ریاضیدانان اصرار همسالان به توقف کار در نژادپرست “پیش بینی policing” تکنولوژی

یک گروه از ریاضیدانان آمریکایی نوشت: نامه ای در تجارت, مجله اعلامیه از انجمن ریاضی آمریکا در اوایل این ماه خواستار انضباطی خود را هم به کار با اجرای قانون مقامات در اخباری پلیس نرم افزار. نرم افزار چنین وانمود به algorithmically “پیش بینی” که در آن جنایات رخ خواهد داد قبل از آنها رخ می دهد برای کمک به پلیس تخصیص منابع در عین حال مطالعات نشان داده اند که چنین تکنولوژی گرایش به نمایشگاه الگوریتمی تعصب که بازتولید نابرابری نژادی.

“در پرتو این فراقضایی قتل توسط پلیس جورج فلوید Breonna تیلور تونی McDade و بسیاری دیگر قبل از آنها و پس از آن خشونت پلیس در پاسخ به اعتراضات ما تماس بگیرید در جامعه ریاضیات به تحریم همکاری با ادارات پلیس” در این نامه آمده. نویسندگان آن به توضیح دهید که چگونه بسیاری از ریاضیدانان با کار ادارات پلیس به منظور توسعه مدل ها و داده ها است که به ظاهر کمک به جلوگیری از جرم و جنایت. آنها با استناد به یک مثال چگونه موسسه محاسباتی و تجربی تحقیق در ریاضیات (ICERM) حمایت یک کارگاه آموزشی پیش بینی انجام ندادی.

تبلیغات:

نویسندگان همچنین ابراز نگرانی چگونه, هوش مصنوعی, فن آوری تشخیص چهره و استفاده از یادگیری ماشین می تواند باعث تشدید نژادپرستی نظاممند.

“با توجه به ساختاری نژادپرستی و خشونت در آمریکا پلیس ما باور نمی کنیم که ریاضیدانان باید با همکاری ادارات پلیس در این شیوه” نویسندگان دولت است. “این است که به سادگی بیش از حد آسان برای ایجاد یک ‘علمی’ روکش نژادپرستی. لطفا به ما بپیوندید در ارتکاب به همکاری با پلیس است. آن است که در این لحظه حداقل ما می توانیم به عنوان یک جامعه است.”

آنها می خواهیم که هر الگوریتم با پتانسیل بالا تاثیر دریافت عمومی حسابرسی و برای “ریاضیدانان به کار با گروه های اجتماعی نظارت تخته و سازمان های دیگر اختصاص داده شده به توسعه جایگزین های ظالمانه و نژادپرستانه شیوه است.” آنها استدلال می کنند که دانشگاه علوم اطلاعات دوره های آموزشی “پیاده سازی نتایج یادگیری است که آدرس اخلاقی حقوقی و اجتماعی پیامدهای این ابزار است.”

تبلیغات:

پیش بینی پلیس فن آوری طراحی شده است که برای شناسایی محلات هستند و ظاهرا بیشتر احتمال دارد به تجربه و جنایت خشونت آمیز و کدام افراد هستند و ظاهرا بیشتر احتمال دارد به هر دو مقصر بودن آن می شود و یا قربانیان آن است. در عین حال تحقیقات از گروه های مانند حقوق بشر تجزیه و تحلیل داده ها گروه (HRDAG) نشان می دهد که پیش بینی پلیس تقویت شیوه های نژادپرستانه در میان افسران پلیس به دلیل آن که اغلب متکی بر اطلاعات است که به خطر بیافتد توسط نژادی و تعصبات.

“محله با تعداد زیادی از پلیس تماس لزوما همان مکان که بیشتر جرم و جنایت در حال وقوع است” ویلیام اسحاق و اندی دیکسون از HRDAG نوشت در سال 2017. “آنها به جای که در آن پلیس بیشتر توجه است — هر چند که در آن است که توجه و تمرکز اغلب می تواند گرایش به جنس و عوامل نژادی.” تحقیقات خود دریافتند که “اخباری پلیس فروشنده PredPol را ظاهرا مسابقه خنثی الگوریتم هدفمند سیاه محله در حدود دو برابر نرخ سفید محله ای که آموزش دیده در تاریخی جرم مواد مخدر داده ها از اوکلند, کالیفرنیا. ما در بر داشت نتایج مشابه هنگام تجزیه و تحلیل داده ها توسط گروه درآمد با جوامع کم درآمد هدفمند در نامتناسب نرخ های بالاتر در مقایسه با درآمد بالا محله.” این است که به رغم این واقعیت است که تخمین می زند از بررسی سلامت و جمعیت مدل ها نشان می دهد که مواد مخدر غیر قانونی فعالیت در این شهرستان رخ می دهد تقریبا به طور مساوی در سراسر نژادی و گروه های با درآمد.

به عنوان متی هارود و جی استنلی از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا مشاهده شده:

تبلیغات:

حتی اگر داده ها اساسی ترین پیش بینی policing نرم افزار با دقت پیش بینی می کند که در آن جرم و جنایت خواهد شد در واقع رخ می دهد — و این که یک زن اگر — سوالات اساسی و انصاف و هنوز هم بوجود می آیند. مردم بی گناه زندگی می کنند و یا عبور از طریق شناسایی مناطق جرم خيز را برای مقابله با افزایش حضور پلیس که با توجه به تاریخ اخیر به احتمال زیاد به این معنی است که سوال و یا توقف و frisking — و تلاش برای چیزهایی مانند در اختیار داشتن ماری جوانا که بیشتر شهروندان مرفه هستند و به ندرت در آورده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>