انتقاد شدید مک کین د Blasio را از دست داده و بیماری همه گیر کوروناویروس: “چه مطلق غیر مسئولانه دلقک”

“نمایش” شرکت میزبان مگان مک کین که به تازگی اعلام کرد که او باردار است, اخراج, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به عنوان یک “مطلق غیر مسئولانه دلقک” را به عنوان او انتقاد خود را مدیریت بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من شده است با انجام de Blasio برای سال. اما من فکر می کنم در راه که من خیلی تحت تاثیر قرار با رژیم صهیونیستی است. کومو و نوعی احتیاط و علت سعی و کوشش و راهی که او دست زدن به همه چیز هر دو فقط منطقی و tonally من شده اند تا حد زیادی سپاسگزار از” مک کین گفت Mediaite بنیانگذار دن آبرامز در یک مصاحبه منتشر شده روز سه شنبه. “و پس از آن من فکر می کنم به طور کامل کنار تنها چیزی است که مطلق غیر مسئولانه دلقک د Blasio شده است.”

تبلیغات:

مک کین شفافی در انتقاد او با اشاره به این که د Blasio تشویق کرده بود نیویورکی به ادامه به بازدید از رستوران ها و دیگر اماکن عمومی که اخیرا در اواسط ماه مارس. شهردار در نهایت اعلام کرد یک طرح برای مدارس و کسب و کار به بعد از بالا, مقامات بهداشتی تهدید به استعفا کرد, به گزارش نیویورک تایمز. شهردار رد وجود هر گونه تهدید است.

با وجود که در اوایل انتقاد de Blasio در ادامه به سفر چند مایل از Gracie عمارت در منهتن به او ترجیح داده بدنسازی در بروکلین یک حرکت است که مک کین پرچم به عنوان یک خطر سلامت. ربکا کاتز مشاور سابق از د Blasio, توییتی در آن زمان که “هیچ فعلی یا سابق عضو هیات باید پرسید به دفاع از این. شهردار اقدامات امروز غیر قابل توجیه و بی پروا.”

“نیویورک سزاوار خیلی بهتر از این مرد و من فقط ممنون که ما رژیم صهیونیستی است. کومو انجام یک کار بزرگ” مک کین به این نتیجه رسیدند.

تبلیغات:

به خانه او نقطه مک کین به یاد می آورد که چگونه de Blasio بود “کشته شدن موش خرمای کوهی امریکا در روز موش خرمای کوهی امریکا.” شهردار کاهش یافته است “استاتن آیلند چاک” شهر موش خرمای کوهی امریکا روز طلسم در سال 2014. حیوانات بعد از آن درگذشت.

مک کین این است که یک جمهوری خواه که پدرش دیابت جان مک کین از آریزونا شد ایران نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال 2000 و 2008. هر دو کومو و د Blasio دموکرات هستند.

مک کین است و نه برجسته محافظه کار صدا به طور علنی انتقاد de Blasio. کاخ سفید مشاور کلیان کانوی گفت: Fox News میزبان Martha MacCallum هفته گذشته که ده بلزیو “به دروغ امریکا” گفت: او “شده است در بالای این, از آغاز است.”

تبلیغات:

کانوی با اشاره به یک صدای جیر جیر از هفته اول ماه مارس که در آن شهردار نوشت: “پس از من تشویق نیویورکی با زندگی خود را دریافت کنید در شهر با وجود Coronavirus من فکر کردم من می خواهم ارائه برخی از پیشنهادات. در اینجا اول: از طریق پنجشنبه 3/5 بروید ببینید “خائن” @FilmLinc. اگر “سیم” یک داستان واقعی + مجموعه در ایتالیا آن خواهد بود این فیلم است.”

MacCallum در ادامه به تماس کانوی برای انتقاد de Blasio در ابتدا برای کم اهمیت جلوه دادن بحران پس از او رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام همان.

تبلیغات:

شما می توانید گوش دادن به کلیپ زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>