مک کانل می خواهد شرکت ایمنی از COVID-19 مناسب: “بدون عواقب سهل انگاری که جان”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل است و خواستار آن است که کنگره با استفاده از بعدی Covid-19 محرک لایحه به سپر شرکت از مسئولیت قانونی برای کارگران که قرارداد این رمان coronavirus در پرتاب حمایت خود را پشت یک پیشنهاد دادند در هفته های اخیر توسط آمریکا اتاق بازرگانی و دیگر جناح راست سازمان.

کنتاکی جمهوری خواه گفت: در بیانیه ای که روز شنبه شرکت می تواند با ضربه “سال های بی پایان پرونده های حقوقی” اگر کنگره ارائه نمی کارفرمایان با مسئولیت حمایت به عنوان متحده شروع بازگشایی اقتصاد خود را.

تبلیغات:

“مک کانل می خواهد به نقصان شرکت از مسئولیت زمانی که آنها را خود کارگران بازگشت به کار این کارگران به ناچار بیمار ایم” اقیانوس اطلس را آدم Serwer.

در یک شنبه مصاحبه با فاکس نیوز رادیو بر روی پاشنه از اظهارات خود مک کانل گفت: به نظر او مسئولیت برای حمایت از شرکت های غیر قابل مذاکره تقاضا برای آینده coronavirus محرک قانون. ترقی خواهان دعوت یک بسته فراهم می کند که امنیت بیشتری را برای خط مقدم کارگران و بیکاران.

“این را به من خط قرمز” مک کانل گفت. “محاکمه وکلا در حال تیز کردن مداد خود را به پس از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و کسب و کار با این استدلال که به نحوی در تصمیم آنها ساخته شده و با توجه به بازگشایی منفی بر سلامت شخص دیگری است.”

تبلیغات:

جاستین Wolfers استاد اقتصاد در دانشگاه میشیگان توییتی که مک کانل است با این استدلال که شرکت “باید حق را به غفلت و رنج می برند بدون عواقب سهل انگاری که جان کارکنان خود را.”

“در این لحظه ما می خواهید به نیشگون گرفتن و کشیدن مشوق هایی را به کارفرمایان بیشتر غفلت و یا کمتر غفلت?” Wolfers پرسید.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-N. Y) به نام مک کانل تقاضا برای شرکت ایمنی “عذر” در یک مصاحبه در MSNBC صبح روز سه شنبه نکرد این پیشنهاد به عنوان یک شهروند امداد بسته است.

تبلیغات:

درو Hammill معاون رئیس ستاد برای مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) گفت: سیاسی است که “خانه هیچ علاقه ای به کاهش حمایت از کارکنان و مشتریان است.”

مک کانل نظرات یک هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که کاخ سفید به دنبال راهی برای محافظت از شرکت ها از اقدام قانونی توسط کارگران که شما با Covid-19 در کار است.

تبلیغات:

“ما در حال تلاش برای گرفتن مسئولیت به دور از این شرکت ها” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در طول یک Coronavirus نیروی کار جلسه دوشنبه گذشته. “ما فقط نمی خواهم که چون ما می خواهیم شرکت را باز کنید و برای باز کردن قوی است.”

واشنگتن پست در گزارش هفته گذشته که برگ برنده دولت است که به بررسی امکان صدور از طریق اقدامات اجرایی “مسئولیت چشم پوشی است که پاک کردن کسب و کار از مسئولیت قانونی از کارکنان که قرارداد coronavirus در کار است.”

“در روزهای اخیر کاخ سفید در نظر گرفته شده است که آیا مسئولیت چشم پوشی باید درخواست به کارکنان بیش از حد به عنوان مثال شامل یک خدمتکار که ترس شکایت شده توسط یک مشتری” ارسال شده است. “این ایده نیاز به کنگره تصویب و سرنوشت آن در میان دموکرات ها نامشخص است.”

تبلیغات:

دبی Berkowitz, مدیر و کارگر برنامه ایمنی و سلامت در کشور قانون استخدام پروژه به نام پیشنهاد از یک مسئولیت چشم پوشی برای شرکت های “وحشتناک است.”

“ایده این شرکت ها می توانند و باید پاسخگو کاملا حیاتی برای حفاظت از کارگران” Berkowitz گفت: پست. امکان چشم پوشی از مسئولیت او گفت: “یکی از وحشتناک ترین چیزهایی که من شنیده ام در زمینه این بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>