مک کانل نشان می دهد آمریکایی ها بیشتر “علاقه مند” در شنوایی حرفه ای پزشکی صحبت از مغلوب ساختن پیشی جستن

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., در راه برگشت به تهدید خود را به اجازه متحده که درخواست کمک های فدرال ورشکسته به جای گسترش کمک های اضافی که نیاز بیشتر کسری هزینه های.

“من باز به کمک های اضافی,” او گفت: Politico. “این فقط برای رفتن به یک بررسی ، من شما نقطه؟”

تبلیغات:

مک کانل همچنین پیشنهاد کرد به رادیو فردا رادیو میزبان مرد بنسون است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید کاهش در زمان او صرف در سخنرانی خود در کاخ سفید coronavirus جلسات گفت: اکثر آمریکایی ها خواهد بود و نه شنیدن اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر از متخصصان پزشکی.

“قطعا آنچه که مردم آمریکا علاقه مند است در مشاوره از متخصصان بهداشت و درمان در مورد چگونه به انجام زندگی روزمره خود را با خیال راحت” او گفت:.

مک کانل گفت سیاسی است که اظهارات خود را در مورد طرح ورشکستگی — که کشید یک دو حزبی توبیخ پس از او ساخته شده آنها را در یک محافظه کار بحث های رادیویی نشان می دهد در هفته گذشته — بود “یک مورد کلاسیک از توجه به چیزهایی که خارج از چارچوب.”

تبلیغات:

“اساسی ترین نقطه من در تلاش بود به این است که ما علاقه مند به قرض گرفتن پول از نسل های آینده متحده برای کمک به حل مشکلاتی که آنها ایجاد خود” مک کانل گفت. “ورشکستگی پیشنهاد شده اند اختیاری به هر حال. من با فرض اینکه بسیاری از آنها از رفتن به این گزینه.”

در مصاحبه با هیو هویت در هفته گذشته مک کانل گفت: “قطعا به نفع متحده اجازه می دهد به استفاده از مسیر ورشکستگی.”

“آن را موجب صرفه جویی در برخی از شهرستانها گفت:” رادیو میزبان. “و هیچ دلیلی برای آن نمی شود در دسترس است. حدس من این است که اول خود انتخاب خواهد بود برای دولت فدرال به قرض گرفتن پول از نسل های آینده به ارسال آن به آنها را در حال حاضر به طوری که آنها مجبور به انجام این کار است. این چیزی است که من قصد دارم به نفع.”

تبلیغات:

Rep. پیت پادشاه R-n. y. سرزنش مک کانل ساعت بعد تماس همکار خود را جمهوری خواه را اظهارات “غیرقابل دفاع” و دوبله اکثریت رهبر “ماری آنتوانت از مجلس سنا.”

“می گویند آن است که ‘پول’ به ارائه بودجه برای پلیس و آتش نشانان و کارکنان بهداشت و درمان باعث می شود مک کانل ماری آنتوانت سنا” پادشاه توییتیاشاره به این سناتور گفته است که “همه ما باید فرمانداران بدون در نظر گرفتن حزب که خود را به پول است.”

تبلیغات:

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان جمهوریخواه رئیس انجمن فرمانداران ملی (NGA) که درخواست 500 میلیارد دلار کمک بسته است که مسدود شده بود ایران با رهبری سنا گفت: ABC اخبار که مک کانل “احتمالا پشیمانی” که نظر.

“من فکر می کنم آن را فقط به تضعیف اما من امیدوار هستم که ما قادر خواهد بود برای متقاعد کردن سناتور مک کانل به همراه لایحه دو حزبی در سنا و دولت تعهد برای کمک به کشورهای در که نهایی بسته محرک,” او گفت:.

هر چند او را متوقف کوتاه کامل جمع شدن مک کانل بنا کردن یک موقعیت جدید است که برگ های باز امکان دور دیگری از کمک های مالی برای دولت و دولت های محلی دریافت کرده اند که 150 میلیارد دلار در فدرال کمک. مقامات شهرداری و فرمانداران می گویند که مقدار خطرناکی کافی است و می تواند نیروی متحده را “شدید” کاهش به عنوان NGA هشدار داد کنگرهمی روم ملی بازیابی “به طور چشمگیری مختل.”

تبلیغات:

“ما در حال نوشتن یک بررسی برای ارسال به کشورهای به آنها اجازه می دهد در اثر سرمایه گذاری اشتباهات آنها ساخته ام نامربوط به coronavirus” مک کانل گفت.

رئیس جمهور تکرار رهبر اکثریت صحبت کردن نقطه در یک صدای جیر جیر در همان روز.

“چرا باید مردم و مالیات دهندگان آمریکا بود نجات ضعیف اجرا متحده (مانند ایلینوی به عنوان مثال) و شهرستانها در تمام موارد دموکرات اجرا و مدیریت زمانی که اکثر کشورهای دیگر هنوز به دنبال نجات کمک کند؟” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

تبلیغات:

اما جمهوری متحده به طور کلی بیشتر وابسته به کمک های فدرال با مک کانل خانه کنتاکی رتبه دوم به طور کلی. سناتور دموکرات کریس مورفی کانکتیکات روز دوشنبه در توئیتر خود نوشت: “اگر فلوریدا می خواهم به صحبت در مورد ساخت مطمئن شوید که هیچ دولت می شود پول بیشتری از دولت فدرال نسبت به ارسال آنها به آن کانکتیکات آماده است” پاسخ به حزب جمهوری خواه و سناتور فلوریدا, ریک اسکات ادعا که فدرال کمک برای آبی متحده بود “منصفانه نیست به مالیات دهندگان فلوریدا.”

در روز دوشنبه در مصاحبه با فاکس نیوز رادیو مک کانل به نظر می رسد به خرد شدن.

“احتمالا وجود خواهد داشت یکی دیگر از دولت های ایالتی و محلی لایحه بودجه, اما ما نیاز به مطمئن شوید که ما رسیدن به چیزی است که فراتر از به سادگی با ارسال پول” سناتور از ایالت کنتاکی گفت.

مک کانل بعد پیشنهاد کرد که مردم آمریکا می خواهند به شنیدن کمتر از مغلوب ساختن پیشی جستن و بیشتر از این کارشناسان در مورد “چگونه برای انجام زندگی خود را با خیال راحت.”

تبلیغات:

و به حدی است که کاخ سفید تصمیم می گیرد دوباره به هنر و صنعت آن جلسات به منعکس کننده که هدف — احتمالا یک ایده خوب,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>