دیدار Rocco. او صاحب یک ملکه های لبنی. دولت ناقص Coronavirus طرح ممکن است آن را ذخیره کنید.


A S'mores flavored blizzard is seen at a Dairy Queen. It has a red straw, and the Dairy Queen logo.

ما همه هوازدگی اقتصادی بلیزارد.

اندرو برتون/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

آن را تنها چند روز اما دولت در تلاش برای صرفه جویی در امریکا کسب و کارهای کوچک از coronavirus بحران در حال حاضر به دنبال لرزان. به درک که چرا این کمک می کند به صحبت کردن با کسی مثل Rocco Frattaroli که صاحب یک ملکه های لبنی حق رای دادن در یک مرکز دادگاه مواد غذایی در سالیناس کالیفرنیا.

این ملکه های لبنی نیست Frattaroli منبع اصلی درآمد—حق رای دادن نبوده است سود پس از او از آن در سال 2017, و او اجرا می شود خود را و تعمیر کامپیوتر شرکت (او همچنین دارای مجوز املاک و مستغلات در کنار). اما حق رای دادن است که خود را منبع بزرگ از اضطراب در حال حاضر. در نرتهریدگ بازار است که هنوز هم شارژ او را اجاره. و هنگامی که آن را تعطیل درست قبل از کالیفرنیا با صدور اقامت در خانه,بخشنامه Frattaroli نبود قادر به جدا همه لوازم خود را قبل از بسته شدن تا او را نیز در گیر پرداخت قبض برق گران حتی اگر مقدار زیادی از منابع خود را پوسیده به هر حال در زمان او اجازه بازگشت. نرم خدمت نارنجی ژولیوس مخلوط کوکی خمیر و سگ و مرغ بتس—آنها همه باید برای پرتاب شود. “من از دست رفته حدود هشت grand ارزش غذایی در فروشگاه وجود دارد,” او به من گفت.

در ابتدا Frattaroli سعی در راه اندازی یک GoFundMe صفحه اما این تنها مطرح $20 دلار است. بنابراین مانند بسیاری دیگر کوچک-زمان صاحبان کسب و کار در کشور در حال حاضر او را به شمارش در کمک به از فدرال—از جمله از طریق $349 میلیارد چک حفاظت از برنامه که کنگره ایجاد شده به عنوان بخشی از مراقبت های عمل خود را گسترده coronavirus نجات بیل.

فقط درخواست برای کمک شده است گیج کننده ظروف سرباز یا مسافر. و روشن است که حتی اگر آن را از طریق می آید, آن را نمی خواهد به اندازه کافی برای نگه داشتن Frattaroli کسب و کار شناور. بنابراین او را با استفاده از یک دوم فدرال فاجعه وام برنامه که همراه با مجموعه خود را از عدم قطعیت.

این وام—چک برنامه حفاظت و اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام—هستند که این طرح به صرفه جویی در امریکا, میله, رستوران ها و فروشگاه ها و سالن های ورزشی و دیگر “غیر ضروری” کسب و کار موفق خواهد شد یا شکست است. نه خواهد بود به اندازه کافی در خود را دارد. و این امکان وجود دارد که حتی اگر هر دو انجام شغل خود را از ما هنوز هم نمی قادر خواهد بود برای صرفه جویی در جوامع و معیشت از اینکه عمیقا زخم خورده های مداوم فاجعه اقتصادی است.

بیایید شروع با چک حفاظت از برنامه که بدست مراتب بیشتر توجه است. هنگامی که کنگره در آن ایجاد شده به عنوان بخشی از آن 2.2 تریلیون دلار کمک مالی در ماه مارس, وام طرح شده در صورتحساب یا لیست به عنوان اصلی تلاش برای کمک به کسب و کارهای کوچک برای زنده ماندن در حالی که شهرها و ایالات متحده باقی مانده است مستند به آهسته coronavirus’ گسترش یافته است. این وام گیرندگان ارائه می دهد یک وام کم بهره برای پوشش هشت هفته از حقوق و دستمزد و سایر هزینه ها مثل اجاره—اما دولت را لغو بدهی به طور موثر ساخت آن اعطای اگر کارفرمایان دراز نمی کردن کارکنان خود را و یا قطع پرداخت بیش از 25 درصد است. (اگر آنها آمرزش کاهش می یابد. اگر یک کسب و کار در حال حاضر گذاشته کارکنان آنها دریافت اعتبار برای استخدام آنها را به عقب). اساسا انگیزه ای برای شرکت های به نگه داشتن مردم استخدام به جای آزادسازی آنها را بر روی در حال حاضر ضعف بیکاری رول شده اند که هولناک با بیش از 10 میلیون ادعا می کند. جمعه بود و روز اول به ارائه یک برنامه برای یکی از این وام.

سریع rollout شده است کمی راکی. در حالی که این برنامه توسط اداره کسب و کار کوچک مدیریت آن متکی بر بانک های خصوصی را در واقع وام هستند که پس از حمایت دولت است. این انجام شد به سرعت; هیچ کس به نظر می رسید فکر می کنم که با کمبود بودجه روبرو SBA تا به حال از این ظرفیت برای فرایند مقدار مطلق استقراض خواهد بود که لازم است بنابراین این امر می تواند بهتر به مردم اجازه کار به طور منظم خود را وام دهندگان. اما تا آخرین لحظه هزاران نفر از بانک ها تهدید نمی کند به شرکت بیش از نگرانی در مورد مسئولیت حقوقی و اینکه آیا آنها در واقع قادر به ایجاد پول در وام. وزارت خزانه داری نمی انتشار برنامه کامل قوانین تا زمانی که پنج شنبه شب در کمتر از 24 ساعت قبل از آن قرار بود در حال اجرا به بانکداران زمان کمی برای هضم آنها. “آنچه که من فکر می کردم درخشان طرح تبدیل به یک باتلاق از ریگ روان” رئیس یکی کوچک, دهنده, 1st جامعه بانک در کورپس کریستی, تگزاس گفت: در یک ضعیف و شرمندگی نامه ای که یک مشتری ارسال شده به تخته سنگ.

هنگامی که صبح روز جمعه نورد در اطراف برخی از موسسات مالی تصمیم گرفت تا آنها را آماده برای برنامه های کاربردی نشده است. بسیاری دیگر گفت: آنها را قبول آنهایی که از تاسیس مشتریان. (دلیل اصلی که چرا من گفته شد بیش از یک منبع است که بانک ها هنوز هم ملزم به رعایت قانون منع تطهیر پول قوانین تحت برنامه است که ساده تر برای کسب و کار آنها قبلا کار کرده ام.)

دلیل این همه Frattaroli خود را صرف صبح روز جمعه رانندگی را از طریق نزدیکی شهر مانتکا کالیفرنیا fruitlessly به دنبال یک وام دهنده. بانک مرکزی آمریکا که در آن او نگه داشته و خود را کوچک حساب کسب و کار گفت: این امر تنها برنامه های کاربردی از مشتریان با وام قبلی و یا کارت اعتباری از آنها. او تا به حال نه. ولز فارگو, F&M, تعقیب, بانک و بانک های محلی از استاکتون همه او را تبدیل به دور بیش از حد. “هر بانک گفت که مگر اینکه شما یک حساب کاربری با ما را ندارد, وام,” او به من گفت. Frattaroli را در نهایت پیدا کردن وام دهنده مایل به را خود نرم افزار—Sunwest بانک—اما تنها پس از اشاره کردم در طول مصاحبه ما که من می خواهم آن را شنیده بود و پذیرش برنامه های کاربردی از مشتریان جدید است. (در روز شنبه بانک مرکزی آمریکا البته تغییر و گفت: آن را چک حفاظت از برنامه وام برای خود کسب و کار کوچک چک کردن مشتریان نیز هست.)

Frattaroli درایو-در مورد نشان می دهد یکی از مشکلات آشکار با چک حفاظت از برنامه: برای بهره مندی از آن, شما ممکن است نیاز به خوش شانس دریافت کنید. وام در دسترس هستند اول آمده-اول-در خدمت و تقریبا هیچ کس معتقد است که کنگره به اختصاص پول به اندازه کافی برای پاسخگویی به تقاضا است. در پایان توصیه بانک آمریکا به تنهایی در گفت و گو با دریافت 85,000 برنامه های کاربردی درخواست 22 میلیارد دلار. با محدود نقدی به رفتن در اطراف کسب و کار می تواند خالی تا اگر در آن طول می کشد آنها را در حالی که به درخواست و یا اگر بانک خود را به آرامی حرکت می کند و یا اگر هر بانک آنها برای درخواست وام لگد آنها را به پشت خط. من صحبت با جی پی مورگان چیس مشتریان که هنوز به شنیدن از مشتری هرزه در مورد برنامه های کاربردی خود را. در ضمن LiveOak یکی از کشور های فعال SBA وام دهندگان به من گفت که از آن انتظار می رود برای شروع disbursing پول توسط شب جمعه. دوباره: موفق باشید.

برای بهره مندی از دولت وام کسب و کار کوچک برنامه شما ممکن است نیاز به دریافت خوش شانس.

همه از این می تواند ثابت اگر واشنگتن بود و در واقع خود را کنار بگذارند به اندازه کافی بودجه برای این برنامه است. آن را تقریبا به طور قطع نمی. تا زمانی که آن را کاهش چک بزرگتر, بسیاری از کسب و کارهای کوچک در یک خط تیره دیوانه برای نجات پول است. ساخت بدتر حتی اگر سخت تا کسب و کار خود را به اشتراک گذاری آن را نمی ممکن است به اندازه کافی برای زنده نگه داشتن آنها را از طریق بحران اگر آنها تعطیل شده است.

یک موضوع است که به سادگی به اندازه وام: آن را تنها به معنای پوشش هشت هفته از هزینه های. چه کسب و کار قرار است به انجام اگر خاموش شدن ناگهانی طولانی تر ؟ هیچ کس مطمئن است.

پس از آن وجود دارد محدودیت در چگونه کسب و کار می توانید در واقع استفاده از وام خود را حاصل. به عنوان آن نوشته شده بود در اصل به قانون چک حفاظت از برنامه به نظر می رسید مانند آن را به کسب و کار نسبتا انعطاف پذیر قابلمه پول رایگان برای استفاده در هزینه های مختلف. اما در زمان آن ساخته شده آن را از طریق اداری رینگر تنظیم کننده تا به حال تنگ و شرایط آن طوری که بیشتر از بودجه خود را خواهد جریان به خوبی حقوق. تحت برنامه کسب و کار واجد شرایط برای وام به ارزش 2.5 برابر حقوق و دستمزد ماهانه هزینه های. تحت قوانین رسمی وزارت خزانه داری روز پنجشنبه منتشر شد و 75 درصد از این پول باید صرف هزینه های حقوق و دستمزد. تنها باقی مانده سه ماهه می توانید به هزینه های دیگر مانند اجاره و آب و برق و یا بهره وام مسکن. “اگر شما آگاهانه با استفاده از منابع مالی غیر مجاز اهداف شما خواهد بود موضوع را به مسئولیت های اضافی مانند اتهامات تقلب” خزانه راهنمایی هشدار می دهد. در پایان آن فرم برنامه به نظر می رسد شبیه به دستمزد یارانه ها که کشورهایی مانند دانمارک در حال تکیه به نگه داشتن افراد شاغل. اما آن را واقعا شکل برای نگه داشتن برخی از کسب و کار زنده از طریق بحران و پس از.

برای کسب و کار است که صرف اکثریت قریب به اتفاق از پول خود را در حقوق و دستمزد حقوق و دستمزد آن را یک معامله بسیار عالی. “این یک برنامه مناسب برای ما” برت اشنايدر جمهور از سفر وبلاگ و خدمات دربان می شه در حال پرواز به من گفت. مهم این است که شرکت خود را ندارد بسیاری از اجاره یک بار دیگر که کارکنان پرداخت آن فقط پوشش می دهد برخی از چیزهایی مانند فضای سرور. “اگر ما این را دریافت کنید و سپس حقوق دریافت ترمیم و افرادی که تا به حال به کاهش ساعت قادر خواهد بود به بازگشت. که مسئولیت رسیدگی به همه چیز است.” برای یک عملیات که هنوز هم در حال اجرا است اما در کاهش ظرفیت مانند یک نشست پیتزا فروشی می کند که بسیاری از takeout, آن را نیز یک مزیت. اما برای کسب و کار است که پرداخت مقدار زیادی از اجاره و دیده اند درآمد خود را غرق و یا تعطیل شده اند به طور کامل آن را بسیار کمتر از یک تاسیسات.

در نظر حلق, ملکه های لبنی. Frattaroli به من گفت که حقوق و دستمزد خود را به طور معمول هزینه های اجرای 7000 دلار به $8,000 یک ماه. در ضمن او می پردازد درباره $8,200 در اجاره و 1400 $برای آب و برق. این بدان معناست که او را واجد شرایط برای وام تا $20,000 که او نیاز به صرف $15,000 در حقوق و دستمزد با 5000 $در سمت چپ برای هر چیز دیگری. در ضمن او هنوز هم در قلاب برای بیش از $16,000 بیش از هشت هفته تحت پوشش وام اجاره به تنهایی.

به عنوان یک قاعده بیشتر اجاره یک کسب و کار مدیون نسبت به حقوق و دستمزد خود را کمتر چک حفاظت از برنامه کمک خواهد کرد. یک کاورنو نوار با حداقل کارکنان نمی کرایه هست. یوگا و تناسب اندام استودیو اجرا به مشکل چرا که بسیاری از معلمان خود تمایل به پیمانکاران مستقل و به برنامه اجازه نمی دهد کسب و کار تعداد 1099 کارگران به عنوان کارکنان. متوسط و رستوران ها که اغلب با صرف 30 تا 40 درصد از درآمد خود را در حقوق و دستمزد و حدود 10 درصد در اجاره و اشغال آیا بهتر اگر قانون اجازه نمی دهد آنها را به استفاده از پول برای پوشش کلیدی دیگر هزینه های ثابت مانند بیمه. و برخی از صاحبان احساس اضطراب سخت و ناگهانی از گناه نگه داشتن کارکنان خود را در حقوق و دستمزد فقط به ماندن در خانه که همان کسانی که کارگران می تواند پول بیشتری را در گسترش بیکاری برنامه کنگره به تصویب رسید.

پس چه مواد غذایی سریع franchisee در توقیف بازار قرار است به انجام مورد اجاره ؟ مانند بسیاری از دیگر صاحبان کسب و کار کوچک در حال حاضر Frattaroli نیز تقاضا برای اقتصادی آسیب فاجعه وام و یا EIDL از طریق اداره کسب و کار کوچک. این یکی دیگر از دیرینه برنامه است که معمولا به منظور کمک به کسب و کار در طوفان یا سیل مناطق. به عنوان بخشی از آن coronavirus کمک تلاش های کنگره jazzed آن را کمی در حالی که آرامش بخش برخی از آن معمول مورد نیاز است. EIDL ارائه می دهد کم بهره و دراز مدت وام تا 2 میلیون دلار است که وام گیرندگان می توانید بر روی انواع مختلفی از هزینه های از جمله اجاره. معمولا طول می کشد تا دولت حدود 18 تا 21 روز به روند پرداخت این وام اما تحت مراقبت عمل متقاضیان واجد شرایط به صورت فوری 10000 $در پیشبرد آنها نیازی به پرداخت دوباره. کنگره را کنار بگذارند تا 10 میلیارد دلار برای کسانی که کمک های مالی به این معنی که آنها می تواند کمک به حدود 1 میلیون کسب و کار.

The staff of the Northridge Mall Dairy Queen, including franchise owner Rocco Frattaroli. They are posing in front of the location and the sign, as well as an Orange Julius sign.

کارکنان نورتریج بازار ملکه های لبنی از جمله صاحب حق رای دادن Rocco Frattaroli (سمت راست)

حسن نیت ارائه میدهد Rocco Frattaroli

این EIDL وام هستند بسیار مناسب معامله است. گذشته از اورژانس کمک مالی آنها را مجبور به پرداخت می شود. اما آنها حمل نرخ بهره از 3.75 درصد برای سود کسب و کار (که تعیین شده توسط قانون) و بلوغ تاریخ تا 30 سال است. یک رستوران می تواند قرض $60,000 برای پوشش چند ماه اجاره و پرداخت آن را در نرخ از $277 یک ماه. A $16,000 وام بیرون می آید به حدود 74 یک ماه با 30 سال طرح پرداخت.

اما نیز وجود دارد دلیل برای نگرانی در مورد چگونه به خوبی EIDL برنامه کار خواهد کرد. برای یک, آن را اجرا کنید به طور مستقیم توسط SBA—بدون بانک و یا واسطه های دیگر—و در حالی که نگه می دارد که هزینه های آن روشن نیست این سازمان در واقع نیروی انسانی به روند این وام یکهو در حال حاضر. دوباره که بخش بزرگی از دلیل کنگره تصمیم به اجرای چک حفاظت برنامه از طریق بانک ها. Frattaroli به من گفت که او شنیده نشده برگشت خود را در مورد برنامه کمک مالی و در عین حال هر چند او گفته شده است که افراد دیگر را بدست $10,000 در حساب خود را در عرض دو روز.

این هم یک بیت مربوط است که طرح دولت برای نجات سهم زیادی از کسب و کارهای کوچک نیاز به عملیات Frattaroli را برای رفتن به بدهی. که ممکن است حس را به صورت یک موجود فاجعه اما نه برای یکی که رنجور کل کشور است. حتی اگر این پرداخت ها قابل کنترل برای بسیاری از ترک بدهی برآمدگی در کسب و کارهای کوچک خواهد بود برای اقتصاد بد در دراز مدت از پول آنها صرف پرداخت واشنگتن است که پول آنها نمی تواند سرمایه گذاری. و آن اضافه خواهد شد در حال حاضر هزینه های شیب دار از دور یک کسب و کار تا هنگامی که این بیماری همه گیر است. ( مانند شما می دانید خرید چند هزار دلار از نارنجی ژولیوس مخلوط و بستنی.) زمانی که از من خواسته Frattaroli در مورد چشم انداز قرض گرفتن پول به پرداخت هزینه در حالی که بازار بسته شد او صدا محزون. “مهم نیست که چه بدهی که من متحمل می شوند و ما مجبور به پرداخت که در برخی از نقطه. ما هیچ پول را ندارد برای دو ماه یا سه ماه در کسب و کار. پس ما باید شروع به بازگشت دوباره و پرداخت تمام هزینه های منظم. شما در حال رفتن هرگز برای گرفتن خارج از بدهی است.”

دوباره این مسائل داشتند؛. کنگره می تواند دست کشیدن چند درصد خاموش نرخ بهره در این وام به آنها را حتی بیشتر مقرون به صرفه و SBA استخدام ارتش از پیمانکاران به طوری که آنها باید از این نیروی انسانی به دریافت پول از درب. علاوه بر این کنگره باید قادر به رفتن به مطمئن شوید که آن طرح نجات در واقع با این نسخهها کار; مراقبت عمل قرار داده بود با هم با سرعت قابل تحسین اما شتابزده قطعه از قانون هرگز کامل است. در عملکرد کشور, دولت می تواند آهن kinks.

نگه داشتن کسب و کارهای کوچک زنده است کاملا یکی از مهم ترین وظایف در مقابل دولت در حال حاضر از آنجا که اجازه می دهد بیشتر کارفرمایان به طور دائم به سینه منجر به یک دیگر اقتصادی خماری زمانی که بحران بهداشت عمومی انجام شده است. مطمئن شوید که میله خرده فروشان و ملکه های لبنی franchisees آمریکا می تواند نگه دارید پرداخت کارکنان خود را برای بعد از هشت هفته نمی ميانگين مقدار اگر کسب و کار خود را در نهایت ورشکسته تلاش برای پرداخت اجاره.

آیا شما صاحب یک کسب و کار است که مبارزه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس? من می خواهم از شما بشنوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>