دیدار جیمی هریسون دموکرات گرفتن مبارزه به لیندزی گراهام: قسمت 2

Jaime هریسون است کارولینای جنوبی دموکرات در حال اجرا در برابر دیابت لیندزی گراهام در این پاییز. او overperforming در پای صندوق های رای و باد گراهام از آب در جمع آوری کمک های مالی در صدر 25 سال وقت در هر دو دوره گزارش در این سال است. هفته گذشته هریسون اعلام کرد 14 میلیون دلار مسافت در حالی که گراهام کشیده $8.4 میلیون نفر است.

دموکرات ها به طور معمول تمایلی به قرار دادن امیدوارم که در دولت مانند کارولینای جنوبی حتی با تمرکز مبارزات انتخاباتی و کاریزماتیک نامزد شده است. دست و پنجه نرم از کتاب مقدس کمربند کارولینای جنوبی رای دادند برای دموکرات ها تمام راه را از بازسازی به 1960s, کوه در می رم از حزب جمهوری خواه مانند بسیاری از ایالات جنوبی در پاسخ به جنبش حقوق مدنی. در سال 1964 در ایالت کارولینای جنوبی یکی از شش متحده به رای Barry Goldwater, the godfather مدرن محافظه کار جنبش است. آن رفته قرمز در هر انتخابات از آن پس با تنها استثنا از سال 1976 وقتی که می رفت برای جیمی کارتر متوسط دموکرات از همسایه گرجستان است. در سال 2016 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضرب و شتم هیلاری کلینتون در پلمتو دولت با 14 امتیاز 55 تا 41%.

تبلیغات:

هنوز Harrison, الهام بخش امید. آن ضرری ندارد که گراهام ناپدید شد از دولت تقریبا به طور کامل دیده می شود در حال حاضر توسط بسیاری از ترکیبات به عنوان فقط یک باشگاه در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کیسه های گلف. هر چند که سجده بازی های برگزار شده است به خوبی به گالری در حق بسیاری از اهالی کارولینای جنوبی از جمله سنتی جمهوری خواهان احساس می کنید که گراهام رفته میا زمانی که آنها به او نیاز دارند بیشتر است. این بحران حاد از این بیماری همه گیر کوروناویروس به نظر می رسد که محور اصلی یک درس: فاصله می تواند عواقب واقعی به خصوص در سطح دولت است.

هریسون ندارد ملی به رسمیت شناختن نام که گراهام می کند اما او نشان داد سیاسی لغو احکام صادره به اجرا cagey, قدرتمند, کمپین. او نیز می ایستد به سود به عنوان یک مرد سیاه و سفید در یک institutionalist در انقلاب سال برای عدالت نژادی.

او همچنین می داند که در این مسابقه او می خواهد اجرا شود. هریسون شعارهای جلا فراگیر و خستگی ناپذیر در پیام و او می داند که او نیاز به قرار دادن در legwork. در حالی که او می گوید: او در تلاش برای ایجاد یک ائتلاف “مانند لیندزی گراهام 1.0” یک منظره نشان می دهد چیزی بیشتر شبیه به Beto o’rourke 2.0: یک آبی خط قرمز دولت در برابر قد شانس (اگر چه این بیماری همه گیر است blunted هریسون برنامه ریزی برای شهرستان-توسط-شهرستان سفر).

تبلیغات:

اما در حالی که هریسون کشیده است تازه وارد نگاه او در مجموع خودی. خود مسیر است که مسائل آمریکا اسطوره: او فقیر در مناطق روستایی Orangeburg اما رفت به دانشگاه ییل به دنبال جورج تاون قانون است. پس از فارغ التحصیلی او امضا به عنوان یک کارمند به کارولینای جنوبی در کنگره جیم Clyburn که در آن هریسون مشغول به کار در قانون مراقبت مقرون به صرفه و در نهایت افزایش به مدیر اجرایی خانه دموکراتیک حزبی.

پس از پنج سال در Clyburn دفتر Harrison نقل مکان کرد و به پودستا گروه در حال حاضر از بین رفته اما در آن زمان در میان بزرگترین دموکراتیک لابی مغازه در واشنگتن است. شخصی خود را در لیست مشتری را به بسیاری از چپ-لیبرال رای دهندگان مکث: Walmart, بوئینگ, General Dynamics, Merck, لاکهید مارتین, ولز فارگو, بانک مرکزی آمریکا harrah’s قمار طرفدار زغال سنگ منافع خاص گروه ائتلاف آمریکا برای تمیز کردن زغال سنگ — آن مقدار زیادی را در یک بار.

چنین رزومه ممکن است به اندازه کافی برای تانک او را در یک لیبرال دژ یا یک مسابقه ملی (آن ممکن است از خط خارج خود 2017 پیشنهاد برای صندلی کمیته ملی حزب دموکرات) اما این هیچ قرص سمی در یک محل مانند کارولینای جنوبی است.

تبلیغات:

هریسون وارد Clyburn دفتر $160,000 بدهی او را می گوید و در طول چند سال آینده قرار داده حقوق و دستمزد خود را نسبت به پرداخت آن و کمک به مادر خود را ملاقات تعهدات مالی در خانه. او آخرین فیلم های موجود برای افشای مالی, فرم ثبت در اوت سال 2019 لیست بین 1.1 میلیون دلار و 3.5 میلیون دلار در دارایی های شخصی. او آمده است یک راه طولانی از Orangeburg.

اما در طول زمان خود را در سی Harrison نگه داشته است و یک پا در کارولینای جنوبی است. در سال 2013 او دولت حزب دموکرات صندلی و در سال 2016 چپ پودستا گروه برای خوب است. او برای DNC صندلی کاهش یافته است اما به تایید تام پرز که رفت به نفع خود.

تبلیغات:

هریسون ازدواج ماری Boyd, فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد و ییل قانون که در حال حاضر تدریس در دانشگاه کارولینای جنوبی مدرسه قانون است. او یکی از متخصصان برتر کشور در مواد غذایی و دارو و مقررات و با توجه به دانشگاه, بیوگرافی تحقیقات خود را با تمرکز بر لوازم آرایشی و مقررات و قوانین و مقررات از حشرات به عنوان غذای انسان.

سالن صحبت با جیمی هریسون در طول و شکست است که گفتگو در دو. شما می توانید به خواندن قسمت اول اینجا است که تمرکز چرا او فکر می کند او می تواند ضرب و شتم گراهام در کارولینای جنوبی است.

این قسط آدرس مسائل مربوط به سیاست — بیشتر به طور خاص مراقبت های بهداشتی — همراه با هریسون تجربه در واشنگتن ارائه می دهد و به او فرصتی برای دفاع از خود رکورد به عنوان یک لابی گر برای برخی از قدرتمند ترین و با نفوذ سیاسی شرکت ها و صنایع در کشور است.

تبلیغات:

در پایان روز, Harrison, دیدگاه های این نژاد تقریبا به طور انحصاری از طریق لنز از ایالت کارولینای جنوبی یک محافظه کار دولت با هر گونه چالش است. برای بزرگ-چادر دموکرات که به عرق چالش اصلی این است که یک بازی هوشمند. اما آن را نیز r را افزایش می دهد بزرگتر پرسش: اگر حزب دموکرات همچنان چپ جنبش چگونه و چه کسی مانند جیمی هریسون جا در ؟

این متن ویرایش شده برای طول و وضوح.

رئيس جمهور سابق Michelin خود مشتری زمانی که شما یک لابی در پودستا گروه انداخت و او را حمایت و پول خود را پشت سر شما در این سال است. قبل از آن او شده است می خواهم یک لیندزی گراهام دهنده. مردم منطقی ممکن است تعجب در مورد آن است.

تبلیغات:

شما با ارسال یک کمپین ایمیل و یا جمع آوری کمک های مالی, ایمیل, به معنای واقعی کلمه ساعت پیش که خواندن “کارولینای جنوبی نیاز به یک سناتور که نمی تواند تحت تأثیر پول و یا قدرت.” با تاریخ خود را که کمی دشوار به فروش برساند.

از زمانی که من به عنوان جیم Clyburn کنگره کارمند تمام قوانین ما قادر به عبور از, من همیشه جنگیده و کار برای مردم ایالت کارولینای جنوبی که تغییر کرده است از آنجایی که من یک پسر بچه کوچک است.

هنگامی که شما نگاه کنید چرا [سابق Michelin صندلی و رئیس جمهور دیک Wilkerson] گفت او از من حمایت, فکر می کنم در مورد متن: من یک رقیب. بسیاری از شرکت ها و مردمی در جامعه کسب و کار همیشه پرچین خود را شرط می بندم و به طوری که آنها در حال رفتن به چوب با شرکت خود را. که فقط مرتب کردن بر اساس از طبیعت وحش مناسب است ؟ آنها نمی نزند.

کیر, Wilkinson شد رئیس یکی از بزرگترین شرکت ها در کارولینای جنوبی است. محترم در هر دو طرف راهرو چرا که او فقط یک عملگرا ، او سعی در گرفتن کار انجام می شود. او با حمایت لیندزی گراهام. و سفید است و اساسا رفته به نقطه ای که آن را در مورد جمهوری خواهان یا دموکرات ها آن است که مردم کارولینای جنوبی می خواهم برخی از تغییر و آنها می خواهند چیزی متفاوت است. وجود دارد و 24 سایر سابق لیندزی گراهام اهدا کنندگان که در حال حاضر به حمایت از من.

تبلیغات:

آنچه او گفته است که “جیمی هریسون است که در آینده از کارولینای جنوبی است. و اگر لیندزی گراهام نه می تواند ایستادن برای حافظه بهترین دوست خود را یک قهرمان جنگ, جان مک کین و سپس آنچه را که او برای انجام کارولینای جنوبی است؟” من فکر می کنم که آن را همه می گوید.

فرض کنید شما وجود دارد, آیا شما بر این باورند کنگره باید نگه دارید تهمت پاسخگو آنچه که او انجام می شود حتی اگر او از دست می دهد? آیا شما پشتیبانی ممکن است تحقیقات جنایی و یا شما می خواهم اجازه دهید کسانی که پروب رها ؟

گوش ما نیاز به تمرکز بر روی مردمی در اینجا در کارولینای جنوبی است. منظورم اینه که جایی که من هستم رفتن به صرف انرژی من. ما بسیاری از مسائل در اینجا است که مردم در کارولینای جنوبی به کمک نیاز دارید که من وقت ندارم به دنبال بازگشت در تاریخ و بگو که آیا این ؟ و چرا شما انجام این کار؟” و همه نوع از همه چیز.

که آنچه لیندزی می کند “witch hunt” در حالی که او را فراموش مسائلی است که مردم در برخورد با اینجا در کارولینای جنوبی است. من نمی خواهید به اتلاف انرژی و زمان بر تمام چیزهای که.

تبلیغات:

این یک استعاره مناسب است ؟ شما رفتن به واشنگتن و شما از دست دادن تماس. اما شما بیش از حد باید خانه را ترک کرد. شما بزرگ شدم اما فقیر را شکست و رفت به دانشگاه ییل و جورج تاون مشغول به کار در سی و شروع به سفر در این rarefied محافل. شما لابی برای شرکت هایی مانند Walmart بوئینگ و لاکهید. شما لابی برای داروسازی, شما برای یک لابی “زغال سنگ پاک” ، از یک دیدگاه لیبرال آن را سخت برای آشتی که با خود را اعلام کرد سیستم عامل و سیاست.

شما می توانید مربع است ؟ مثلا شما برای حمایت از افزایش حداقل دستمزد پس از کار به عنوان یک لابی گر برای خارج?

بله من خواهد بود. اما اجازه دهید به عقب تا برای اولین بار.

گوش من زندگی رویای آمریکایی است که چیزی است که من عمیقا افتخار و چیزی که من اعتقاد دارم که هر کودک در کارولینای جنوبی و یا در سراسر کشور باید این فرصت را به انجام. و من افتخار می کنم از کاری که من انجام داده ام برای کمک به کارولینای جنوبی در روند چرا که با وجود ترک, کارولینای جنوبی, من هرگز چپ کارولینای جنوبی است. او همیشه در قلب من است.

تبلیغات:

حتی زمانی که من مشغول به کار در بخش خصوصی من مبارزه برای برخی از بزرگترین شرکت ها در کارولینای جنوبی است. شرکت هایی مانند میچلین و بوئینگ که سرمایه گذاری کرده اند میلیون ها نفر در دولت به کار گرفته اند هزاران نفر از مردم در سراسر دولت است. آنها دلیل این افراد می توانید با قرار دادن مواد غذایی بر روی میز خود را و پوشاک بچه های خود را.

من هم حمایت برای بهبود کارولینای جنوبی بندر مقام. این لایروبی بندر کارولینای جنوبی در حال حاضر — که یک مسئله بزرگ است — چیزی است که من به طور مستقیم مشغول به کار در. و است که پشتیبانی از اشتغال تقریبا یک نفر از 10 نفر در کارولینای جنوبی است. [واقعیت را بررسی کنید: این به نظر می رسد دقیق است.] این تاثیر بسیار زیادی در اقتصاد کارولینای جنوبی است.

من نیز مشغول به کار در ساخت مطمئن شوید که وجود دارد فرصت برای افراد دیگر برای رسیدن به رویای آمریکایی است. در بخش خصوصی مشغول به کار بودم با دانشگاه کارولینای جنوبی, مطمئن شوید که ما قادر به اهرم بهتر منابع برای برخی از تحقیقات که آنها انجام می دهند و کمک به دانش آموزان فرصت هایی که آنها احتمالا نمی خواهد که من کار می کرد وجود دارد. بنابراین من بسیار خوشحال با چیزهایی که من قادر به انجام و چشم انداز است که من قادر به دریافت کنید.

گوش دادن بر خلاف لیندزی گراهام که در این کشور ایالات متحده آمریکا تنها منافع خاص است که من قصد دارم به تمرکز به عنوان یک کارولینای جنوبی, سناتور کمک مردمی در سراسر کارولینای جنوبی است. افرادی مانند پدربزرگ و مادربزرگ من مردم مثل مادر من. جایی که ذهن من, می رود برای اولین بار

در موضوع افزایش حداقل دستمزد, این چیزی است که من به آن معتقدم. من باور دارم که حداقل دستمزد است که واقعا مهم است و من خواهد شد افزایش حداقل دستمزد. من فکر نمی کنم لیندزی گراهام تا به حال رای گیری برای افزایش حداقل دستمزد در 20 سال به علاوه بر روی تپه.

تنها دلیل او صحبت کردن در مورد آن در حال حاضر است چرا که من صحبت کردن در مورد آن است. تنها دلیل او صحبت کردن در مورد پهنای باند اینترنت و تاثیر آن بر سیستم مراقبت های بهداشتی در اینجا در کارولینای جنوبی و سیستم آموزش و پرورش در اینجا در کارولینای جنوبی است که من صحبت کردن در مورد آن است.

در حال حاضر بخشی از دلیل که چرا چیزهای که نکرده اند و در عمل در اینجا این است زیرا برخی از شرکت های بزرگ نمی خواهید آن را در عمل به دلیل آنها نمی خواهند به حرکت به آن بازار. اما من اهمیتی نمی دهند. من نه کار برای شرکت ها; من کار برای مردم کارولینای جنوبی و شما همیشه برای قرار دادن مردم ،

شما را پشتیبانی نمی کند مدیکر برای همه یا جهانی تک-سیستم پرداخت. می تواند به شما توضیح دهد و موقعیت خود را در بهداشت و درمان ؟

من معتقدم که ما نیاز به تقویت قانون مراقبت مقرون به صرفه. در اینجا در کارولینای جنوبی ما تا به حال هرگز یک اجرای کامل از ACA. ما نیاز به گسترش مدیکید. این چیزی است که من واقعا می خواهید برای دیدن. در حال حاضر وجود سوراخ در ACA از نظر سلامت روان چشم انداز دندانپزشکی. من می خواهم برای پر کردن حفره های آن و مطمئن شوید که مردمی که به اندازه کافی پوشش. من فکر می کنم به خصوص آینده coronavirus و استرس وجود دارد, بهداشت روان, پوشش در حال رفتن به بسیار مهم برای بسیاری از مردم در این کشور است.

به طوری که پایه و اساس. و آره یک بار من در سنا خواهیم داشت و بحث در مورد سیاست های دیگر. اما من می خواهم برای دیدن یک اجرای کامل از ACA و در واقع تقویت آن است. و من فکر می کنم هنگامی که ما نگاه کرد که در آن ما می توانید بروید و از آنجا به شکل اگر ما نیاز به انجام هر چیز دیگری.

می تواند به شما صحبت می کنند بیشتر در مورد گسترش مدیکید? بسیاری از کشورها آن را رد کرد و آن را از دست داد در بحث و گفتگو در مورد ACA. آیا شما فکر می کنم شما می توانید تضمین پوشش خود به تمام ترکیبات اگر کارولینای جنوبی می پذیرد گسترش همراه خود را با برنامه ؟

من فکر می کنم کارولینای جنوبی یکی از حداقل 13 یا 14 متحده که گسترش مدیکید. بسیاری از آنها در ایالت های جنوبی و بسیاری از کسانی که متحده ایالات متحده با بالاترین رتبه از سلامت اختلاف.

من قصد دارم این را به یک سطح شخصی. پدر بزرگ من یکی از چراغ زندگی من است, یکی از سخت ترین کار مردم من تا کنون ملاقات پدر بزرگ من کار از 50 به 60 ساعت در هفته. او ساخت و ساز است. او یکی از آن دسته از بچه ها که نشسته روی موتور گریدر در آن 95-درجه روز — 102 با درجه حرارت در تابستان در کارولینای جنوبی و هموار کردن جاده ها و این نوع از همه چیز.

پدر بزرگ من تا به حال هرگز مراقبت های بهداشتی در زندگی او تا زمانی که او متوجه او تا به حال تشخیص دیابت است. اما سپس آن را خیلی دیر شده بود و او تا به حال به بخشی از پای او قطع, انگشتان پا قطع کردن پای خود را. آن ویرانگر برای ما, اما وجود دارد بسیاری از مردم … حال اگر پدر بزرگ من زنده بود — او تا به حال نسبتا متوسط دستمزد پایین و احتمالا باید واجد شرایط زیر مدیکید گسترش است.

وجود دارد بسیاری از مردم مانند پدر بزرگ من که سخت کار می کنند و هر روز اما شغل خود را ارائه نمی دهد آنها را به مراقبت های بهداشتی. و به عنوان یک نتیجه آنها نمی رفتن به یک دکتر که خود بدن شروع به شکستن. آنها فقط رفتن و پدر بزرگ من می خواهم این مغز گردو پودر — و فقط به مقابله با درد است. زیرا او می دانست که ما نمی توانیم در بیمارستان. ما نمی تواند استطاعت ،

در نهایت این سیستم سپس پرداخت صدها هزار دلار به مراقبت از پدر بزرگ من پس از سال ها از سلامت غفلت چرا که او نمی باید مراقبت های بهداشتی. تغییر که بلند کردن یک بار بزرگ کردن ما سیستم مراقبت های بهداشتی. این امر همچنین بلند کردن بار ما روستایی و بیمارستان و از آنجا که بسیاری از این افراد زندگی در جوامع روستایی.

اگر شما یک نگاهی به کشورهای که نه گسترش مدیکید و ایالات متحده که در آن بیمارستان های روستایی بسته شده اند, آن را تقریبا مانند دست در دستکش یک تصویر آینه از هر یک از دیگر. به دلیل این واقعیت است که آنها نمی گسترش مدیکید آن قرار می دهد بسیار بیشتر از فشار در بیمارستان های روستایی. برخی از کسانی که دلار برای گسترش مدیکید قرار بود برای رفتن به این بیمارستان که در حال برخورد با جیب بی بضاعت مردمی که نمی توانیم پوشش بهداشت و درمان و استفاده از اتاق های اورژانس در بیمارستان.

به همین دلیل شما می بینید این بیمارستان ها بسته شدن. این می تواند یک مزیت بزرگ برای سیستم ما فقط به اجازه ACA کار به عنوان ACA کار طراحی شده بود و پس از آن دیدن آنچه که ما نیاز به انجام به طور کامل هر سوراخ های اضافی در سیستم مراقبت های بهداشتی.

اما آیا شما نمی بینید برخی از ترکیبات خود را در حال سقوط از طریق آن سوراخ را ؟

آنها در حال سقوط از طریق سوراخ.

در حال حاضر [آلاباما دموکرات سناتور.] داگ جونز یک لایحه است که به ما گفته اند که ما را به عنوان به خوبی. برای اولین بار چند سال از ACA دولت فدرال تحت پوشش 100 ٪ از گسترش مدیکید. سپس چهار یا پنج-پنجره سال پس از زمانی که فدرال را پوشش 90% و سپس ترک آن را به دولت برای پوشش دیگر از 10٪. خوب داگ یک لایحه که اجازه می دهد متحده به راه اندازی مجدد ساعت. اگر شما یکی از این ایالات متحده است که شروع نشده مدیکید گسترش آن اجازه می دهد تا این کشورها به راه اندازی مجدد یک ساعت و کسانی که سال اول پزشکی گسترش است.

من شده است گفت: در کارولینای جنوبی برخورد با این coronavirus چرا ما فقط گسترش مدیکید حتی به طور موقت به پوشش کسانی که مردمی در دولت که احتمالا علائم کروناویروس, اما نمی خواهد رفتن به دکتر برای تست چرا که آنها نمی توانیم به آن را انجام دهد ؟ اجازه دهید فقط به طور موقت گسترش مدیکید و ببینید که چگونه است که اثرات. آیا آن را برای چهار یا پنج ماه ببینید که چگونه آن اثرات کارولینای جنوبی است. و اگر آن اثرات ما مثبت بود و من می دانم که آن را پس از آن ما باید همچنان با آن.

گوش من خیلی خوشحال هستم که ما چنین قوی و پر جنب و جوش, کسب و کار و شرکت های بزرگ در اینجا است که مجاز به ارائه مردم ما با شغل خوب و همه به مراقبت از همه چیز. اما بزرگترین دارایی ما به عنوان یک ملت است و مردم ما است. ما مطمئن شوید که ما در حال مراقبت از مردم ما است. هنگامی که ما نمی و سپس آنها را رها کردن و سپس عظمت ملت ما نیز می افتد.

من واقعا معتقدم که ما نیاز داریم که نوع جدید رویایی رهبری که می فهمد. که می داند که وضع خوب نیست به اندازه کافی — که ما نیاز به انجام بهتر و ما می توانیم بهتر انجام دهید اما ما رو به تغییر برخی از چیزهایی که.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com