دیدار با الکس مورس گی مترقی شهردار مصرف در 30 سال دموکراتیک وقت

در سن 22 الکس مورس شهردار انتخاب شد Holyoke, ماساچوست در حالی که هنوز یک ارشد در دانشگاه براون تبدیل شدن به جوانترین همجنسگرا شهردار در امریکا است. این تنها کار او شناخته شده برای بزرگسالی خود را زندگی کاری.

مورس در تلاش برای تغییر که در حال حاضر در حال اجرا به عنوان یک پیشرو در مقدماتی حزب دموکرات در برابر Rep. ریچارد نیل که صندلی قدرتمند خانه راه و وسیله کمیته و نماینده ماساچوست در کنگره تقریبا به عنوان طولانی به عنوان مورس شده و زنده است. اولیه برگزار خواهد شد سپتامبر. 1.

تبلیغات:

مورس می آید در سراسر به عنوان متفکر و خود مطمئن باشید با یک سرکش مادام العمر عشق برای همه چیز محلی مدنی که او بوده است که پس از مدرسه.

او با سالن مورد چه انگیزه او را در نیل, و چگونه او قصد دارد به استفاده از اشتها و استعداد برای دست nitty-ریگ دار از سیاست شهرداری برای اجرای یک دستور کار مترقی خیلی بلند پروازانه آن گاهی اوقات می تواند ناپدید می شوند به انتزاع.

مورس همچنین صحبت عمیقا در مورد تجربیات شخصی او در حال رشد کردن گی در یک طبقه کارگر شهر پریدن بی پروا به مدنیت و سیاست های محلی به عنوان یک معلم مدرسه ابتدایی بالا و سفر خود را به عنوان یک جوان شهردار در حالی که کمک به مادر و برادر حرکت جدی در مبارزه با بیماری های روانی و اعتیاد.

تبلیغات:

(این متن ویرایش شده برای طول و وضوح.)

شما می توانید شروع با پس زمینه خود را?

بنابراین Holyoke, ماساچوست که من شهردار یک پست-شهر صنعتی از حدود 40 ، 000 نفر یک بار کاغذ پایتخت جهان و شما می دانید, آن کاهش یافت و در زمان های سخت با نیروهای جهانی شدن و سرمایه داری. من در این زمینه یک جامعه است که تا به حال بالا, فقر, مرده, مرکز شهر, سفید, پرواز, ضعیف مدارس دولتی و جنایت بالا است. مردم فقط به حال این آرام استعفا که هیچ چیز همیشه می تواند بهبود بخشد. و ما فقط به حال همان مردم در سال پس از سال دهه پس از دهه.

تبلیغات:

من بابا و مامان بزرگ در مسکن عمومی و فقر در اینجا هر دو مطرح شده توسط مادران مجرد. ملاقات آنها به عنوان نوجوانان در مسکن عمومی است. من مادر باردار شدم در 17 با قدیمی ترین برادر داگ و کاهش یافته از دبیرستان. نه او یا پدر من تا به حال این فرصت را به رفتن به کالج. پدر من کار می کرد در همان بسته بندی گوشت شرکت در اسپرینگفیلد برای 35 سال کورونادو گوشت شرکت و هنگامی که به دنیا آمدم مادرم شروع یک خانواده مهد کودک در دوران کودکی ما صفحه اصلی.

من جوانترین از سه پسر و رفت به مدارس دولتی. من رو درگیر در چند مدنی تلاش در مدرسه راهنمایی و دبیرستان که من رو به دولت و سیاست است. من پیوست و جوانان کمیسیون. من پیوست یک ایالت گروه به نام بچه پیشرو راه و در کار سیاست و مسائل مربوط به سلامت روان.

تبلیغات:

و به من که من بیرون آمد ، من 16 دانشجوی سال دوم در هولیوک دبیرستان و شروع کردم به مدرسه گی-راست داد. و سپس من تاسیس سراسر شهر بود LGBTQ غیر انتفاعی و هر سال ما سازماندهی جوانان پراید مدل.

من رفتم به دانشگاه براون, اما بر خلاف بسیاری از همکلاسی های من و دوستان در آنجا ماند بسیار متصل به شهر من. خانواده من تا به حال برخی از بسیار چالش های واقعی و مبارزات که باید نگه داشته من نزدیک به خانه و نزدیک به آنها را. مادر من زمانی که او زنده بود تلاش میکردند با بیماری های روانی و اعتیاد برای بسیاری از زندگی خود را, و من می خواستم به وجود داشته باشد برای او. و پس از آن من قدیمی ترین برادر داگ تلاش با اعتیاد به هروئین برای 20 سال گذشته و متاسفانه گذشت از مصرف بیش از حد فقط چند ماه پیش.

آن دو در زندگی واقعی تجربه آگاهانه در راه است که من می دانستم که جهان و بهداشت و درمان و بنابراین من ارشد سال تصمیم گرفتم که من که قرار بود برای اجرا به شهردار. من اعلام نامزدی من در حالی که هنوز یک ارشد در حال اجرا در برابر 68 ساله دموکرات وقت. من زدم در هزاران درب زد بسیار مردمی کمپین رسیده و شامل جامعه لاتین برای اولین بار در دهه و جوانترین و اولین همجنسگرا شهردار شهر. نه سال بعد من هنوز شهردار در دوره چهارم. من 31 ساله و در حال حاضر من در حال اجرا برای کنگره است.

تبلیغات:

چگونه شما را به خدمات عمومی در چنین سنی است ؟

خانواده من سیاسی بود و نه در همه. هیچ کس در خانواده تا به حال اجرا برای دفتر. اولین بار است که افراد در خانواده برگزار شد کمپین ثبت نام یا رفت و به جمع آوری کمک برای من بود.

هیچ چیز می تواند شما را در یک کلاس و آنچه به شما آموخته رشد و توجه به نابرابری در یک راه بسیار واقعی در یک جامعه مانند هولیوک. در نظر گرفتن اتوبوس هر روز به مدرسه و دیدن بعضی از بچه ها که در آن آنها به خانه و دیگران نداشتن برای رفتن به خانه.

تبلیغات:

که لنز به من کمک کرد. من همیشه علاقه مند به خدمات و دولت و کمک به زمانی که ممکن است در مدرسه. من پیوست این مدرسه کمیسیون و ما می خواهم ملاقات با شهردار هر چند ماه به کمک های مالی. به طوری که واقعا به من علاقه مدنی و درگیر شدن و کار کردن با دیگر افراد جوان است.

در دبیرستان من نشسته در جلسات کمیته با شهردار و سرپرست و ما می خواهم پیشنهاد جامع آموزش های جنسی درسی و نژادی و اجتماعی و عدالت آموزشی برای معلمان ما. من تبدیل به یک سازمان که با من گیر کرده.

شما ذکر پراید مدل. من کمی مسن تر از شما, نه زیادی. من قصد دارم به 38. من در Fairfax County, فقط در خارج از سی بسیار ثروتمند حومه منطقه مدرسه. من به یاد داشته باشید زمانی که بچه ها برای اولین بار بیرون آمد به عنوان گی در مدرسه من. من فکر می کنم من ارشد. آن را فقط و او فقط آن را همه در. او تا به حال بسیاری از, پشتیبانی, اما آن را نیز زشت است. اما شما را با هم یک پراید مدل و شما فعال سازمان که برای جامعه در مدرسه خود را. و این تفاوت در سال بین ما بسیار باریک است. چیزی اتفاق افتاده است وجود دارد, فرهنگی, و من میخواستم بدونم که اگر شما می توانید بیشتر توضیح دهید.

شما می دانید, آن را تغییر و حتی بیشتر به سرعت در حال از آنجایی که من تا به حال تجربه من در دبیرستان بود. آن را بسیار تشویق به دیدن آینده دانش آموزان را جوان تر و بیشتر وجود دارد trans دید در جامعه است.

تبلیغات:

من به یاد داشته باشید, شما می دانید, مانند بسیاری از مستور در کودکان و نوجوانان مبارزه با تمایلات جنسی من تمام دوران کودکی است. منظورم این است که شما در حال ارسال پیام از دقیقه شما متولد شده بود و در مورد جنسیت خود ارائه و heteronormative رفتار یا زبان. و اگر شما veer از کسانی که هنجارها و سپس شما به طور خودکار به عنوان “دیگر” ، ما همه نوع از یک جامعه مبارزه با آن است.

من می دانستم که من گی در مدرسه و دبیرستان آن را بسیار سخت برای پیدا کردن همجنسگرا, دانش آموزان. من به یاد داشته باشید در زمان شيوع ضد همجنس و موهن زبان. پس از آن بود فراگیر در کلاس ها و راهروها و کلاس بدنسازی و آن را هرگز قطع شود و یا متوقف شده توسط بزرگسالان و یا مربیان است.

اگر شما در یک کلاس و برخی از بچه ها می گوید: “آه که این طوری می گی” و یا تماس با کسی کس یا فلان چیز معلم فقط می گوید: “بیایید حرکت می کند.” وقتی که من شنیده ام چیزهای که به عنوان یک مستور بچه و معلم فقط آن کاهش یافته است که تایید این نوع از زبان و بدیهی است که مفید نیست.

اما زمانی که من رفتم برای اولین عقب نشینی برای نوجوانان پیشرو راه بود که برای اولین بار در زندگی من ملاقات افراد سن و سال من بودند که آشکارا همجنسگرا, خوشحال, در یک رابطه است. آن چشمان من را باز کرد و من نگه داشته در تماس با آنها و در عرض چند ماه من بیرون آمد و به پدر و مادر من. من نمی خواهم آنها را به پیدا کردن از هر کس دیگری.

تبلیغات:

و من به یاد داشته باشید — آن را مای اسپیس در آن زمان و هنگامی که من به روز شده من “علاقه” تب بر روی مای اسپیس آن را فقط در سراسر مدرسه.

از دست به شنهای زمان.

من می دانم آن وجود ندارد در هر نقطه دیگر. شاید من می توانید آن را بکشید تا به نحوی.

اما من شروع گی-راست داد. من فکر می کردم ما را فقط باید یک زن و شوهر از دانش آموزان وجود دارد اما ما تا به حال ده ها تن از مردم در اولین جلسه. ما سازماندهی مدرسه گسترده مجمع در زمینه مسائل دو ساعت طول تمام 1200 دانش آموزان لازم بود برای رفتن. من به یک سخنرانی در مورد بیرون آمدن و تمایلات جنسی من در مقابل تمام بدن دانش آموز. من دعوت برخی از مهمانان ویژه. ما دانشجو-led آموزش برای همه معلمان در منطقه و یا در مدرسه بالا در مورد ایجاد وقفه ضد همجنس زبان قرار دادن “فضای امن” برچسب در کلاس های درس. بسیاری از آنها هنوز هم در آن کلاس های درس.

تبلیغات:

در حال حاضر زمانی که من رفتم سالن با شهردار که خیلی باحال بود. اما من به یاد داشته باشید در زمان وجود دارد پدر و مادر از همکلاسی های من که تا به حال بسیاری از مسائل که با مجلس است. وجود دارد و معلمان بودند که به همان اندازه ناراحت اصلی برای ما اجازه می دهد برای انجام آموزش. وجود دارد برخی از نامه به سردبیر از پدر و مادر گفت: ما دلگرم کننده بود آزمایش جنسی و deviancy که همه چیزهای دیگر. و من بسیار آوازی نوجوان, بنابراین من نامه نوشت و عقب و بسیج مردم در اطراف ما. آن را احساس می کنیم کمی جلوتر از زمان ما از لحاظ دبیرستان سازماندهی.

در حال حاضر آن را تکامل زیادی است. ما استفاده می شود به انجام این کار جوانان, پراید مدل, و ما تا به حال بیش از 600 یا 700 کودکان و نوجوانان از سراسر غرب ماساچوست اما من فکر می کنم در حال حاضر به یک اندازه بیشتر و بیشتر در افراد جوان احساس راحتی با ابراز جنس خود. رفتن با همان جنسیت شریک به یک به طور منظم دبیرستان مدل بسیار عادی تر امروز از آن بود که حتی 15 سال پیش.

منظورم این است که آن را سرگرم کننده و نوع خوب به خود ما و فضایی که در آن ما می توانیم خودمان را. اما آن را نیز پیشرفت می دانیم که ما می تواند در آن فضاها و همچنین احساس می کنم که ما می توانیم خودمان بیان راه است که ما می خواهیم.

وجود دارد مقدار زیادی از سطحی شباهت بین شما و یکی دیگر از شهردار پیت Buttigieg. هر دو از شما بلند پروازانه, آشکارا, گی, در حال اجرا یقه آبی شهرها. مراقبت به صحبت می کنند به چه چیزی شبیه و شاید رسم خطوط بین شما ؟

خوب جالب است. پیت و من رو انتخاب همان روز در نوامبر 2011. من برای اولین بار او را ملاقات نمود چرا که دانشگاه هاروارد اجرا می شود شهردار جدید این برنامه در کندی مدرسه از دولت که در آن آنها را به این همه شهرداران منتخب با هم از سراسر کشور است. و ما هر دو رفت که در سال 2011. به طوری که زمانی که من برای اولین بار ملاقات پیت جوان دیگر شهردار احتمالا نزدیک وجود دارد به سن و سال من. من 22 بود و من فکر می کنم او در اواخر دهه بیست و اوایل دهه سی از جنوب خم. اما او در زمان. من 22 و آشکارا همجنسگرا. من تا به حال شده است برای شاید شش یا هفت سال پس از آن, و من تا به حال هیچ ایده که او همجنسگرا بود در آن زمان. اما ما آویزان به حدی در شام و کلاس.

آیا او می دانم که در زمانی که شما بودند ،

من فکر می کنم او می دانست که من همجنسگرا هستم. من خیلی باز در مورد آن وجود داشته است بسیاری از مقالات نوشته شده در مورد جوانترین همجنسگرا شهردار منتخب در این کشور چیزهای شبیه به آن. بنابراین من تصور می کنم او می دانستند اما ما هرگز واقعا وجود دارد. او در گنجه او به احتمال زیاد اجتناب از رفتن به هر حال وجود دارد.

ما هر دو از نسبتا طبقه کارگر مناطق. ما قطعا باید زمینه های مختلف از نظر خانواده ما و از نظر پس زمینه از کلاس و افتخار و پیشرفت تحصیلی. پس از آن های مختلف مبارزات و چالش است.

اما زمانی که من دیدن پیت به عنوان یک همجنسگرا نامزد ریاست جمهوری, ازدواج به شوهر خود بودن باز و صادقانه همه که بسیار واقعی است. همه ما باید خود ما جدول زمانی و آن را هرگز خیلی زود و یا خیلی دیر به بیرون می آیند و همه ما باید به یکدیگر احترام فرایندهای داخلی و مبارزات و هرگز باطل کسی تصمیم گیری. من بیشترین احترام را برای او. ما موافق در بسیاری از سیاست ها و من فکر می کنم ما اختلاف نظر دارند گاهی اوقات در مورد چگونگی گرفتن وجود دارد. اما ما هر دو عاشق کشور ما است و ما می خواهیم آن را به یک مطلب فقط جایی برای همه.

چه چیز است که شما می خواهید به تغییر و یا ایجاد کنید ؟

من همیشه رانده شده توسط یک شور و شوق برای ارائه یک صدای به کسانی که فقط شده مانند بسته برای مدت طولانی. بسیاری از مردم فقط به انجام بهترین آنها می توانند برای دریافت, برای سالم ماندن به پرداخت اجاره خود را برای زندگی در یک مکان امن برای پیدا کردن مسکن. روزانه تصمیم گیری است که من می تواند منجر به آن چیزهایی که ممکن است برای مردم در شهر است.

من در یک شهرستان است که 50% لاتین وجود دارد و بسیار قوی گارد اینجا. من تا به حال بسیار شدید تمرکز بر سرمایه گذاری در مرکز شهر و از جمله پورتوریکو جامعه است. شما هرگز می دانم که ما باید این تنوع ما را هنگامی که شما نگاه در دولت ما در گذشته ما آتش گروه ما اداره پلیس سر گروه ما شهر ما تخته و کمیسیون.

من شده است بسیار عمدی در مورد ساختمان تالار شهر است که شامل همه است. به نظر می رسد مانند آن را صحبت می کند زبان اکثریت قریب به اتفاق مردم ما در اینجا. هنگامی که شما را به تصمیم گیری است که راه شما اغلب دریافت پوش بک از افرادی که امتیاز که احساس آنها در حال از دست دادن چیزی. اما مرکز ماموریت من این است که ساخت هولیوک یک محل که در آن بدون توجه به آنچه شما شبیه و یا آنچه زبان شما صحبت می کنند و یا که در آن شما می آیند یا از چه محله شما زندگی می کنند شما هم می توانید یک آموزش و پرورش خوب و زندگی در یک محله امن و یک کار خوب.

مبارزه برای عدالت و عدالت و حقوق صاحبان سهام شده اند ریشه دوانده با من از آنجایی که من بچه بودم. و این چیزی است که همیشه درایوهای من وقتی که من فکر می کنم در مورد آنچه که من انجام.

زمانی که من رئیس تنها 49 درصد از دانش آموزان ما بودند فارغ التحصیلی از دبیرستان. اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزان به خوبی در خدمت منطقه ما بودند کم درآمد دانش آموزان لاتین. و امروز نزدیک به 75 درصد از دانش آموزان ما در حال فارغ التحصیل شدن از دبیرستان. ما انجام داده ایم که با ایجاد یک سیستم مدرسه که در واقع در دیدار دانشجویان ما که در آن آنها در فراهم می کند و یک مسیر برای هر دانش آموز. آن را نمی کند خاموش کردن و یا حذف دانش آموزانی که نیاز به آموزش عمومی بیشتر است.

برای مثال ما در یک نقطه به بالاترین نرخ بارداری نوجوانان در کل کشور. مدرسه ما در منطقه تحت فشار قرار دادند و مادران جوان از سیستم ساخته شده و آنها احساس آنها نالایق از کیفیت آموزش و پرورش است. ما ساخته شده است یک سیستم مدرسه که با ظرفیت مادران جوان و همکاران با سازمان های محلی برای ارائه مراقبت روزانه. آن را می فرستد یک پیام است که شما مجبور به انتخاب بین مادر بودن و گرفتن دیپلم دبیرستان می باشد.

ما همچنین تشکیل مشارکت با جامعه ما, کالج, ما نونما ما حرفه ای و دبیرستان ارائه در شب و تعطیلات آخر هفته و آموزش و پرورش جایگزین مسیر برای دانش آموزان که فقط نمی رشد در یک نمونه هشت ساعت در روز در مدرسه. کسانی که برخی از پیشرفت های ساخته ایم.

کنگره نیل خواهد انتقاد من برای مدارس ما در آنچه به نام دولت امانت زمانی که دولت طول می کشد کنترل از مدرسه محلی منطقه. اما اینها خود را در مدارس بیش از حد ، او ما عضو کنگره است. بنابراین آنچه که او انجام داده برای ما مدارس دولتی در هولیوک و در اسپرینگفیلد و یا در سراسر منطقه ؟ دو تا از سه مدرسه در مناطق ماساچوست که تحت امانت در 1st کنگره منطقه. زمانی که ما در تلاش برای حفظ کنترل محلی در 2015, کنگره نیل بود هیچ جا یافت می شود.

چه چیز دیگری شما خودتان را متمایز از وقت?

این شروع می شود با نفوذ پول در سیاست است. کنگره نیل است مانند پوستر کودک برای همه چیز است که اشتباه دولت در واشنگتن داده است که او را بالا گیرنده از شرکت های بزرگ پول از هر عضو کنگره از حزب دموکرات و یا جمهوری خواه و است که به طور مستقیم تحت تاثیر این راه او با استفاده از قدرت خود در واشنگتن است. نگاه هیچ بیشتر از تاثیر و نفوذ او در کشتن یک قطعه از قانون در تعجب صورتحساب های پزشکی پس از استون شد بزرگترین اهدا کننده از این چرخه به او 50.000 دلار و لابی در برابر این لایحه که او پرسشگری دارد کشته شدند.

من معتقدم مراقبت از سلامت یک حق انسانی به خصوص در میان این همه گیر که در آن 40 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست داده و بسیاری از آنها در حال حاضر خود را از دست داد بیمه بهداشت و درمان. اما کنگره نیل است که با استفاده از قدرت خود را به حمایت مالی از بخش خصوصی صنعت مراقبت های بهداشتی به جای مبارزه برای مراقبت از سلامت به عنوان یک حق انسانی. ما بیمارستان بسته شدن در منطقه تولد بسته شدن مراکز روانپزشکی تخت بستن.

او تنها عضو ماساچوست هیئت نمایندگان کنگره و نه اعضای کنگره و دو سناتور — که حاضر به پشت سبز جدید مقابله و همچنان به گرفتن پول از سوخت های فسیلی میباشد. در همان زمان او مذاکره USMCA با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که به طور کامل نادیده بحران آب و هوا. منظورم این است که هر عمده ملی محیط زیست سازمان بیرون آمد و در برابر آن توافق و کنگره نیل فوق العاده افتخار از مذاکره آن است.

او از دفاع از مجوز بودجه که دوباره محروم از داخلی اولویت ها و ارائه میلیاردها دلار برای جنگ و نظامی.

اما صرف نظر از وابستگی سیاسی و یا ارزش های مردم فقط می خواهید یک عضو کنگره است که در دسترس است که نشان می دهد که در ارتباط با منطقه است. و کنگره نیل است که هیچ یک از کسانی که همه چیز. او تا به حال یک تاون هال در اینجا در نزدیک به سه سال است و مردم در حال حاضر به دنبال یک رهبری قابل مشاهده است که آنها می توانند نگه دارند که آنها می توانند با برقراری ارتباط. بنابراین من نمی خواهم مردم را به ارسال من به واشنگتن برای انجام این کار برای آنها. من می خواهم به شریک زندگی خود در کنگره است. من می خواهم به یک شریک محلی مقامات منتخب به ساکنان و ترکیبات که در اینجا زندگی می کنند به احساس مانند آنها یک عضو کنگره است که به دنبال آنها و منافع خود را نه به دنبال منافع ثروتمندان و به خوبی متصل شده است.

که از بودن یک شهردار برای رفتن به کنگره چگونه خواهد مهارت های خود را و روش ترجمه یا خدمت به مانند یک پل به ملی تغییر دهید ؟

من می رسند در واشنگتن با نه سال از اجرایی حاکم بر تجربه است که متفاوت از برخی از اعضای کنگره است. بنابراین من تجربه کار با افرادی که لزوما به اشتراک گذاری ارزش من.

یکی از تفاوت های بین آمریکا و کنگره نیل در خاص خودم است من نمی راه رفتن به اتاق شورای واگذاری استدلال به آنها در شروع. من می دانم که ارزش من, من می دانم آنچه من می خواهم برای به انجام رساندن و چرا و من کار به عنوان سخت به عنوان من می توانم برای انجام تا آنجا که من می تواند برای دیدار با این سیاست هدف است. من می دانم که من هرگز 100 درصد اما من فکر می کنم بیش از حد اغلب دموکرات مانند کنگره نیل غار به سمت راست اجازه می دهد که جمهوری خواهان برای تنظیم پارامترهای.

شما نمی توانید آنچه شما لازم نیست برای مبارزه با. اما اگر ما در واقع یک حزب نیست که خریداری شده توسط شرکت ها و منافع خاص تصور کنید آنچه که ما می توانید انجام دهید با کاخ سفید و مجلس نمایندگان و سنا است. ما که قبل از ما شده اند قادر به تحویل تحول تغییر به آسیب پذیر ترین اعضای جوامع ما.

سال گذشته اولین بار است که مجلس تا به حال جلسات در مدیکر برای همه, نه به این دلیل که سخنران تصمیم گرفت از آن ایده خوبی است به طور ناگهانی اما از آنجا که ما رشد تدریجی حزبی و انتخاب بیشتر ترقی خواهان در کنگره آمریکا در سال 2018 است. و این چیزی است که ما در حال رفتن به انجام دوباره در سال 2020 است.

اما در حال حاضر ما نمی کنگره است که در دسترس است. مردم می خواهند بدانند که نماینده خود در واشنگتن می آید از این جامعه است.

شما جوان هستید و شما رو درگیر در یک کار جدی در تاثیرپذیر سن. این یک زمان عجیب و غریب به اتهام شهر. چه شما در یادگیری به عنوان شما را تبدیل به یک فرد بالغ در جهان در همان زمان شما مسئول یک گوشه ای کوچک از آن دنیا ؟ چه اشتباهات شکل شما ؟

با تشکر از شما برای درخواست آن است. من کل 20s من صرف مبارزه و یا در حال شهردار و من نیز تا به حال برخی بسیار واقعی چالش های شخصی بیش از حد پس از تبدیل شدن به شهردار. مرور از مرگ برادرم به من گفت: قبل از تجربه از دست دادن و در یک راه بسیار واقعی و چند سال گذشته با آن و مرگ مادر و مرگ مادر بزرگ من. برخورد با آن در حالی که یک شهردار و داشتن حمایت خود را از تشکیل و جامعه خود شده است یک چیز زیبا اما همچنین بسیار دشوار است. در سال 2017, کمپین من می خواهم به ترک دفتر مبارزات انتخاباتی و پس از آن دیدار من با مادر در بستری روانپزشکی واحد در شهر است. مرور کسانی که در فضاهای مختلف و مبارزات یک چالش بوده است.

از نظر فضای سیاسی و ریسک گرفتم سال اول من در دفتر من نمی تواند همه چیز را به همه. من مبارزه بر ضد کازینو پلت فرم و در سال اول من در وجود آمد لحظه ای که در آن من تصمیم به کشف یک پیشنهاد از یک کازینو توسعه دهنده. من فکر وجود دارد یک فرصت برای کشف امکان که در این شهر و من مقاومت مواجه شدید از قوی ترین حامیان و ترکیبات که نا امید شدند. اما من احساس آن را مسئولیت من به عنوان شهردار به بررسی یک پیشنهاد جدید است.

اما پس از آن من به یاد داشته باشید فکر من در مورد این موضوع و وجدان و ارزش های شخصی من احساسات هستند که این از دست دادن. آن شخص پول از اقتصاد محلی. نمی افزودن ارزش به شهر ما. و ما نیاز به سرمایه گذاری در آن بیشتر بلند مدت پایدار اقتصادی استراتژی توسعه است.

من تصمیم به حرکت به جلو, اما من به یاد داشته باشید روزی که من تصمیم گرفتم به جلو و پلاگین در کازینو پیشنهاد و من فقط احساس تسکین کامل. من خوشحالم که من سال اول خود را در دفتر. من هرگز به همه خوشحال اما تا حدی که من می توانم, من همیشه باز و صادقانه و من توضیح موقعیت و به همین دلیل من فکر می کنم آن را در خدمت منافع از ترکیبات و جامعه است.

در صورتی که باعث می شود شما از دست دادن یک انتخابات و یا از دست دادن حامیان آن است که آنچه در آن است. شما باید به زندگی با خود و در خود نگاه در آینه و افتخار از تصمیم گیری شما را. و برخی می خواهند با من و برخی نه. در بسیاری از راه های این کار من به آموزش مردمی و آنها را همراه با من است.

آیا شما احساس می کنید راحت صحبت کردن در مورد خود و برادر خود را? چگونه آن تجربه شکل نه فقط خود را شخصا اما خود سیاست نیز هست ؟

اطمینان حاصل کنید. منظورم این است که من فکر نمی کنم شما نیاز به تجربه شخصی با مردمی که در حال مبارزه با سوء مصرف مواد یا سلامت روان به همدلانه و یا پرشور در مورد آن. اما آن را سخت برای جدا کردن این دو است.

وقتی که من در ژانویه سال 2012 ما تا به حال سوم بالاترین نرخ HIV و هپاتیت C در کشور به دلیل IV استفاده از مواد مخدر. نتايج نشان داد که آسيب در برنامه های کاهش, مانند سوزن در برنامه های مبادله یک تفاوت بزرگ را. این بود که در سال 2012 وجود دارد و تنها چهار سوزن تبادل برنامه های دولت در آن زمان و نه یک برنامه باز کرده بود تا از سال 1995. بنابراین من باز کردن یک سوزن ارز برنامه که بهار در همکاری با هیئت مدیره بهداشت و درمان. ما شورای شهر سال قبل قرار داده شده بود یک nonbinding رفراندوم قبل از رای دهندگان بپرسید اگر آنها تایید شده از یک یا نیست و اکثریت رای دهندگان گفت: هیچ.

من می دانستم که, اما من همچنین می دانستم که آن را در بهترین منافع بهداشت عمومی برای شروع این برنامه با وجود این واقعیت است که من را وادار به عقب رانده. من شکایت توسط شورای شهر در آن زمان است. طرح دعوی در دادگاه در رفت و من فکر می کنم چهار سال اما ما به پایان رسید تا حل و فصل و از آن منجر به تغییر دولت قانون که تعریف انجمن بهداشت و نه شوراهای شهر به عنوان قدرت است که می تواند باز کردن یک سوزن ارز برنامه در ماساچوست شهرستانها و شهرهای کوچک. بنابراین امروز وجود دارد 30 سوزن ارز برنامه در سراسر کشور که در سال 2012 پنج وجود دارد.

و برادر من یکی از کسانی که تا به حال هپاتیت C از IV استفاده از مواد مخدر و شما می خواهید خود را به اعضای خانواده و دوستان و جامعه خود را به سالم زمانی که آنها به دنبال درمان. سوزن تبادل برنامه های بیش از فقط در مورد دریافت و توزیع تمیز سرنگ. آن را نیز در مورد اتصال مردم به آسیب-برنامه های کاهش. و آن را ممکن است اولین بار که آنها نشان می دهد تا آن را ممکن است 12th, اما آنها به سوزن تبادل برنامه و شاید تصمیم به دنبال درمان و رفتن به سم زدایی. ما را از سفید کننده کیت و Narcan و آیا مصرف بیش از حد پیشگیری آموزش.

برادر من گاهی اوقات ناپدید می شوند برای چند روز اما ما تا به حال به اندازه کافی نزدیک رابطه که در آن زمانی که او آماده برداشت می شود که هر جا او بود من او را انتخاب کنید تا و برخی از تماس ها و سعی کنید برای پیدا کردن یک سم زدایی تخت برای او و او را رها کردن و مطمئن شوید که او خوب بود. و چند بار حتی من به عنوان شهردار هولیوک به معنای واقعی کلمه نمی تواند پیدا کردن یک تخت برای او در غرب ماساچوست. آن را بسیار واقعی برای خانواده ام و اگر آن را برای من واقعی من فقط می توانید تصور کنید که این مبارزه آن است که برای خانواده های دیگر در سراسر منطقه.

شبیه به مادر من. او دچار افسردگی و بیماری های روانی و بسیاری از مردم هرگز آن را می دانم. او می خواهم که سال خوب اما سپس او را به تیره تر محل که در آن او فقط می خواهد به من می گویند: “ای کاش مردم درک آنچه که من از طریق رفتن.”

من آرزو می کنم من تا به حال برخی از خارق العاده عنصر است که مردم می توانید ببینید و درک کنید اما وقتی که می آید به سلامت روانی هنوز هم وجود دارد بسیار ننگ و سوء تفاهم از آنچه که مردم در حال تجربه. و گاهی اوقات آن را به معنای مادر من نمی تواند در رویدادهای اما او همیشه وجود دارد در روح و روان.

من تا به حال به حرکت این نظام سلامت ، من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار ما رفت و به یک محل و آنها می گویند “ببخشید شما بیمه نمی تواند انجام شود در اینجا.” ما یک فدرال سیستم مراقبت های بهداشتی است که نمی دهد اکثریت مردم پوشش برای سلامت روانی یا سوء مصرف مواد و در وسط این بیماری همه گیر در منطقه ما روانپزشکی بیمارستان ها در حال بسته شدن می تواند مردم را پیدا بهداشت روان. آنها نمی تواند پیدا کردن درمان تخت. منظورم این است که وضعیت موجود. چه کسی می تواند پس از 32 سال در کنگره افتخار از نتایج اینجا را در منطقه ؟

آنچه که در نظر شما بزرگترین چالش پیش روی کشور امروز و یا به طور خاص رو به ترقی خواهان?

بزرگترین چالش ما در حال حاضر در کشور بین بردن سفید برتری و سیستمیک نژاد پرستی در ما نهاد و چگونه آن تعبیه شده است در هر تصمیم گیری در سیاست ما را از دولت فدرال در پایین. تا زمانی که ما در واقع می تواند چهره زشت تاریخ این کشور و مدرن تظاهرات از برده داری و چگونه آن را همچنان به جلوگیری مردم از بودن کامل خود را selves ما در حال رفتن به کشور است که ما فکر می کنیم ما.

من می دانم که یک بیانیه و نوع گسترده نه یک سیاست خاص موضوع اما من فکر می کنم که این تا حد زیادی بزرگترین چالش ما به عنوان یک کشور است. ما یک مقدار زیادی از کار را به انجام در نظر ما چگونه زندگی می کنند زندگی ما بلکه در چگونه ما به تدوین و فرموله کردن سیاست است که به طور مستقیم حمله تاریخ کشور ما و مطمئن شوید که ما در حال کشور ما خواهید بود.

ما لازم نیست که یک عضو کنگره است که درک ضرورت این لحظه در مورد این موضوع خاص است. من یکی از اولین شهرداران در کشور را به هولیوک یک پناهگاه شهرستان در سال 2014. من اولین و تنها شهردار در سال 2016 به طور علنی حمایت قانونی کردن استفاده تفریحی از حشیش و ماری جوانا.

ما انجام آنچه ما می توانیم در سطح محلی اما بدون یک عضو کنگره که در واقع سهام آن ارزش ها است و با استفاده از قدرت صدای خود را, ما فقط می تواند انجام دهد بسیار است. مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا پاییز گذشته است که نیاز به شهرداران مثل من به صراحت ارسال نامه ای به دولت فدرال گفت: ما همچنان خوب با اسکان مجدد پناهندگان در جوامع ما است که این مورد برای چند دهه. من امضا این نامه ، اما شهردار Springfield, کنگره نیل متحد حاضر به امضای آن است. وقتی پرسید که آیا او با موافقت یکی از بزرگترین حامیان و عملیاتی که برای امتناع خود را به امضای این نامه کنگره نیل حاضر به یک طرف.

بنابراین حتی در طول این قیام در سراسر کشور کمیسر پلیس و شهردار اسپرینگفیلد تلاش برای بازگرداندن پنج افسر پلیس که در حمله مردان سیاه و سفید کردن وظیفه در یک بار و فقط اخراج یک افسر رنگ برای ارسال یک سیاه زندگی موضوع تصویر شخصی او Instagram. همه به سکوت ما در کنگره.

مردم به دنبال یک عضو کنگره که محتضر فوریت لحظه درک این مسائل است. به عنوان یک مرد سفید پوست بیش از حد با من امتیاز من نیاز به استفاده از صدای من به عنوان شهردار و در نهایت به عنوان یک عضو کنگره به عنوان یک متحد به یک همدست و به طور فعال در پیاده سازی این سیستم ها و ایجاد سیاست است که به طور مستقیم آدرس آن است. کنگره نیل است فقط قادر به آن شخص است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>