مک کانل می گوید سنا خواهد پر دیوان عالی کشور خالی در سال 2020 حتی اگر آن است که یک انتخابات سال

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت: فاکس نیوز روز پنج شنبه که مجلس سنا را تایید یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه عالی نامزدهای اگر یک جای خالی باز می شود در سال 2020 — با وجود آن که در انتخابات سال است.

“من آگاه هستم از هر جای خالی اما اگر شما به درخواست من فرضی در مورد اینکه آیا این کری را تایید یک عضو دادگاه عالی به یک جای خالی ایجاد شده در این سال — آره ما را پر از آن” مک کانل گفت: فاکس نیوز لنگر Bret Baier در روز پنج شنبه.

تبلیغات:

مک کانل به طور مستقیم در تضاد سابقه او در سال 2016. با استناد به انتخابات سال خالی مک کانل و همکار خود در مجلس سنا جمهوریخواهان حاضر به حتی برگزاری جلسات برای مریک حلقه گل قرار دادن زمانی که او نامزد دریافت جایزه بود به دیوان عالی کشور توسط رئیس جمهور باراک اوباما پس از مرگ Antonin Scalia.

“مردم آمریکا باید بگویم در دادگاه جهت” مک کانل گفت: در آن زمان. “این است که یک رئیس جمهور در قانون اساسی حق انتخاب در دیوان عدالت است و آمریکا حق در قانون اساسی به عمل به عنوان یک بررسی بر روی رئیس جمهور و خودداری رضایت خود را.”

با مسدود کردن اوباما نامزد مک کانل هموار راه را مغلوب ساختن پیشی جستن به معرفی نیل Gorsuch بود که در نهایت تایید به عنوان یک دانشیار عدالت است.

تبلیغات:

مک کانل به نظر می رسید به پیش بینی این انتقادات در مصاحبه خود با Baier.

“اجازه دهید به شما یادآوری آنچه من گفتم در سال 2016 گفت: من شما را مجبور به بازگشت به 1880s برای پیدا کردن آخرین بار یک جای خالی در دیوان عالی کشور رخ داده در طول انتخابات ریاست جمهوری سال بود که با تایید مجلس سنا از حزب متفاوت از رئیس جمهور. که این وضعیت در سال 2016. که نمی خواهد این وضعیت در سال 2020” مک کانل گفت Baier.

این اولین بار نیست که مجلس نمایندگان آمریکا اذعان کرده است که او نمی خواهد اعمال همان استاندارد استفاده می شود برای تایید دیوان عالی کشور نامزد در سال 2016 دوباره در سال 2020 است. صحبت کردن به یک اتاق بازرگانی ناهار در کنتاکی در ماه مه مک کانل مطمئن باشید مخاطبان خود که او را به پر کردن یک دادگاه عالی صندلی اگر یکی باز در طول این چرخه انتخابات.

تبلیغات:

“آنچه که قابل برگشت نیست یک عمر وقت به یک مرد یا زن که معتقد است در عجیب و جالب مفهوم است که کار قاضی است که به پیروی از قانون” مک کانل گفت: در آن زمان. “این مهم ترین چیزی که ما در کشور انجام می شود که قابل بازگشت نیست.”

مک کانل را سخن گفتن موجب خشم و انزجار در میان دموکرات ها با رهبر اقلیت سنا چاک شومر tweeting که “این جای تعجب نیست. @SenateMajLdr مک کانل زندگی برای ایران قضات زیرا او می داند که ایران با دستور کار است به طوری رادیکال & منفور آنها تنها می تواند دستیابی به آن در دادگاه است. هر کسی که معتقد است که او همیشه می خواهم اجازه می دهد تا تایید یک Dem رئیس جمهور نامزد برای SCOTUS است خود را فریب دهد.”

تبلیغات:

شما می توانید مطلب زیر را از طریق فاکس نیوز:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی