تاریخ است.” او کسی است که پنجه مشکل از فقدان زبان توصیف آنچه اتفاق می افتد در مجارستان و سپس با گسترش این موضوع و راه حل برای تمام پست کشورهای کمونیستی. پایه استدلال — و این مربوط است به آنچه از شما خواسته من در مورد این است که زمانی که بلوک شرق فرو ریخت, ما به طور خودکار شروع به استفاده از این زبان از لیبرال دموکراسی به توصیف آنچه اتفاق می افتد وجود دارد. و دو دلیل وجود دارد که. یکی این بود سرنوشت ملی ایده از آنچه که قرار بود به اتفاق می افتد وجود دارد البته آنها قصد تبدیل به لیبرال دموکراسی.

اما دیگر این است که زبان علوم سیاسی. این ماتریس که اعمال ما به مطالعه همه سیاسی رژیم. آنها انتخابات آزاد? آنها را به رایگان در رسانه ها ؟ آیا آنها یک قوه قضائیه مستقل? و نکته اینجاست که اگر این است که یک لیبرال دموکراسی چارچوب و سپس با استفاده از آن زبان است که در واقع گمراه کننده است. شما ممکن است قادر به می گویند و این نقل قول “که فیل نمی تواند پرواز و فیل نمی تواند شنا, اما شما هنوز هم توصیف فیل.” بنابراین او پیشنهاد کرد کل یک طبقه بندی از آنچه که او به نام “استبدادی تلاش” و او قاب آنچه اتفاق افتاده در مجارستان به عنوان اولین استبدادی تلاش و سپس استبدادی دستیابی به موفقیت و سپس استبدادی تحکیم. و او می دهد بسیاری از راه های به آنها را تشخیص بسیاری از عناصر از هر یک از این مراحل فرایند.

بنابراین من فکر خوبی نیست نمادین غنی به قرض گرفتن که زبان به سعی کنید به توصیف آنچه اتفاق می افتد در اینجا ؟ من فکر می کنم این فوق العاده مفید است. نمی توان آن را فقط منتقل شده به طور خودکار زیرا بدیهی است که ما بسیار متفاوت نقطه شروع و سیاسی بسیار متفاوت فرهنگ است, اما آن را مفید تر از شما ممکن است مشکوک. و یکی از این مفاهیم در Magyar کار این است که آن شروع می شود با یک استبدادی تلاش و تا لحظه استبدادی دستیابی به موفقیت شما در واقع می تواند استفاده از مکانیسم انتخاباتی به مقاومت در برابر استبدادی تلاش. و سپس پس از استبدادی دستیابی موسسات تضعیف شده است به اندازه کافی که شما دیگر می تواند استفاده از آنها را به مقاومت در برابر.

به طوری که می شود من به این مسئله شما مطرح شده است که به منظور قادر به استفاده از موسسات است که ما باید برای مقاومت در برابر استبدادی تلاش ما باید فرض کنیم که آنها در حال کار است و ما باید فرض کنیم که ما در حال استفاده از آنها را در ایمان خوب است. اما مشکل این است که ما ممکن است استفاده از آنها را در ایمان خوب است — اما در او نیست. پس در راه ما در برخورد با واقعیت. و ما در یک نقطه ضعف بزرگ به دلیل این موسسات نمی شد طراحی شده برای مقاومت در برابر کسی که نزدیک شدن به آنها را در ایمان بد است. من فکر می کنم که یکی از ساده ترین نمونه برای رعایت هر چند این نمونه ها همه جا هستند در واقع تهمت رابطه به دیوان عالی کشور و مسیر سفر ممنوعیت.

ما شروع با سفر بان کی مون در Jan. 27, 2017. وجود دارد یک اعتراض عمومی و ما باید جامعه مدنی پا زدن به عمل و ما باید دادگاه لگد به عمل است. و قبل از ممنوعیت, ممنوعیت سفر و تمام دستورات و باد راه خود را از طریق دادگاه به دیوان عالی کشور, کاخ سفید reformats ممنوعیت سفر. این برای من فوق العاده از لحظه ای مهم است زیرا اگر شما فکر می کنم در مورد آن این است که یک مکالمه بین دو نیت همکاران.

این است که کاخ سفید گفت: “خوب, این چیزی است که ما بر این باورند که کار درست را انجام دهد. ما همچنین بر این باورند این قانون اساسی. این است که بحث ما.” آنچه شما باید یک New York توسعه دهنده املاک و مستغلات است که نرم افزار برای راحت شدن از درد رد شده است شهرداری که همیشه اتفاق می افتد در اولین امتحان کنید. بنابراین او fudges آن را کمی در اینجا او fudges آن کمی وجود دارد. او قرار می دهد کمی فشار بر روی مربوط به کارمندان است. و او تلاش می کند دوباره. و در صورتی که نتواند به آن را انجام داد و سپس دوباره قبل از انتظار برای رفتن از طریق فرایند, او تلاش می کند دوباره. و یکنوع بازی شبیه لوتو اگر شما فقط در قرعه کشی یکی دیگر پنجره بر روی طرح و تماس کوچه جاده و سپس آن را از طریق رفتن.

این یک راه بسیار متفاوت مربوط به سنگ بنای نهاد دموکراسی آمریکایی. آن را مشاهده و آن را به عنوان یک مانع به عنوان یک مانع است. و ما شاهد این هستیم که در همه جا و این یک برخورد ادراک و واقعیت. آنچه که من واقعا می ترسم در این نقطه است که این واقعیت هستند در یک نوع تعادل و تعادل به نفع وضع موجود.

بنابراین در این طرح از Magyar کار است که شما گذاشته ام ما در بین استبدادی تلاش و استبدادی دستیابی به موفقیت?

من فکر می کنم ما باید فرض کنیم که حداقل تا ماه نوامبر ما در میان است. من فکر می کنم که استیضاح شد, حداقل به طور رسمی یک تست از موسسات و نهادهای موفق در دقیقا همان است که ، این مدل از برخورد با واقعیت. اگر شما به تماشای استیضاح — و من فکر می کنم ما واقعا در مورد آن صحبت کردیم به اندازه کافی که البته یکی دیگر از مشخصه مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

من پیش نویس این کتاب در ماه اوت پس از آن من بازنویسی آن قابل ملاحظه ای در کاهش طول استیضاح جلسات. و سپس من galleys در ابتدا از coronavirus بحران است. که نقطه استیضاح به نظر می رسید مانند تاریخ باستان. همه چیز به عنوان خوانده شده مانند آن را بسیار مورخ. بنابراین من تجدید نظر دوباره آن را. اما ما نمی اندازه کافی صحبت کردیم در مورد این بسیار عجیب و غریب به جای استیضاح جلسات حتی در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر — که وجود دارد بحث در مورد حقایق است.

بسیاری از زمان, تهمت entraps ما به بحث در مورد حقایق به عنوان اینکه حقایق بودند قابل بحث است. در طول جلسات استیضاح حقایق نمی شد در حال بحث است. همه در واقع مشغول به کار بود با همان مجموعه ای از حقایق است. به جز تهمت طرف شد و گفت که کامل بود تماس تلفنی و دموکرات ها در خارج به ما. و دموکرات ها شد و گفت که آشکار مثال از سوء استفاده از قدرت اجرایی. پس از آن بود به طور کامل یک نبرد تفسیر است. آنچه که واقعا ترسناک به من به عنوان من تماشا استیضاح جلسات زنده شد که شما تنها می تواند آنها را از طریق یکی از کسانی که لنز. شما نمی تواند در غیر این صورت آنها را با هم. شما می توانید سعی کنید به استفاده از هر دو در همان زمان. اگر آنها یک ون نمودار آنها خواهد بود در حال تغییر خواهد بود وجود دارد بدون با هم تداخل دارند.

که اعتصاب من به عنوان بسیار خطرناک است. و پس از آن ما تا به حال کلاسیک روزنامه نگاری پارادایم تلاش برای گفتن خوب یک طرف می گوید و طرف دیگر می گوید که. یکی از دلایلی که به نظر می رسد خیلی مسخره است چرا که آن را به رسمیت نمی شناسد آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد آن را به رسمیت نمی شناسد که این منشور به طور کامل متفاوت جهان بینی کاملا متفاوت هستند. معرفت شناختی قاب که از طریق آن هر دو طرف به دنبال در جهان است که به طور کامل متفاوت است. و اگر ما نمی گویند که ما نیستند در واقع با گفتن حقیقت است.

دقیقا. که ما به ارمغان می آورد به مشکل بعدی این است که در آمریکا روزنامه نگاری ما نیست و باید ابزار برای به تصویر کشیدن این نوع از تصویر. همه چیز که ما بشود دادن هر دو طرف برابر با وزن مساوی فرض اعتبار است که چگونه ما را تا پایان با تیتر نیویورک تایمز در اوایل coronavirus عصر, “مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید زمین مسطح دانشمندان اختلاف نظر دارند.”

من باید اجازه دهید شما را در یک دقیقه, اما من می خواهم به یک سوال بپرسید که آیا از پاسخ روشن است. به عنوان کسی که آمد به امریکا به عنوان یک بزرگسال دیدگاه خود را در این ممکن است متفاوت باشد. اما وقتی می شنوم مردم گفت: — این که آیا آن را مغلوب ساختن پیشی جستن مردم و یا گاهی اوقات مردم در سمت چپ — که دموکراسی آن را به عنوان تمرین در اینجا این است که یک شاهد, به طور کامل فاسد به طور کامل شکسته منظورم این یکی قطعا می تواند بحث اعتبار که اما آن را کاملا مضحک چیز می گویند. که یک مشکل است.

آره. بنابراین شما بهترین ذخیره برای آخرین بار. بدون آن مشکل است. و من فکر می کنم یکی از نقاط ضعف که Trumpism شیپور خاموشی به است آمریکا استثنایی است و آنچه که برخی از دانشمندان به نام آمریکا دین مدنی این باور مذهبی در قانون اساسی در کمال ساختار و این جمهوری است. و این ساختار است که عمیقا ناقص و من نیز استدلال می کنند که از آن شده است به خوبی تمایل به در چند دهه گذشته. آن را تبدیل به بیشتر ناقص تر بود. و ما همه این را می دانند. و پرداختن به این به طور مستقیم در حزب دموکرات شده است تنزل به یک حاشیه در موقعیت “چپ” است که فقط به عنوان معنی دار به عنوان “محافظه کار” و “لیبرال” در این راه اندازی. و بنابراین این موضوع را نمی بینید دموکرات پرداختن به زندگی تجربه از سیستم شکست آنها. نظام سیاسی و سیستم اقتصادی است.

سپس همراه تهمت می آید و می گوید: “آن را شکسته است.” و برای یک لحظه او به پسر بچه ای که امپراتور برهنه است. مهم نیست که او نیز با پوشیدن هر لباس.

من بسیار سپاسگزار است که شما به ارمغان آورد تا رابرت مولر حرفه ای در اف بی آی و این واقعیت است که او یکی از معماران از نظارت دولت که ایجاد شده بود پس از 9/11. و پس از آن او می شود این طلایی-پسر قهرمان موضوع از این همه تملق گوی پروفایل. من نمی انتظار می رود شما به دلسوز به این تاریخ شخصی با توجه به پس زمینه خود را, اما من یک عضو حزب کمونیست در ایالات متحده در 1940s و ’50s. بنابراین من از تجربه شخصی می دانند چه کسانی که در ادارات پلیس در آمریکا زندگی را به مردم است. من نمی گویم آن را مانند آنچه در اتحاد جماهیر شوروی. اما این به اندازه کافی بد در آن راه ویژه خود. بنابراین زمانی که مردم می خواهند به کسی مثل رابرت مولر به قهرمان پاسخ من این است: شما نمی پرداخت شده است با توجه به سابقه است.

کاملا. و دوباره مردم احمق نیستند اما هر کس ممکن است تا بیان به عنوان به ارمغان می آورد تا مولر فوق العاده حرفه ای در راس اف بی آی است. او اساسا تبدیل شده چه داخلی آژانس پلیس به یک داخلی سازمان جاسوسی بیش از این دوره از 13 سال در راس اف بی آی است. مولر تحریم ، و سپس به چاپ تملق گوی پروفایل کامل — من فکر می کنم آن بود که اریک هولدر که واشنگتن پست به نقل از گفت هیچ چیزی در مورد مولر و اریک هولدر گفت: هیچ چیز به نحوی شواهد Mueller بودن چیزی.

نه هر خواننده ممکن است ابزار و اطلاعات برای بهم زدن یک به طور خاص به شکل سوراخ در آن روایت مانند من می توانم, اما هر خواننده قادر به درک باطل کاذب یادداشت که روایت. و است که بسیار فوق العاده مضر است. این نیز منجر به یکی از خطرناک جنبه تهمت و عصر است که در آن عمیق ahistoricism.

کتاب خود را به نام “بازمانده استبداد.” پس چگونه ما آن را انجام دهیم ؟ من فرض کنید یک پاسخ این است که به انتخاب شخص دیگری در ماه نوامبر. که به نظر می رسد مهم است اما باید بیشتر به آن از آن.

این جایی است که من ترجیح می دهم بگویم که من یک روزنامه نگار هستم. من اصلا به نسخه, اما من یک فرضیه است. و فرضیه من این است که وجود دارد تنها یکی از راه های که شما می توانید درخواست تجدید نظر از یک عوام فریب مثل تهمت و این چیزی است که من بوده ام به نوشتن در مورد برای سال های بسیاری است. من آخرین کتابی بود که در مورد ظهور مجدد استبداد در روسیه است. این کتاب به نام “آینده تاریخ” که در بخش مرجع به درخواست تجدید نظر به آنچه روانشناسان اجتماعی تماس بگیرید “خیالی گذشته است.”

من فکر می کنم تنها راه برای مبارزه با این درخواست از خیالی گذشته درخواست تجدید نظر از “امریکا بزرگ دوباره” است که به پیشنهاد دارد که یکی دیگر از آینده ای با شکوه. من فکر می کنم آن را بیشتر مفید خواهد بود به فکر ما سیاستمداران و فعالان سیاسی ما نه از نظر چپ و راست اما در شرایط گذشته و آینده است. من فقط به این معنی نیست که افراد جوان هر چند من فکر می کنم که ممکن است یک مزیت است. بدیهی است که نه در منو اما من فکر می کنم برنی ساندرز است که آینده گرا سیاستمدار و جو بایدن است. و هیلاری کلینتون قطعا نمی شد.

به بحث در مورد آینده و ماده برای ایجاد امید در واقع به مجموعه خودمان هدف ایجاد یک چشم انداز ما برای رسیدگی به مشکلات واقعی و متوقف کردن گفت که هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی اساسا انجام داد که حاضر است فقط خوب است. وجود دارد به یک ایده از جهان است که ما در حال رفتن به از خواب بیدار در پنج سال از هم اکنون 10 سال از هم اکنون 20 سال از هم اکنون. چه شده است که جهان در حال رفتن به می خواهم ؟ چه هوای رفتن به بود ؟ چه بدهی دانشجو رفتن به بود ؟ آنچه که بهداشت عمومی رفتن به بود ؟

من فکر می کنم که مردم را می توان جاروب در امید. اما مردم واقعا نمی تواند جاروب در استدلال و فن های وعده داده است. نه به این دلیل که مردم غیر منطقی هستند اما به دلیل به اصطلاح منطقی استدلال خلاف خود را در زندگی تجربه می کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme