ماسک برای همه: برنی ساندرز هل می دهد به ارائه پوشش صورت برای همه در کشور

سناتور. برنی ساندرز و بهداشت عمومی کارشناس اندی Slavitt در روز جمعه منتشر شده یک نظر مشترک قطعه برای سی ان ان استدلال برای یک تلاش ملی در سطح فدرال به تولید و توزیع ماسک های صورت برای همه در کشور برای کمک به متوقف کردن گسترش Covid-19.

“ما به فوریت خواستار, ساده, عقل سلیم, عملی, و, ارزان, راه برای محافظت از آمریکایی ها در طول بیماری همه گیر کوروناویروس: ماسک برای همه” دو بنویسید. “هدف ما باید به کیفیت بالا و ماسک های موجود در یک عادلانه اساس برای هر فرد در این کشور بدون هیچ هزینه.”

تبلیغات:

ساندرز یک سناتور مستقل از ایالت ورمونت که در قفقاز با دموکرات ها و زد برای این حزب نامزدی برای ریاست جمهوری در اوایل سال جاری در نظر دارد به معرفی قانون در ماسک برای همه در هفته آینده. این لایحه را برای تولید و ارائه با کیفیت بالا و ماسک به هر کس که در ایالات متحده با استفاده از دفاع تولید عمل می کنند و ایالات متحده خدمات پستی.

“ماسک برای تمام خواهد شد نه تنها افزایش در دسترس بودن از ماسک بلکه کیفیت” نوشتن ساندرز و Slavitt. “هدف نهایی این است که ما امیدواریم که می توان طی چند ماه است که برای دریافت هر آمریکایی یک ماسک است که با کیفیت بالا, راحت, آسان, به جا و قابل شستشو برای استفاده مداوم بدون از دست دادن ظرفیت برای ویروس را در خلیج است. و این ماسک را باید محافظت از هر دو پوشنده لباس را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که آنها را در تماس با آمد.”

سابق اقدام مدیر مراکز مدیکر و مدیکید خدمات در طول دولت اوباما Slavitt شده است یک منتقد صریح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به این بیماری همه گیر. در چهارشنبه Slavitt اشاره کرد در توییتر در حالی که جهانی ماسک-پوشیدن می تواند تبدیل به یک راه موثر مقابله با این بیماری “را هنوز هم نیاز به متقاعد شود آن را درست انجام دهد.”

تبلیغات:

ساندرز و Slavitt تاکید بر نیاز به عادی سازی ماسک-پوشیدن در نظر تکه.

“رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بی پروا ساخته شده ماسک های سیاسی فوتبال” آنها را بنویسید. “اما نظر سنجی نشان می دهد که آمریکایی ها با خوب به اندازه یک اکثریت بسیار باز به پوشیدن ماسک. این لایحه کمک خواهد کرد را روشن بهداشت عمومی ضرورت برای ماسک یک بار و برای همه است.”

این دو نتیجه گیری بحث خود را با یک فراخوان برای همبستگی در مواجهه با یک بحران بی سابقه ای.

تبلیغات:

“ما همه در این با هم” آنها را بنویسید. “در طول جنگ جهانی دوم ، کارخانه ها در سراسر کشور داده شد این فرصت را به بازی یک نقش در پیروزی در جنگ. امروز ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان و کارگران می تواند بازی یک معادل نقش حیاتی در پیروزی در جنگ در برابر این بیماری همه گیر و حصول اطمینان از سالم جامعه برای همه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>