شهردار de Blasio و رژیم صهیونیستی است. کومو برخورد بیش از بازگشایی مدارس نیویورک

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهرستان در مدارس دولتی باقی خواهد ماند بسته برای بقیه سال تحصیلی تصمیم گیری است که به طور گسترده ای انتظار می رود با توجه به مقیاس coronavirus بحران در شهر نیویورک است.

“خداوند می داند که داشتن به شما بگویم که ما نمی تواند ما مدارس را برای باقی مانده از این سال تحصیلی است دردناک” د Blasio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. “اما من همچنین می تواند به شما آن را درست انجام دهد.”

اما این نیویورک, بنابراین قبل از هر چیزی اتفاق می افتد شهردار و فرماندار باید بحث در مورد آن را برای اولین بار. به سختی ساعت پس از د Blasio گفت: این کشور بزرگترین سیستم مدرسه خواهد تکیه بر آموزش از راه دور از طریق ژوئن در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو توصیف شهردار تصمیم گیری به عنوان یک “،”

کومو گفت: هر گونه تصمیم گیری در شهر نیویورک خواهد نیاز به هماهنگی با شهرستانهای اطراف شهر نیویورک در لانگ آیلند و در وستچستر و در حالت ایده آل در همکاری با نیوجرسی و کانکتیکات است. دفتر خود گفت: Vox فرماندار معتقد است که چنین هماهنگی اجازه خواهد داد که برای واضح تر عمومی پیام محدود و وحشت عمومی.

“شما می توانید تصمیم گیری فقط در شهر نیویورک بدون هماهنگی این تصمیم با کل منطقه شهری به دلیل آن همه آثار با هم” فرماندار گفت: روز شنبه در خود جداگانه در کنفرانس خبری پس de Blasio است.

“من درک می کنم شهردار و موقعیت است که او می خواهد به آنها نزدیک تا ماه ژوئن” کومو ادامه داد. “و ما ممکن است انجام این کار, اما ما در حال رفتن به انجام این کار در هماهنگ حس با محلات دیگر آن را می سازد هیچ حس برای یک محل به یک محل که هماهنگ با دیگران است.”

هنگامی که فشرده توسط یک خبرنگار در مورد آنچه که موضع خود را وسیله ای برای حدود 1.1 میلیون کودکان و نوجوانان در شهر نیویورک, عمومی, سیستم مدرسه, معلمان و پدر و مادر خود را کومو گفت: “او نمی کند به آنها نزدیک و او نمی تواند آنها را باز از آن اتفاق افتاد در یک شهری گسترده ای صورت می کنیم و عمل می کنند در یک شهر بر اساس.”

این شهر به طور معمول دارای صلاحیت به آن مدارس است. اما کومو با صدور یک فرمان اجرایی در مارس 18 که نیاز به تایید دولت برای هر گونه احکام محلی. کومو نیز با صدور دستوری که گفت: مدارس خواهد بود بسته ایالت تا آوریل 29, که در آن نقطه بسته شدن خواهد بود مجددا.

یک سخنگوی کومو دفتر گفت: فرماندار در ادامه به این سوال نگاه از مدارس با آمار و اطلاعات در دسترس, اما این او است که به دنبال این موضوع با کل دولت و با چه فرمانداران از نیوجرسی و کانکتیکات را انتخاب کنید برای انجام این کار — در نظر داشته باشید.

Freddi گلدشتاین د Blasio وزیر مطبوعات تحت فشار قرار دادند پس از کومو کنفرانس مطبوعاتی. “فرماندار واکنش به ما نگه داشتن مدارس بسته است یادآور چگونه او واکنش نشان داد زمانی که شهردار به نام برای یک پناهگاه در محل. ما راست بود و ما در حال حاضر” گلدشتاین در توییتر نوشت. “مدارس بسته باقی خواهد ماند درست مثل چگونه ما در نهایت روز بعد — نقل مکان به یک پناهگاه در محل ، (Vox رسیده به دفتر شهردار و به روز رسانی خواهد شد با هر پاسخ.)

درست است شهردار de Blasio می خواستم موضوع به یک پناهگاه در محل سفارش در اواسط ماه مارس یک حرکت که کومو در ابتدا را رد کرد و تنها به اعلام یک ایالت اقامت در خانه سفارش روز بعد.

و در اینجا دولت و شهر دوباره در اختلاف — در این زمان با مدارس است.

شهر نیویورک اعلام کرد که بسته شدن آن مدارس دولتی و یک شیفت به آموزش آنلاین پس از بسیاری از مناطق دیگر از جمله لس آنجلس در حال حاضر تصمیم به شاتر.

شهردار de Blasio خاص شده بود مردد به این کشور بزرگترین سیستم مدرسه به دلیل نگرانی در مورد مراقبت از کودکان و دیگر خدمات است. مقامات نگران است که بسیاری از خط مقدم و ضروری کارگران از جمله مراقبت های بهداشتی و حمل و نقل کارگران نمی خواهد که یک کودک مراقبت های جایگزین.

شهر نیویورک مدارس صدراعظم Richard A. کررنزا به نام سازندگان: مدارس “آخرین چاره” از آنجا که از صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان کم درآمد که تکیه بر مدارس دولتی برای وعده های غذایی و سایر خدمات از جمله بیش از 100 ، 000 دانش آموزان بی خانمان. مقامات همچنین در مورد کامپیوتر و یا دسترسی به اینترنت را برای هزاران نفر از دانش آموزان اگر آنها تا به حال برای یادگیری از راه دور — یک مشکل جدی است که نه به طور کامل حل و فصل شود.

اما در میان فشار از معلمان اتحادیه و به شدت از شیوع کروناویروس تشدید روز به روز این شهر واقعا تا به حال هیچ چاره ای اما برای بستن سیستم مدرسه.

اعلام که بسته شد تا حدودی اتفاقی بیش از حد. به گفته نیویورک تایمز به عنوان شهر آماده به اعلام بسته شدن مدارس کومو اساسا preempted آن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه, مارس 15 که او می خواست نیویورک مدارس همراه با کسانی که در وستچستر و لانگ آیلند و پس از آن نام شهر به اعلام یک طرح ظرف 24 ساعت به ارائه مواد غذایی و مراقبت از کودک.

بعد از آن روز د Blasio ساخته شده خود را اعلام کرد که مدارس به طور رسمی در آوریل 16 و معلمان برنامه ریزی شده به سر کلاس از طریق آموزش از راه دور مارس 23. او همچنین گفت: تا آن زمان مدارس ارائه می گرفتن و رفتن وعده های غذایی برای دانش آموزان به انتخاب کنید تا. (از این هفته مدارس باید گسترش برنامه تامین غذا برای هر کسی که نیاز به.)

“ما برای اولین بار اقدام به بازگشایی مدارس خواهد بود جمعه, مارس 20” د Blasio گفت: در آن زمان. “ما ممکن است از این فرصت برای بازگشایی آنها در این مدرسه در سال است.”

که مهلت نزدیک است (و کومو را به مدارس بسته ایالت از طریق مارس 29) اما به جای ارائه وضوح وجود دارد فقط سردرگمی بیشتر.

د Blasio گفت: قشنگ قطعا در روز شنبه که مدارس باقی خواهد ماند بسته برای بقیه سال با معلمان با تکیه بر آموزش از راه دور در تماس تلفنی با تصمیم “دلخراش” در حالی که تصدیق کرد که این شهر هنوز هم نیاز به کمک اتصال بیشتر دانش آموزان به اینترنت را فعال کنید دستگاه های.

“این است که بهداشت عمومی تصمیم گیری — و نه یکی از آسان” de Blasio گفت. “اما آن را یکی از سمت راست. اجتماعی فاصله استراتژی کار کرده اند و ما نمی توانیم خطر ظهور مجدد ویروس.”

د Blasio اضافه شده که او به این نتیجه رسیده بود پس از صحبت با دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص. Fauci قبلا هشدار داد در برابر باز شدن مدارس خیلی زود در مکان های که در آن شیوع کروناویروس است که هنوز تحت کنترل است.

اما مدت کوتاهی پس از د Blasio تصمیم کومو گفت: نه خیلی سریع.

یک مقام رسمی در دفتر فرماندار گفت: دفتر شهردار به نام حدود پنج دقیقه قبل از د Blasio کنفرانس مطبوعاتی نشان می دهد که شهردار می خواستم به بحث در مورد بسته شدن مدرسه — نه این که او قرار بود به آن را اعلام کردند. گلدشتاین دبیر مطبوعاتی شهردار گفت: زمانی که شهردار بود تصمیم به بستن مدارس “تا به حال به اطلاع فرماندار (به نام و پیامک). کارکنان ما نیز صحبت کرد. ما گفته ،

آن است که واقعا دشوار است تصور کنید که شهر نیویورک مدارس — و یا حتی مناطق اطراف آن — باز شدن مدارس دوباره این سال تحصیلی. شهر نیویورک باقی مانده کانون coronavirus بحران در ایالات متحده با بیش از 94,400 موارد تایید شده و بیش از 5,400 مرگ و میر به عنوان از آوریل 10. هر چند بستری شدن در بیمارستان و ICU پذیرش شروع به تثبیت مرگ و میر در کشور هنوز باقی مانده متناوب با صدها نفر در حال مرگ روزانه. و کومو و د Blasio در واقع در یک چیز توافق دارند: اجتماعی فاصله اقدامات و محدودیت نمی توان کاسته هر زمان به زودی.

بیش از یک دوجین متحده در حال حاضر به اعلام تعطیلی از طریق حداقل تا پایان سال تحصیلی از جمله واشنگتن و کالیفرنیا. به عنوان ایالات فدراسیون معلمان رئیس جمهور مایکل Mulgrew قرار داده و آن را روز شنبه: “نگه داشتن ساختمان مدرسه بسته است و حق تصمیم گیری — بدون در نظر گرفتن که مسئول است.”

در طول سال (بله سال) کومو و د Blasio هرگز واقعا سعی به پنهان کردن خود را آشکار دوست ندارم برای هر یک از دیگر. آنها جنگیدند و بیش از همه چیز از مسکن به طوفانهای برف — و قطعا تا به حال اختلاف نظر در مورد مدارس قبل از. و اجازه دهید ما هرگز فراموش هارلم گوزن.

بی سابقه ای اضطراری از coronavirus انجام داده است کمی به خوی تنش بین شهردار و فرماندار. این دو در ادامه به برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی جداگانه روزانه آنها نیست و به نظر می رسد با هم در بیش از یک ماه است. خود را یک مشترک coronavirus کنفرانس مطبوعاتی رخ داده در مارس 2 روز پس از شهر نیویورک را تایید کرد اولین coronavirus مورد.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو, نیویورک شهرستان, شهردار, لایحه DeBlasio و جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, کمیسیون Howard Zucker برگزاری یک کنفرانس خبری در اولین مورد تایید شده از Covid-19 در نیویورک در مارس 2.
دیوید دی Delgado/گتی ایماژ

همانطور که نیویورک تایمز در گزارش خود شیرجه عمیق در نیویورک دست زدن به بحران است که “اگر رهبران دو کشور قرار داده تا یک جبهه متحد در آغاز شیوع آن روشن بود در اواسط آوریل که یک ریسک بالا نسخه از خود را دیرینه سیاسی جنگ بازی میپره بیرون.”

سوال از بسته شدن مدارس یکی از اولین مناطقی که بیش از دو مخالفت و آنها نیز درگیر شدند علنا در پاسخ به سوال یک مادر اقامت در خانه سفارش برای شهر نیویورک است.

کومو گفت: بارها و بارها که او در تلاش برای هماهنگ کردن پاسخ در ایالت نیویورک با کسانی که از نیوجرسی و کانکتیکات و هر برنامه را امتحان کنید برای تغییر زمان محدودیت باید شامل هر دو یک ایالت و منطقه ای پاسخ. اما اغلب که مهم به نظر می رسد هماهنگی وجود ندارد و وقتی که می آید به ارتباط بین شهر نیویورک و آلبانی.

برداشت نیز واگرا, چگونه رهبران دو کشور به کار گرفته اند بحران در نیویورک به طور کلی. کومو را در کنفرانس های مطبوعاتی تبدیل شده اند ملی مشاهده. خود این واقعیت مبتنی بر ارائه (کامل با بسیاری از اسلایدهای پاورپوینت) کنتراست با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرزگرد و واقعیت-رایگان سخنرانیها و کومو — که شهرت به عنوان یک سخت-شارژ ماهر و اپراتور — دنبال کرده است تا خود را به آدرس رسمی با مردمی و همدلانه تجدید نظر (گاهی اوقات زوج با شدت بهم زدن-شعر-esque اسلاید) تبدیل شده اند که عجیب آرامش بخش به شهرستان و دولت رو عمیقی تروما.

د Blasio — هر چند او در تلاش است برای فشار بیشتر اقدامات تهاجمی از آنجا که دامنه بحران مشخص شد در اواسط ماه مارس — اتحاد رو واضح تر نقد. به طور خاص او بدست پوش بک برای برخی از به ظاهر تن-ناشنوا اقدامات در طول همه گیر مانند رفتن به YMCA بدنسازی در بروکلین زمانی که شهر تعطیل شد و در ادامه خود را به آخر هفته پیاده روی در چشم انداز پارک در بروکلین هر چند او در حال حاضر زندگی در شرق منهتن.

نیویورک است که هنوز هم در وسط یک بحران اما در هر postmortem از فاجعه هر دو از رهبران بالقوه اشتباه خواهد بود از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت: de Blasio تشویق نیویورکی برای رفتن در مورد روال خود را پس از اولین coronavirus مورد شناسایی کومو در حال انتظار برای موضوع stay-at-home سفارشات. ادامه شکست از رابطه خود ممکن است عامل در بیش از حد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>