شهردار پیت یک سراب — اما راه پیش رو به نظر می رسد تیره برای دموکرات ها

بدیهی است که نادان به اعلام است که دموکرات انتخابات ریاست جمهوری رسیده است و یک نقطه عطف در اواسط ماه فوریه پس از یک انتخابات جنجالی که درگیر در مورد 175,000 رای دهندگان خواهد شد و هرگز به حل و فصل رضایت همه را. اما در آستانه مقدماتی نیوهمپشایر با آن سابقه طولانی در راه اندازی برخی از انتخابات ریاست جمهوری رقیب و فرستادن دیگران به عذاب خود را که دقیقا همان جایی که ما هستیم.

اگر نیوهمپشایر است فقط به عنوان نمایندگان راستین از 21 قرن امریکا به عنوان آیووا — آن را در واقع مردم کمتر از رنگ است که کاملا یک دستاورد — حداقل این خواهد بود که ساده اولیه انتخابات با برنده مشخص و بر اصول انقلابی که می شود بیشترین آرا.

تبلیغات:

مطمئن شوید که یک حفاری در پیت Buttigieg که در حال حاضر شهردار سابق South Bend, ایندیانا که به اعلام پیروزی در آیوا با وجود پايان دوم در واقعی آرا بر اساس فرمولهای ریاضی پیچیده که) هیچ کس واقعا می داند و B) به نظر نمی رسد به کار گرفته شده است با هر گونه قوام. نمی تواند مانند اندرو یانگ باید swooped و طبقه بندی شده اند همه این را در چند ساعت با تیم خود را از نوابغ ریاضی? پاسخ به این, من فرض است که بدون توجه به این که موضوع دموکراتیک نژاد تا کنون به نظر می رسد: ما در زمان یک سیستم است که کار نمی کند خیلی خوب است و هیچ کس را واقعا دوست داشت و از آن بدتر است.

کسی برنده خواهد شد نیوهمپشایر ، ممکن است آن را Buttigieg شده است که این موضوع از یک رسانه boomlet این هفته پس از خود را غیر منتظره افزایش در آیووا قفقاز. از سوی دیگر, آن را قطعا ممکن است: او نیز قرار قابل توجهی سوء استفاده از سمت چپ (حداقل برخی از اگر آن را ناعادلانه و معنی روحیه) و در زمان حماسه smackdown طول شب جمعه بحث را از سن. ctq که تا به حال کاملا به اندازه کافی از یک شهر کوچک شهردار سرقت او میانه بحث و “نسیم لین” رای دهندگان و می خواهد تمام آن را روی میز او فردا صبح با هیچ عذر و بهانه شکن.

هر چه اتفاق می افتد در این هفته پس از خواندن همکار من آماندا Marcotte گزارش از نیوهمشایر من Buttigieg به عنوان یک سیاسی سراب: انسان برگشت به خصال نیاکان پنجشنبه اکو اکو از یک نوع خاص از وسط زمین دموکراتیک آرمان گرایی است که می رود از طریق باراک اوباما و بیل کلینتون به جان اف کندی. آن را باریک اما عمیق تجدید نظر به یک زیر مجموعه از دموکراتیک رای دهندگان که می خواهم برای صاف کردن بیش از این اختلاف از گذشته 60 یا 70 سال در آمریکا زندگی به یک روایت از پیشرفت رو به بالا به طور موقت قطع شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

Buttigieg را دید که به نظر می رسد به طور دائم کوتاه در جزئیات و به طور مداوم تغییر می تواند نسبتا تواند به عنوان ساخت امریکا بزرگ دوباره — و نه البته در Trumpian سفید-حس ناسیونالیستی اما به همان اندازه مبهم اصطلاح از دیده بانی جلسات و اصلی کلیساهای پروتستان و “خدمات عمومی” که در آن کودکان در تمام مسابقات حضور بالاتر از متوسط مدارس کارآفرینی در رویا پرورانده و منطقی گفتمان می تواند در بازگرداندن آینده ای امیدوار کننده.

او یادگار یک کودک مهربان ملت مرکزی به اغلب اشاره کرد پارادوکس از نامزدی خود را: تا کنون جوانترین مدعی دموکراتیک زمینه او تقریبا به طور کامل تجدید نظر به رای دهندگان بیش از 45. Buttigieg است به معنای واقعی کلمه یک فرد ایده از آنچه افراد جوان در امریکا باید به مانند حق را به هیچ-دیگر-غیر متعارف واقعیت است که ازدواج خود را, بنابراین blindingly سالم و میانه آمریکا است که آن را به نورمن راکول دندان درد شامل یک مرد دیگر.

ما در واقع باید مکث برای مشاهده میکنیم که هیچ همجنسگرا فرد تا کنون قبلا برنده انتخابات ریاست جمهوری اولیه شده است و یا مشروع نامزد ریاست جمهوری — و بله در واقع این واقعیت است که Buttigieg گرایش جنسی به نظر می رسد در مجموع غیر-عامل پشتیبانی از روایت های اساسی در مبارزات انتخاباتی خود. آیا Buttigieg ترجمه می تواند درخواست تجدید نظر خود را فراتر از سفید مردم در مناطق روستایی متحده باقی مانده است دیده می شود; به این نقطه او به نظر می رسد مانند یک نامزد است که لباس خیالی چشم انداز گذشته در روپوش wokeness است و فروش آن به عنوان آینده است.

تبلیغات:

اگر Buttigieg بسیار برای به دست آوردن و از دست دادن در نیوهمپشایر — آن را دشوار است به تصور او برنده دولت دیگر اگر او برنده نیست در حال حاضر — می رود که برای بهداشت ، برنی ساندرز. او همواره رهبری در پای صندوق های رای در هفته های اخیر به ثمر رساند و یک پیروزی تاریخی هیلاری کلینتون در دولت چهار سال پیش تبدیل شدن به اولین یهودی نامزد برای پیروزی عمده-حزب اصلی انتخابات است. حتی با ساندرز’ فوق العاده وفادار fanbase و چشمگیر کوچک-دلار جمع آوری اعانه اگر او نمی کند نمره یک پیروزی قانع کننده در حال حاضر است که پرتاب دموکراتیک نژاد به حتی بیشتر از آشفتگی است که در حال حاضر در حال حاضر و بازیگران خود را ناچیز frontrunner وضعیت به شک و تردید جدی است.

هیچ یک از که است پیش بینی می شود. من نمی دانم چه اتفاقی می افتد در روز سه شنبه در گرانیت دولت و من 146 درصد نمی دانم چه کسی نامزد دموکرات خواهد بود. به عنوان سیاست پیشرفته را به شما بگویم وجود دارد ظاهرا انعطاف ناپذیر حکومت است که شما نمی توانید برنده شوید نامزدی حزب دموکرات را بدون به پایان رساندن در بالا و دو در هر دو آیووا, یا, New Hampshire. و یا در هر رای که اتفاق افتاده است قصد بازگشت به سحر از مدرن اولیه سیستم در سال 1972 است.

تبلیغات:

به نظر می رسد که سیگنال عذاب برای هر دو جو بایدن و سناتور الیزابت وارن که هر دو خوشحال می شود اگر آنها در پایان سومین, نه به ذکر است Klobuchar های مورد علاقه از همه مقدر اعضای دانشمند, کلاس, که در نهایت ممکن است (و به من بسیار زیاد تعجب) بود Klobu-شارژ نسبت محترم نتیجه. اما قبل از اینکه شما شروع به فریاد من در مورد اجازه دادن به سیاه و سفید رای دهندگان صحبت می کنند و جنسیتی “erasure” و همه امی امتیاز داده: من با شما موافقم! هیچ کدام از این به اصطلاح قوانین توجه نمی شود و تنها چیزی که ما با اطمینان می دانیم صبح روز چهارشنبه است که برنده New Hampshire.

این البته وسوسه انگیز به حدس و گمان: بایدن است که به وضوح در مشکل عمیق و شن و ماسه نیمه در حال اجرا از ساعت شنی برای Warren با دو ظاهرا مطلوب متحده در خارج از هیئت مدیره و راه سختی پیش رو از طریق سوپر شنبه. چه جهنم متحده می ctq در واقع برنده که نمی مینه سوتا و که وجود دارد خارج Jonathan Chait و جنیفر روبین ، جایی نیست مایک بلومبرگ نوشتن چک و ترک خوردگی عاقلانه انتظار برای برنی و شهردار پیت و عمو جو و بقیه از این هیچ-امید زحمتکشان را به آن خانه به پاپا?

اما هیچ. مارگارت سالیوان از واشنگتن پست اخیرا با صدور سودمند دستور برای افرادی مثل من (و او و دیگر افراد متکبر به اندازه کافی به این باور است که تفکرات ما در سیاست ممکن است ارزش خواندن) به اقامت در خارج از پیش بینی کسب و کار. سال پیش, Bill Moyers به من گفت که سوال از چه کسی برنده و چه کسی باید برنده می شد همیشه حداقل سوالات مفید در سیاست است. هر بار که من فکر می کنم در مورد که عقل من در حسرت این لحظه که من آن را به مبارزه طلبیده.

تبلیغات:

صاحب نظران واقعا بد در پیش بینی اول از همه: قطعا بهتر از “شخص به صورت تصادفی در گروه نرم افزاری سپاهان” و اغلب بدتر است. اگر وحشتناک ماشین خراب از انتخابات 2016 نمی یاد ما که — و ظاهرا آن نیست — در حال حاضر وجود دارد یک میراث نابغه طول می کشد در این سال انتخاباتی که در آن به ما گفته شد که بتو o’rourke خواهد galvanize جوانان رای کامالا هریس بود غیر قابل توقف frontrunner, کریستن جیلیبرند خواهد منجر به یک موج از اعمال صالح عصبانی زنان استیو بولاک بود کامل سیاسی دسته کوچک موسیقی جاز و برنی بود مانده سوسیالیستی پوره سیب زمینی خواهد بود و خارج از مسابقه در تابستان گذشته.

همه آن چیزهایی است که شاید در سایر رشته multiverse. در این یکی ما رو یک مرحله نهایی مسابقات زمستانی بین یک مرد که می تواند قدیمی ترین رئیس جمهور تا کنون (و محبوب توسط افراد جوان) و دیگری که می توان جوانترین رئیس جمهور تا کنون (و محبوب توسط افراد مسن). اگر شما یک ماشین زمان بازگشت از یک سال و یا بیشتر و قرار دادن برخی از پول را در چشم انداز که در وگاس. اما مراقب باشید در مورد بازگشت خود را تاریخ به این دلیل که تنها امن پیش بینی در مورد 2020 دموکراتیک مبارزات انتخاباتی است که آن را به نگاه کاملا متفاوت در چند هفته. و اوه آره هنوز هم باور نکردنی ظروف سرباز یا مسافر.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی