A 1902 lithograph depicting M. Pernelet sitting in water surrounded by crocodiles.

این بار با احساس!

آدولف Friedländer

از فروتن کک سیرک تمام راه را به کینگ کنگ انسان و به خصوص به افتخار سنت قرار دادن گونه های دیگر بر روی صفحه نمایش برای خود ما سرگرمی و عبرت. اما برای همه ریاضی مرغ و تحصیل خوک که پر سابقه carnivals سیرک و sideshows وجود دارد یک حیوان عمل می کنند که تقریبا هرگز به نظر می رسد: آواز تمساح. این کنجکاو شرایطی به وجود آمد به یک دلیل بسیار خوبی است که تمساح نمی تواند آواز بخواند. اما در نوبه خود از قرن گذشته یک مرد جرات به درخواست “تمساح می خوانم؟” پاسخ اشاره کرد که قبلا نداشت. با این وجود:

An old photograph of a man standing in a concrete tub filled with alligators. The man is holding a baton, as if conducting.

Pernelet در سال 1902.

سلطنتی مجله

در حال حاضر شما احتمالا تعجب اگر وجود دارد معاصر حساب Pernelet عمل است مربا بسته بندی شده با اطلاعات غلط در مورد تمساح و تمساح. شما را در شانس هستید در اینجا یک unbylined مشخصات تمساح و تمساح آواز-استاد محمد Pernelet که در اصل منتشر شد فیلادلفیا آمریکای شمالی به عنوان تجدید چاپ در سالت لیک سیتی هرالد, Feb. در 23 سال 1902.

آواز تمساح

“در حال حاضر پس از آن همه بخوان!”

در این فرمان ادا در لحن نافذ قدرت وجود آمد از خمیازه کشیدن دهان از چهارده هیولا تمساح و تمساح از جمله کر ناسازگار و خون curdling roars به عنوان قبل از هرگز affronted گوش انسان.

کسانی که آن را شنیده از یک فاصله امن لرزید و لرزید, لرزید با ترس و وحشت می لرزید با ترس برای ایمنی از مردی که تا به حال شروع به داد و بیداد.

او ایستاده بود به کمر در آب در یک مخزن پر از وحشی saurians که پشت شلاق دم خروس بزرگ سران و بسیار زیاد دهان به انتظارنشسته بودند با دندانهای تیغ مانند وضوح ساخته شده و یک عینک برای رام کردن ندارد حتی دلیرترین.

اما آواز استاد به نظر می رسید کاملا بی حرکت است. او خودمانی tapped ده پا تمساح بیش از پوزه تحت فشار قرار دادند کنار یک شخص بزرگ که در تلاش برای صعود و سپس یک به یک تماس هر یک از خزندگان نام او در واقع تغذیه کل چهارده از دست خود را.

سپس او رفت nonchalantly از مخزن را برداشته کت و چکمه های لاستیکی و لبخند اذعان مشتاق تبریک از مهمانان خود را.

مرد M. Pernelet محترم, فرانسوی, طبیعت و اکسپلورر. تمام پاریس است marveling در جسارت او برای او به تنهایی انجام باور نکردنی از شاهکار تسلط و رام کردن این جانوران وحشتناک.

M. Pernelet است که به عنوان یکی ممکن است به طور طبیعی فکر می کنم یک مربی حرفه ای یک دانش آموز از Hagenback یا Pezon. او عملا کار خود را.

سرسخت ورزشکار شکارچی و تله او چندین بار دور جهان را اعزامی و تبدیل خانه خود را در Ardennes به واقعی باغ وحش.

از مجموعه خود را او تامین موزه ها و menageries با جانوران وحشی و داخلی و مدارس و لیسه با حیوانات, اسکلت, پوست و اشیاء دیگر برای مطالعه تاریخ طبیعی.

این در حالی بود دنبال گوریل ها و شامپانزه ها که اسیر چند کوچک تمساح های طبیعت تصور ایده از طریق علمی کنجکاوی از پیدا کردن تا چه حد آن ممکن بود به آموزش و تعلیم این حیوانات است.

این بود که در سال 1882. او جمع آوری چهارده تمساح و تمساح از باتلاقی و مرداب از فلوریدا و لوئیزیانا جریان از آمازون, حیات وحش از سنگال و پر از گل باتلاق از رود نیل.

این مجموعه نمایندگی های بزرگ مبلغ سرمایه گذاری پول و قابل شخصی در خطر است. برخی از مارمولک ها گرفتار شده بودند توسط در حال اجرا nooses و بريدن ساحل توسط بومیان; دیگران دستگیر شدند در شبکه با سختی و نشکن مش.

یازده سال از کار سخت قرار داده بود در قبل از M. Pernelet ساخته شده کوچکترین تاثیر در دانش آموزان است.

“من احساس تمایل به ناامیدی” او اظهار نظر یک نماینده از آمریکای شمالی است. “من شروع به این باور است که جانوران زشت بودند تنها به خوردن و کشتن و نمی تواند ارائه متمایل به بشر آموزش است.

“من تا به حال نه تنها به رقابت با حماقت—ظرفیت مغز از همه خزندگان بسیار کوچک اما با شدت و عبوس خوی ساخته شده است که یک تمساح مخزن بسیار خطرناک تر از یک قفس پر از شیر.

“در آخرین, اما, Fathma, سیاه پوست l’enfant و یک یا دو نفر دیگر آموخته است که چگونه به غذا را از دست من بدون گاز گرفتن من. سپس من آموزش دیده برای پاسخ به هر, به نام او, به غرش در فرمان من و به انجام تعدادی از کلاهبرداری های دیگر که در ابتدا من را تلقی غیر ممکن است.

“این است که در حال حاضر نوزده سال پس از آغاز کردم و در آن زمان من آموخته اند که بسیاری از چیزهای جالب در مورد این ترس و نفرت موجودات است. من آنها را در بر داشت بسیار بهتر از شهرت خود را.

“برای رسیدن به نتایج من دو چیز لازم است. من تا به حال به عشق جانوران و من تا به حال به یک مطالعه جامع از هوش و منش هر یک از. بدانید یکی نیست به دانستن همه چیز. آنها به طور گسترده ای متفاوت در ویژگی های خود را به عنوان انسان انجام دهد و آنچه می تواند به تدریس شد و اغلب به طور کامل فراتر از درک و قدرت دیگری است.

در حالی که مراجعه کننده در چنین چاپلوس نظر خود را به حیوانات خانگی M. Pernelet اشاره نکرده است به عنوان او ممکن است به خوبی انجام داده اند که او را حمل بر بدن او از سر تا پا زخم زخم برخورد او را با دندان های تیز خود را.

گاهی اوقات این گزش شده اند در نتیجه تصادف گاهی اوقات از خلق و خوی بسیاری از فرار شده اند بسیار باریک. یک خشم تمساح, گیر افتاد, M. Pernelet دست یک روز در زمان تغذیه و کمی کردن دو انگشت خود را نگه دارید می تواند شکسته شود.

و حتی برای این جرم آقای تمساح نمی شد به شدت مجازات برای این مربی را باور نمی کند در ظلم و ستم—تیز رپ در پوزه مورد بدترین ترین سرکش مجرم می شود.

آنها را مجازات آنها بدون خشمگین خشم که یکی ممکن است انتظار داشت از موجودات با ظاهر خود و ظرفیت برای اقدامات تلافی جویانه. برخی از آنها اخم کمی پس از عذاب اما نکته شگفت انگیز این است که همه به نظر می رسد به درک آنچه در آن به معنی. در واقع M. Pernelet است القا به ذهن این عجیب و غریب حیوانات خانگی خاص قطعی ایده درست و غلط—ابتدایی کد اخلاق. شاید او تا به توسعه بومی saurian ویژگی های ساخته شده است که تمساح مقدس به باستان مردم مصر و آن کاهش یافته نهفته و ناپیدا از Ptolemies متوقف نگه نوسان بیش از سرزمین نیل. صبر قطعا تا به حال آن پاداش و در این مثال مبلغ سرمایه گذاری موجه فراوان بازگشت برای مایوس کننده یک وظیفه در حیوانات آموزش درست همانطور که M. Pernelet احتمالا هرگز قبل از مواجهه هر انسان است.

در حالت وحشی, تمساح و تمساح نمی خوردن در فواصل منظم. گاهی اوقات آنها دروغ خفته هفته در یک کشش. M. Pernelet نیست دنبال این روش در مراقبت از خود saurians: او خوراک آنها را هر روز با از ده تا بیست پوند از گوشت اسب: مقدار متفاوت است با توجه به فصل و درجه حرارت.

آن است که ارزش سخن گفتن است که در آب و هوای بارانی این خزندگان بسیار نگران و دلخور است. این ضعف آنها را به اشتراک مشترک با یکی دیگر از سرکش وحش ،

از همه حیوانات, تمساح, طولانی ترین زندگی; کسانی که از M. Pernelet طیف وسیعی از 8 به 200 سال است. هیولا از مجموعه خود را است Fathma که اقدامات ده فوت هفت اینچ در طول و وزن 418 پوند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی