“ماتریکس” خالق انتقاد Elon Musk و Ivanka Trump برای ترغیب مردم به “قرص قرمز”

اگر چه اصطلاح “قرص قرمز” آمده است تا مشخص شود راست ضد فمینیستی وب سایت های مانند بازگشت از پادشاهان که نه جایی که منشأ آن: بیان شده که اولین آن در خواهر لیلی و لانا واچوسکی اول از سه “ماتریکس” ، مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk به تازگی عبارت استفاده می شود و در یک صدای جیر جیر که کاخ سفید مشاور ارشد Ivanka Trump فرستاده و لیلی Wachowski خواستار شدند.

در “ماتریکس” فیلم مصرف “قرص قرمز” به معنی پذیرش dystopian جهان به عنوان آن را واقعا است. اما زمانی که alt سمت راست به تصویب رسید اصطلاح آنها آن را یک راست به لحاظ اجتماعی محافظه کار ضد فمینیستی مفهوم — که در آن کسی که “طول می کشد قرص قرمز” تا به حال alt سمت راست بیداری و رد لیبرال یا ایدئولوژی مترقی.

تبلیغات:

در سهشنبه, مارس 17 مشک توییتی “نگاهی به قرص قرمز.” و Ivanka Trump, پس از دیدن مشک را صدای جیر جیر پاسخ داد “گرفته!” لیلی Wachowski, در پاسخ به توییت های خود را, ارسال شده, “Fuck هر دو از شما.” در یک جداگانه جیر, مشک (که 34 میلیون دنبالکننده در توییتر) توصیف “قرص قرمز” به عنوان “یکی از مورد علاقه من ماتریس memes.”

یک منطقه از راست ضد فمینیستی جنبش incels آمده اند تا با خود پیچیده بیان: “سیاه و سفید قرص” است که اشاره به اجتناب از زنان در دسترس نباشد و خود را جدا از “قرص قرمز” ایدئولوژی است که بازگشت از شاهان قبل از آن در رفت و وقفه در سال 2018 است. در حالی که بازگشت از پادشاهان بنیانگذار Roosh Valizadeh ترویج “شر” یا “انتخاب کنید تا هنرمند” ایدئولوژی و تشویق سلطه زنان, incels (که به صورت “غیر ارادی مجرد”) در آغوش یک شکل متفاوت از زن ستیزی و نگاه کنید به “با در نظر گرفتن سیاه, قرص” را به عنوان اجتناب از زنان در دسترس نباشد.

لیلی Wachowski است که صریح در فراجنسیتی حقوق دنبال کرد تا او را ضد مشک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر با یک درخواست برای کمک به شجاع فضا داد (یک سازمان است که با پشتیبانی از تغییر جنسیت و حقوق).

تبلیغات:

“ماتریکس” co-creator نبود تنها کاربر توییتر که تا به حال یک واکنش منفی به مشک را صدای جیر جیر. دموکراتیک فعال جان کوپر @joncoopertweets ارسال شده “نگاهی به قرص قرمز و پرتاب آن Elon.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>