روزنامه نگاران از ABC اخبار و WMUR جدید, Hampshire وابسته به شبکه را در حد متوسط هشتم بحث دموکراتیک در منچستر, New Hampshire.

بحث سرويس رايگان فورشيرد در سنت آنسلم کالج پخش خواهد شد در ABC News به عنوان به خوبی به عنوان ABC وب سایت آغاز در 8 ساعت و در روز جمعه 7 فوریه.

مدیران به نمایندگی از ABC اخبار لنگر David Muir خبرنگار Linsey دیویس و لنگر جورج Stephanopoulos در حالی که لنگر مونیکا هرناندز و مدیر سیاسی آدم سکستون را نمایندگی WMUR. بحث این است که شرکت های میزبانی شده توسط این شبکه و اپل اخبار.

زمان روز جمعه بحث مهمی است چرا که این یکی از آخرین بار قبل از مقدماتی نیوهمپشایر در 11 فوریه. این رویداد قرار است به ویژگی های هفت داوطلبانی که ملاقات کردم آخرین واجد شرایط معیارهای گذاشته شده توسط کمیته ملی حزب دموکرات: معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سناتور. برنی ساندرز (I-VT) سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg دیابت الیزابت وارن (D-MA) دیابت ctq (D-MN) میلیاردر فعال تام Steyer و کارآفرین اندرو یانگ.

برای واجد شرایط برای این مناظره نامزدها تا به حال به آمار 5 درصد در چهار DNC-تایید نظر سنجی و یا 7 درصد در دو اوایل دولت پای صندوقهای رای است. آنها نیز تا به حال برای رسیدن به یک 225,000 فرد اهدا کننده آستانه. نامزدها می تواند در این مرحله با دریافت حداقل یک متعهد کنوانسیون ملی نماینده از آیووا قفقاز به عنوان به خوبی.

مدیران برای روز جمعه بحث تمام پوشش سیاست در ظرفیت های مختلف:

  • Linsey دیویس یک ABC News خبرنگار که گزارش شده برای بسیاری از این شبکه برنامه های, از جمله اخبار جهان, 20/20, Good Morning America و Nightline.
  • جورج Stephanopoulos توسط ABC رئیس لنگر. او میزبان این هفته با جورج Stephanopoulos و شرکت میزبان Good Morning America.
  • David Muir مجریان ABC اخبار جهان امشب با David Muir و شرکت میزبان 20/20.
  • مونیکا هرناندز است که مجری و خبرنگار WMUR که در آن او را پوشش می دهد مقدماتی نیوهمپشایر.
  • آدم سکستون است که مدیر سیاسی برای WMUR که در آن او کمک می کند تا نظارت بر پوشش 2020 انتخابات.

DNC ساخته شده است که تعهد به افزایش تنوع بحث مدیران در سال 2020 چرخه و موظف است که حداقل یک نفر از رنگ و یک زن به عنوان یک مدیر در هر بحث است.

با توجه به نحوه تاریخی سفید و نر بحث فضا شده است تنوع بیشتری در میان مدیران شده است یک اولویت برای گروه های حمایت از جمله trevor trust امیلی لیست و رنگ را تغییر دهید.

در نامه سرگشاده ای آخرین بهار گروه خواست رسانه ها و سازمان های دیگر به اطمینان حاصل شود که حداقل 50 درصد از مدیران در حال اجرا بحث بودند و حداقل 50 درصد مردم از رنگ. اشعه ماورای بنفش یک سازمان اختصاص داده شده به برابری جنسیتی رهبری در این نامه که همچنین به نام تبعیض سیاسی در پوشش رسانه ای حکم بزرگ.

اگر آرایش از مدیران نیست همیشه آمار که نوار تا کنون DNC زندگی می کردند تا به آن تعهد است. از آن شروع به بحث در میامی در ماه ژوئن گذشته با یک گروه متنوع از مدیران سایت. هشتم بحث را ادامه خواهد داد که روند: از پنج مدیران دو زن هستند از رنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی