A man in a dark red shirt sits in an industrial office space, looking politely at the camera. A chyron reads "Kellan Rameka: Andy Raiser."

تیم COCO

ما در ترش بار که بدان معنی است که بهترین معاصر کمدی اغلب دارای یک جریان پنهانی خشم. دلیل آن واضح است: در کمدی مانند هر نوع نوشتن در مورد انسان های واقعا بزرگ کار می آید از مشاهده دقیق و درک و با دقت مشاهده و درک این نوع از چیزهایی که مردم در ایالات متحده در سال 2020 به ناچار منجر به mad-دانشمند-درجه گیری در مورد انسان به عنوان یک گونه است. که بدان معنی است که تولید یک اثر واقعی شیرین و مهربان سورئالیسم در این شرایط باید نیاز به تلاش های قهرمانانه و تماشای یک اثر واقعی شیرین و مهربان سورئالیسم می تواند مطلق تونیک. بنابراین این پشت صحنه نگاهی به زندگی روزمره هاردکور Rameka یکی از قهرمانان گمنام کونن اوبراین کارکنان می رسد نه لحظه ای بیش از حد به زودی:

آن است که احتمالا ممکن است برای چیزی که باید بیشتر به من (مسلما وحشتناک) طعم و مزه در کمدی از “یک موجود فرمت—یکی از کسانی که در پشت صحنه نگاه در تولید تلویزیون می گویند—و با دقت تکراری ساختار و ریتم به عنوان دقیقا به عنوان شما می توانید در حالی که ساخت یک مفهوم تغییر در این مرکز ارائه شود که کل ورزش و پوچ.” هنوز هم وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین احساس pandered و احساس ماهرانه pandered و طرح را به گل نشسته امتناع از اذعان در هر راهی که وجود دارد این است که هر چیزی عجیب و غریب در مورد اواخر شب sidekick که از سنین کودکی به بزرگسالی هر روز است که متخصص در سطح. این قسمت برای اولین بار در یک سری وب از کانن تیم در مورد افرادی که خود را نشان می دهد ممکن است و اگر پس از آن قسمت آمار همان لحن مستقیم رو مزخرف همه ما می تواند به جلو نگاه به یادگیری بسیاری از wildly نادرست همه چیز در مورد تولید تلویزیون در هفته پیش رو است. همه ما به جز Andy Richter, به هر حال شما نمی توانید از آموزش که مرد هر کاری برای بسیار طولانی!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی