رسانه ها باید حقایق را در زندگی و مرگ بحران: در حال حاضر که این اتفاق می افتد

صفحه اول نیویورک تایمز (دیر) نسخه قابل چاپ برای مارس 20, 2020, با مته سوراخ کردن یک نقشه بزرگ از ایالات متحده, نشان دادن موارد گزارش شده از COVID-19 استان و شهرستان به عنوان از آوریل 19, 4 p. m. EDT. خوانندگان در این مقاله صفحه اصلی شهر شده اند ممکن است به خصوص علاقه مند در تعداد برای ایالت نیویورک — که با توجه به نقشه بود تا به 5,200+ موارد:

NYT Map of Covid-19 infection.

تبلیغات:

جالب صبح که کاغذ تحویل داده شد که نسخه آنلاین از نقشه ظاهرا آخرین آمار تا به حال موارد در ایالت نیویورک در 4,100+ — 1,100 کمتر از یک کاهش تقریبا 20% — بدون توضیح برای اختلاف. (نشان دادن نمایی رشد شیوع, توسط, بعد از ظهر, مارس 20 نقشه های آنلاین تا به حال 7,100+ موارد برای ایالت نیویورک است.)

New York Times online map of Covid-19 outbreak, March 20 2020, 10:45 am

من این را نه به دلیل آن را آسان برای پیگیری از همیشه در حال تغییر اعداد در یک بیماری همه گیر اما به دلیل آن را بسیار حیاتی به ارائه اطلاعات دقیق به خصوص در مورد شیوع رشد و به ویژه هنگامی که شما یک خروجی است که مقامات و نظر-راننده هستند به احتمال زیاد به نگاه به برای هدایت هنگامی که تصمیم گیری و توصیه ها در مورد اقدامات شدید نیاز به توقف coronavirus.

تبلیغات:

WaPo: This is the biggest blunder in presidential history

واشنگتن پست جنیفر روبین (3/18/20) گمراه کننده نشان می دهد که در بهترین سناریوی آمریکا را از دست بدهند 1.1 میلیون نفر به کروناویروس.

کمتر قابل اغماض مثال با نفوذ رسانه های صوتی عدم دریافت این داستان راست بود جنیفر روبین مارس 18 ستون واشنگتن پست که به حق مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای ضرب بی مهارت پاسخ به همه گیر. اما در آن ستون روبین آیا او خود را بی مهارت نوشتن:

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان نداد واقعی به رسمیت شناختن قدر مشکل تا زمانی که دولت او رو نگه دارید از یک مطالعه از بریتانیا. “امپریال کالج لندن گفت که اگر هیچ چیز انجام شده توسط دولت ها و افراد و همه گیر باقی مانده کنترل نشده 510,000 می میرند در بریتانیا و 2.2 میلیون نفر در ایالات متحده بیش از این دوره از شیوع” ارسال گزارش. حتی اگر ما در حال حاضر موسسه یونیفرم, اقدامات جدی برای کاهش گسترش ویروس ما را “کاهش مرگ و میر به نصف به 260,000 مردم در بریتانیا و 1.1 میلیون دلار در ایالات متحده است.”

توسط روبین حساب ما محکوم به هفت رقم تلفات, تلفات, بدون توجه به آنچه ما انجام می دهیم. اما این چیزی نیست که پست اخبار مقاله او با استناد به گفت. بلافاصله بعد از عبور او نقل قول — اما قطع یک عکس — داستان همچنان ادامه دارد:

تبلیغات:

در نهایت اگر دولت بریتانیا رفت و به سرعت تمام به سرکوب گسترش ویروسی — هدف برای معکوس کردن بیماری همه گیر رشد و کاهش بار مورد به پایین ترین سطح پس از آن تعدادی از مرده در این کشور می تواند افت به زیر 20,000. برای انجام این محققان گفت: بریتانیا را به اجرا اجتماعی فاصله برای کل جمعیت منزوی کردن همه موارد تقاضا قرنطينه از کل خانواده ها که در آن هر کسی که بیمار است و همه مدارس و دانشگاه ها — و این کار را نه برای هفته اما برای 12 تا 18 ماه تا یک واکسن در دسترس است.

از 260,000 به 20,000 است, بدیهی است, قابل توجه قطره; اگر همان کاهش در مرگ و میر پیش بینی شده است که برای ایالات متحده است که می تواند تلفات پایین 85,000. به مبالغه هزینه در زندگی انسان از چه منبع خود را ارائه می دهد به عنوان بهترین سناریو توسط 1200% است که به سادگی غیر مسئولانه است.

WaPo: A chilling scientific paper helped upend U.S. and U.K. coronavirus strategies

تبلیغات:
واشنگتن پست (3/17/20) گزارش داد که یک کلید انگلیسی, گزارش تصور رفتن دولت “تمام به سرکوب گسترش ویروسی” — که آن را نداشت.

و باید آن را به رسمیت شناخته است که او منبع واشنگتن پست, اخبار, مقاله توسط ویلیام غرفه (3/17/20) خود فعاليتی امپریال کالج تحصیل در یک راه بسیار مهم. آن را تصور دولت رفتن “تمام به سرکوب گسترش ویروسی”; شما توجه داشته باشید که توضیحات آن از اقدامات ارائه شده را شامل نمی شود ممنوعیت زیادی مجامع عمومی و یا خاموش کردن فضاهای عمومی مانند رستوران ها و کافه و سینما و تئاتر به عنوان شهر نیویورک اعلام کرد آن را در 15 مارس. و آن را قطعا نمی تامل همه غیر ضروری کارکنان ماندن در منزل به عنوان یکی از پنج آمریکایی گفته شده بود به انجام مارس 20. (نگاه کنید به FAIR.org, 3/17/20.)

می تواند این شدید تر مداخلات کاهش مرگ و میر زیر 85,000? می تواند آنها را به امید برای بازگشت به ظاهر عادی زودتر از یک سال و یا 18 ماه ؟ به نظر می رسد اما پست گزارش پیشنهاد شده است که در مقایسه با متوسط محدودیت های مدل امپریال کالج هستند که ما می توانید انجام دهید.

با توجه به اینکه این مطالعه به نظر می رسد که تاثیر عمیقی بر رسمی بحران برنامه ریزی در هر دو طرف اقیانوس اطلس, روزنامه نگاران, به نظر می رسد که تا به حال مشکل قابل توجه خواندن و درک آنچه در آن است و نمی گفت. مقاله نیویورک تایمز (3/17/20) اختصاص داده شده به این گزارش توسط علامت گذاری به عنوان Landler و استفان قلعه, توصیف نسبتا ملایم ویروس-مبارزه با مراحل مدل امپریال کالج به عنوان “رادیکال مستند سیاست” و “مراتب سختگیرانه تر مستندات” هر چند آنها نمی تصور قفل کردن هر کسی است. آنها به مراتب کمتر گسترده از پناهگاه در محل جهت است که تا به حال صادر شده برای هفت شهرستان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو روز قبل (جیوه اخبار 3/16/20).

تبلیغات:

WSJ: Rethinking the Coronavirus Shutdown

و “بازاندیشی,” وال استریت ژورنال (3/19/20) به معنی پایین آبیاری در راهی قرار می دهد که جان میلیون ها نفر در خطر است.

بسیار مهم است که مردم درک کنند که آنچه که به نظر می رسد تنها مهم ترین سند رسمی هدایت تصمیم گیری و منبع برای طرح ناامید کننده ای که coronavirus مربوط به محدودیت ممکن است در محل باقی می ماند تا زمانی که 18 ماه بستگی نشده فرض که شدید ترین اقدامات صورت گرفته برای مبارزه با این بیماری همه گیر اجازه می دهد باید کسب و کار را همچنان به عنوان به طور معمول به عنوان امکان پذیر است. در این کالج سلطنتی که به عنوان نام آن نشان می دهد بسیار نزدیک به دولت بریتانیا به نظر می رسد هدایت همان فلسفه است که به اطلاع قابل توجه وال استریت ژورنال در سرمقاله (3/19/20):

این نمی تواند محبوب به عنوان خوانده شده در برخی محله های, اما فدرال و مقامات دولتی نیاز به شروع به تنظیم خود را ضد ویروس استراتژی در حال حاضر برای جلوگیری از یک رکود اقتصادی است که, کوتوله, و آسیب از 2008-2009…. محرومیت [سریع واکسن] رهبران ما و جامعه ما خواهد شد بسیار به زودی نیاز به تغییر خود را ویروس-استراتژی مبارزه برای چیزی که پایدار است…. امریکا به فوریت نیاز به یک بیماری همه گیر استراتژی است که بیشتر از لحاظ اقتصادی و اجتماعی پایدار از زمان ملی مستند.

به عبارت دیگر صرفه جویی در زندگی است که همه به خوبی و خوب است اما ما باید کسب و کار را اجرا کنند. اگر این نگرشی است که در پشت این گزارش که زیربنای تفکر آمریکا و مقامات انگلیسی و شهروندان نیاز به دانستن است که آنها نمی خواهند یاد بگیرند که آن را از نادرست گزارش.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>