دیدار جیمی Harrison, کارولینای جنوبی دموکرات گرفتن مبارزه به لیندزی گراهام

Jaime هریسون است کارولینای جنوبی دموکرات در حال اجرا در برابر دیابت لیندزی گراهام در این پاییز. او overperforming در پای صندوق های رای و باد گراهام از آب در جمع آوری کمک های مالی در صدر 25 سال وقت در هر دو دوره گزارش در این سال است. چهارشنبه گذشته Harrison اعلام کرد 14 میلیون دلار مسافت در حالی که گراهام کشیده $8.4 میلیون نفر است.

دموکرات ها به طور معمول تمایلی به قرار دادن امیدوارم که در دولت مانند کارولینای جنوبی حتی با تمرکز مبارزات انتخاباتی و کاریزماتیک نامزد شده است. دست و پنجه نرم از کتاب مقدس کمربند کارولینای جنوبی رای دادند برای دموکرات ها تمام راه را از بازسازی به 1960s, کوه در می رم از حزب جمهوری خواه مانند بسیاری از ایالات جنوبی در پاسخ به جنبش حقوق مدنی. در سال 1964 در ایالت کارولینای جنوبی یکی از شش متحده به رای Barry Goldwater, the godfather مدرن محافظه کار جنبش است. آن رفته قرمز در هر انتخابات از آن پس با تنها استثنا از سال 1976 وقتی که می رفت برای جیمی کارتر متوسط دموکرات از همسایه گرجستان است. در سال 2016 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضرب و شتم هیلاری کلینتون در پلمتو دولت با 14 امتیاز 55 تا 41%.

تبلیغات:

هنوز Harrison, الهام بخش امید. آن ضرری ندارد که گراهام ناپدید شد از دولت تقریبا به طور کامل دیده می شود در حال حاضر توسط بسیاری از ترکیبات به عنوان فقط یک باشگاه در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کیسه های گلف. هر چند که سجده بازی های برگزار شده است به خوبی به گالری در حق بسیاری از اهالی کارولینای جنوبی از جمله سنتی جمهوری خواهان احساس می کنید که گراهام رفته میا زمانی که آنها به او نیاز دارند بیشتر است. این بحران حاد از این بیماری همه گیر کوروناویروس به نظر می رسد که محور اصلی یک درس: فاصله می تواند عواقب واقعی به خصوص در سطح دولت است.

هریسون ندارد ملی به رسمیت شناختن نام که گراهام می کند اما او نشان داد سیاسی لغو احکام صادره به اجرا cagey, قدرتمند, کمپین. او نیز می ایستد به سود به عنوان یک مرد سیاه و سفید در یک institutionalist در انقلاب سال برای عدالت نژادی.

او همچنین می داند که در این مسابقه او می خواهد اجرا شود. هریسون شعارهای جلا فراگیر و خستگی ناپذیر در پیام و او می داند که او نیاز به قرار دادن در legwork. در حالی که او می گوید: او در تلاش برای ایجاد یک ائتلاف “مانند لیندزی گراهام 1.0” یک منظره نشان می دهد چیزی بیشتر شبیه به Beto o’rourke 2.0: یک آبی خط قرمز دولت در برابر قد شانس (اگر چه این بیماری همه گیر است blunted هریسون برنامه ریزی برای شهرستان-توسط-شهرستان سفر).

تبلیغات:

اما در حالی که هریسون کشیده است تازه وارد نگاه او در مجموع خودی. خود مسیر است که مسائل آمریکا اسطوره: او فقیر در مناطق روستایی Orangeburg اما رفت به دانشگاه ییل به دنبال جورج تاون قانون است. پس از فارغ التحصیلی او امضا به عنوان یک کارمند به کارولینای جنوبی در کنگره جیم Clyburn که در آن هریسون مشغول به کار در قانون مراقبت مقرون به صرفه و در نهایت افزایش به مدیر اجرایی خانه دموکراتیک حزبی.

پس از پنج سال در Clyburn دفتر Harrison نقل مکان کرد و به پودستا گروه در حال حاضر از بین رفته اما در آن زمان در میان بزرگترین دموکراتیک لابی مغازه در واشنگتن است. شخصی خود را در لیست مشتری را به بسیاری از چپ-لیبرال رای دهندگان مکث: Walmart, بوئینگ, General Dynamics, Merck, لاکهید مارتین, ولز فارگو, بانک مرکزی آمریکا harrah’s قمار طرفدار زغال سنگ منافع خاص گروه ائتلاف آمریکا برای تمیز کردن زغال سنگ — آن مقدار زیادی را در یک بار.

چنین رزومه ممکن است به اندازه کافی برای تانک او را در یک لیبرال دژ یا یک مسابقه ملی (آن ممکن است از خط خارج خود 2017 پیشنهاد برای صندلی کمیته ملی حزب دموکرات) اما این هیچ قرص سمی در یک محل مانند کارولینای جنوبی است.

تبلیغات:

هریسون وارد Clyburn دفتر $160,000 بدهی او را می گوید و در طول چند سال آینده قرار داده حقوق و دستمزد خود را نسبت به پرداخت آن و کمک به مادر خود را ملاقات تعهدات مالی در خانه. او آخرین فیلم های موجود برای افشای مالی, فرم ثبت در اوت سال 2019 لیست بین 1.1 میلیون دلار و 3.5 میلیون دلار در دارایی های شخصی. او آمده است یک راه طولانی از Orangeburg.

اما در طول زمان خود را در سی Harrison نگه داشته است و یک پا در کارولینای جنوبی است. در سال 2013 او دولت حزب دموکرات صندلی و در سال 2016 چپ پودستا گروه برای خوب است. او برای DNC صندلی کاهش یافته است اما به تایید تام پرز که رفت به نفع خود.

تبلیغات:

هریسون ازدواج ماری Boyd, فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد و ییل قانون که در حال حاضر تدریس در دانشگاه کارولینای جنوبی مدرسه قانون است. او یکی از متخصصان برتر کشور در مواد غذایی و دارو و مقررات و با توجه به دانشگاه, بیوگرافی تحقیقات خود را با تمرکز بر لوازم آرایشی و مقررات و قوانین و مقررات از حشرات به عنوان غذای انسان.

سالن مصاحبه با هریسون منتشر خواهد شد در دو بخش است. این برای اولین بار خواهد شد تمرکز بر روی مسابقه با گراهام در کارولینای جنوبی; دوم, آدرس, سیاست ها و تجربه خود را در واشنگتن است. این متن ویرایش شده برای طول و وضوح.

من می خواهم برای شروع با پس زمینه خود را در حال رشد در Orangeburg که صفر برای حقوق مدنی و همچنین برای خشونت پلیس. چگونه است که تجربه شکل شما از نظر حرفه ای خود را مسیر و راه شما ببینید در دنیای امروز چیست ؟ به ویژه در زمینه عدالت اجتماعی جنبش فراگیر در این کشور ماه گذشته.

تبلیغات:

خوب گوش دادن. در حال رشد در Orangeburg سخت بود. وجود دارد بسیاری از روزها که ما نگران در مورد چگونه ما در حال رفتن به ما وعده بعدی غذا. بسیاری از شب انجام مشق شب در تاریکی آنجا که ما نمی تواند پرداخت قبض برق. من حتی به یاد داشته باشید صبح وقتی بیدار شدم و تا به حال به خوردن حبوبات با آب به دلیل ما نمی توانیم یک کارتن شیر. با وجود همه این است که با وجود داشتن خیلی از لحاظ ثروت مادی خانواده من فقط غنی از نظر شخصیت خود و ارزش های خود را و آنها به من آموخت اهمیت کار سخت است. آنها به من آموخت اهمیت دادن.

من نمی تواند رسیدن به آنچه که من در زندگی به دست آورد بدون عشق و حمایت از خانواده و مربیان و جامعه است. آنچه من می بینم که من انجام در حال حاضر است که بازپرداخت بدهی به Orangeburg و مردم وجود دارد. به همین دلیل من رفت و برگشت به خانه و تدریس دبیرستان. همین دلیل است که من مشغول به کار در دانشگاه, اجلاس, است که یک سازمان غیر انتفاعی برای کمک به کم درآمد کودکان و نوجوانان به کالج. چرا من مشغول به کار در کاپیتول هیل و سعی در انجام همه که من می تواند به منظور ایجاد کارولینای جنوبی به مکانی بهتر برای همه خانواده ها از جمله خود من.

این است که در مورد آوردن امید بازگشت به مردمی است. آن بود امیدوارم که به من کمک کرد از طریق زمان های سخت است که من با تجربه در حال رشد است. من می دانم که چقدر مهم است, امید است برای بسیاری از این دوستان در این جوامع است. نکته غم انگیز برای گفتن در مورد آن وجود دارد بسیاری از مردمی که من ملاقات و صحبت کردم که فقط همین نیست که امید بسیاری دیگر.

تبلیغات:

آنچه را که آنها از دست امید ،

که همه چیز در حال رفتن به دریافت کنید بهتر است. که زندگی خود و بچه ها را بهتر از خود. وجود دارد مردمی که بوده ام در گیر فقر برای نسل های اینجا و به جای چیز بهتر آنها در واقع بدتر.

در حال حاضر coronavirus است فقط آن را بدتر. این دولت با سلامت و نابرابری که در آن چهار نفر از ما در بیمارستان های روستایی به حال نزدیک به بیش از چند سال گذشته است. وجود 200 ، 000 نفر که اصلا بهداشت و درمان, اما آنها تا به حال مراقبت از سلامت اگر آنها زندگی می کردند و در هر مکان تحت مدیکید گسترش است. یک آمار که فقط همچنان به ضربه من دور: دو سال پیش 14 از ما 46 شهرستان تا به حال هیچ OB-GYN.

آموزش و پرورش یک مسئله بزرگ در بسیاری از جوامع در اینجا. ما وزارت آموزش و پرورش می گوید وجود داشته است 17,000 بچه ها که مدارس خود را شنیده ام و نه از پس مارس. و بسیاری از این کودکان و نوجوانان ما می دانیم در حال کم درآمد و اقلیت های روستایی و آنها در زندگی جوامع است که هیچ دسترسی به پهنای باند.

تبلیغات:

در کارولینای جنوبی 30 درصد از ما در جوامع روستایی هیچ دسترسی پهن باند. و برخی از جوامع که آیا باید دسترسی به آن را بسیار آهسته که آن را آهسته تر از آنچه شما می توانید در مکان هایی مانند کوبا و ونزوئلا است.

وجود مسائل اساسی و مشکلات که coronavirus تشدید ولی در اینجا چون ما فقط همین نیست که رهبری در کارولینای جنوبی است. ما باید رهبران که نمی باید یک چشم انداز و بیشتر نگران هستند خود به خود سیاسی واشنگتن نیاز دارد و یا خود را به استفاده از لیندزی گراهام زبان — سیاسی “ارتباط” به جای لیست از چیزهایی که مردم در حال مبارزه با اینجا به صورت روزانه. به همین دلیل ما به امید بازگشت. به همین دلیل آنها نیاز به چیزی دیگری به این باور است که همه چیز بهتر خواهد شد. شما فقط کردم به رهبری به منظور آن را بهتر است.

آنچه که شما در حال اشاره به این است که کارولینای جنوبی پیچیده است دولت است. بسیاری از چیزهایی که با هم همپوشانی دارند در عجیب و غریب, معکوس, راه های, به ویژه هنگامی که می آید به مسابقه. دولت دیده می شود به عنوان یک kingmaker برای حزب دموکرات است. آن بود که جو بایدن فایروال که در آن برنی ساندرز’ مترقی حرکت بود متوقف شده توسط nod جیمز Clyburn که شما کار می کرد. اما زمانی که شما در حال اجرا برای یک ایالت موقعیت شما را به صورت گسترده تر جمعیت است که اکثریت سفید و به شدت محافظه کار است.

صحبت شما در مورد توسل به روستایی رای دهندگان. من می خواهم به می دانم که چگونه شما رویکرد است که عجیب و غریب ون نمودار همپوشانی و چگونه شما برنامه ای برای تجدید نظر به سفید مستقل و یا حتی سفید به جمهوری خواهان که به شما می گویند در حال درد و رنج بیش از حد.

تبلیغات:

گوش دادن. یکی از اولین چیزهایی که من گفتم در این کمپین است و انجیل Jaime است که در پایان این مسابقه است که در مورد دموکراتها در مقابل جمهوریخواهان. این است که در مورد مترقی در مقابل محافظه کار است. آن است که در مورد انجام آنچه درست است در مقابل چه چیزی اشتباه است.

این واقعا چیزی است که من اساسا اعتقاد دارم چون زمانی که شما نگاه کنید در این مسائل در کارولینای جنوبی این مسائل نیست حزبی. هنگامی که یک روستایی بیمارستان بسته مهم نیست که آیا شما یک دموکرات یا جمهوری خواه اگر شما زندگی می کنند در آن جامعه است. آن است که نه فقط در مورد آن است. آن را در مورد یک مسئله مرگ و زندگی است.

آیا شما فکر می کنم هنوز یک موضوع سیاه و سفید ، برای قرار دادن آن را با صراحت.

هیچ. هیچ. از آن شده است.

تبلیغات:

در کارولینای جنوبی است ؟ واقعا ؟

بخشی از دلیل آن را نه به دلیل روستایی کارولینای جنوبی است فقط به عنوان متنوع به عنوان شهری در ایالت کارولینای جنوبی. من و زندگی در یک جامعه روستایی. من به مدرسه رفتم با مردمی سفید و سیاه مردمی است. من رفتم به فروشگاه مواد غذایی با مردمی سفید و سیاه مردمی است. من رفتم به بازار با رنگ سفید مردمی و مردمی است. اگر ما بیمارستان بسته Orangeburg است که آن را تاثیر? سفید مردمی و مردمی است. مردمی که رای دموکرات مردمی که رای به جمهوری خواهان.

برخی از این مسائل نیست مسائل حزبی و آنها نباید در مورد مسائل حزبی. آنها فقط باید در مورد حق در مقابل اشتباه است.

نگاه کنید اگر شما زندگی می کنند در این جوامع که اصلا اینترنت مهم نیست که اگر شما رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا رای برای هیلاری کلینتون, اگر شما در حال رای گیری برای جو بایدن یا Jaime یا لیندزی گراهام. شما زندگی می کنند در یک جامعه نیست که به اینترنت دسترسی داشته باشد پس چگونه شما می توانید انتظار بچه های خود را برای موفقیت و رقابت با بقیه جهان زمانی که آنها حتی نمی تواند اتصال با بقیه جهان است ؟ است که یک حزبی مسئله است. است که واشنگتن دموکرات قرمز در مقابل آبی نوع از چیزی. آن را فقط به مسائل اساسی در مورد آنچه که مردم نیاز به منظور موفق باشد.

چه آنها نیاز به زندگی می کنند رویای آمریکایی چیست ؟ که چیزی است که من برای مبارزه و این که چگونه من در تلاش برای صحبت کردن با مردم در کارولینای جنوبی است. اجازه ندهید مردم شما را در این اردوگاه ها که در پایان روز شما فقط نیاز به یک کار و یا شما نیاز به بیمارستان خود را به باز کردن و یا شما فقط نیاز به اینترنت در آینده به خانواده خود است. که باید به یک مسئله حزبی اما برخی از افراد ما در حال ساخت آن یکی.

من درک می کنم aspirational مسائل وجود دارد. من در زندگی مارتینز گرجستان به مدت چهار سال. آن را به عنوان شما را توصیف متنوع با اکثریت سیاه, جمعیت روستایی و بسیار ضعیف است. اما وجود دارد یک استارک تقسیم بین سفید و سیاه و جوامع است. سفید و سیاه و سفید خانه های مراسم تشییع جنازه. سفید و سیاه و سفید کالج ها ، هیچ نشانه ای وجود دارد, اما آن را هنوز هم که در راه است. و نژادی تقسیم نیز به شرح زیر حزبی خطوط. آیا شما سفید رای دهندگان در آن جوامع به عنوان نه فقط دیدن همین مشکلات است که شما انجام, اما از دیدن آنها را به همان شیوه شما انجام دهد ؟ می کند که aspirational پیام واقعا فراتر از حزب و مسابقه در شرایط عملی?

آن می کند. من در لنکستر کانتی کارولینای جنوبی, درست قبل از coronavirus. این یک شهرستان است که من فکر می کنم رفت برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 61 به 35. لنکستر را درست در مرز کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی در سراسر از شارلوت. من که قرار بود به صحبت کردن با یک گروه از سالمندان و من جلو به پارکینگ و ما تا به حال حدود 30 RSVPs برای این رویداد.

من راه رفتن را به این مقام تسهیلات و مرد من تقریبا سقوط بیش از. وجود دارد و بیش از 200 نفر در اتاق. و اکثریت قریب به اتفاق من می گویند 95 درصد از آنها سفید است. که جمعیتی در طول تاریخ برای حزب دموکرات در کارولینای جنوبی است.

وقتی که من به اتاق راه می رفت و من در آمد از طریق برگشت و پشت خود تبدیل شد و به من وقتی که من راه رفتن در — کسی متوجه من و گفت: “اوه او وجود دارد.” و همه آنها را تبدیل به اطراف و آنها ایستاد و آنها همه شروع به کف زدن و شعار “ارسال لیندزی صفحه اصلی. ارسال لیندزی خانه.”

من می دانم که بسیاری از مردمی خارج کارولینای جنوبی نمی خواهید به این باور در امید برای چه به آنها تماس بگیرید “یاقوت قرمز کارولینای جنوبی” اما بادهای تغییر به باد و آنها را از طریق دمیدن در جنوب. فقط چند روز بعد من پایین رفتن به شهرستان بووفرت. که در آن رئیس هیلتون است. همانطور که می دانید بسیاری از بازنشستگان بسیاری از غیر دموکرات. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده این شهرستان به شدت.

و ما به کلیسا رفت: مربا بسته بندی شده ، وجود دارد مردم در راهرو در حال انتظار برای دریافت در. دوباره به شدت غیر آفریقایی-آمریکایی به سالمندان و بازنشستگان بسیار علاقه مند به دیدن برخی از تغییر. و آنچه که من از شنیدن برخی از آنها این است که “من نمی دانم که این لیندزی گراهام است.” آنها می گویند همان چیزی است که من در گذشته گفته: من احترام لیندزی گراهام.

زمانی که جان مک کین زنده بود من فکر کردم لیندزی شد یکی از کسانی که حتی اگر من با او موافق در همه چیز سیاست و زرنگ من فکر کردم که او کسی است که می تواند بالاتر از سیاسی قاب انجام آنچه که به نفع کشور ما و کشور ما است. اما ثابت خودداری می شنوم در مورد لیندزی گراهام این است که “چه اتفاقی افتاد به Lindsey?” من می شنوم که از دموکرات ها می شنوم که از مستقل و من با شنیدن آن از جمهوری خواهان نیز هست. ما در حال شروع به دیدن برخی از تغییر در شن و ماسه در اینجا و به همین دلیل من می دانم که این متفاوت است.. این نیو ساوت است که من صحبت کردن در مورد شروع به پدیدار شود.

شما چه عملیاتی استراتژی ؟ هر دو خارج دموکراتیک رای و همچنین تلاش برای داد و بیداد کردن افرادی که ممکن است در حصار جمهوری خواهان که ممکن است به ترک گراهام?

هنگامی که شما در نگاه باراک اوباما در سال 2012 او انجام یک تک نقطه ای پایین تر از اینجا او در گرجستان با وجود صفر سرمایه گذاری در اینجا با انتخابات ریاست جمهوری است. و ما تو را دیدم با استیسی آبرامز در گرجستان دیدیم با اندی Beshear در کنتاکی و داگ جونز در آلاباما که در آن دموکرات ها نشان داده اند در سال های اخیر که رقابت با نامزد و انواع حق از پیام ها می تواند بسیار رقابتی در جنوب.

و ما در حال حاضر دیده می شود تغییر در اینجا. مردمی به ما گفت که ما نمی تواند انتخاب کنید تا یک کنگره منطقه و حدس می زنم آنچه که ما در سال 2018? جو کانینگهام برنده یک منطقه است که ما تا به حال برنده در 20 تا 30 سال است. و ما برنده خارجه سنا نژاد که سال است که ما تا به حال برنده در 20 تا 30 سال است. برای اولین بار ما یک دموکرات کنترل شورای شهر در گرین ویل قلب محافظه کار رای دهند.

ما شاهد این انرژی بر روی صفحه نمایش کامل در فوریه, از آنجا که ما را شکست اولیه جمع آوری کمک های مردمی رکورد از سال 2008. ما رو بدست کمکهای مالی از تمام 46 شهرستانهای اینجا در کارولینای جنوبی است. ما استخدام ارتش از داوطلبان. من فکر می کنم ما بدست بیش از 5000 داوطلب که امضا کرده اند تا در دولت به منظور کمک به. و من می توانم به شما بگویم من مشغول به کار در انتخابات پس من 16 سال است. من هرگز دیده می شود که نوع انرژی بر روی زمین است. این یک جنبش مردمی مانند ما هرگز قبل از دیده می شود.

من می دانم که بسیاری از مردم عشق را به نقطه بازگشت به تاریخچه و آنها می گویند “خوب یک دموکرات نیست برنده در 20 سال.” هر آنچه. شده است وجود دارد هرگز یک مسابقه مانند این در کارولینای جنوبی است. شما نمی توانید نگاهی به تاریخچه به دیکته می کند که در آن ما در حال رفتن به رفتن در ماه نوامبر از آنجا که ما در حال نوشتن تاریخ در حال حاضر.

من کل زندگی افراد به من گفت که من نمی تواند انجام کارهای خاص. آنها به من گفتند که من نمی تواند به دانشگاه برود. آنها به من گفتند که من نمی توانستم به دانشگاه ییل Georgetown نمی تواند تا پایان انجام مقدار در کاپیتول هیل. نمی تواند حزب صندلی. و پاسخ من همواره, “سازمان دیده بان من.”

زمانی که من کردم به این مسابقه آمده است. 10, 2019, مردمی گفت: “شما نمی خواهید به ضرب و شتم 25-به علاوه سال وقت صندلی از کمیته قضایی مجلس سنا شریک گلف رئیس جمهور است. این خوب است که شما در حال تلاش است.” آنها می خواهم پت من بر روی شانه. و به خودم گفتم “به من.”

نه تنها ما را به رقابت بپردازند اما ما در حال رفتن به برنده شدن در این مسابقه است. این اعداد نشان می دهد که. ما فقط در حال رفتن به نگه داشتن فشار و مردمی را می توانید در ادامه به تماشای. آنها بر این باورند ما در Nov. 3.

بخشی از استراتژی خود را که از حزب جمهوریخواه است و احتمالا شکستگی در دولت ؟ که شاید جمهوری خواهان که احساس ناراضی با گراهام نمی خواهد برای شما, اما آنها ممکن است کشیدن برای یک آزادیخواه و یا حتی کسی که در حال اجرا مجنون راست مبارزات انتخاباتی ؟

مادر بزرگ من همیشه به من آموخت “Jaime شما کنترل آنچه که شما می توانید کنترل و بقیه شما فقط ترک کردن وجود دارد.” من با تمرکز بر من نژاد در توسل به دموکرات ها و مستقل — و من می خواهم بگویم من ضرب و شتم گراهام در میان مستقل در برخی از نظرسنجی های اخیر. من توسل به جمهوری خواهان بیش از حد.

در اصل من در تلاش برای ایجاد یک ائتلاف یکی مثل لیندزی گراهام 1.0 تا به حال یک او را, اما آن را کمی تغییر به اندازه من. این چیزی است که من در تلاش برای انجام.

جمهوری خواهان در حال انجام بهترین خود را به بازیگران شک در سیستم انتخاباتی به تضعیف اعتماد عمومی به موسسات است که حفاظت از ارز از قدرت است. آیا شما پیش بینی چیزی در کارولینای جنوبی است ؟ اگر من در موقعیت خود خواهد بود که در مقابل ذهن من به خصوص با توجه به طوفان در اطراف سیاست نژاد و عدالت اجتماعی در حال حاضر.

آره. گوش دادن وجود دارد سابقه سرکوب رای دهندگان در جنوب و آماری در اینجا در کارولینای جنوبی است. شما به یاد داشته باشید Lee آتواتر بود از کارولینای جنوبی است. من به طور کامل آگاه از کلاهبرداری است که اغلب در انتخابات در اینجا در کارولینای جنوبی است. و ما قصد داریم تا فعال شود چرا که این چیزی است که من در باور به هسته از من چه کسی هستم که احتمالا از این حق اساسی است که ما به عنوان شهروندان آمریکایی است که حق ما را به رای دادن. من با هر نفس در بدن من به مطمئن شوید که ما هرگز تجاوز که حق هر آمریکایی دموکرات و یا جمهوری خواه.

ما فرستاده اند که پسران و دختران ما در خارج از کشور به خطر جان خود را برای آن مناسب برای افراد دیگر در کشورهای دیگر, بنابراین من می خواهم سر در گم می شود اگر من یک رهبر در این کشور و من در حاشیه بنشیند و به مردم اجازه می دهد به تجاوز که حق و حقوق مردمی در اینجا در کارولینای جنوبی و یا در سراسر کشور. بیش از حد بسیاری از مردم از دست داده اند و زندگی خود را به خصوص در آفریقا و آمریکا, جامعه, برای حق رای دادن. من موضع خود را در سایه ها و من ایستاده بر روی شانه های خود را. زمانی که من در این کشور ایالات متحده آمریکا خواهد شد که برخی از اولین قانونی که من را فشار برای در نظر حفاظت از حق رای برای همه آمریکایی ها است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>