گیاهان پردازش گوشت را تبدیل به رشد برای کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش می خواهد به نگه داشتن آنها را باز به هر حال.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش شده است که برنامه ریزی برای نیروی گوشت فرآوری گیاهان به باز بماند با وجود صدها نفر از کارکنان که آزمایش مثبت برای coronavirus در چنین امکانات در سراسر کشور است.

بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر آمریکا شده اند بسته به عنوان کارکنان خود را مریض و خود را به مدیران هشدار داده اند که کمبود هستند به احتمال زیاد به نتیجه.

خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن را امضای یک فرمان اجرایی استناد به دفاع تولید عمل می کنند (DPA) برای جلوگیری از بسته شدن گیاهان توسط شرکت های مانند Tyson Foods, Inc., که رئیس جان تایسون روز یکشنبه هشدار داد که “عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال شکستن است.” دولت فدرال را ارائه تجهیزات حفاظتی برای کارکنان و مسئله هدایت اضافی و توجه کنیم.

این فرمان اجرایی که طبقه بندی گوشت پردازنده به عنوان “زیرساخت های حیاتی” بود باعث نگرانی است که تایسون برنامه ریزی شده بود به نزدیک 80 درصد از امکانات آن Axios گزارش شده است.

آن را در برابر تماس از مقامات محلی و اتحادیه های کارگری به گیاهان با توجه به خطرات بهداشتی برای کارگران و جوامع خود. و برخی از مواد غذایی عرضه کارشناسان تردید دارند که زنجیره تامین است که واقعا شکستن — حتی اگر مصرف کنندگان ممکن است مشکل پیدا کردن گوشت و آنها ترجیح می دهند.

“زنجیره تامین در تلاش است از راه های مختلفی اما آسیب پذیر ترین اعضای زنجیره تامین در شرایط معیشت و سلامت کشاورزان و کارگران کارخانه و نه مصرف کنندگان و یا فروشگاه های مواد غذایی,” جولی Niederhoff یک زنجیره تامین مدیریت استاد در دانشگاه سیراکیوز گفت: Vox. “به اندازه کافی وجود دارد گوشت برای حفظ مصرف کننده آمریکا در بازار برای برخی از زمان و حتی در حال حاضر کاهش می یابد و ظرفیت تولید. تصمیم به بازگشایی این کارخانه می تواند کمک به کشاورزان است اما نگرانی آن است که اگر انجام شود بدون پیشرفت های قابل توجهی به حفاظت از کارگران و جوامع خود را اول است.”

DPA ارائه می دهد که رئیس جمهور قدرت های گسترده ای به منظور تولید کنندگان داخلی را به محصولات لازم است در زمان جنگ یا بحران است. برای بیش از یک ماه بحران واکنش کارشناسان و نمایندگان مجلس به طور یکسان شده اند خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به استفاده از DPA در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به منظور تولید انتقادی تجهیزات پزشکی از جمله ماسک و دستکش های حفاظتی, پنکه, ماسک و coronavirus آزمون.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و تا کنون تنها به استناد این قانون به افزایش تولید از سواب مورد نیاز برای coronavirus تست. در حال حاضر او آماده به استفاده از آن برای یک هدف کاملا متفاوت: برای حفظ تولید گوشت به عنوان نگرانی در مورد پتانسیل کمبود کوه.

گیاهان گوشت پردازش شده اند coronavirus نقاط.

در اوایل این ماه بیش از 640 کارگران آزمایش مثبت در یک مرکز پردازش در Sioux Falls, داکوتای جنوبی, توسط Smithfield مواد غذایی یکی از ایالات متحده آمریکا بزرگترین تولید گوشت خوک. و در چهارشنبه Tysons تعطیل بزرگترین خوک پردازش تسهیلات در واترلو, آیووا, پس از بیش از 180 کارگران آزمایش مثبت است.

ده ها تن از دیگر امکانات پردازش از کلرادو به پنسیلوانیارا به همین ترتیب عملیات خود را متوقف سراسر کشور است.

کارگران در این گیاهان اغلب کم درآمد — یک Smithfield کارمند گزارش ساخت $17.70 یک ساعت هر چند کارگران ارائه شده است یک 500 دلار جایزه اگر آنها را از دست ندهید هر شیفت در ماه آوریل است. نزدیک به نیمی از آنها مهاجران با توجه به سمت چپ متمایل فکر می کنم تانک جدید آمریکا اقتصاد است.

کار خود را به صورت فیزیکی مالیات و حتی در بهترین زمان به عنوان آنها را بلند کردن و برش سنگین از طریق کاهش گوشت. در حال حاضر آن را نیز به طور بالقوه تهدید کننده زندگی: یکی 64 ساله Smithfield کارگر کردهاند پس از ابتلا به ویروس.

گسترش سریع coronavirus از طریق گیاهان پردازش گوشت است به خصوص در مورد داده شده است که حتی در شرایط عادی این نوع از امکانات بسیار مقادیر موجود و با توجه به فدرال مورد نیاز برای کنترل پاتوژن و ایمنی مواد غذایی. Julie Anna Potts, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت آمریکای شمالی گوشت موسسه گفت: وجود کامل ضد عفونی از امکانات هر شب پس از آخرین تغییر است. کارگران را مجبور به پوشیدن کلاه های سخت ایمنی, عینک ایمنی, frocks و چکمه.

در حال حاضر آنها نیز با پوشیدن ماسک و چهره سپر حداقل زمانی که گیاهان می تواند به دست آوردن آنها و آنها شده اند و تمرین های اجتماعی فاصله جایی که ممکن است در سالن های غذاخوری و مکان های که در آن کارگران خود قرار داده تجهیزات حفاظتی ، تایسون مواد غذایی گفت: این نیز آغاز شده مصرف کارکنان درجه حرارت یا با دست و یا از طریق مادون قرمز, خرید اسکنر. اما در پردازش کف آنها ایستاده شانه به شانه.

کارکنان اعتراض به عدم وجود شرایط کاری ایمن. ده ها تن از کارگران در یک Perdue مزارع تسهیلات در کاتلین گرجستان برگزار اعتصاب در اواخر ماه مارس است. ناشناس کارمند در یک Smithfield گیاه در میلان میسوری همچنین طرح دعوی در دادگاه علیه این شرکت ادعا می کنند که آن را تا به حال ارائه نشده است به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای کارکنان خود را, و آنها که ناامید از گرفتن مرخصی استعلاجی. (این شرکت با رد اتهامات.)

“[M]anagers هرگز پرهیاهو و از من خواست به خطر زندگی من فقط با نشان دادن — تا زمانی که این بیماری همه گیر” کارمند نوشت در مارس 24, Op-Ed در واشنگتن پست. “در حال حاضر فقط در آینده به کار ما را در خطر قرار گرفتن در معرض یک ویروس است که کشتن هزاران نفر از مردم هر روز.”

مدیران در این کشور بزرگترین تولید گوشت هشدار داده اند که گوشت زنجیره تامین است که در آستانه سقوط است. اما زنجیره تامین کارشناسان شک و تردید باقی می ماند که مصرف کنندگان خواهد هر چیزی را ببینید اما نقطه کمبود برخی از محصولات گوشت.

Kenneth M. سالیوان, Smithfield رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت گفت: در بیانیه ای در اوایل این ماه که بسته شدن از امکانات پردازش است “هل دادن کشور ما شدیدا نزدیک به لبه در نظر ما گوشت عرضه است.” و در روز یکشنبه تایسون ادعا کرد که “میلیون ها پوند از گوشت را ناپدید می شوند از زنجیره تامین” حتی اگر این تعطیلی فقط برای یک دوره کوتاه از زمان.

“وجود خواهد داشت عرضه محدود محصولات ما در دسترس در فروشگاه های مواد غذایی تا زمانی که ما قادر به بازگشایی امکانات ما که در حال حاضر بسته شده,” او نوشت.

اظهارات خود را نگران قانونگذاران از جمله سنسور. ctq و مایک لی که برای بررسی علل این اختلال به گوشت زنجیره تامین در روز دوشنبه.

“در این جهان همه گیر زمانی که تعداد بی سابقه ای از خانواده ها در حال ایستاده در خطوط مواد غذایی ما نمی توانیم به زباله های موجود در منابع غذایی است که می تواند استفاده شود اگر تنها وجود دارد گزینه های در دسترس برای پردازش و بسته بندی” آنها نوشت.

اما حتی با وجود این چالش های صنعت تحلیلگران می گویند که ما هنوز هم به تولید مقدار زیادی از گوشت. مصرف کنندگان ممکن است مجبور به پرداخت بیشتر برای گوشت و ترجیح کاهش اندازه بسته و نام های تجاری ممکن است در دسترس به طور موقت. اما نمی خواهد آنها را ببینید به طور کامل خالی و یخچال و فریزر و اگر آنها در مدت کوتاهی پس از یک فروشگاه مواد غذایی restocks.

جهان توسعه یافته به عادت این ایده که قادر به راه رفتن به فروشگاه مواد غذایی و انتخاب کنید تا هر چیزی, اما, که, لوکس, یوسی Sheffi, یک زنجیره تامین کارشناس و مدیر دانشگاه MIT مرکز لجستیک و حمل و نقلگفت: Vox.

“من نمی بینم هر گونه خطر از موقت (و آنها عبارتند) از تعطیلی چند گیاهان,” او گفت:. “شما ممکن است برش دارید و یا مجبور به خوردن مرغ به جای گوشت خوک برای یک یا دو هفته در چند بخش از کشور است. واقعا این یک فاجعه ملی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>