مک کین اذعان به وجود “مشکلات جدی” در این مذاکرات در حال حاضر: “مردم شروع به پرش کشتی”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد در طول یک فاکس کسب و کار مصاحبه روز شنبه که او موافق است که مردم باید ماسک می پوشند. این فکر که او را رد کرده است برای شش ماه گذشته از گسترش COVID-19 شرکت میزبان از “مشاهده” اشاره کرد در روز پنج شنبه صبح.

اما آن را محافظه کار میزبان مگان مک کین که ادعا کرد که قطار در حال خروج از ایستگاه و ایران بهتر است بر روی آن و جلوگیری از مخفی شدن از خبرنگاران.

تبلیغات:

شرکت میزبان آفتابی Hostin گفت که حتی حزب جمهوری خواه در کنگره لیز چنی (WI) ترویج پوشیدن ماسک. آن را تبدیل به سیاسی در میان بینندگان فاکس نیوز و محافظه کاران به پوشیدن ماسک.

“من فکر می کنم نکته ای که آفتابی بود و واقعا مهم است چرا که او حق دارد یک تن از رهبران جمهوری خواه از جمله شما دیدن تصاویری از لیز چنی ارسال عکس از پدر او دیک چنی گفت: مردان واقعی پوشیدن ماسک” گفت: مک کین. “حق با شماست. میزبان باید واقعا خود را تغییر لحن. Sean Hannity گفت: شما باید با پوشیدن یک ماسک و من فکر می کنم همانطور که می رود, فاکس نیوز, همانطور که می رود, رئیس جمهور, اما این است که در برخی از این برگ چای.”

او توضیح داد که رادیو فردا میزبان Tucker Carlson به نظر می رسد به کوه در می رم در مغلوب ساختن پیشی جستن است که یک مشکل بزرگ برای رئیس جمهور به دلیل کارلسون بالاترین امتیاز کابل, اخبار, نشان می دهد در کشور است.

تبلیغات:

“او واقعا روشن جمهور و اساسا عذرخواهی کرد و گفت جمهوری خواهان که ما رای دادند در رها کردن شما” مک کین گفت: در مورد کارلسون. “آنها در حال محافظت از شما و با او صحبت کردن در مورد ناآرامی های اجتماعی و مجسمه بلکه پاسخ به کروناویروس و این شگفت انگیز است برای دیدن در بیدرنگ این نوع تغییر به دور از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. من فکر می کنم [آن را] می تواند سیگنال است که یا جمهوری خواهان فکر می کنم او به از دست دادن و یا آنقدر منزجر با پاسخ به نه تنها coronavirus اما بسیاری از مسائل دیگر در جریان این دلیل که ما را دیده اند بسیاری از سکوت در کاپیتول هیل و کاخ سفید در راه است که کاملا رک و پوست کنده شده تکان دهنده به من.”

او در ادامه به سطل زباله جمهوری خواهان گفت که او انتظار دارد بیشتر و بهتر از آنها است.

“من نمی رای جمهوری خواهان به دفتر و به سکوت و رک و پوست کنده پا به حالت صاف در مواجهه با این همه گفت:” مک کین. “یک مشکل وجود دارد در حزب جمهوری خواه که Tucker Carlson است که ما به دنبال. او نه رسمی انتخاب می شوند. او قدرتمند میزبان تلویزیون اما ما مشکلات جدی در حزب جمهوری خواه را در حال حاضر و به عنوان آفتابی اشاره کرد مردم شروع به پرش کشتی و آن این واقعیت است که coronavirus است نه گرفتن تحت کنترل در راه است که دیگر کشورها داشته باشد.”

تبلیغات:

مک کین همچنین اشاره کرد که آن را روشن مردم اعتماد ندارند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دلیل فروش تفنگ افزایش یافته و به سطح رکورد که او گفت: نشانه ای روشن است که مردم در حال رشد بیشتر و بیشتر می ترسم و هیچ مقامات در حال آمدن به کمک.

شما می توانید مطلب زیر را از طریق توییتر:

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>