ماکسین واترز مداخله بعد از دیدن یک راننده کشیده شدن توسط پلیس لس آنجلس: “آنها را متوقف برادر”

تشکر. Maxine آبهای کالیفرنیا شده است صحبت کردن در مورد عدالت کیفری برای دهه قصد بازگشت به سال او را در مجلس ایالتی کالیفرنیا. آب در حال حاضر 81 همچنان ادامه دارد به صحبت کردن پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در مه 25 — و کنگره ساخته شده او را احساس حضور بیش از آخر هفته هنگامی که او خود را متوقف SUV و پس از دیدن یک مرد سیاه و سفید که تا به حال کشیده شده است بیش از Los Angeles Police Department افسران.

یکی دیگر از ناظر بود با استفاده از تلفن همراه به فیلم این حادثه و یک ویدیو نشان می دهد که آبهای گفت: “آنها متوقف شده برادر. بنابراین من متوقف به دیدن آنچه که آنها (LAPD) انجام شد.”

تبلیغات:

آب گفت: از افسران پلیس لس آنجلس “آنها می گویند من در محل اشتباه است . . . آنها در حال رفتن به من یک بلیط اما این خوب است, تا زمانی که من آنها را تماشا کنید.”

در این ویدئو یک ناظر گفت: آبهای “شما باید انجام آنچه شما باید انجام دهید. مطمئن شوید” — و او پاسخ داد: “من خواهد شد.”

آب در اصل از سنت لوئیس خدمت در مجلس ایالتی کالیفرنیا از 1976-1990 و برای اولین بار انتخاب به مجلس نمایندگان ایالات متحده در سال 1990. پس از موج آبی در خانه در سال 2018 midterms آب منصوب شد رئیس کمیته خدمات مالی مجلس.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>