دیدار با یکی از اولین قربانیان اینترنت قلدری


Triptych of a '90s computer, Boy Scout badges, and the Prodigy logo.

تصویر عکس با تخته سنگ. تصاویر هنر بزرگ Productions/Photolibrary/گتی ایماژ به علاوه هنر دیجیتال/بانک تصویر از طریق گتی ایماژ به علاوه و نابغه.

در فوریه. 24 رایگان سخنرانی پروژه میزبان یک رویداد به نام “تعریف جدیدی از آزادی بیان برای عصر دیجیتال در واشنگتن است.” برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ دهید, بازدید از جدید امریکا سایت.

اینترنت ساخته شده مردم بیشتر نفرت انگیز? و یا آن را بزرگ obnoxiousness در حال حاضر نفرت انگیز مردم ؟

من آموزش نوشتن و تحقیق در مورد تاریخچه آنلاین سخنرانی بنابراین من فکر می کنم در مورد این سوال اغلب. و اغلب زمانی که من ذهن من منحرف به یک نام: Alex Lunney.

مثل من Lunney از دبیرستان فارغ التحصیل شد در سال 1996. ما هر دو متولد بین نسل X و نسل وای (نسل Catalano به عنوان تخته سنگ به نام ما) یک گروه که وارد دبیرستان با دسترسی به اینترنت محدود شده اما استفاده از آن اغلب در زمان ما ، اما Lunney ارتباط با اینترنت منحصر به فرد است حتی برای یک عضو کوچک ما-نسل. او یکی از اولین بالا مشخصات قربانیان سایبری هر چند ما نمی استفاده از این اصطلاح در آن زمان—این کافی نیست از چیزی به نام.

نابغه یکی از قدیمیترین ملی خدمات آنلاین اجازه می دهد شماره گیری کاربران برای اتصال به اتاق های چت تابلوهای اعلانات خرید و دیگر خدمات آنلاین. (لطفا این شدید دلتنگ نابغه تجاری.) در سال 1994 نابغه حساب ظاهرا ثبت نام به Lunney شد مسئول برای ارسال ایمیل از یک تهدید به یک پسر رهبر. حساب نیز مسئول دیگر ننگین ایمیل و اعلانات ارسال در خدمات آنلاین محبوب. Lunney محروم داشتن چیزی برای انجام با پیام و در حالی که او هنوز در دبیرستان پدرش شکایت کرد نابغه از طرف او. در نهایت Lunney از دست رفته در نیویورک به بالاترین دادگاه دولت ایجاد سابقه قضایی است که کمک به محافظت از خدمات آنلاین از قبال محتوای کاربر.

سال گذشته من یک کتاب در مورد بخش 230 قانون ارتباطات نجابت که کنگره با تصویب یک سال پس از Lunney واصل طرح دعوی در دادگاه. بخش 230 سپر تعاملی خدمات کامپیوتر از مسئولیت مدنی برای بسیاری از محتوای ارائه شده توسط اشخاص ثالث. اگر چه بخش 230 بود نه مسئول Lunney از دست قانون به طور موثر مدون و تقویت برخی از حمایت های که به دادگاه ارائه شده به نابغه. که من تحقیق کتاب, من اغلب مواجه می شوند این دو منتشر شده دادگاه را از نظرات Lunney است. نظرات مشغول به دادگاه توجیه قانونی برای immunizing Prodigy—مثلا تشبیه نابغه ایمیل خدمات به یک شرکت تلفن. اما آنها کوتاه در مورد جزئیات آنچه در آن بود در سال 1994 برای 15 ساله Bronxville, New York, طلایه دار به متهم ارسال یک ایمیل به رهبر یکی دیگر از نیروهای دیده بانی با عنوان “چگونه من میخوام’ کشتن U.”

دبیرستان من تجربه با اینترنت که عمدتا حادثه یکی از اولین دوستم نابغه حساب و سپس در خود امریکا حساب آنلاین عمدتا فقط به گیک در مورد فن آوری های جدید در اتاق های چت. من تا به حال هیچ ایده چه چیزی آن را مانند به نابغه weaponized در برابر شما. بنابراین من دنبال کردن Alex Lunney و از او پرسید.

الکس Lunney در حال حاضر 41 ساله و مدیر فروش در نیویورک است. دادخواهی طولانی است پشت او از دست نهایی خود را درخواست تجدید نظر در سال 1999 نیز به مطالعات خود را در دانشگاه کلگیت. در عین حال او به وضوح به یاد جزئیات کلیدی از آزار و اذیت مبارزات انتخاباتی.

چیزهایی اول اول: چه کسی بر روی زمین می خواستم به رابجای دیگری جا زدن او ؟

Lunney نمی داند برای مطمئن شوید که او خیلی قوی سوء ظن است. Bronxville عمومی مدرسه بود tightknit با فارغ التحصیلی کلاس از بیش از 75 دانش آموزان است. بر خلاف بسیاری از زمان حاضر خدمات رایگان مانند جیمیل نابغه انجام هزینه ماهانه پس از 30 روز محاکمه آزاد است و نیاز به یک شماره کارت اعتباری برای یک حساب کاربری جدید. دو تا از همکلاسی های خود را به حال یک برنامه نرم افزاری است که تولید جعلی و شماره کارت اعتباری و از آنها استفاده کرده بودند تعداد کسانی که برای به دست آوردن 30 روز اعجوبه محاکمات است. آن زمان که نابغه کشف خواهد که شماره کارت اعتباری جعلی بودند آنها را به حرکت به یکی دیگر از شماره و حساب. Lunney تا به حال شناخته شده و پسران به حال استفاده می شود یکی دیگر از همکلاسی نام قبلی نابغه حساب.

Lunney معتقد است که این جفت ارز در نهایت در نقل مکان کرد به استفاده از Lunney نام برای حساب. “من فکر می کنم آنها برداشت من چون آنها می دانستند که من جزئیات,” او گفت:. “آنها می دانستند که من شماره تلفن و آنها می دانستند که نام من است.” Lunney شروع به چیزی مشکوک با من بود هنگامی که او دریافت تماس در وسط شب پژوهنده در مورد “الکس Lunney را” نابغه بولتن هیئت مدیره پست در مورد موضوعاتی مانند بسکتبال یادگاری. تماس های تلفنی به خصوص عجیب و غریب به Lunney چون او نبود حتی یک نابغه مشترک. “من خیلی با تکنولوژی زرنگ و دانا در روز ولی من یک کمک هزینه برای پرداخت هزینه های نابغه,” او گفت:.

این وضعیت به سر آمد و هنگامی که طلایه دار رهبر دریافت تهدید ایمیل از این حساب ظاهرا ثبت نام به Lunney. (اگر چه دادگاه نظرات نیست دوباره متن ایمیل یک قاضی توصیف آن به عنوان “یک بیانیه در واقع به اثر است که شاکی یک پسر قلدر است که تهدید کرده است که به لواط طلایه رهبر پسران.”) طلایه رهبر به نام Bronxville پلیس که مورد بررسی قرار گرفت. او همچنین به نام Lunney را scoutmaster که بازدید Lunney خانه به تقاضای توضیح در مقابل Lunney مادر. این “الکس Lunney” حساب نیز ارسال می شود دیگر مبتذل پیام از طریق نابغه ایمیل و تابلوهای اعلانات.

“به صورت خودکار فرض بر این بود که من نوشتم این مرگ تهدید.” — الکس Lunney

Lunney گفت: او گریه است خود را به خواب بیش از حساب های جعلی. “نبود یک زندگی در حال تغییر, رویداد,” او گفت:. با اینحال تجربه و پیامدهای بودند نگران کننده است. “یکی از چیزهایی که من تا به حال مشکل آشتی پس از آن این واقعیت است که مردم باور من نوشت که مسائل,” او گفت:.

Lunney شکایت به نابغه اما بدون دریافت کمک. Lunney به یاد می آورد تماس نابغه و نشان می دهد که آنها مسدود کردن شماره تلفن که شماره گیری با حساب های جعلی. “آنها مانند” اوه نه ما نمی نگه داشتن آن اطلاعات’ ” Lunney به یاد می آورد. “آنها به وضوح به حال هیچ علاقه ای به متوقف کردن آنچه که اتفاق می افتد به من. که واقعا چشم باز.” در واقع پنج روز پس از شبه ارسال ایمیل به پیشاهنگی رهبر نابغه در نامه ای به Lunney به اطلاع او که آن را تعلیق حساب خود را به صورت “سوء استفاده زشت و ناپسند و صریح مواد است.” Lunney در پاسخ به اطلاع رسانی این شرکت است که او یک نابغه مشترک و بیش از یک ماه بعد این شرکت نوشت, عذرخواهی به Lunney و اطلاع رسانی به او را که به آن خاتمه داده شود با حساب های دیگر که باز شد به نام او.

Lunney یک وکیل ثبت افترا غفلت و آزار و اذیت کت و شلوار در برابر نابغه از طرف او بر اساس ایمیل به پیشاهنگی رهبر و دو تخته بولتن موارد که شرح داده شده در دادگاه نظرات. این طرح دعوی در دادگاه واصل شده در Dec. 22, 1994, در آن زمان بود که در میان یک تعداد انگشت شماری از موارد که در آن شاکیان به دنبال برگزاری این خدمات آنلاین پاسخگو برای کاربر محتوا. جای تعجب نیست که آن را دریافت توجه رسانه ها. پس از دیوان عالی ایالات متحده حاضر به بررسی نیویورک دادگاه اخراج Lunney را طرح دعوی در دادگاه آپی همزمان نویس جیمز Kilpatrick برفلد مورد و استدلال کرد که دیوان عالی کشور در نهایت نیاز به “صورت سوال از اینترنت مسئولیت.” (تقریبا 20 سال پس از ستون خود در دیوان عالی کشور هنوز انجام می شود).

در واقع دادگاه نظرات و دیگر مواد مربوط به طرح دعوی در دادگاه در میان اولین نتایج گوگل برای “الکس Lunney” برای سال های بسیاری است.

“در طول کالج, مردم می جست و من حاضر و Lunney v. نابغه خواهد بود یکی از اولین چیزهایی که در بالا آمد” Lunney گفت. “به صورت خودکار فرض بر این بود که من نوشت: این تهدید به مرگ. داشتن که به عنوان اولین تصور برای برخی از مردم نا امید کننده بود.” دادگاه نظرات هنوز هم به نظر می رسد در نتایج جستجو برای Lunney نام, هر چند آنها به عنوان برجسته به عنوان آنها یک بار بود.

“داشتن فاصله پشت سر من من فکر می کنم اگر من یک پدر بود و این اتفاق برای فرزند من چه کنم؟” Lunney گفت. “من فکر نمی کنم این امکان پذیر خواهد بود برای من به نشستن بیکار و اخراج از آن.” این دادخواهی Lunney به درستی اشاره حول “تصویر بزرگتر از اینکه چه کسی مسئول.”

و دادگاه شده است در مبارزه با این مسئله برای اینترنت برای بیش از دو دهه است. در Lunney مورد نیویورک دادگاه تجدید نظر حکم داد که نابغه بود و حق به همان قوی برای حفاظت از ایمیل است که شرکت های تلفن دریافت تحت قانون مشترک است.

“نابغه نقش در انتقال e-mail است که شبیه به یک تلفن شرکت ها که نه می خواهد و نه انتظار دارد به مباشرت کردن محتوای آن مشترکان مکالمات” قاضی آلبرت Rosenblatt نوشت. “در این رابطه یک [ارائه دهنده خدمات اینترنت] مانند تلفن شرکت صرفا یک conduit.” Rosenblatt همچنین به این نتیجه رسیدند که قانون مشترک محافظ نابغه از مسئولیت برای تابلو اعلانات موارد.

آن زمان که Rosenblatt نوشت: نظر خود را در اواخر سال 1999 بخش 230 بود در کتاب و یک دادگاه استیناف فدرال بود و تفسیر آن را به عنوان ارائه جارو ایمنی برای سیستم عامل صرف نظر از اینکه آیا آنها می دانستند که از مضر محتوای کاربر. در عین حال Rosenblatt در بر داشت آن را غیر ضروری به اعمال قانون جدید از آنجا که او قادر به تصمیم گیری در مورد زیر بهتر-تاسیس قانون مشترک است. “با توجه به فوق العاده سریع رشد این تکنولوژی و تحولات آن, آن است که به سادگی غیر عاقلانه به تلو تلو خوردن در موعد مقرر به مسائل در حال ظهور با توجه به ضبط می کند که در تمام قرض خود را به عزم” Rosenblatt نوشت. چرا که به نظر نمی تکیه بر بخش 230, Lunney مورد دریافت کرده است توجه کمتر نسبت به دیگر اوایل موارد مربوط به مشکل آنلاین مضرات.

پس Lunney را از دست دادن دادگاه ها در سراسر کشور باید به طور گسترده اعمال می شود بخش 230. اساسنامه اتحاد واکسینه سیستم عامل در موارد دشوار است و در سال های اخیر به خود جلب کرده بزرگ انتقاد و خواستار لغو. این من به ارمغان می آورد به سوال اصلی من: به اینترنت را فعال کنید توسط بخش 230 و احکام دادگاه مانند Rosenblatt را ساخته ما بیشتر نفرت انگیز?

کسانی از ما در نسل Catalano می توانید به یاد روزهایی که دسترسی به اینترنت بود نه عادی است. بعضی از بچه ها (و بزرگسالان) بودند و ميانگين حتی قبل از آنها تا به حال حساب های رسانه های اجتماعی. اگر آنها نمی باید مودم Lunney همکلاسی های احتمالا خواهد داشت راه های دیگر برای تحمیل خود awfulness بر دیگران.

در عین حال اتصال از اینترنت تجاری—حتی در آن اولین اشکال—ارائه یک weaponized بلند گو حرف زدن به برخی از نفرت انگیز ترین کاربران از جمله Lunney را شکنجه گران است.

چالش برای این سیستم عامل است که باید از مدت ها به جای نابغه است برای به حداقل رساندن دفعات و شدت چنین مضر و مضر گفتار بدون خفقان اشکال دیگر بیان. چنین وظیفه دشوار است به ویژه هنگامی که خدمت صدها میلیون نفر—یا در برخی موارد میلیاردها دلار از کاربران در مقایسه با چند میلیون که نابغه بود و در اوج خود در سال است.

اگر نیویورک دادگاه تجدید نظر در مراحل ابتدایی تجاری اینترنت تا به حال به نفع حکومت Lunney و به این نتیجه رسیدند که هر دو قانون مشترک و بخش 230 سپر نیست نابغه از طرح دعوی در دادگاه خود را? Lunney دارای احساسات مخلوط. “این ممکن است امن تر نتیجه برای برخی از افراد,” او گفت:, “اما آن را سخت به تصور کنید که اینترنت در حال انفجار و در حال رشد اگر آن را در جهت دیگر.”

در واقع کنگره با تصویب بخش 230 در سال 1996 به دو دلیل: به پرورش و رشد مبتنی بر اینترنت کسب و کار و اجازه می دهد تا سیستم عامل خود را برای توسعه اعتدال شیوه بدون تبدیل شدن به مسئول برای هر کلمه ای که به کاربران خود ارسال.

آیا سیستم عامل خوب ساخته شده اند که ممکن است انتظار تعیین سرنوشت قسمت 230—و اینترنت است که این قانون پس از ایجاد شده است. نفرت انگیز گفتار و هر چیز دیگری که می آید همراه با آن خوب و بد است.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>